ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چند تجربه
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alia
آخرین ارسال: alia
پاسخ: 9
بازدید: 1798

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند تجربه
11-11-2014, 03:15 PM
ارسال: #1
چند تجربه
ابتدا با خواندن کتاب تجارت در قرن 21 از رابرت کیوساکی وارد کار آزاد شدم. با اینکه دانشجوی دکترا بودم امیدی به اینده در رشته خود نداشتم. ابتدا با تقلید از شرکت انگلیسی the book people شروع به فروش کتاب به صورت مغازه به مغازه کردم. به این صورت که 5-6 کتاب بنا به سلیقه انها را به مدت یک هفته پیش شون امانت می گذاشتم و بعد هر کتابی که می خواستند خریداری می کردند. اما بنا به دلایلی این کار رو رها کردم دلیل اصلی این بود که کار زیاد سود دهی نبود. بعد رفتم سراغ ویزیتوری و پخش مواد غذایی اما زیاد با روحیات من سازگار نبود. بعد یک ایده دیگه را که مشابه خارجی داشت شروع کردم. ساخت سبد هدیه یا gift basket به این صورت که یک پک از ابمیوه و کمپوت درست می کردم و دم بیمارستانها برای ملاقاتی می فروختم اما یه دونه هم فروش نرفتAngry. تا اینجا که هم نا موفق بود. اما اخری خرید زمین بود برای ساخت وساز اما بخاطر اینکه شریکی بود مجبور شدیم بعد از 3 ماه بفروشیم اما خوب سود خوبی هم داشت. پس نتیجه می گیریم خیلی از کارای خارجیا تو ایران جواب نمی ده و همچنان سود ده ترین بازار در ایران مسکن است. الن می خوام یک کار رو با ایده گرفتن از پست http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7064 شروع کنم اما اینبار نمی خوام شکست بخورم لطفا دوستان راهنمایی کنند مخصوصا استاد بزرگ که بهشون پخ هم دادم اما جواب گو نبودند. البته از دوستان اگر در مورد کارهای ذکر شده هم اطلاعات بیشتری خواستند در خدمتم.

من نمی گذارم دانشگاه رفتن مانع تحصیلاتم شود. {مارک تواین}
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Elixir , MARYAR , habib tousi
11-11-2014, 03:42 PM
ارسال: #2
RE: چند تجربه
این سبد هدیه اونور واسه خودش صنعتیه . حتی تو بعضی سایتاشون میشه اجناس داخل سبد رو خودت انتخاب کنی و سفارش بدی تا برات اماده کنند و بفرستند. اما تو ایران این کار جدیده اما این روزا دیگه کسی زیاد ملاقاتی نمیره. اما برای مناسبتهای دیگه هم می شه درست کرد مثلا نورسیده یا خونه نویی یا پا تختی و......

تشکر شده توسط: habib tousi
11-11-2014, 03:54 PM
ارسال: #3
کارشرکت the book people هم به این صورت هست که 10-12 کتاب رو در پذیرش ادارات و شرکتها میذاره تا کارکنان بازدید کنند و اگر خواستند سفار ش بدهند. این سفارشات که البته با تخفیفهای 50-60 درصدی برای هر کتاب است ثبت شده تا 2 هفته اینده که نماینده شرکت میاید کتابها تحویل داده شود.

11-12-2014, 09:28 AM
ارسال: #4
از دوستان کسی نمی خواد تو این تاپیک مشارکت کنه Huh
ما که اولین قدم رو برا میلیاردر شدن برداشتیم ام ادم تنهایی نمی تونه میلیاردر بشه10_004

11-12-2014, 09:53 AM
ارسال: #5
سلام دوست عزیز
ابتدا اینکه مشکلی که همیشه در کتاب هایی مانند کیوساکی و سایر ثروت سازان خارجی دیده ام, بومی نشدن متن و ایده های آنها برای مردم ما است چرا؟ در ادامه توضیح میدهم.
در مورد ایده های خارج از ایران و اجرا در ایران, یک نکته دارد, باید صبور باشید برای مثال سایت های تخفیف گروهی, با صبوری دوستان جا افتاد.
کمی سخت است اما برای شما که فکر میکنم نیاز به کسب های زود بازده دارید خیر.
مگر اینکه از کارهای زودبازده, سرمایه ای کسب و در امور نو سرمایه و وقت بگذارید.
[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: rad86 , مهدی گل محمدی , MARYAR , habib tousi
11-12-2014, 10:15 AM
ارسال: #6
(11-12-2014 10:12 AM)alia نوشته شده توسط:  مطمئنا باید صبر داشت اما در اقتصادهای پر نوسان و تورمی کارهای دیر بازده ریسک زیادی هم به همراه دارند. به قول یکی از دوستان راه پولدار شدن در ایران این است که موجها را بشناسی و سریع سوارشون بشی. شاید بشود روی فروشگاههای اینترنتی البته همراه با یک بازاریابی خاص مانور داد مثلا برای گروههای پر درامد مثلا پزشکان. چندی قبل تو همین یزد ما یه پزشکی 95 ملیون واسه لباس عروس دخترش خرج کرده. مسلما این گروهها غصه خرج کردن ندارند. چه جوری میشه این گروهها رو برای خرید از سایت خود بازاریابی و مجاب کرد

11-12-2014, 02:15 PM
ارسال: #7
سلام
با توجه به تحصیلاتتون جز هیات علمی دانشگاه که باشید.بیشترین سود را کردید

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
11-13-2014, 11:09 AM
ارسال: #8
من حسابش کردم تا درسم تموم بشه و یه جا استاد بشم 4-5 سال شده و توی 35 سالگی هنوز اول کارم. در صورتی که می خوام تا 5 سال دیگه بار خودمو بسته باشمو خلاص.

11-17-2014, 05:32 PM
ارسال: #9
لطفا در مورد موضوع اصلی تاپیک نظر بدید یعنی تاپیک http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7064 یا همون اجناس مورد مصرفي زياد روزانه خاتواده ها
از دوستان کسی تو این زمینه فعالیتی رو شروع کرده و ایا موفق بوده. من تو یزد دنبالش بودم اما هنوز عمده فروش و قیمت مناسب گیر نیاوردم. این دوستمون اقای جوادی نیا جوراب رو با سود 50 درصد پخش می کنند در صورتی که سود عمده فروش معمولا بین 10-15 درصد است. شاید ایشون جنسشون رو از وارد کننده یا تولید کننده دست اول می خرند. لطفا نظر بدینHuh

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  100میلیون تومان پول + اندکی تجربه hamidirche 4 2,297 06-27-2013 01:53 PM
آخرین ارسال: samakitten1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS