ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
زمان کنونی: 04-20-2024, 12:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Star9893
پاسخ: 141
بازدید: 64978

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امیتازات : 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
06-07-2017, 03:31 PM
ارسال: #121
RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
انجمن میلیاردرهای آینده ایران چطور بوجود آمد؟

در متن و فایل پیش رو سعی میکنم درباره خود و انجمن میلیاردرهای اینده ایران و چند کسب و کار موفق خودم با شما صحبت کنم.

انجمن میلیاردرهای آینده ایران, از سال ۸۹ شروع بکار کرد و خدا را شکر بعد از حدود ۷ سال ده ها هزار کاربر و مطلب, نتیجه تلاش های این مجموعه هست که همه این داشته ها را نتیجه توجه و لطف خدا می دانم.

این انجمن شاید مهم ترین و پرسودترین فرزندم, نه به لحاظ مالی بلکه از باب برکت و تاثیری باشد که زندگی ام را در بر گرفته است.

دانلود فایل صوتی

.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee
08-09-2017, 03:58 PM
ارسال: #122
آقا کامیار خوبی!
منو شاید خاطرتون بیاد ابراهیم وند هستم از یاور های قدیمی انجمن!
راستش تو زمینه اپلیکیشن اندروید سوال دارم یک ایده ناب در این زمینه دارم دنبال دوستی از اصفهان هستم سواد تولید اپلیکیشن اندروید داشته باشد میتونین راهنمایی کنید؟

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-09-2017, 04:12 PM
ارسال: #123
(11-11-2014 11:29 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان گلم
مدتی بود که به علت مشغله کاری کمتر در انجمن عزیزمان مطلب میگذاشتم البته در این 4 سال تقریبا 99% مواقع در انجمن حاضر بوده و مطالب عزیزان را میخواندم و تقریبا هر روز با بچه های انجمن مراوده و جلسه داریم.

امروز دیدم که حدود 16 هزار ایمیل!! و پیغام خصوصی در این 4 سال برایم ارسال شده که عمده آنها سوال و جواب برای راه اندازی کسب و کار و مطالب و آموزه های روانشناسی است, چون یکی از دوستان فرمودند چرا کمتر در سایت مشاوره میدهم, دیدم درست میفرمایند شاید بهتر باشد همه این مطالب و مشاوره ها را در سایت قرار دهیم تا همه استفاده ببرند شاید سوال کسی دیگر هم باشد.

بیشتر دوستان احتمالا کمی بنده را می شناسند اما تخصص اصلی بنده, راه اندازی کسب وکارهای آنلاین, طراحی نرم افزار و روانشناسی موفقیت است که تا کنون نزدیک به 120 عنوان مقاله در نشریات و 62 عنوان کتاب تالیف (عمدتا) و نزدیک به 10 همایش و ورک شاپ داشته ام, که زمینه اصلی آنها کلیه مباحث نرم افزار, طراحی سایت, سخت افزار, گرافیک کامپیوتری و شبکه و کارآفرینی آنلاین و کسب درآمد است.

دانلود رزومه کامل(آذر 1391) جهت اینکه بگویم چه کارهایی کرده ام و میتوانم در این زمینه ها پاسخگو باشم:
http://s3.picofile.com/file/7574545478/K...mi.pdf.htm

اکنون هم یک شرکت مشاوره و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین (راستین) دارم که در دفتر تهران با دوستان مشغول لذت بردن از زندگی هستیم Blush

راه های ارتباطی از طریق دفتر شرکت:
2188453811
02144296399

مطمئن هستم سایر اساتید انجمن هم با این تعدد سوال و جواب های خصوصی مواجه هستند که پیشنهاد میکنم در تاپیک هایی این چنینی به یکباره پاسخ و مشاوره بدهیم.

در این مواردی که تخصص دارم دوستان اگر سوالی دارند لطفا در همین تاپیک سوال کنند تا بنده بتوانم در اولین فرصت پاسخگو باشم.

سلام خدمت شما.
سوالی که دارم پیش بینی شما برای آینده کسب و کارهای آنلاین چیه؟

وب مهراز :: طراحی و توسعه وب
09120642269
08-15-2017, 11:34 PM
ارسال: #124
سلام من می خوام خونه بفروشم چیکار کنم
09-01-2017, 02:51 PM
ارسال: #125
سلام به همه ی دوستان من خودم برنامه اندروید نوشتم تو مایکت بازار هم گذاشتم اصلا درامد نداره فقط برای غول های اندروید درامد داره سراغش نرید
09-02-2017, 05:35 PM
ارسال: #126
سلام داش کامیار میشه اگه اطلاعاتی دارین در مورد هک کردن شبکه بورس به من کمک کنید؟16_00216_00216_002
10-07-2017, 06:11 PM
ارسال: #127
سلام خسته نباشید من چجوری یه تایپیک بزنم ضروری
10-08-2017, 03:29 PM
ارسال: #128
سلام دوستان .من و دوستم مدتيه براي كسب درامد به فكر دوختن لباس زير زنانه به صورت عمده و فروش آن به عمده فروشي ها شديم فقط نميدونيم ايا سود اور خواهد بود؟ايا عمده فروش ها از ما خريد خواهند كرد؟
10-30-2017, 07:09 PM
ارسال: #129
سلام دوستان عزیزم من خانمی هستم که مدت زیادیه دنبال کاردرمنزل بودم ولی هرجایی که خواستم ثبت نام کنم متوجه شدم کلاه برداری هستش ومنصرف شدم تصمیم گرفتم خودم یه کاردست وپاکنم چون به هیچکس اعتمادی نیست.وشانسی به این سایت برخوردم حالامیخوام ازدوستان بخوام اگه اطلاعاتی دارن دررابطه بابسته بندی حبوبات درمنزل راهنمایی کنن چون من هیچ اطلاعی ندارم ومیخوام بدونم می چطوربایدشروع کنم؟
10-31-2017, 10:38 PM
ارسال: #130
(10-30-2017 07:09 PM)Maria59 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیزم من خانمی هستم که مدت زیادیه دنبال کاردرمنزل بودم ولی هرجایی که خواستم ثبت نام کنم متوجه شدم کلاه برداری هستش ومنصرف شدم تصمیم گرفتم خودم یه کاردست وپاکنم چون به هیچکس اعتمادی نیست.وشانسی به این سایت برخوردم حالامیخوام ازدوستان بخوام اگه اطلاعاتی دارن دررابطه بابسته بندی حبوبات درمنزل راهنمایی کنن چون من هیچ اطلاعی ندارم ومیخوام بدونم می چطوربایدشروع کنم؟

دوست عزیز http://bazdeh.org/لیست-مشاغل-خانگی/
تو این سایت لیست مشاغل خانگی هست بنا به علاقت یکی رو انتخاب کن بعد برو این سایت ثبت نام کن
http://www.mashaghelkhanegi.ir
برا خانوما خوبه ولی احتمالا یه پشتیبان بخوای
رو حرف کسی هم حساب نکن که بگه بیا پیشم یادت میدم فلان چیز درست کن بعد ازت میخرم
مشاغل خانگی راه انداختنش خیلی اسونتره نسبت به زدن کارهای تولیدی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان) jahanagahi 109 22,104 12-28-2016 04:09 AM
آخرین ارسال: blogffa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS