ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مناسب ترین ایده جهت راه اندازی سایت و کسب و کاراینترنتی
زمان کنونی: 04-20-2024, 07:34 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arm84
آخرین ارسال: pooga
پاسخ: 10
بازدید: 3408

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-06-2014, 02:47 PM
ارسال: #1
همون تول خیال همه تونو راحت کنم ...اگه دنبال این هستید که یه ایده شسته رفته تو این تاپیک پیدا کنید از این خبرا نیست...نه این جا نه ،نه هیچ جای دیگه...... اصولا چیزی با این تیتر هرجا دیدین مطمئن باشید صاحب این تیتر یا فیلم هندی زیاد می بینه یا فیلمای تخیلی...........مطمن باشید که اگر جنم و اراده داشته باشیم از پیش پا افتاده ترین و سطحی ترین ایده ها میشه پول درآورد........ در ضمن اینم خاطر نشان کنم مهم ترین اصل و بالاترین سرمایه تو کست و کار اینترنتی کسب اعتماده...همین و بس............. و دومین اصل صبره.................. فرمول موفقیت تو این زمینه به نظر من اینه....................

(کسب اعتماد )+صداقت و رو راستی+ صبر و حوصله= موفقیت

پس بی خود دنبال حاشیه نریم...... یا علی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldokhtar2 , rad86 , حسین فتحی , mardin-b , Majidblue , مهندس روح الله زاهد , Mohsen1988
12-24-2014, 02:43 PM
ارسال: #2
RE: مناسب ترین ایده جهت راه اندازی سایت و کسب و کاراینترنتی
سلام شما که اینقدرزیبا حرف میزنیدلطفا منو راهنمایی کنید که تو این سایت دقیقا باید چیکار کرد بخدا من که کیج شدمHuh
 تشکر شده توسط: مهندس روح الله زاهد , arm84
03-06-2015, 07:56 PM
ارسال: #3
(12-24-2014 02:43 PM)فسانه نوشته شده توسط:  سلام شما که اینقدرزیبا حرف میزنیدلطفا منو راهنمایی کنید که تو این سایت دقیقا باید چیکار کرد بخدا من که کیج شدمHuh

دوست عزیز لازم نیست گیچ بشین، اول از همه ببینید چه چیزی رو میتونید از طریق اینترنت بفروشید، مثلا یک کالای خاص، حتی کارهای دستی خودتون، یا اگر تو یک زمینه خاص مهارت دارید، میتونید آموزشی بسازید، یا هر ایده ساده دیگه، قدم دوم راه اندازی یک وب سایت، مطابق با قوانین بازاریابی اینترنتی هست که اونهم با کمی مطالعه متوجه خواهید شد، قدم سوم هم استفاده از روش های بازاریابی اینترنتی و ایجاد اعتماد در بازدید کنندگان هست، اگر تمام این سه مرحله را به خوبی پشت سر بگذارید و کمی هم صبر و حوصله داشته باشید، حتما موفق خواهید شد. پس اصلا نگران نباشید.

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
04-04-2015, 01:28 AM
ارسال: #4
من الان میخوام راه اندازی کنم یه سایت وردپرسی بزنم ولی توی بعضی جاها قفل میکنم و دنیای بیرون از هر کسی راهنمایی میگیرم سر در نمیاره حتی اساتید دانشگامون رشتم نرم افزاره ...با وردپرسم یاد دارم کار کنم و ارسال مطلب صحیح و . . . . اینا رو هم فوللم . . . حتی روش تبلیغ کردن سایتم . . . بک لینک و خیلی چیزای دیگه

فقط میخوام اگه بتونید به سوالاتم ج بدید که کلا گیر کردم
موضوع
موضوع سایتم "دانلود تحقیق مقاله و پروِژه پایان نامه"است
کنار پست های رایگان میخوام پست های پولی هم قرار بدم
میخوام آرشیو و بانک اطلاعاتی ...پروِژه پایان نامه و جزوه و . . . . اموزشی هم به صورت پکیج بفروشم به صورت پستی....البته برای شروع یک پست ثابت میخوام بالای صفحه بزارم بانک پایان نامه به صورت رایتی با بسته بندی شیک بفروشم)که این کار رو تو وبلاگم کردم و با همکاری در فروش پولی زیادی به جیب زدم اما خیلی از مشتری ها از گله داشتن سه تا چهار تاشون رو هم خودم پس گرفتم )

سیستم مدیریت
محتوام رو میخوام وردپرس باشه چون باهاش کار کردم

هاست
بگم که فقط میهن وب هاست میخوام خرید کنم
هاست دانلود رو میخوام برای شروع توی سال اول 10 گیگ بگیرم
آیا هاست میزبانی وبم هاست لینوکس المان
وهاست لینوکس رو با چقدر فضا بگیرم برای شروع 500 مگ خوبه ایا؟؟؟ اگر لینوکس المان بگیرم میشه یکسالش 32 هزار تومان ک برای سال اول چطوره

قالب و افزونه
قالب رو رایگان میزارم و برای سال اول میخوام از قالب رایگان استفاده کنم ....یه قالب ساده و راحت ک بازدید کننده رو گیج نکنه
افزونه پرداخت دانلود اگر بشه مستقیم به حساب بانکی خودم بیاد که بهتر اگر نشه هم که جهان پی اکانت فعال دارم البته یکی گفت از "درگاه ایمن پرداخت پاسارگاد" استفاده کنم ولی نمیدونم چجوریه اما با جهان پی یخورده اشنایی دارم

هزینه های بعدیم رو میخوام شهریور ماه انجام بدم مثل خرید بک لینک و پاپ اپ و . . . .تا توی مهر ابان اذر بتونم فروش مناسبی داشته باشم از فروش پستی

در مورد فروش پستی هم نمیدونم باید چیکار کنم اداره پست شهرمون هم که با رئیسش حرفیدم والله بلد نبود
شرکت های واسطه پستی هم هستن که همه جا شنیدم توی واریزیاشون بد قول هستن

ادرس وبهاییم که الان فعالیت دارم توشون و دارم ازشون درامد کسب میکنم
parsi-doc.ir
doc98.sellfile.ir

لطفا کمک کنید . . ..
لطفا کمک کنید . . ..
لطفا کمک کنید . . ..
لطفا کمک کنید . . ..

برای پیشرفت دنیاتو تغییر بده . . . . !!!!!!

اجاره خودرو طباطبایی:09121010822- تخفیف خوب برای دوستان انجمن میلیاردر ها
www_ejarehkhodro_com
04-04-2015, 01:21 PM
ارسال: #5
همچنان منتظر

www_ejarehkhodro_com
04-05-2015, 02:58 PM
ارسال: #6
اینجا فقط پست های کاربرای محبوبش بزارن خونده میشه ما که اینقد پست گذاشتیم و جوابی نگرفتیم

www_ejarehkhodro_com
04-05-2015, 06:20 PM
ارسال: #7
افزونه eed یا همون easy digital downloads کار گشا هستش اما این مدل سایت خیلی خیلی زیاده و اکثرا توسط مغازه های رو به روی دانشگاه تهران تغذیه میشن که وحشتناک منابع غنی ای دارن.
حتی سایتهایی هستند که فروشنده میاد فایلش رو میذاره و اگر فروش رفت 10 درصدش میره توی جیب صاحب فروشگاه و بقیه اش به حساب فروشنده
 تشکر شده توسط: pooga
04-05-2015, 10:10 PM
ارسال: #8
افزونه پرداخت دانلود که میدونم باید نصب بشه ...و میدونم چجوری وصلش کنم به جهان پی

من در مورد واسطه های پستی سوال داشتم که توی انجمن شاپ کبیر به جوابام رسیدم اونجا همه چیز برام روشن شد

www_ejarehkhodro_com
04-06-2015, 09:31 AM
ارسال: #9
خب لطف کنید نتایج گرانبهاتون رو به صورت چکیده در این انجمن هم مطرح نمایید...
البته این کار دنگ و فنگ های زیادی داره و مدتی در این کار فعال بودم و یه بار گاج ازم شکایت کرد و یه بار هم سایتم از طرف صنف ناشرین ف/ی/ل/ت/ر شد...
 تشکر شده توسط: pooga
04-07-2015, 04:27 AM
ارسال: #10
به امید خدا سایت اماده سازی شد کارهای انجام شدش رو از صفر تا صدش رو قرار میدم توی تاپیک مستقل برای بقیه دوستان

والله برای برای فروش فایل از از افزونه پداخت دانلود (سیستم جهان پی) استفاده کنم

برای فروش پستی چیزی که از دوستان شاپ کبیر خوندم و بهم گفتن و حتی تو سایت پارس کسب ثبت نام کردم برای فروش پستی و فرداش هم خود شرکت باهام تماس گرفت و توضیحات کامل داد
البته یه چیزی اینکه گاج ازتون شکایت کرد جریانش فرق داره بنده خودم تایپ تکثیری داشتم و مطالب رو خودم اماده کردم و همه اونها هم واسه مشتری های 4 سال به قبلمه ....
در مورد شکایت اول باید ناشر بهم بگه لینک رو از سایت حذف کن و بعد ستاد ساماندهی اعلام میکنه اگر برندارم ف/ی/ل/ت/ر میشم ...چون همین الانشم توی وبلاگ فعالیت داشتم مشکل نداشتم . . . .

و همین طور برای فروش محصولات پستی میتونید با واسطه های پستی همکاری کنید (روش کارشون هم اینطوریه که شما ثبت نام میکنید توی سایت شون و بهتون یه پنل codمیدن پنل پستی اونوقت میاید سبد کالایی و لینک سفارشتون رو با پلاگین های همین سایت ها ست میکنید اونوقت وقتی سفارش بگیر تو پنل پستی ظاهر میشه که سفارش دارید سفارش رو اماده میکنید میزنید اماده به ارسال و اداره پست هم با این شرکت ها قرار داد داره میاد جنس رو میگیره میفرسته و پرداخت در محل یا فروش نقدی پول میره توی شرکت و از اونجا شرکت 1 تا 5 درصد سود میگره و هر سشنبه مثلا باهاتون تسویه میکنه و پولتون رو میریزه به حسابتون

حالا چجوری با این سایت ها شروع به کار کنیم شما ابتدا ی سایت مورد اعتماد پیدا کنید و بعد ی سایت که همه خدماتش خوب باشه اکثرا با ی سریع ایرادات دارن که اونا رو خودتون برید سرچ کنید تا متوجه شید
بعد که ثبت نام کردید یه قرار داد نامه براتون پست میکنن میاد در خونه پرش میکنی میفرستی براشون چند روزه همه چیز براتون اوکی میشه ...من خودم میخوام یا با پارس کسب یا اسمان وب یا پارپیک کار کنم اما الان با پارس کسب در حال مذاکره ام ببینم چی میشه

بعد راه اندازی سایت باید سایت رو به ترتیب توی ستاد ساماندهی/پلیس فتا/ثبت کنید و نماد اعتماد ملی هم بگیرید
بعد این که این کار رو انجام دادید

www_ejarehkhodro_com
 تشکر شده توسط: هورداد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طراح سایت! بیکار behruz_p 11 2,159 امروز 11:54 AM
آخرین ارسال: hamedseo
  مبتدی هستم وکمال گرا.میخوام ایده پیاده سازی کنم.راهنمایی کنید. bahar2014 9 2,948 10-30-2022 08:44 PM
آخرین ارسال: soni70
Question ایده ی یک اپ اندروید رو دارم اما دانش اجراش رو ندارم. لطفا راهنمایی کنید a_rastgar 6 1,875 05-17-2020 06:02 PM
آخرین ارسال: arash.s
  ایده پولساز نیاز به یک شریک گنبدکاووسی دارم DddKing 1 434 11-16-2018 06:49 PM
آخرین ارسال: cactoos
  ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید asadasad20 8 4,298 06-16-2018 06:59 PM
آخرین ارسال: امید اسماعیل زاده
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,433 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی با کمترین سرمایه fekreabi 0 876 06-20-2017 05:21 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,368 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,081 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  7 گام ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی javiid 0 990 03-03-2017 01:59 AM
آخرین ارسال: javiid
  ایجاد کسب و کار اینترنتی hadis.d 2 914 02-14-2017 11:34 PM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 17,716 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید miss.nazari 11 5,655 11-23-2016 12:12 PM
آخرین ارسال: pejman36048
  کسب درآمد با سایت‌های خارجی (درآمد ارزی) zillax 6 1,947 10-15-2016 03:00 PM
آخرین ارسال: asghar amini
  راه اندازی سایت تفریحی خبری wolf red 7 2,176 10-10-2016 05:20 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,571 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  چه راه های درآمدی برای سایت های آموزش برنامه نویس وجود دارد؟ weblox 2 1,222 09-03-2016 08:35 PM
آخرین ارسال: weblox
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 17,970 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,161 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  راه آوردن مشتریان به کانال تلگرام tpshd 6 728 05-28-2016 04:53 PM
آخرین ارسال: aligoli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS