ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فاز اول، شروع پروار بندی گوسفند
زمان کنونی: 04-24-2024, 05:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی میرزائی
آخرین ارسال: Samsool
پاسخ: 53
بازدید: 25157

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امیتازات : 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فاز اول، شروع پروار بندی گوسفند
02-08-2015, 11:58 PM
ارسال: #41
RE: فاز اول، شروع پروار بندی گوسفند
خیلی تاپیک خوبی بود و همه اش رو خوندم
ضمن عرض سلام و آرزوی موفقیت برای شما امیدوارم بیاید و تاپیک رو ادامه بدید تا بحث کامل شه....الان همه مشتاقیم از ادامه کار بدونیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-10-2015, 09:30 AM
ارسال: #42
سلام
کتابی هست به اسم پرورش گوسفند نوشته حسین کریمزاده استانداردهای سازمان فنی حرفه ای رو خوب رعایت کرده ارزان هم هست 88973158 تلفن شرکت پش کتاب هست اگر با خودش تماس داشتی که بهتر کتاب ارزانی هست ومیتوانی از تجربیات نویسنده استفاده کنی (سعی کن اول اطلاعات داشته باشی تا از ان سوال طرح کنی )تخصص من کشاورزی پیشرفته هست در رابطه با علوفه هم میتوانم کارهایی انجام بدهم mkk1342@yahoo.com
10-07-2015, 04:47 PM
ارسال: #43
سلام آقای میرزایی
کار پرورشتون به کجا رسید!

شالوده ی شخصیت شما افکار شماست!
10-08-2015, 02:03 AM
ارسال: #44
ميدونم جاش اينجا نيست اما نتونستم خودمو كنترل كنم؛ ببخشيد! (البته ربطي هم به موضوع نداره)

من ذاتا با دامداري مخالفم؛ اصلا با گوشت خواري مخالفم!
ما نبايد حيوونا رو به دنيا بيريم، پرورش بديم و بكشيم و بخوريم. اكثر حيوناي پرورشي مثل مرغ و گاو و گوسفند و ماهي و... تو شرايط بسيار نامناسبي بدنيا ميان، بزرگ ميشن و كشته ميشن. حيوونا هم احساس دارن. من تا حالا زياد با حيوونا تعامل داشتم، حيوونا هم مثل ما احساس دارن ولي بعضي انسان ها ميان بخاطر پول اين واقعيت ها رو زير پا ميذارن. مثلا يكي مياد بخاطر اينكه چند تومن پول بياد دستش هزار تا تخم مرغ رو ميذاره تو دستگاه تخم ها رو هچ ميكنه جوجه ها رو ميده به بازار يك بچه شهري مياد جوجه رو ميگيره ميبره خونش و با بي اطلاعي از شرايط زيست اون جوجه اونو تو شرايط نامناسب نگه ميداره، فردا ممكنه حيوون غذاي بد بخوره مسموم بشه يا مريض بشه با زجر بميره يا گربه بخوره و يا خيلي چيزاي ديگه ممكنه سرش بياد اگه شانس بياره بزرگ بشه بكشنش تا غذاي يك وعدشونو ازش دربيارن. انسان يك موجود همه چيزخواره و ميتونه با چيزاي ديگه هم شكمشو سير كنه

وضعيت مرغداري ها رو هم كه ميدنيد... واقعا متاسفم!
به اميد روزي كه با حيوونا دوست باشيم و هيچ حيووني تو دنيا ذبح نشه
من به شدت طرفدار حقوق حيوانات هستم.
10-08-2015, 02:15 PM
ارسال: #45
(10-08-2015 02:03 AM)شاهکار طبیعت نوشته شده توسط:  ميدونم جاش اينجا نيست اما نتونستم خودمو كنترل كنم؛ ببخشيد! (البته ربطي هم به موضوع نداره)

من ذاتا با دامداري مخالفم؛ اصلا با گوشت خواري مخالفم!
ما نبايد حيوونا رو به دنيا بيريم، پرورش بديم و بكشيم و بخوريم. اكثر حيوناي پرورشي مثل مرغ و گاو و گوسفند و ماهي و... تو شرايط بسيار نامناسبي بدنيا ميان، بزرگ ميشن و كشته ميشن. حيوونا هم احساس دارن. من تا حالا زياد با حيوونا تعامل داشتم، حيوونا هم مثل ما احساس دارن ولي بعضي انسان ها ميان بخاطر پول اين واقعيت ها رو زير پا ميذارن. مثلا يكي مياد بخاطر اينكه چند تومن پول بياد دستش هزار تا تخم مرغ رو ميذاره تو دستگاه تخم ها رو هچ ميكنه جوجه ها رو ميده به بازار يك بچه شهري مياد جوجه رو ميگيره ميبره خونش و با بي اطلاعي از شرايط زيست اون جوجه اونو تو شرايط نامناسب نگه ميداره، فردا ممكنه حيوون غذاي بد بخوره مسموم بشه يا مريض بشه با زجر بميره يا گربه بخوره و يا خيلي چيزاي ديگه ممكنه سرش بياد اگه شانس بياره بزرگ بشه بكشنش تا غذاي يك وعدشونو ازش دربيارن. انسان يك موجود همه چيزخواره و ميتونه با چيزاي ديگه هم شكمشو سير كنه

وضعيت مرغداري ها رو هم كه ميدنيد... واقعا متاسفم!
به اميد روزي كه با حيوونا دوست باشيم و هيچ حيووني تو دنيا ذبح نشه
من به شدت طرفدار حقوق حيوانات هستم.
10-08-2015, 02:26 PM
ارسال: #46
سلام دوست عزیز از اینکه نظرتان برای بنده گذاشتید متشکرم نظر شما برای بنده کاملا محترم میباشد اما بنده هرگز صرف پرورش در هر شرایتی منظور نظرم نبوده و نیست چون هر موجودی در شرایط بد پرورش پیدا کند تمام اجزای وجودش پر از هورمونهای استرس مثل ادرنالین و. میباشد برای روش و تفکر شما در باره گیاه خواری کمال احترام را دارم ولی معتقدم بنده نوعی با سواد کم و اطلاعات ناچیزم وقتی ندانم به فرزندم چی بدم که فردا دوچار انواع کمبودها نشود فعلا با این روش پیش میروم یادتان باشد هروقت از چیزی انتقاد کردید حتمان راه جایگزین بدهید البته با جزییات کامل . با تشکر از شما بخاطر تعامل محترمانه ای که با بنده داشتید mkk1342@yahoo.com
07-19-2016, 01:26 AM
ارسال: #47
سلام به همگی
مهدی هستم اهل تهران
در خصوص نگرانی از نحوه برخورد انسانها با حیوانات و طرز استفاده و یا به تعبیر برخی سوء استفاده از آنها ، چند نکته مغفول جلب توجه میکند .
1- آمار انسانهای در بند ، بیمار (ی ناشی از اعمال خلافکارانه انسانهای دیگر) ، تحت فشار ، مورد ظلم واقع شده ، .... و هر آنچه ناخوشایند است و باز به دست همین انسان بر سر دیگری آمده ، به نسبت جمعیت کل در مقایسه با همین موارد بد رفتاری در میان حیوانات به دست انسانها با کل دایره حیوانی نشاندهنده بدتر بودن وضعیت انسانها و در نتیجه نیازمندتر بودن به دلسوزی است !!!!
2- بخشی از تغذیه این موجودات (انسانها) از حیوانات تشکیل شده . هرم غذایی را به یاد بیاوریم . چگونه است که خورده شدن فیل توسط شیر آنهم به گونه ای که حیوان هنوز زنده است قابل درک است ولی ...
3- گیاه خوارانی که به این علت گوشت مصرف نمیکنند ، از خود نمیپرسند که آیا گیاهان احساس ندارند ؟ آیا مفهوم درد در مورد آنها بی معنی است ؟ آیا ما گیاهان را در شرایط رویایی نگهداری میکنیم و به روشی کاملا بی درد آنها را به مصرف میرسانیم؟
4- آیا این افراد هنگام راه رفتن ، شنا کردن ، پریدن ، ... توجهی به زیر پای خود و یا لاستیک ماشینشان دارند که از روی چه موجوداتی میزند و یا چند میلیون پلانگتون فدای قدومشان میشود؟
مطلب بسیار است ولی تا جایی که تجربه دنیای مجازی به من آموخته آنست که هر از گاهی موضوع کهنه شده ای گاهی با هدف معین دوباره با ظاهر آراسته و گول زنک مطرح میشود . هر چند نفر به هر طریق ممکن که به دام افتد منفعت است . گاه با سخنان به ظاهر حکیمانه و گاهی با استفاده از پلوتونیوم ضعیف شده و گاه با آزمایش میکروبیولوژی .
07-22-2016, 11:11 PM
ارسال: #48
سلام
من پدر خانمم در همین زمینه فعالیت میکنه کارش خرید و فروش
این کار سود خوبی داره ولی ضررم داره
اول اینکه شما گوسفند ها رو باید به چرا ببرید اگه از دشت تغذیه کنن خب هزینه هاتون میاد پایین حالا شما پول دادین تغذیه شونم تامین کردید به قول خودتون بعد از 9 ماه پروار شدن باید به فروش برسونینشون الان گوسفند کسی نقد نمیخره همش چک میدن یا پولتون میخورن یا اینکه پولتون دیر میدن مثلا از 10 نفر حساب کنید شاید 3 نفر پول نقد بهتون بدن
شما گفتید اصلا تجربه ندارید بنظرم اول برید دنبال یک آدمی که توی همین کاره تا خدایی نکرده ضرر نکنید
ولی درکل کار پرسودی ضررم خیلی داره
بیماری هم هست...
07-25-2017, 10:52 AM
ارسال: #49
سلام.دوستان.کتاب جواب نمیده عزیزان.من یکی از دوستانم مهندسی را برام معرفی کردند که به کار ترویج دامپروری گوسفند بود.ایشون در سال 93 یک مقاله توپی در مورد دامداری و دامپروری زدند که ترکوند.واقعا عالی بود.توصیه میکنم شما هم ببینید.
ادرس لینک میذارم بخونید .خوندنش رایگانه
http://www.unc-co.ir/post/233

در سال جدید هم به بررسی دامداری پرداخته اند ایشون با معرفی یک جیره و بررسی سود پروار.
که اونم لینکش اینه
جیره استاندارد برای پروار گوسفند

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.
پیگیر این مهندس باشین برخلاف سایت های دیگه که همه کپی هستند ایشون مطالب توپی میذاره و میترکونه.

و یه چیزم از خودم بگم براتون.دس دس نکنید.شروع کنید بابا.
07-25-2017, 06:49 PM
ارسال: #50
(10-17-2014 05:48 PM)مهدی میرزائی نوشته شده توسط:  سلام دوستان
تا سه هفته آینده انشاالله قراره کار پروار بندی گوسفند رو کلید بزنیم.
هدف ما اصلاح نژاد گوسفنده که تو فاز 2 اون رو شروع خواهیم کرد.

من خودم اهل استان مازندران، شهرستان بهشهرم.
یک دامداری مجهز به همه چی رو ماهانه 100000 تومن بدون پیش اجاره کردیم که انصافا خدا خواست...10_004
به دلیل پایین بودن سرمایه مون و نیاز به نیروی کاری، این کار رو 3نفره انجام میدیم که تا حالا من و یکی از همدامشگاهیام هستیم و هنوزم دنبال نفر سومیم
قراره در عرض 9 ماه 60 راس گوسفند رو پروار کنیم
جیره غزایی شامل 2تن سیلاژ ذرت500 تومانی، 2تن جو 950 تومانی، 2تن گندم شکسته 850 تومانی و تنها 1.5 تن سبوس که هنوز تهیه نشده.

دوستان اگر تجربه ای پیشنهادی اشکالی ویا سوالی در زمینه دامداری دارند، خواهشا مطرح نمایند... در ضمن ما دانشجوی مهندسی صنای هستیم و فاقد هرگونه تجربه در زمینه دامداری هستیم10_004

درود بر شما.
با آرزوی موفقیت برای شما، پیشنهاد می کنم سری به لینک ارسالی بزنید و مقاله راهنمای جامع پروار بندی بره رو دانلود و مطالعه کنید. اگر سوالی هم داشتید می تونید اونجا مطرح کنید و به پاسخ برسید.
http://www.novinkesht.ir/lamb/372-lamb.html

وب مهراز :: طراحی و توسعه وب
09120642269
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  صفر تا صد بسته بندی محصول hadeeee 2 545 03-25-2024 04:13 PM
آخرین ارسال: Fardin.r
  توی اصفهان برای شروع کارم از کجا ماگ خام بخرم؟ Shadiii 3 985 10-31-2023 10:06 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 214 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 565 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  چه شغلی شروع کنم؟؟؟ babak_pl7777 1 1,294 06-13-2020 03:43 PM
آخرین ارسال: shabani
  تولید‌ و بسته بندی نوشیدنی گیاهی Omid.nmz 0 618 06-23-2019 06:24 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  فرآوری و بسته بندی ماهی ariafilm100 2 848 11-20-2018 01:34 AM
آخرین ارسال: esmail356
  بسته بندی سفره یکبار مصرف حسن قجر 3 900 11-11-2017 10:51 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  بسته بندی کاغذ A4 علی سلیمانزاده 1 736 11-11-2017 10:36 AM
  ایده برای شروع کسب و کار ali461 0 1,476 11-09-2017 03:07 PM
آخرین ارسال: ali461
  شروع کار با سرمایه کم naghinezhad 7 2,598 11-08-2017 07:46 PM
  برای بسته بندی از چی استفاده کنم؟ abolfazl_mehrabani 5 1,410 09-26-2017 11:37 AM
  پروار بندی گوساله هنوز جواب میده ؟ tiktaks 2 649 09-02-2017 10:53 PM
آخرین ارسال: محمد رضا 30
  دوستان کسی میدونه که آیا میشه ماکارونی و پاستا رو به صورت خونگی بسته بندی کرد؟؟ raz_mm 1 999 08-23-2017 05:54 PM
  ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها Raha_s 7 4,399 08-11-2017 10:36 PM
آخرین ارسال: aligoli
  راهنمایی برای شروع کار با 30 میلیون ariaman71 16 70,593 04-18-2017 11:39 AM
آخرین ارسال: 1396saffari
  بسته بندی tohidmasoud1375 1 509 04-07-2017 11:16 AM
آخرین ارسال: abolfazl_mehrabani
  شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... yoyo 37 11,221 03-13-2017 01:23 PM
آخرین ارسال: هورداد
  میخوام ذغال عمده بخرم بسته بندی کنم پخش کنم لطفا راهنماییم کنید nimasn 1 1,494 11-19-2016 01:31 PM
آخرین ارسال: علیرضا سلیمی
Wink بسته بندی شانسی amirabbas0912 0 1,274 11-08-2016 08:39 PM
آخرین ارسال: amirabbas0912

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS