ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فروش آنلاین لوازم آرایشی
زمان کنونی: 03-29-2024, 12:15 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: marina
آخرین ارسال: azim
پاسخ: 10
بازدید: 2567

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش آنلاین لوازم آرایشی
10-15-2014, 11:56 AM
ارسال: #1
فروش آنلاین لوازم آرایشی
سلام دوستان
من یک فروشگاه اینترنتی در زمینه زیورآلات دارم .
راستش خیلی دلم می خواد که بخش لوازم آرایش را هم اضافه کنم و علاقه زیادی به این شاخه دارم .
اما می خواستم قبل از شروع تحقیق کنم تا متحمل ضرر و زیان نشوم .
می خواستم بدونم که برای شروع باید از چه نوع لوازم و از کجا تهیه کنم ؟ ( تهران هستم ) و چه میزان بخرم ؟
در مورد لوازم آرایش اگه تاریخ مصرفشون بگذره چی میشه ؟ مرجوعی داره ؟ یا دیگه از دست رفته ؟

می خوام لوازمی که تهیه می کنم اصل و با کیفیت باشه

ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ali mohammady , azim
10-15-2014, 03:14 PM
ارسال: #2
RE: فروش آنلاین لوازم آرایشی
میشه راهنمایی کنید ؟؟؟
10-15-2014, 03:25 PM
ارسال: #3
ادرس فروشگاهت رو پ.خ. کن تا ببینم اصلا ارزش ثبت محصول جدید داره؟دیجی کالا اول در فروش لت تاپ و گوشی خودی نشون داد بعدش رفت سراغ فروش لوازم منزل و شخصی...
10-15-2014, 03:39 PM
ارسال: #4
سلام
اگر دوست و رفیق یا آشنا، کسی رو میشناسید که لوازم آرایشی و بهداشتی کار میکنند از اونها بخواهید که بهترین مارک و برندهایی که فروش و استقبال خوبی رو دارن بهتون معرفی کنند.
در مرحله ی بعد شما لیست محصولات رو به وبسایتتون اضافه کنید و میزان بازدید و مشتری و خرید رو بسنجید.
در صورتی که سفارش داشتید از مغازه ی همون دوست و رفیق براشون محصول رو ارسال کنید.
توی وبسایتتون یه فرم نظرسنجی و درخواست بذارید که کاربرانتون پیشنهاد برند و مارک بدهند برای فروشگاهتون.
یا محصولی رو که خودتون بعنوان مصرف کننده فکر میکنید از اقبال بیشتری برخوردار هست رو در ابتدای لیست عرضه بذارید.
یه تجربه هم که خودم دارم اینکه:
توی مغازه دامادمون که لوازم نوزاد و کودک هست مرتباً مشتریان سراغ پماد سوختگی نوزاد با مارک نیوآ رو میکردند..و دامادمون طبق تجربه اش گفتند زیاد نیاریم و باسرار من گفتم که زیاد آوردند...در طول یکماه یه بسته 12 تایی فروش رفت فقط و همه کالندولا میخریدند .
یعنی مشتریان فقط آرزوهاشون رو میگن...ولی موقع خرید کلاً چیز دیگه خرید میکنند.
برای لوازم بهداشتی معمولاً چیزهایی رو که امتحان کرده اند رو میپسندند مردم...پس لوازمی که بیشترین فروش رو توی مغازه داره..توی وبسایت هم میتونه داشته باشه.
اما از من به شما نصیحت...سعی کن بهترین لوازم و برترین برندها رو از ابتدا کار کنی و شهرت خودتون رو در اجناس اصیل باثبات برسونید و از ابتدا به ساکن بدنبال سود فراوان نباشید تا مشتریان رو از مغازه به وبسایتتون بکشید.
و دیگر پیشنهادم این هست که وقتی فروشگاه آنلاین دارید و دارید هزینه ی هاست و سایر موارد رو میپردازید پس پربارتر کنید فروشگاهتون رو و دامنه ی محصولاتتون رو افزایش بدید.
لزومی نداره تا مشتری نداری بخوای لوازم و کالاهای فروشگاهتون رو دپو و انبار کنید.
امیدوارم با تجارب خودتون بیشتر از نوشته هام سر در بیارید.
پیروز باشید

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.
چشـــــم از تو برنگیرم ور می كشد رقیبم

مشتـــــــاق گل بسازد با خوی باغبــــانان

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: marina , sinap
10-15-2014, 03:42 PM
ارسال: #5
(10-15-2014 03:39 PM)koid1361 نوشته شده توسط:  سلام
اگر دوست و رفیق یا آشنا، کسی رو میشناسید که لوازم آرایشی و بهداشتی کار میکنند از اونها بخواهید که بهترین مارک و برندهایی که فروش و استقبال خوبی رو دارن بهتون معرفی کنند.
در مرحله ی بعد شما لیست محصولات رو به وبسایتتون اضافه کنید و میزان بازدید و مشتری و خرید رو بسنجید.
در صورتی که سفارش داشتید از مغازه ی همون دوست و رفیق براشون محصول رو ارسال کنید.
توی وبسایتتون یه فرم نظرسنجی و درخواست بذارید که کاربرانتون پیشنهاد برند و مارک بدهند برای فروشگاهتون.
یا محصولی رو که خودتون بعنوان مصرف کننده فکر میکنید از اقبال بیشتری برخوردار هست رو در ابتدای لیست عرضه بذارید.
یه تجربه هم که خودم دارم اینکه:
توی مغازه دامادمون که لوازم نوزاد و کودک هست مرتباً مشتریان سراغ پماد سوختگی نوزاد با مارک نیوآ رو میکردند..و دامادمون طبق تجربه اش گفتند زیاد نیاریم و باسرار من گفتم که زیاد آوردند...در طول یکماه یه بسته 12 تایی فروش رفت فقط و همه کالندولا میخریدند .
یعنی مشتریان فقط آرزوهاشون رو میگن...ولی موقع خرید کلاً چیز دیگه خرید میکنند.
برای لوازم بهداشتی معمولاً چیزهایی رو که امتحان کرده اند رو میپسندند مردم...پس لوازمی که بیشترین فروش رو توی مغازه داره..توی وبسایت هم میتونه داشته باشه.
اما از من به شما نصیحت...سعی کن بهترین لوازم و برترین برندها رو از ابتدا کار کنی و شهرت خودتون رو در اجناس اصیل باثبات برسونید و از ابتدا به ساکن بدنبال سود فراوان نباشید تا مشتریان رو از مغازه به وبسایتتون بکشید.
و دیگر پیشنهادم این هست که وقتی فروشگاه آنلاین دارید و دارید هزینه ی هاست و سایر موارد رو میپردازید پس پربارتر کنید فروشگاهتون رو و دامنه ی محصولاتتون رو افزایش بدید.
لزومی نداره تا مشتری نداری بخوای لوازم و کالاهای فروشگاهتون رو دپو و انبار کنید.
امیدوارم با تجارب خودتون بیشتر از نوشته هام سر در بیارید.
پیروز باشید

ممنون از اینکه راهنمایی کردید

خوشحال می شوم دوستان دیگر هم کمک کنند
 تشکر شده توسط: kochiloo
10-16-2014, 08:08 PM
ارسال: #6
پس چرا راهنمایی نمی کنید ؟؟

اگه ممکنه کمک کنید من واقعا به همفکری نیاز دارم Sad
10-17-2014, 04:14 AM
ارسال: #7
آدرس سایتتون رو بفرسید بررسی کنم پتانسیل و امکان اضافه کردن موضوع و محصول جدید را دارد یا نه

تمام فکر من شده منی که از تو خالیم
10-17-2014, 02:13 PM
ارسال: #8
(10-15-2014 11:56 AM)marina نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من یک فروشگاه اینترنتی در زمینه زیورآلات دارم .
راستش خیلی دلم می خواد که بخش لوازم آرایش را هم اضافه کنم و علاقه زیادی به این شاخه دارم .
اما می خواستم قبل از شروع تحقیق کنم تا متحمل ضرر و زیان نشوم .
می خواستم بدونم که برای شروع باید از چه نوع لوازم و از کجا تهیه کنم ؟ ( تهران هستم ) و چه میزان بخرم ؟
در مورد لوازم آرایش اگه تاریخ مصرفشون بگذره چی میشه ؟ مرجوعی داره ؟ یا دیگه از دست رفته ؟

می خوام لوازمی که تهیه می کنم اصل و با کیفیت باشه

ممنون
سلام دوست عزیز

برای نوع لوازم آرایشی که میخواهید در فروشگاه اینترنتی تون به فروش برسونید محدودیتی وجود نداره شما میتونید همه لوازم آرایشی از شامپو وکرم تا ریمل و انواع سایه و .. .رو به فروش برسونید اما بیشتر در زمینه ای وارد شوید که در اون تخصص دارید،مثلا یکی وارد زمینه ادکلن،یکی ریمل و رژ و یکی فقط شامپو میفروشه

میزان تهیه لوازم به فروشتون بستگی داره و این که اگه جنسی تاریخ مصرفش بگذره مرجوعی نداره،البته اکثر جنس ها تاریخ مصرف چندساله دارن
در موقع خرید هم دقت کنید که اجناس با تاریخ مصرف بالا بخرید

اکصر کسانی که در قالب یک شخص حقیقی میخوان کار کنن از بازار و کوچه مروی اچناسشون رو تهیه می کنند

موفق و پیروز باشید
 تشکر شده توسط: marina
10-17-2014, 10:36 PM
ارسال: #9
سلام . ممنون از راهنماییتان

آیا جایی مثل شرکت های معتبر هستند که بشه لوازم آرایش را از آنها تهیه کرد ؟

منظورم اینه که می خوام لوازم اصلی تهیه کنم . راستش تا جایی که می دونم توی لوازم آرایش تقلب زیاد هست . بازار و کوچه مروی را دیدم و بعید می دونم بتونیم لوازم اصلی از اونجا تهیه کنیم . یا شاید من اصلی فروشها را نمی شناسم . راستش سایت بین مشتریهامون قابل اعتماد شده و نمی خوام اعتمادشون را از دست بدهم .
10-18-2014, 08:48 AM
ارسال: #10
سلام.
لطفا آدرس سایتتون رو بگید ، شاید بتونم توی این زمینه بهتون کمک کنم.

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو svz2022 0 346 06-14-2022 09:57 AM
آخرین ارسال: svz2022
Rainbow اگر در زمینه فروش آنلاین در هر شبکه مجازی مهارت دارید با ما ارتباط بگیرید mas 0 245 05-04-2021 12:48 PM
آخرین ارسال: mas
  راهنمایی در مورد فروش محصول در سایت آشپزی sogoli 3 904 02-14-2017 05:24 PM
آخرین ارسال: hesaab
  راهنمایی در مورد تاسیس یک سایت فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی amir.maleki33 1 706 01-01-2017 12:26 AM
آخرین ارسال: دهدار
  لطفا راهنمایی کنید همکاری در فروش hs6467 9 1,687 10-02-2015 12:20 PM
آخرین ارسال: salmans
  گام به گام ایجاد یک بانک اطلاعاتی آنلاین parastoo260 10 1,427 09-28-2015 01:57 PM
آخرین ارسال: parastoo260
Lightbulb راهنمایی چگونگی تبلیغ و فروش کارهای هنرمندان در اینترنت؟ afshin67 30 6,059 12-29-2014 01:00 PM
آخرین ارسال: radical
Video افزایش فروش آنلاین virtu 0 707 11-02-2014 03:00 PM
آخرین ارسال: virtu
  چه محصولاتی در فروش اینترنتی سود بهتری دارن؟ پرواز 1 2,560 09-01-2014 11:26 PM
آخرین ارسال: tondar12
Star راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی کامیار کاظمی 14 9,180 08-28-2013 02:25 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی pooga 14 2,439 08-17-2013 09:09 AM
آخرین ارسال: soshiant
  مراحل کسب و کار آنلاین در ایران....... mallarme 11 2,093 05-15-2013 12:36 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  سوپر مارکت آنلاین jiljil 7 2,185 01-03-2013 05:00 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  ویژگی های مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی پر فروش MohamadMJ 0 2,388 10-20-2012 12:28 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  نحوه فروش سایت؟ reimei 2 1,326 05-30-2012 12:24 AM
آخرین ارسال: 369369
  بررسی بهترین سیستم همکاری در فروش!! sarbaar 2 1,083 12-16-2011 05:31 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  جایگاه کسب و کارهای آنلاین در ایران کامیار کاظمی 8 2,113 08-31-2011 01:06 AM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  5 راه تندخوانی مطالب طولانی آنلاین jahanagahi 0 897 08-09-2011 01:09 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS