ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارمندی دیگه بسه
زمان کنونی: 04-19-2024, 04:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali79
آخرین ارسال: mostafa7063
پاسخ: 46
بازدید: 7244

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارمندی دیگه بسه
12-09-2014, 04:10 PM
ارسال: #41
RE: کارمندی دیگه بسه
(11-07-2014 10:42 PM)nejad نوشته شده توسط:  سلام
من هم مثل شمام دوست عزیز... میخوام از فروش خانگی لباس شروع کنم و کم کم از کارمندی خلاص بشم...
اگه کسی در این زمینه اطلاعات داره ممنون میشم راهنمایی کنه... کارهای دیگه هم مد نظرم هست اما شک دارم..
ضمنا میخوام وام بگیرم...
موفق باشید

سلام به همه دوستان خوبم
من تازه عضو این وبسایت شدم
باید بگم که جذب ویزیتور و فروشنده کارخیلی سختیه
ما که تا حالا هر چه تلاش کردیم مفق نبودیم
و به همین دلیل هم تقریبا داریم ورشکست می شیم
چون کلی روی ویزیتور حساب کرده بودیم و کارمون رو بر اون اساس پایه ریزی کرده بودیم ولی حتی نتونستیم یک نفر رو هم جذب کنیم
هیچ کس حتی بهمون زنگ هم نزد
اگه میشه من رو راهنمایی کنید
ما هم تو همشهری آگهی دادیم هم رو در و دیوار آگهی زدیم ولی حتی یک نفرهم تماس نگرفت
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-10-2014, 12:14 AM
ارسال: #42
(12-09-2014 04:10 PM)niloonikoo نوشته شده توسط:  
(11-07-2014 10:42 PM)nejad نوشته شده توسط:  سلام
من هم مثل شمام دوست عزیز... میخوام از فروش خانگی لباس شروع کنم و کم کم از کارمندی خلاص بشم...
اگه کسی در این زمینه اطلاعات داره ممنون میشم راهنمایی کنه... کارهای دیگه هم مد نظرم هست اما شک دارم..
ضمنا میخوام وام بگیرم...
موفق باشید

سلام به همه دوستان خوبم
من تازه عضو این وبسایت شدم
باید بگم که جذب ویزیتور و فروشنده کارخیلی سختیه
ما که تا حالا هر چه تلاش کردیم مفق نبودیم
و به همین دلیل هم تقریبا داریم ورشکست می شیم
چون کلی روی ویزیتور حساب کرده بودیم و کارمون رو بر اون اساس پایه ریزی کرده بودیم ولی حتی نتونستیم یک نفر رو هم جذب کنیم
هیچ کس حتی بهمون زنگ هم نزد
اگه میشه من رو راهنمایی کنید
ما هم تو همشهری آگهی دادیم هم رو در و دیوار آگهی زدیم ولی حتی یک نفرهم تماس نگرفت

همیشه متفاوت باشید
چون همه شرکتها مزایا و حقوقشون زیاد باهم فروق نمیکنند

درصد پورسانت خیلی بالا بگیر حتی اگر شده کم گیره شما بیاد
و هرماه هم به ویرتورات برس
و اینکه ویزیتور بخواد از پیشت بره پشیمونی براش بمونه هیج جا نتونه مثل مزایا و پورسانته شما گیر بیاره ولی همون طور هم تا میتونی بهشون برسی
12-11-2014, 03:09 PM
ارسال: #43
سلام به همه دوستان،دوست عزیز یه وانت دوگانه سوز قیمت پایین سالم بخر،که پول برای سرمایه داشته باشی که باهاش کار کنی حالا یه کم حوصله وصبر،وپشتکار شروع کن هرجنسی از بازار بخری تو شهرستانها میتونی بفروشی،از همین امروز شروع کن فردا دیره، من بهت قول میدم بعد یه سال خودت واسم پیام موفقیت خودتو میذاری.قبلاً از زحمات همه دوستان عزیزم ومخصوصااساتیدعزیزکه با راه اندازی این سایت باعث پیشرفت عزیزان میشند تشکر میکنم. داداش کوچک شما امین

{{شکست پله ای برای صعوداست}
 تشکر شده توسط: aminasadi
01-04-2015, 04:19 PM
ارسال: #44
سلام دوست عزیز من هم ازکارکارمنذی خسته شدم صبح ساعت7کارم شروع میشه تاساعت 5بعدازظهرکارمیکنم موندیم چه کاری شروع کنم؟
01-04-2015, 08:25 PM
ارسال: #45
(12-09-2014 12:59 PM)shamimmm نوشته شده توسط:  برادر من مهندس شیمیه، با پارتی رفته سر کار، توو آزمایشگاه کارخونه خیلی بزرگ و معروف رنگ. نزدیک 2سال اونجا کار کرد از 600 شروع شد و رسید به نزدیکای 800!
نزدیک یکساله که ازدواج کرده
انوقت شما بگید کارش اشتباه بوده با این حقوق کم و مسخره بیاد بیرون و واسه خودش مغازه راه بندازه یا نه؟!!!
اونوقت توو فیلمای ترکی نشون میده یارو چندماهه رفته سر کار توو شرکت یا توو رستوران، بعد تازه ترفیع هم میگیره و وضعشون هم خوب میشه!
یعنی اینا فیلمه یا اینکه توو ایران انقدر حقوقها مسخره ست!!!

شک نکنید که بیشترش فیلم است. لطفا کتاب بابای پولدار بابای بی پول رابرت کیوساکی را بخوانید یا اگر خوانده اید دوباره مطالعه کنید. کارمندی و حقوق بگیری در ایالات متحده آمریکا هم تا حد زیادی شبیه جمهوری اسلامی ایران است!
01-04-2015, 11:59 PM
ارسال: #46
بروبچ عزیز فعلا جوب باریکه رو داشته باشید با پولش یه کاری کسب و کار کوچیک بتونید راه اندازی کنید
بنده برام کارمند بودن سخته کلی تنبلی پس رفتی میاره به همین حقوق بسنده میکنی میگی خداروشکر میاد
متاسفانه اقتصاد ما دست یه عده دلال که بر اکثریت حکومت میکنن و به من و تو اجازه رقیب بودن نمیدن ولی
نگران نباشید بازم کسب و کارهایی هست که هنوز میتونه آینده دار باشه فقط سری به بازار بزنید با نحوه
فعالیت های مختلف مثل خدمات که کار مردم رو راه میندازه نگاهی داشته باشید ارزیابی کنید تا ببنید
میتونید از پسش بر بیاید یا خیر
این که انرژی منفی دادن به خودمون بدترین بیماری چیزی هم درست نمیشه خودمونو دست کم میگیریم
اولین موردی که بهش نیاز داریم اعتماد به نفس و خود باوری حداقل تو هیچ کسب وکاری موفق نشیم خودمونو نابود
نکنیم تا زندگی باقی مونده تو نا امیدی باشه
تقصیر من و شما نیست پول دست مردم نیست به سختی مردم از پس هزینه هاشون بر میان چه برسه بخوان ولخرجی کنن
فعلا شغل های خدماتی بهترین گزینه سراغ صنعت نرین که بازار مشتری نداره
فعلا تا همین جا تا بقیه دوستان نظرشونو بدن ما هم بخونیم
 تشکر شده توسط: hajimorad
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS