ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نرم افزار اندروید برای شغل و ایده های شما
زمان کنونی: 04-20-2024, 12:36 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 11
بازدید: 19943

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار اندروید برای شغل و ایده های شما
12-04-2014, 12:07 PM
ارسال: #11
RE: نرم افزار اندروید برای شغل و ایده های شما
(12-04-2014 11:01 AM)bibak@zah نوشته شده توسط:  مگه مارکت اندروید فقط کافه بازرار یا همون بازاره؟من الان4سال گوشی اندروید دارم...پلازا کندو ام داشتم خوبن تیم پلازا یاهمون نوثیو ادم های خوبین شهر کرج دفترشون مارکتشونم خوبه ولی بازار خوب چون قدیمه وجا افتاده تره ولی این مزیت محصوب نمیشه....چون مثلا شما تا یه چیزی بفرستی توی بازار ده دقیقه بعد یه برنامه دیگه میاد برنامه ای شما میاد پایین ..ولی مثلا مارکت پلازار شاید 1روز یه نصف روز برگ اول سایت بمونه..تا انجایی که من میدونم مارکت های اندروید به یه اندازه پول میگیرن واسه برنامه مثلا یه برنامه شما1000قیمت میزارین واسه فروش...10درصدش از هر فروش بایذ بذی به مسولان بازار...بعدان ها واست الباقی پول میذن بهت مارکت اپل ام بهترین مارکت اش ایرانی سیپچه هست به نظرم ولی اگه بخوایی اطلاعات راجب گوشی این چیزا ببری بالا توی نت فروم های خوبی هستن...که اطلاعات خوبی به شما میده

نه اتفاقا درست می فرمایید, اما مخاطب های بازار به نسبت بیشتر هست اما شخصا با بچه های بازار از نزدیک یک صحبت هایی کرده ام و بسیار هم انتقاد کردم چون موردهایی در سیستم هست که جالب نیست.
پلازا بله کار بچه های کرج است اتفاقا شاید یک صحبتب هم با آنها داشته باشم. جالب است.
ممنون که تجربیاتت را در اختیار ما قرار دادی

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , alireza091111 , alicpu , habib tousi , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  15 سال تجربه من برای درآمد شما! کامیار کاظمی 98 53,822 07-03-2017 05:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  همکاری / افزایش نمایندگی های تهران / فوری پیچ 10 4,535 05-22-2015 04:03 PM
آخرین ارسال: فوری پیچ
  فروش محصولات شما در انجمن مدیریت فروش سایت 0 2,813 02-14-2015 02:20 PM
آخرین ارسال: مدیریت فروش سایت
Star بسته ویژه کتاب های موفقیت مدیریت فروش سایت 6 2,219 03-18-2014 10:29 PM
آخرین ارسال: مدیریت فروش سایت
  دانلود اولين نسخه نرم افزار دنياي همراه (قابل اجرا در سيستم هاي كامپيوتري) اقاي ايـــده 9 4,150 06-01-2012 05:20 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  هدیه برای سال جدید کامیار کاظمی 7 3,927 02-29-2012 03:16 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS