ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بدهکارم کمکم کنید
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mamal_rok
آخرین ارسال: mami1874
پاسخ: 19
بازدید: 4834

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدهکارم کمکم کنید
09-24-2014, 07:24 PM
ارسال: #11
RE: بدهکارم کمکم کنید
(09-24-2014 02:18 PM)mamal_rok نوشته شده توسط:  متاسفم واسه همتون.
من اگر میخواستم گدایی کنم و شعار بدم تا اینجا جون نمیکندم و مثل خیلی ها میگفتم به من چه خانوادم بدهی دارن.میرفتم دنبال زندگی خودم.
عرضه و ضعور و غیرت داشتم که موندم و جون کندم
تا حالا نشده 1 روز چک من عقب بیفته هر جور بوده جور کردم
از شما هم نخواستم لقمه خودتون رو بدین به من
آبرو داری شنیدی تا حالا یا نه؟ بعید میدونم
اینجا نوشتم چون کسی من رو نمیشناسه و قرار نیس با سیلی صورتم رو سرخ نگه دارم
من خودم در اوج نداری هام کمک خیلی ها بودم و تا توان داشتم کمک کردم چون میدونستم خدا دستم رو میگیره
خدا رو شکر هیچ وقت محتاچ بنده ش نشدم
کمک خواستم نه گدایی
من تو دو مرحله جواب دادم.
ولی خوب بد صحبت می کنی .این حرفا و چیزایی که شما تازه متوجه شدی ما کهنه کردیم.
اینجا فقط کمک فکریه .اگه به دردت می خوره بسم الله ولی اگرم نه که هیچ. اگر داعیه عقل کلی هیچ کس نمی تونه کمکت کنه .
درضمن کمک مالی یعنی چه؟

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR
09-24-2014, 09:36 PM
ارسال: #12
اولین بار تو یه تالار گفتگو چیزی نوشتم و زیاد وارد نیستم.درست نمیتونم بفهمم چه مطلبی رو کی نوشته.
ولی به اینکه بگین گدایی نکن و شعار بدین اعتراض میکنم. هر کدومتون که نوشته باشین.
من بد صحبت میکنم چون این همه بدبختی نکشیدم که حالا یه غریبه بخواد به من متلک بگه و نمک به زخم من بپاشه. همون اول نوشتم من حوصله روضه ندارم اگر میتونین کمک کنین با شرایطی که خودتون میگین بفرمایید. وگرنه پدرم به اندازه کافی درومده دیگه اینکه بیاین بگین من لقمه کسی رو میگیرم ازش و گدام زور داره.

ممنون امروز وقت گذاشتین .مرسی
09-24-2014, 09:49 PM
ارسال: #13
(09-24-2014 05:39 PM)ashena_73 نوشته شده توسط:  خوب شما خودت میگی خیلی کارا بلدی...الان هر کی تخصص داشته باشه براش کار هست، حالا شما که سابقه هم داری
اگه زمین و مغازه و اینجور چیزی داشته باشی میتونی خیلی راحت تر پول دربیاری
به تخصص هات فک کن...تو ذهنت بهشون خلاقیت بده..

من اگه زمین و مغازه داشتم که وضعم این نبود.خونمون رو فروختیم دادیم به بدهی

با کدوم تخصص میتونم هر ماه 20 میلیون چک پاس کنم ؟
09-24-2014, 10:02 PM
ارسال: #14
اگه زرنگ باشی و "خلاقیت" تو کارت داشته باشی...
میتونی خیلی راحت روزی 1 میلیون هم دربیاری...
به اطرافت خوب نگاه کن...به آدما..بخودت...
اگه تو تخصصت استادی مطمئن باش میتونی...مطمئن باش..
09-24-2014, 10:43 PM
ارسال: #15
(09-24-2014 09:36 PM)mamal_rok نوشته شده توسط:  اولین بار تو یه تالار گفتگو چیزی نوشتم و زیاد وارد نیستم.درست نمیتونم بفهمم چه مطلبی رو کی نوشته.
ولی به اینکه بگین گدایی نکن و شعار بدین اعتراض میکنم. هر کدومتون که نوشته باشین.
من بد صحبت میکنم چون این همه بدبختی نکشیدم که حالا یه غریبه بخواد به من متلک بگه و نمک به زخم من بپاشه. همون اول نوشتم من حوصله روضه ندارم اگر میتونین کمک کنین با شرایطی که خودتون میگین بفرمایید. وگرنه پدرم به اندازه کافی درومده دیگه اینکه بیاین بگین من لقمه کسی رو میگیرم ازش و گدام زور داره.

ممنون امروز وقت گذاشتین .مرسی
شما خواسته دقیقت رو بیان کن
برادر من . شمایی که اصولش رو بلدی ، فنش رو هم داری به قول خودت جنمش رو داری پس چی کم داری ؟
طرز فکرت اشتباس داداش،افکارت تنیده شده با نداری و این سری حرفاس . وگرنه تمثیل من رو به خودت نمی گرفتی . اینجا فقط بهت کمک فکری می دن و شما هم که به اونا میگی روضه و حوصلش رو هم نداری.
موفق باشی

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
09-24-2014, 11:54 PM
ارسال: #16
وقتی بدهی نداشته باشم میتونم کار کنم ولی اینجوری که هر شب و هر روز دارم پول جا به جا میکنم یا دنبال راهیم جا به جا کنم چه کاری میتونم بکنم؟ یک شب نشده راحت بخوابم
09-25-2014, 10:55 AM
ارسال: #17
(09-24-2014 11:54 PM)mamal_rok نوشته شده توسط:  وقتی بدهی نداشته باشم میتونم کار کنم ولی اینجوری که هر شب و هر روز دارم پول جا به جا میکنم یا دنبال راهیم جا به جا کنم چه کاری میتونم بکنم؟ یک شب نشده راحت بخوابم

این فکر رو منم تا چند روز پیش میکردم!
ولی همین عذر بدتر از تقصیره..
شما که میگی این همه کار بلدی و مهارت داری، پاشو کار کن..صبح یه کاری بعد از ظهر یه کاری
تمام تلاشتو بکن...اینطوری هم خدا ببینه داری تلاش میکنی کمکت میکنه و احتمالش زیاده که از تو همین کارات یه راهی برات باز شه...هم خودت ناراحت نیستی چون همه تلاشتو کردی..
 تشکر شده توسط: abdolhossein
07-17-2017, 03:57 PM
ارسال: #18
سلام من تازه عضواین مجموعه شدم من هم بدهکارم و بدهی زیادی دارم بیش از200 میلیون وبا ماهی یک میلیون درامدی که دارم نمیتونم هیچ کدوم از بدهی هامو جبران کنم کمک فکری به صورت پند خیلی خوبه اما کمکی به پرداخت بدهی نمیکنه پیشنهاد میکنم اونچه که داریم رو رو کنیم و با هم ایده هارو به اشتراک بزاریم و در قالب یه کار تیمی فعالیت اقتصادی کنیم که به درامد برسیم هر کی در کاری مهارت داره و یا ایده ی جالبی داره برای کار بگه روش فکر کنیم
07-17-2017, 04:03 PM
ارسال: #19
(09-24-2014 10:02 PM)ashena_73 نوشته شده توسط:  اگه زرنگ باشی و "خلاقیت" تو کارت داشته باشی...
میتونی خیلی راحت روزی 1 میلیون هم دربیاری...
به اطرافت خوب نگاه کن...به آدما..بخودت...
اگه تو تخصصت استادی مطمئن باش میتونی...مطمئن باش..

سلام خواستم بگم اگر شما میدونید و تواناییش رو دارید که روزی 1میلیون در بیارید یه راهی بهش پیشنهد کنید ماهی 10 میلیون در بیاره روزی 1میلیون هیچ چرا شعار میدید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت وام لطفا همه کمک کنید !! valter 33 7,636 11-14-2014 04:44 PM
آخرین ارسال: hosein11
  برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی ثبت نام کنید مهران 313 13 4,471 01-15-2014 11:33 AM
آخرین ارسال: afshin67
  تورو خدا میتونید کمکم کنید mamalo 7 2,081 09-24-2013 10:24 PM
آخرین ارسال: mrzare
  لطفا در مورد اوراق وام مسکن کمکم کنید پرواز 24 3,931 12-07-2012 12:15 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  وام مسکن..... لطفا راهنماییم کنید گلچهره 1 1,290 07-10-2012 11:32 PM
آخرین ارسال: سعید م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS