ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بدهکارم کمکم کنید
زمان کنونی: 04-17-2024, 02:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mamal_rok
آخرین ارسال: mami1874
پاسخ: 19
بازدید: 4880

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدهکارم کمکم کنید
09-24-2014, 09:38 AM
ارسال: #1
بدهکارم کمکم کنید
سلام من یک بدهکارم و در حدود 250 تومن بدهی دارم. نمیخوام اینجا روضه بخونم.اگر کسی میتونه کمکی بکنه وقعا بهم بگه.

واقعا
بریدم

چند سال دارم بدهیم رو میکشونم و فقط داره روش میاد

خودم دست بخشنده ای دارم و امیدوارم خدا کمکم کنه

خدایا به امید تو
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arash1367
09-24-2014, 09:48 AM
ارسال: #2
RE: بدهکارم کمکم کنید
ضمنا من برای اطمینان شما پیشنهاد میدم پول رو به من هم میتونید ندید و خودتون با طلبکارهام صحبت کنین و تسویه کنید.
09-24-2014, 10:41 AM
ارسال: #3
مشکلت چیه؟ چیکار میکنی؟ کدوم شهری؟
09-24-2014, 12:30 PM
ارسال: #4
سلام داداش در این سایت بیشتر کاربران برای همکاری فکری دور هم جمع میشوند از همکاری مالی خبری نیست من خودم سال گذشته همین انجمن مشکل خودمو بیان کردم دریغ از همفکری یا همکاری اونموقع تازه درگیر مشکل شده بودم با همکاری چند نفر خیر می شد کاری کرد الان دیگه از همه جا نا امید شده ام افرادی که جلوی دوربین ها پز می دهند ریا کارند در پشت صحنه جواب نامه را نمیدن یا میگن از دست من کاری ساخته نیست جالبه یکی از اقایان خیر در جواب نامه ام نوشت من فقط به زندانیان مالی کمک می کنم یعنی اول باید بیوفتی زندان ابرویت که رفت بعدا اقا شاید کمک کرد.

از راه شگفت خدا پول مثل سیل به طرف من سرازیر میشود
09-24-2014, 01:16 PM
ارسال: #5
(09-24-2014 12:30 PM)naderv نوشته شده توسط:  سلام داداش در این سایت بیشتر کاربران برای همکاری فکری دور هم جمع میشوند از همکاری مالی خبری نیست من خودم سال گذشته همین انجمن مشکل خودمو بیان کردم دریغ از همفکری یا همکاری اونموقع تازه درگیر مشکل شده بودم با همکاری چند نفر خیر می شد کاری کرد الان دیگه از همه جا نا امید شده ام افرادی که جلوی دوربین ها پز می دهند ریا کارند در پشت صحنه جواب نامه را نمیدن یا میگن از دست من کاری ساخته نیست جالبه یکی از اقایان خیر در جواب نامه ام نوشت من فقط به زندانیان مالی کمک می کنم یعنی اول باید بیوفتی زندان ابرویت که رفت بعدا اقا شاید کمک کرد.

Sad شما چی کار کردی مشکلت رو؟
09-24-2014, 01:18 PM
ارسال: #6
(09-24-2014 10:41 AM)ashena_73 نوشته شده توسط:  مشکلت چیه؟ چیکار میکنی؟ کدوم شهری؟

تهرانم. آدم زرنگ و با جنمی هستم ولی مشکلات و بدهی های خانوادم رو دارم جمع میکنم.30 سالم ه. هر کاری بگین انجام دادم و از هر کاری سر رشته دارم. اگه کمکی میتونین بکنین بفرمایید.
09-24-2014, 02:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-24-2014 02:01 PM، توسط mjdehghani.)
ارسال: #7
(09-24-2014 12:30 PM)naderv نوشته شده توسط:  سلام داداش در این سایت بیشتر کاربران برای همکاری فکری دور هم جمع میشوند از همکاری مالی خبری نیست من خودم سال گذشته همین انجمن مشکل خودمو بیان کردم دریغ از همفکری یا همکاری اونموقع تازه درگیر مشکل شده بودم با همکاری چند نفر خیر می شد کاری کرد الان دیگه از همه جا نا امید شده ام افرادی که جلوی دوربین ها پز می دهند ریا کارند در پشت صحنه جواب نامه را نمیدن یا میگن از دست من کاری ساخته نیست جالبه یکی از اقایان خیر در جواب نامه ام نوشت من فقط به زندانیان مالی کمک می کنم یعنی اول باید بیوفتی زندان ابرویت که رفت بعدا اقا شاید کمک کرد.
شرمنده ،ببخشید که کسی لقمه که خودش فراهم می کنه رو تو دهان شما نمی ذاره ، واقعاً عفو کنید.
برادر من این چه لحن صحبت کردنه. هرکسی یه سری مشکلات داره و در هر کاری یه سری مشکلات پیش میاد ولی قرار نیست از خزانه کس دیگه برای حل مشکلات تقاضای کمک کنی

دوست عزیز .بدهکارات رو لیست کن و ازشون فرصت بخواه . بزرگترین مشکل فعلی تو مشغله فکریه. فراق بال می تونه راه حل های خوب رو به ذهنت برسونه . سعی کن مسیر مشخصی رو طی کنی و از این شاخه به اون شاخه نپری . کاری رو که توش مهارت داری انجام بده و با ایده پردازی تو اون زمینه سعی کن تغیر جدیدی توی اون بدی. مطمئن باش موفق می شی.
اصل اول رو بر تسویه حساب با طلبکارات بذار . خوش قول باش حتی اگه از نون شبت می زنی . تسویه بدهی خودش یه نوع کسب اعتباره. من توی موقعیت شما قرار داشتم ، یه کم تدبیر ، توکل ، همت می تونه همه مشکلات رو حل کنه. از یه ماهیگیر قلابش رو می تونی عاریه بگیری و برا خودت ماهی بگیری ولی مطمئن باش نمی تونی صید اون روزش رو بگیری.
اگه جنم داری ، به بقیه نشون بده (راه نشون دادنش به خودت بستگی داره)
خیلی ببخشید اینو میگم و با این لحن می گم
تو زندگی هیچ وقت گدایی نکنید
همهانسانها موفق می شن ، فقط در صورتیکه دیدشون رو تغییر بدن. ببین می تونی به موقعیت الانت به چشم موقعیت نگاه کنی .اگر آره که استفاده کن ، اگر هم نه که دید خودت رو تغییر بده.
موفق تراز همیشه باشی

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: MARYAR , SM_HOSSEINI
09-24-2014, 02:18 PM
ارسال: #8
متاسفم واسه همتون.
من اگر میخواستم گدایی کنم و شعار بدم تا اینجا جون نمیکندم و مثل خیلی ها میگفتم به من چه خانوادم بدهی دارن.میرفتم دنبال زندگی خودم.
عرضه و ضعور و غیرت داشتم که موندم و جون کندم
تا حالا نشده 1 روز چک من عقب بیفته هر جور بوده جور کردم
از شما هم نخواستم لقمه خودتون رو بدین به من
آبرو داری شنیدی تا حالا یا نه؟ بعید میدونم
اینجا نوشتم چون کسی من رو نمیشناسه و قرار نیس با سیلی صورتم رو سرخ نگه دارم
من خودم در اوج نداری هام کمک خیلی ها بودم و تا توان داشتم کمک کردم چون میدونستم خدا دستم رو میگیره
خدا رو شکر هیچ وقت محتاچ بنده ش نشدم
کمک خواستم نه گدایی
09-24-2014, 05:39 PM
ارسال: #9
خوب شما خودت میگی خیلی کارا بلدی...الان هر کی تخصص داشته باشه براش کار هست، حالا شما که سابقه هم داری
اگه زمین و مغازه و اینجور چیزی داشته باشی میتونی خیلی راحت تر پول دربیاری
به تخصص هات فک کن...تو ذهنت بهشون خلاقیت بده..
09-24-2014, 06:10 PM
ارسال: #10
(09-24-2014 02:00 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  
شرمنده ،ببخشید که کسی لقمه که خودش فراهم می کنه رو تو دهان شما نمی ذاره ، واقعاً عفو کنید.
برادر من این چه لحن صحبت کردنه. هرکسی یه سری مشکلات داره و در هر کاری یه سری مشکلات پیش میاد ولی قرار نیست از خزانه کس دیگه برای حل مشکلات تقاضای کمک کنی

دوست عزیز .بدهکارات رو لیست کن و ازشون فرصت بخواه . بزرگترین مشکل فعلی تو مشغله فکریه. فراق بال می تونه راه حل های خوب رو به ذهنت برسونه . سعی کن مسیر مشخصی رو طی کنی و از این شاخه به اون شاخه نپری . کاری رو که توش مهارت داری انجام بده و با ایده پردازی تو اون زمینه سعی کن تغیر جدیدی توی اون بدی. مطمئن باش موفق می شی.
اصل اول رو بر تسویه حساب با طلبکارات بذار . خوش قول باش حتی اگه از نون شبت می زنی . تسویه بدهی خودش یه نوع کسب اعتباره. من توی موقعیت شما قرار داشتم ، یه کم تدبیر ، توکل ، همت می تونه همه مشکلات رو حل کنه. از یه ماهیگیر قلابش رو می تونی عاریه بگیری و برا خودت ماهی بگیری ولی مطمئن باش نمی تونی صید اون روزش رو بگیری.
اگه جنم داری ، به بقیه نشون بده (راه نشون دادنش به خودت بستگی داره)
خیلی ببخشید اینو میگم و با این لحن می گم
تو زندگی هیچ وقت گدایی نکنید
همهانسانها موفق می شن ، فقط در صورتیکه دیدشون رو تغییر بدن. ببین می تونی به موقعیت الانت به چشم موقعیت نگاه کنی .اگر آره که استفاده کن ، اگر هم نه که دید خودت رو تغییر بده.
موفق تراز همیشه باشی

حالا چرا شما به خودتان می گیرید مگه شما هم جزو همون ریاکارانید که ناراحت میشین مردم اینجا درددلهایشان را به اشتراک می گذارند شما که نمی تونی دست کسی را بگیری حداقل زخم لای استخوانهایش نزار ماهیگیری هم پیشکش خودت کمک به هم نوع لیاقت می خواهد که هرکسی ندارد

از راه شگفت خدا پول مثل سیل به طرف من سرازیر میشود
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت وام لطفا همه کمک کنید !! valter 33 7,684 11-14-2014 04:44 PM
آخرین ارسال: hosein11
  برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی ثبت نام کنید مهران 313 13 4,490 01-15-2014 11:33 AM
آخرین ارسال: afshin67
  تورو خدا میتونید کمکم کنید mamalo 7 2,108 09-24-2013 10:24 PM
آخرین ارسال: mrzare
  لطفا در مورد اوراق وام مسکن کمکم کنید پرواز 24 3,975 12-07-2012 12:15 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  وام مسکن..... لطفا راهنماییم کنید گلچهره 1 1,296 07-10-2012 11:32 PM
آخرین ارسال: سعید م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS