ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی
زمان کنونی: 04-25-2024, 03:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: آرش رضایی
آخرین ارسال: مرجان گودرزی
پاسخ: 40
بازدید: 31232

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امیتازات : 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی
06-01-2015, 11:49 AM
ارسال: #21
RE: راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی
(09-16-2014 02:21 PM)آرش رضایی نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان

من 4 سال است که کارگاه خط تولید سنگ مصنوعی راه اندازی کردم و خدا رو شکر موفق بودم اگر کسانی دوست دارند وارد این حیطه کاری بشوند به طور رایگان آموزش و راه اندازی می کنم
طرح توجیهی و یا سود و زیان کار دستگاه و مواد اولیه و کلیه امور موجمود می باشد در صورت نیاز ارسال می کنم
امیدوارم در این مورد بتوانم کمک کنم

با سلام و احترام
لطفا اگه ممکنه اطلاعاتتون رو در اختیار بنده نیز قرار دهید.
لا تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-13-2015, 07:23 PM
ارسال: #22
با سلام به دوستان بنده چند وقت است که در مورد تولید سنگ مصنوعی تحقیق میکنم ولی از هرجا و هرکسی چیزه متفاوتی شنیده ام یکی میگه خوبه و جواب میده یکی دیگه میگه نه بدبخت میشی. حالا سردرگمم ،اگه میشه لطف کنید و توضیح بدید که این کار خوبه یا نه؟آیا ارزش داره که برای این کار وام گرفت؟هزینه راه اندازی خط تولید چقدره؟با تشکر
06-25-2015, 02:04 PM
ارسال: #23
به نظر من که تو یه حقه باز و کلاهبردار هستی.شما خط تولید میفروشی نه؟؟؟بچه ها فریب اینجور ادم هارو نخورید.یه سری مثل ایشون میان اینجا فقط واسه اینکه شما رو تیغ بزنن.من در مورد این خط تولید یه مقدار تحقیق کردم اونایی که با هزار قرض و قوله این خط تولید رو به امید پولدار شدن خریداری کردن به خاک سیاه نشستن.اینهم شماره منه 09359096627
06-25-2015, 02:06 PM
ارسال: #24
(09-18-2014 03:18 PM)آرش رضایی نوشته شده توسط:  
(09-16-2014 09:50 PM)ali diana نوشته شده توسط:  اگر طرح توجیهی رو در انجمن بگذارید ممنون میشم..
چشم حتما حتما طرح توجیهی رو میذارم

وقتی تولید کننده هستی باید با ذکاوت و باهوش دنبال بازرش باشی هر چیزی هر کجا که باشه بازار داره فقط باید حسابی دنبالش باشی
کار من که تولید سنگ مصنوعی هست واقعا پر زحمت است ولی خدا روشکر ازش راضیم چون درآمدش واسم خوبه

به نظر من که تو یه حقه باز و کلاهبردار هستی.شما خط تولید میفروشی نه؟؟؟بچه ها فریب اینجور ادم هارو نخورید.یه سری مثل ایشون میان اینجا فقط واسه اینکه شما رو تیغ بزنن.من در مورد این خط تولید یه مقدار تحقیق کردم اونایی که با هزار قرض و قوله این خط تولید رو به امید پولدار شدن خریداری کردن به خاک سیاه نشستن.اینهم شماره منه 09359096627
07-03-2015, 06:18 PM
ارسال: #25
ماشالا یه زمانی با دستگاه ف/ی/ل/ت/ر هوا و دستگاه تولید اسکاج و...ملت رو چقدر سرکیسه کردند.

الان هم گویا برنامه روی سنگ مصنوعی رفته!!!

آبروی دلالی رو بردن خدایی.اگر قراره دستگاهی چیزی بخرید از ماشین سازیهای معتبر ایرانی
و حداقل دلالهای معتبر اقدام کنید برای خرید...

07-24-2015, 01:09 PM
ارسال: #26

من 4 سال است که کارگاه خط تولید سنگ مصنوعی راه اندازی کردم و خدا رو شکر موفق بودم اگر کسانی دوست دارند وارد این حیطه کاری بشوند به طور رایگان آموزش و راه اندازی می کنم
طرح توجیهی و یا سود و زیان کار دستگاه و مواد اولیه و کلیه امور موجمود می باشد در صورت نیاز ارسال می کنم

با سلام
لطفا طرح توجیهی و سود و زیان کار دستگاه را ارسال کنید
باتشکر
07-24-2015, 02:57 PM
ارسال: #27
سلام
در مورد تولید سنگ مصنوعی مانند همه کار های تولیدی ابتدا باید بازار هدفی براش داشته باشید و بتوانید محصول را بفروشید
من خودم تولید کننده هستم و دوستانی دارم که همکار من هستند
اگر فقط تولید کنی و بشینی نگاه کنی تا ازت بخرن به خاک سیاه میشینی
اما اگر قدرت لابی با شهرداری ها رو داشته باشی و بتونی پروزه های بزرگ بگیری کار بدی نیست
پس مانند هر محصول دیگر قبل از تولید به فکر فروشش باشید
11-29-2015, 02:18 PM
ارسال: #28
با خرید یک خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست صاحب چندین تکنولوژی مرتبط گردید :

از جمله خدمات شرکت سنگ مصنوعی پردازشگران هونام کاسپین تکنولوژی و فرمولاسیون تولید قابل ارائه ، و همچنین خدمات ماشین سازی و تامین مواد اولیه و تجهیزات این شرکت میتوان به موارد ذیل بطور اختصار اشاره نمود :

- ارائه انواع ماشین آلات و تجهیزات خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست( خط تولید سنگ مصنوعی چند منظوره ) ، تجهیزات و ماشین آلات سنگ آنتیک مصنوعی و انواع کفپوش و موزائیک سمنت پلاست بهمراه آموزش تکنولوژیهای مختلف سنگ مصنوعی سمنت پلاست و قابلیت تولید سنگ مصنوعی مهندسی نانو گلاس و چسب ساختمانی :
خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست " خط تولید سمنت پلاست دستی غیر قابل ارتقاء نوع اول " :
بهمراه فرمول ساخت و تولید تخصصی ( تولید سنگ مرمریت - سنگ گرانیت مصنوعی سمنت پلاست - سنگ های آنتیک دکوراسیون داخل و خارج ساختمان ) با قابلیت تولید انواع محصولات کفپوش ( موزائیک های آنتیک سنگ مصنوعی سمنت پلاست ) و سنگ های نمای آنتیک ،دکوراتیو و بادبر مصنوعی سمنت پلاست ، همچنین تولید چسب های ساختمانی و چسب کاشی پودری - چسب کاشی خمیری - چسب بتن و ... رزین و افزودنی های بتن - ساختمان و ... با ظرفیت تولید ۱۰۰ مترمربع در هر شیفت کاری

خط تولید سنگ آنتیک مصنوعی ؛ سمنت پلاست " خط تولید سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست دستی غیر قابل ارتقاء نوع دوم " :
بهمراه آموزش فرمول ساخت و تولید تخصصی سنگ مصنوعی سمنت پلاست ، با قابلیت تولید انواع محصولات کفپوش نانو سمنت پلاست ( موزاییک های آنتیک ) ، سنگ نمای آنتیک مصنوعی سمنت پلاست جهت دکوراسیون داخل و خارج ساختمان ، سنگ پله - جدول - قرنیز و ... مصنوعی دکوراتیو و بادبر ، همچنین با قابلیت تولید انواع چسب ساختمانی ، چسب کاشی خمیری و پودری - چسب بتن و ... ، افزودنی های بتن و ساختمان با ظرفیت تولید ۱۲۰ مترمربع در هر شیفت کاری

خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست " خط تولید سنگ و ( کفپوش ) موزاییک آنتیک سمنت پلاست دستی قابل ارتقاء نوع اول و نوع دوم " :
بهمراه فرمولاسیون ساخت و تولید انواع سنگ های مصنوعی سمنت پلاست جهت دکوراسیون داخل و خارج ساختمان با قابلیت تولید انواع محصولات سمنت پلاست برای کفپوش و سنگ پله و جدول خیابانی( موزائیک های آنتیک سمنت پلاست ) و نماهای آنتیک ، دکوراتیو و بادبر ، همچنین انواع چسب های کاشی خمیری - پودری و... چسب بتن بهمراه چسب های ساختمانی و افزودنی های ساختمان با ظرفیت تولید ۱۵۰ الی ۲۰۰ مترمربع در هر شیفت کاری و با قابلیت ارتقاء و استفاده از تجهیزات ، ماشین آلات و دستگاه های این مجموعه در خط های تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست اتوماسیون ؛ خط تولید نیمه اتوماتیک نانو سمنت پلاست :
( با قابلیت تولید انواع چسب کاشی - سرامیک و سنگ های طبیعی و مصنوعی ساختمان و افزودنی ساختمانی )، با تولید روزانه ۲۵۰ الی ۳۰۰ مترمربع از انواع موزائیک و کفپوش سمنت پلاست ، سنگ آنتیک مصنوعی سمنت پلاست ، دکوراتیو و بادبر ، سنگ پله - جدول و ... در هر شیفت کاری بهمراه آموزش فرمول سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست - سنگ مصنوعی مهندسی نانو گلاس - فرمولاسیون تولید چسب کاشی و چسب ساختمان - فرمول ساخت و تولید افزودنی های بتن شیمی ساختمان تکنولوژی های متنوع مرتبط دیگر

خط تولید سنگ مصنوعی آنتیک و کفپوش ( موزائیک سمنت پلاست ) نانو سمنت پلاست اتوماتیک نوع اول : خط تولید اتوماتیک و مکانیزه چند منظوره " بهمراه آموزش ساخت و تولید سنگ آنتیک مصنوعی نانو سمنت پلاستو انواع کفپوش - موزاییک سمنت پلاست - سنگ های پله و زیر پله - جدول خیابانی و مبلمان شهری - قزنیز و ... ، آموزش روش تولید و فرمولساخت تولید سنگ مصنوعی مهندسی نانو گلاس ، آموزش فرمول تکنولوژی و تولید چسب کاشی و افزودنی های بتن و چسب ساختمانی و ... " با قابلیت تولید ۳۵۰ مترمربع در هر شیفت کاری

خط تولید سنگ مصنوعی آنتیک نانو سمنت پلاست اتوماتیک نوع دوم : ( خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست اتوماتیک دوقلو ) با ظرفیت تولید هفتصد مترمربع در هر شیفت کاری ، با بهای راه اندازی خط تولید بسیار کمتر نبت به راه اندازی دو مجموعه اتواتیک نوع اول - هزینه تمام شده کمتر محصولات سنگ مصنوعی سمنت پلاست به دلیل سر شکن شدن هزینه های ثابت - نیاز به پرسنل کمتر نسبت به دو مجموعه اتوماتیک نوع اول و ...

توجه : جهت مشاهده امکان سنجی و طرح توجیهی راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست و بررسی های عرضه و تقاضای سنگ مصنوعی سمنت پلاست و بررسی های مالی و اقتصادی سرمایه گذاری در تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست و خط تولید ، به بخش طرح توجیهی و مقالات سنگ مصنوعی ، و یا جهت دانلود طرح توجیهی سنگ سمنت پلاست به قسمت دانلود ها مراجعه فرمائید .

جهت مشاهده ریز مشخصات هر یک از خط های تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست ، مزایا و معایب هر یک از خط های تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست ، موارد آموزش فرمول تولید و تکنولوژی ها ، به زیر منو های بخش « خط تولید سنگ مصنوعی - تکنولوژی ها » مراجعه فرمائید.

ارائه فرمول تولید و ساخت انواع سنگ مصنوعی ،بهمراه خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست جهت دکوراسیون داخل و خارج ساختمان با جرم حجمی و خواص مختلف ، همچنین فرمولاسیون ساخت به همراه اجرای تکنیک های نوین رنگ در سنگ مصنوعی سمنت پلاست جهت دکوراسیون داخل و خارج ساختمان ( لمینت سنگ ) بهمراه فرمول ساخت رنگ های لمینت سنگ آنتیک با قابلیت استفاده در نماهای بیرون ساختمان
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
02-22-2017, 02:48 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-22-2017 02:49 AM، توسط ezatih.)
ارسال: #29
(09-16-2014 09:23 PM)nbpa نوشته شده توسط:  

لطف کنین بگین محل فروشتون کجاست ؟مشتری شما چه کسانی هستند؟فروشگاه لوازم ساختمانی؟

لطف کنین بگین محل فروشتون کجاست ؟مشتری شما چه کسانی هستند؟فروشگاه لوازم ساختمانی؟

سلام لطف کن
02-22-2017, 02:50 AM
ارسال: #30

سلام لطف کنی طرح توجیهی رابهتلگرامشماره ۰۹۱۳۹۹۶۸۸۰۲بفرستیددمت گرم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید سنگ مصنوعی babaei 25 8,689 08-20-2022 05:42 PM
آخرین ارسال: مرجان گودرزی
  تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده eedy 10 8,771 12-20-2021 08:54 PM
آخرین ارسال: Ali fa
  راه اندازی مرغداری مرغ تخمگذار king of persian 9 18,733 07-25-2016 12:46 PM
آخرین ارسال: gonay_shahrokhi
  ایده تولید داربست فلزی 3 پارچه (واگذاری یا شراکت) haj_mostafa 4 3,491 11-28-2015 09:05 PM
آخرین ارسال: haj_mostafa
  تولید موادشوینده و یا بسته بندی سس فلفل puyamh 1 1,027 07-09-2015 02:14 PM
آخرین ارسال: sorin
  کارگاه تولید لباس بچه Kalamata 1 1,729 12-23-2014 12:52 AM
آخرین ارسال: مهدی 1
  کالاهایی که با ضایعات پلاستیکی تولید میشن eedy 1 1,829 08-18-2013 05:33 PM
آخرین ارسال: zhosseini81
  کارگاه تولید سرکه ابغوره و شیره در شهرهای پر انگور eedy 5 2,609 08-08-2013 01:40 AM
آخرین ارسال: rezaho
  راه‌اندازی یک مرغداری 20 هزار قطعه‌ای چقدر تمام می‌شود؟ amirabbas 0 1,844 04-03-2013 04:10 PM
آخرین ارسال: amirabbas
  تولید نوعی ترشی hisabba2003 5 1,881 11-11-2012 05:40 PM
آخرین ارسال: hisabba2003
  تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی کامیار کاظمی 2 3,456 09-27-2012 06:25 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS