ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آغاز تجارت چمدانی
زمان کنونی: 04-25-2024, 09:42 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: suzi
آخرین ارسال: SiriSimin
پاسخ: 14
بازدید: 5018

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز تجارت چمدانی
12-29-2014, 06:03 PM
ارسال: #11
RE: آغاز تجارت چمدانی
دوست عزیز سلام
من یک راهنمایی مختصر می کنم اما اگر چنانچه خلاف مقررات سایت بود از مدیران تقاضا می کنم که پست رو حذف کنن و پیشاپیش عذرحواهی می کنم
ببینید تا اونجایی که می دونید متاسفانه تحریمها از یک سو و همچنین زدوبندهای غیرقانونی از سوی دیگه سبب شده تا بسیاری از کسانی که نیاز به داروهای وارداتی دارند دچار مشگل گردند و بازار ناصر خسرو هم همچنان رونق داشته باشه . حتی کار به جایی رسیده که برخی از داروهای تاریخ گذشته را با قیمتهای میلیونی به فروش می رسانند .
من فکر می کنم اگر بتونید این چنین داروهای خاص رو شناسایی کنید و با خودتون بیارید به صرفه تر باشه . ضمنا چون این داروها حجم کمی داره و در مورد برخی از آنها شاید با آوردن 10 تا 20 آمپول هم بدون اینکه جلب توجه کنه می تونید رقمهای خوبی به دست بیارید . ضمنا خریدار بنده خدا هم دستکم دارویی را تهیه کرده که تاریخ مصرفش نگذشته .
برای کشور مبداء هم من فکر می کنم هند مناسب باشه . یکی به دلیل ارزان بودن و همچنین کیفیت بالای داروهای هند دوم اینکه داروخانه ها سختگیر نیستند و بدون نسخه هم دارو را در اختیار شما قرار می دن .
امیدوارم بدون تخلف تونسته باشم کمکی بکنم
با آرزوی بهترینها برای همگی

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-06-2015, 12:46 PM
ارسال: #12
(09-11-2014 04:11 PM)bayani نوشته شده توسط:  برادر وقتی برای یک کار و فعالیت تعریف قانونی و پشتیبانی دولتی وجود نداشته باشه و عمده صادرات و واردات اون دست افراد خاصی باشه
به معنی غیر قانونی بودن و جرم بودن اون هست این واژه تعریف خوبی برای فعالیت اقتصادی یا تجارت نیست
موفق باشید
05-06-2015, 01:22 PM
ارسال: #13
(09-11-2014 10:20 PM)suzi نوشته شده توسط:  نه خواهش میکنم. قصدم پرسیدن و اطلاعات گرفتن بود. ممنون که راهنمایی میکنید. دلیل اصلی که این سوالو پرسیدم اینه که من هیچ تجربه ای توی تجارت ندارم و علاقه زیادی به این کار دارم ولی نمیتونم سرمایمو بدون تجربه و آگاهی بزارم توی کار. فکر کردم اگه این روش قانونی هستش بتونم چند باری به بهونه همین کار برم و بیام تا یه چیزایی یاد بگیرم. که بدون اینکه سرمایمو دخیل کرده باشم هزینه سفرم بشه و ضرری هم نکرده باشم. من فکر میکردم که این یه روش جا افتاده ای باشه و فکر نمیکردم که میتونه خطر یا مشکل قانونی داشته باشه. در ضمن اصلا هم قصدم خارج کردن چیزی بیش از حد مجازش نبود. مثلا زعفران در حجم 100 گرم که مجاز هست نه بیشتر. در هر حال مرسی از راهنماییهاتون. فکر میکردم نوعی فعالیت تجاری کوچیک و عملی به حساب میاد.

دوست عزیز. تجارت چمدانی نه غیرقانونیه و نه جرم داره. دوستانی که در بالا نظر دادن احتمالا اولین باره این اصطلاح رو میشنون و البته خیلی هم جای تعجب داره که به گوششون هم نخورده و صحبت از بازداشت و جریمه میکنن. میتونید به سایت سازمان توسعه تجارت ایران مراجعه کنید و میزان مجاز هر کالا رو بدست بیارین.
08-08-2019, 12:59 PM
ارسال: #14
(09-11-2014 02:08 PM)suzi نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان و اساتید انجمن
لطفا دوستانی که در زمینه تجارت چمدانی اطلاعات و تجربه دارن اینجا درمیون بزارن. اول اینکه آیا این کار سودی داره(حتی کم)؟ خطرها و مشکلات قانونیش چیه؟ کلا برای شروع کار یه راهنمایی بفرمایید. هدف خودم صادرات زعفران و فرش دستباف به ترکیه هست. حالا در زمینه واردات بعد از بررسی بازار اونجا تصمیم میگیرم. کسی از دوستان تابحال اینکارو انجام داده؟

سلام برای صادرات زعفران هرمسافری مجازه حین خروج تا۱۵۰ گرم زعفران(تازگیها از۱۰۰ گرم به ۱۵۰ افزایش یافته) میتونه از کشور خارج کنه قانونی هست و بدون پرداخت عوارض گمرکی،اگر بیشتر ازین مقدار همراهتون باشه مبلغی معادل ارزش کالا توافقی به افراد مرزنشین که کارت پیله وری دارند پرداخت میکنید و اونها براتون از مرز رد میکنند.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آماده همکاری برای تجارت با کشور آذربایجان judıo 1 670 03-24-2022 03:00 AM
آخرین ارسال: alirf76
Star استارتاپ ها چگونه باید تبلیغات را آغاز کنند r2013.samadi 3 475 09-11-2017 11:46 AM
آخرین ارسال: r2013.samadi
Star آغاز یک تجارت آنلاین (الکترونیک) virtu 0 787 05-24-2016 12:21 PM
آخرین ارسال: virtu
  دراپ شیپینگ تجارت میلیاردهای آینده farsimall 4 5,334 09-07-2015 08:02 PM
آخرین ارسال: adel28

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS