ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

میخام ثروتم راپخش کنم
زمان کنونی: 04-19-2024, 06:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: تجارت
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
پاسخ: 24
بازدید: 3997

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میخام ثروتم راپخش کنم
03-22-2015, 11:53 AM
ارسال: #21
RE: میخام ثروتم راپخش کنم
پولدار شدن از یک شرکت غیربورسی مثل پدیده یک قمار الان هم که میدونید چه بلایی سر پدیده اوردن و البته یه شانس و الا در بورس غیر از ضرر هیچی نیست 4 ساله تو بورس بودم خیلی ادعاه میشد فقط تونستم پولمو حفظ کنم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-22-2015, 12:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-22-2015 12:47 PM، توسط saghi_gh.)
ارسال: #22
(03-22-2015 11:53 AM)feroid نوشته شده توسط:  پولدار شدن از یک شرکت غیربورسی مثل پدیده یک قمار الان هم که میدونید چه بلایی سر پدیده اوردن و البته یه شانس و الا در بورس غیر از ضرر هیچی نیست 4 ساله تو بورس بودم خیلی ادعاه میشد فقط تونستم پولمو حفظ کنم .

بله اکثرر پروژه های ایران یا رو به ورشکستگی یا کلاه برداریو این چیزا...خیلی ریسک میخواد سرمایه گذاشری کردن...
(03-22-2015 01:43 AM)omid.movafaghiat نوشته شده توسط:  
(03-21-2015 02:18 PM)saghi_gh نوشته شده توسط:  
(03-21-2015 04:51 AM)omid.movafaghiat نوشته شده توسط:  
(03-20-2015 04:34 PM)saghi_gh نوشته شده توسط:  منم 16 سالمه در امدم دارم ولی نه اینجوری :/
کـــــــــــــــــــــــــــــاش من هم پسر بودم -_-

به نظرم سرمایتو تا 100 /200 میلیون افزایش بده بعد دیگه بزار پولت واست کار کنه.. بزار بورس.. ماشین بگیر بده اجاره....بیا تو تجارت...

دقیقا همینه آفرین به تفکرت
اول باید حسابی کلی پول جمع کنی و بعد در بورس سرمایه گذاری کنی چون با مبالغ کم آنچنان مشخص نیست ولی با مبالغ زیاد خیلی بهتر و چشمگیر تره
بعدا اصلا ربطی به پسر و دختر بودن نداره تو هم میتونی خیلی خوب شروع کنی کلی سرمایه جمع کنی
من اولا که پول داشتم از 3 میلیون شروع کردم و بعد همینطور افزایش دادم تا به 10 میلیون رسید تا اینکه همین 10 میلیونو تو پدیده گذاشتم که تقریبا بعد مدت 3 سال 7 برابر شد
الان پولدارترین زن ایرانی فاطمه مقیمی هست . چرا تو نتونی مثل اون شی؟
اگه برنامه ریزی 10 ساله بکنی تو در 10 سال یا بیشتر مثل اون پولدار میشی
آخرین کلام ( ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست )10_004

خب به هر حال هر کسی ی مشکلاتی برای رسیدن به هدفش داره .. ولی خب اینجا ایرانه .. نوسانات اینقد ثانیه ایه که نمیشه خیلی ریسک کرد...پدر من تو دو دقیقه تو بورس 12 میلیون از دست داد ..دو دقیقه :| 4yajuyo
ولی درست میگید ایشالله کمتر از 10 سال برنامه ریختیم 5_0045_0045_004

مگه میشه تو بورس در عرض دو دقیقه 12 میلیون ضرر کرد؟ یعنی اینقدر نوسان زیاد بوده؟ شبیه بازار بازار معاملات ارزی جهانی شده
ایشالله به تمام هدفات میرسی

بله بورس جهانی نه ایران...
04-06-2015, 03:26 PM
ارسال: #23
موفق باشي.
04-07-2015, 03:13 PM
ارسال: #24
(04-06-2015 03:26 PM)masoud425 نوشته شده توسط:  موفق باشي.

ممنون
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS