ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پولدار شدن سریع از راه بازار یابی شبکه ای،توهم با واقعیت؟!!
زمان کنونی: 04-24-2024, 02:13 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali mohammady
آخرین ارسال: samran.raman
پاسخ: 39
بازدید: 8870

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پولدار شدن سریع از راه بازار یابی شبکه ای،توهم با واقعیت؟!!
03-16-2016, 05:07 PM
ارسال: #31
RE: پولدار شدن سریع از راه بازار یابی شبکه ای،توهم با واقعیت؟!!
ممنون عالی بود موفق باشید

خرید کریو
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-17-2016, 01:26 AM
ارسال: #32
ممنون میشم از دوستان اگه اسم چند شرکت بگن؟
راستی ... هم جز این سیستمه؟

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
04-06-2016, 10:29 AM
ارسال: #33
بنده خودم به لطف دوستانی که داشتم با این سیستمها چه خارجی و چه انواع ایرانی آشنا هستم... شیوه های معرفی و توجیه افراد و چگونگی کنجکاو کردن دیگران و کار روانی روی افراد و شیوه هایی که دارن کاملا حساب شده است و خیلی دقیق کارگردانی میشه... عده ای از دوستانم که عضو یک شرکت هرمی ایرانی شده بودند که با فروشگاهها قرار داد میبست و برای اعضا کارت تخفیف میگرفت و این کارت تخفیف رو بفروش میرسوند و برای تبلیغ و فراگیر شدن این کارت تخفیفها و گسترده شدن فروشگاهها و مراکز طرف قرارداد شیوه بازاریابی هرمی و شبکه ای رو انتخاب کرده بود... در توجه این فعالیت خیلی با آب و تاب وارد میشدند و خلاصه خیلی حرفه ای دیگران رو اغفال میکردند... مثل شرکتهای مشابه روی کاغذ چشم انداز سودآوری ماهیانه و سالیانه و ابدی رو ترسیم میکردند... ولی من همون جلسه اول به سودی و درصدی که برای افزودن عضو به شرکت تعلق می گرفت شک کردم و تو برنامه اکسل فرمول رو پیاده کردم و مشخص شد که که در شاخه دهم یازدهم سود شرکت منفی میشه و شرکت باید از جیب به اعضا سود بده و این رو تو جمع رده های بالای شرکت مطرح کردم... طرف دست و پاشو گم کرد و شروع کرد به توجیه کردن و اینا... در نهایت به این نتیجه رسیدیم که شرکت روی عدم موفقیت اعضا حساب باز کرده بود و اینکه اعضا نتونن طراز شبکه های خودشون رو درست کنن و سودی بهشون تعلق نگیره... یعنی شرایط سود دهی جوری تعیین شده بود که باید زیر مجموعه های هر شخص همزمان رشد کنند و پایین برن تا درصد زیر مجموعه به فرد تعلق بگیره.. خلاصه من تا این لحظه نکته مثبتی توی این قبیل فعالیتها ندیدم...
یکی دیگه از دوستانم که برادرش اغفالش کرده بود و برده بودش تو همون شرکت معروف خارجی و این بیچاره هم برای سرمایه گذاری از دوستان و اطرافیانش پول قرض گرفته بود اونم به طریقی که شرکت پیشنهاد داده بود... یعنی باید یه لیست از دوستان و بستگاه تهیه میکرد و با تک تکشون تماس میگرفت و میگفت که به یه مشکلی برخورده و نیاز به پول داره و با این دروغ جذب سرمایه میکرد... خلاصه ین بدبخت کلی زیر بار قرض رفته بود و پولو داد به شرکت و بعد از یک هفته هم مامورا ریختن و همه رو گرفتن و بردنشون و این بیچاره موند و کلی قرض و بدهی به دوستاش و رفقا...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: business_nuts , Divar
04-06-2016, 12:44 PM
ارسال: #34
(04-06-2016 10:29 AM)امیر صاحبدل نوشته شده توسط:  بنده خودم به لطف دوستانی که داشتم با این سیستمها چه خارجی و چه انواع ایرانی آشنا هستم... شیوه های معرفی و توجیه افراد و چگونگی کنجکاو کردن دیگران و کار روانی روی افراد و شیوه هایی که دارن کاملا حساب شده است و خیلی دقیق کارگردانی میشه... عده ای از دوستانم که عضو یک شرکت هرمی ایرانی شده بودند که با فروشگاهها قرار داد میبست و برای اعضا کارت تخفیف میگرفت و این کارت تخفیف رو بفروش میرسوند و برای تبلیغ و فراگیر شدن این کارت تخفیفها و گسترده شدن فروشگاهها و مراکز طرف قرارداد شیوه بازاریابی هرمی و شبکه ای رو انتخاب کرده بود... در توجه این فعالیت خیلی با آب و تاب وارد میشدند و خلاصه خیلی حرفه ای دیگران رو اغفال میکردند... مثل شرکتهای مشابه روی کاغذ چشم انداز سودآوری ماهیانه و سالیانه و ابدی رو ترسیم میکردند... ولی من همون جلسه اول به سودی و درصدی که برای افزودن عضو به شرکت تعلق می گرفت شک کردم و تو برنامه اکسل فرمول رو پیاده کردم و مشخص شد که که در شاخه دهم یازدهم سود شرکت منفی میشه و شرکت باید از جیب به اعضا سود بده و این رو تو جمع رده های بالای شرکت مطرح کردم... طرف دست و پاشو گم کرد و شروع کرد به توجیه کردن و اینا... در نهایت به این نتیجه رسیدیم که شرکت روی عدم موفقیت اعضا حساب باز کرده بود و اینکه اعضا نتونن طراز شبکه های خودشون رو درست کنن و سودی بهشون تعلق نگیره... یعنی شرایط سود دهی جوری تعیین شده بود که باید زیر مجموعه های هر شخص همزمان رشد کنند و پایین برن تا درصد زیر مجموعه به فرد تعلق بگیره.. خلاصه من تا این لحظه نکته مثبتی توی این قبیل فعالیتها ندیدم...
یکی دیگه از دوستانم که برادرش اغفالش کرده بود و برده بودش تو همون شرکت معروف خارجی و این بیچاره هم برای سرمایه گذاری از دوستان و اطرافیانش پول قرض گرفته بود اونم به طریقی که شرکت پیشنهاد داده بود... یعنی باید یه لیست از دوستان و بستگاه تهیه میکرد و با تک تکشون تماس میگرفت و میگفت که به یه مشکلی برخورده و نیاز به پول داره و با این دروغ جذب سرمایه میکرد... خلاصه ین بدبخت کلی زیر بار قرض رفته بود و پولو داد به شرکت و بعد از یک هفته هم مامورا ریختن و همه رو گرفتن و بردنشون و این بیچاره موند و کلی قرض و بدهی به دوستاش و رفقا...

سلام دوست عزیز
دقیقا" همین طوره علاوه بر این شرکت های هرمی ، شرکت های بازاریابی شبکه ای که بهش میگن نتورکر و هر سال هم یک شرکت منحل میشه و دوباره یه شرکت دیگه به بازار میاد و همین طور بصورت زنجیره ای دارند سر ملت کلاه میذارند!!
حالا این موضوع وارد دانشگاههای کشور هم شده و دارند سر دانشجوها شیره می مالن که آهای دانشجوها بیاین عضو این شرکت ها بشین و با درآمد از نتورکر و شرکت های غیرمجاز پول شهریه تون رو بدست بیارین و با ترفندهای دیگه جذب عضو میکنند و این فاجعه هست برای دانشگاه های کشور !!!!!!!!!!!
دوست عزیز امیر صاحبدل ای کاش اون مستندات اکسل و آمارهایی که بدست آوردید رو اینجا میذاشتین که مردم بفهمن این شرکت ها از طریق شستشوی مغزی دارند کلاهبرداری میکنند!

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
07-24-2016, 02:39 PM
ارسال: #35
دوستان توجه داشته باشند که تنها 20 شرکت در کل ایران هستند که اسمشون در سایت سازمان صنعت. معدن و تجارت هم هست که مجوز بازاریابی شبکه ای گرفتن. و یادآور میشم که بازاریابی شبکه ای جزو اصناف هم شده یعنی صنف بازاریابی شبکه ای هم داریم از سال 1390 به بعد
در ضمن جزو قوانین سازمان صنعت و معدن و تجارت هستش که باید 90 درصد محصولات تولید داخل باشن یعنی حمایت از تولید داخلی و این همون بحث اشتغال زایی رو تاکید میکنه
در مورد شرکت ها هم اینو بگم که اولین شرکت از تاریخ 90/06/06 اولین مجوز بازاریابی شبکه ای رو گرفته و داره 5 سال از فعالیتش میگذره.
همیشه به سابقه شرکت و مدت زمان فعالیتش و پشتوانه مالیش نگاه کنید.
الان یک شرکت یه تیم فوتبال به اسم ... تهران در لیگ دست اول داره. و تنها شرکتی هست که تیم فوتبال داره
همچنین حدود 14000 مترمربع فضای اداری و اموزشی و کارخانجات شرکت هستش.
در اخر بگم که توضیحات زیاد هست و مجالی برای اون نیست.
من خودم حدود یک ماه هست که وارد یکی از این شرکت ها شدم و خودم هم کلی تحقیق کردم
لطفا کسانی که اطلاعاتی درباره بازاریابی شبکه ای ندارن اطلاعات نادرست در اختیار دیگران قرار ندن.
موفق باشید.
07-27-2016, 11:21 PM
ارسال: #36
کاکو ما هم ی مدت نتورکر شدیم ضرر کردم ادمایه اطرافمو شناختم و خیلی چیزایه دیگه کاکو بچسبید ب زندگیتون..... من منکر نتورکر نیستم ن چون واقعا ی پسر دایی دارم ک توی مدت 6 ماه 21 میلیون گیرش اومد توی شرکت ایرانی نبود شرکتی بود بنام qnet اگه اشتباه نکنم حرف 4 سال پیشه ک باباش دیگه نذاشت بره توی اون کار بخاطر حرفایی ک پشت سرشون میزدن .... از شرکت هایه ایرانی من کسی رو ندیدم جز اون بالا سری ها....
07-28-2016, 04:54 AM
ارسال: #37
همیشه یه عامل هست که میتونه باعث کلاهبرداری بشه اونم جو دادن و دادن انگیزه تو خالی به مردمه.
چیزی که امروز داریم میبینیم گرفتن وقت جوون هاس بله هزاران نفر میرن توی بازاریابی شبکه ای بواسطه همین هم نه ایده ای صورت میگیره نه کسب و کاری شروع میشه و نه ... و فقط یکسری جوون که تعدادشون هم کم نیست بهترین روزای عمرشون رو وقف یکسری انگیزه های تو خالی که از طرف یسری زرنگ بهشون داده میشه میکنن.
بله منم یروزی توی بازاریابی شبکه ای بودم و حرفایی که میزنم نه تجربه خودم بلکه تجربه 10 ها نفر از کسانی هست که دیدم.

این جمله ها به نظرتون اشنا نیست؟

فلان نفر بالا دستیه منه ماهی 20 میلیون داره فیش میکشه
فلان نفر الان ماشین اخرین مدل زیر پاشه
این شرکت مثل گلد کویست نیست
من استعداد این کار رو تو وجودت میبینم
تو برای اینکار ساخته شدی
شغلی که الان داری اصلا برازندت نیست
یه روز به خودم اومدم دیدم من برای راننده تاکسی بودن بوجود نیومدم

بله این حرفایی که هرکسی وارد این شرکت ها شده شنیده.

به نظرتون چرا وقتی وارد شرکت میشید حتما باید خرید بزنید؟چرا مشاورتون اصرار داره که خرید بزنید حتی رقم کوچیک؟بله وقتی بشینید حساب کنید میبینید که اگه 1000 نفر وارد این شرکت بشن و هر کدوم 200 تومن خرید بزنن میشه 200 میلیون تومن حالا اینو چندین برابر کنید.صاحب شرکتم نشسته اونجا میگه هر کس وارد شد 100 تومنو خرید بزنه بعد دیگه مهم نیست.
فلان شرکت یه روز تیم فوتبال میزنه یه روز کارخونه میزنه یه روز....بله این همون 100 تومن 100 تومن های جوونای مردمه که یه مدت میان وقتشونو میذارن پول میدن و میبینن خبری نیستو میرن و صاحب شرکت صاحب تیم فوتبال و کارخونه و شرکتو... میشه.

کافیه یه جلسه مشاورشون رو برین چنان از جنساشون تعریف میکنن که ادم فکر میکنه درجه یکه ولی وقتی جنسو میخری از درجه چندم اونورتره.

دوستان وقتتون رو صرف این شرکت ها نکنید تو این شرکتا هیچ معجزه ای وجود نداره تمام چیزایی که به شما میگن متنای حفظ شده فرمالیتس که انگیزه تو خالی به شما بدن
خلاصه اینکار هدر رفتن زمان.ضرر پولی هر چند شاید کم و التماس کردن به اینو اون برای اومدن تو زیرمجموعتون هست.
زیر بار حرفای گنده گنده و روحیه بخشه یسری ادمای اونجارو نرید.

ادمایی رو دیدم که وقتی بهشون مگفتم وارد این شرکتا نشین چنان محکم میگفتن که من توی این شرکت موفق میشم که انگار اینده رو میدیدن و زیر بار هیچ حرفی هم نمیرفتن و حق هم داشتن چون انگیزه بهشون داده شده بود ولی چند وقت بعد وقتی ازشون میرسیدی شرکت چی شد این جوابو میداد=همش علکی بود داداش

همیشه برد با قویتر ها نیست دیر یا زود برد با کسی است که بردن را باور دارد
08-10-2016, 05:12 PM
ارسال: #38
چجوری میشه کلاسها رو رفت و عضو این گروه ها نشد؟
من میخوام واسه فروش و تیم سازی آموزشهای لازم رو ببینم

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

معماری یعنی یک اقیانوس اطلاعات به عمق یک اینچ
08-11-2016, 01:01 PM
ارسال: #39
من که هنگ کرده ام با این همه مخالف وموافق.آیا کسب درآمد بد است؟آیا فقط با حرف زدن پول درآوردن بد است؟آیا یه شبه پولدارشدن بداست؟آیا کارکردن برای یه شرکت ویه نفر درآمد داشتن بداست؟آیا ازاعتماد دوستان ونزدیکان سو استفاده کردن بداست؟آیا بازی کردن با اعداد وارقام جهت توجیه کردن یه نفر برای کسب درآمد بداست؟آیا گفتن اینکه ازبین افرادزیادی شما راانتخاب کرده ام چرا که میدانم لیاقت داشتن ثروت زیاد را داری بداست؟آیادعوت کردن افرادی به جلسات خصوصی وتعیین روش کار وسود کردن چندبرابر با عضو گیری بد است.قضاوت با خودتان .ما که قبول نکرده ایم با این افراد همکاری کنیم.چرا که توانایی هرفرد دربدست آوردن ثروت ویا موفقیت بستگی به تلاش وکوشش خودش درهر زمینه ای دارد.تندست وشادکام باشید.

خداراشاکرم که هستی.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی خط تولید کارتن سازی daykatpack 0 151 09-03-2022 01:32 PM
آخرین ارسال: daykatpack
  کسب درآمد از فروش محصولات هیدرولیک mrsamadi 0 226 03-07-2022 03:36 PM
آخرین ارسال: mrsamadi
  راه کسب درآمد در ایران با دستگاه چاپ elham2020 0 198 01-16-2022 01:11 PM
آخرین ارسال: elham2020
  کسی تجربه پرورش و تکثیر گربه پرشین یا طوطی داره؟ لطفا بیاین یه همفکری با هم داشته Mehdi_danesh2 0 376 09-27-2020 04:37 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  چطوری با ۴۵۰ میلیون سرمایه کسب درآمد کنم lvlahyar 4 3,433 06-21-2020 08:14 AM
آخرین ارسال: Amiriran
  شروع با 200 میلیون تومان _m_ 19 14,071 06-21-2020 08:11 AM
آخرین ارسال: Amiriran
  کسب در امد از طریق تعمیرات درب و پنجره mahlakashi 0 256 05-21-2020 12:30 PM
آخرین ارسال: mahlakashi
Exclamation مشورت بسیار مهم ! چه سایتی و برای چه یوزرهایی راه اندازی کنم ؟ Ariya 0 320 02-14-2020 09:34 PM
آخرین ارسال: Ariya
  خرید کالا از بازارچه های مرزی maziar samiee 20 8,792 08-30-2019 12:42 PM
آخرین ارسال: پرهام غزنوی
  فرصت سرمایه گذاری در بازار کردستان عراق eh.krd 74 16,435 01-25-2019 11:08 PM
آخرین ارسال: jamshad
  با 50 میلیون چه کاری میتونم راه اندازی کنم Bahram200 3 3,330 11-09-2018 12:18 AM
آخرین ارسال: irandac
  راهنمایی درباره واردات پوشاک از ترکیه mehrdad.soltani 42 65,035 11-07-2018 12:41 AM
آخرین ارسال: itshamid
  ایجاد کسب و کار با سرمایه 60-70 میلیون pedram68 15 81,440 06-20-2018 03:35 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  قرارداد با ارگان های دولتی hesaab 1 277 05-05-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
Information راه اندازه کارگاه کارتن سازی mehrdad.soltani 11 28,753 05-04-2018 01:05 AM
آخرین ارسال: خانم.۷۰
  با ۵ میلیون تومن چه کاری انجام بدم سود خوب بگیرم؟ MagiMan 4 3,907 04-19-2018 10:06 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  همکاری وبسایت آموزشی با فروشگاه کتاب درسی و کمک درسی MajidJ 0 265 04-13-2018 07:05 PM
آخرین ارسال: MajidJ
  چرا از وب سایت ساز ها استفاده نکنیم؟ sitedar 0 325 03-25-2018 01:14 PM
آخرین ارسال: sitedar
  ****ایده و نظرات برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه ۳۰‌میلیون ***** sa13 2 2,702 03-12-2018 11:42 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  با این ترفندها، سئو و ترافیک وب سایت خود را ارتقاء دهید sitedar 0 309 02-06-2018 12:43 PM
آخرین ارسال: sitedar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS