ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تمام آگهی های دعوت به همکاری
زمان کنونی: 04-25-2024, 11:28 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: SHAHROKH
آخرین ارسال: vahidnikooee
پاسخ: 226
بازدید: 38698

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-18-2013, 09:36 AM
ارسال: #31
RE: دعوت به همکاری بچه های چاپ و تبلیغات
سلام دوستان بنده نيز با خدمات ذيل در خدمتم :

چاپ نقش طوبی تخصصی ترین مرکز چاپ رول

چاپ انواع لیبل های پشت چسب دار
چاپ افست بر روی کاغذ پشت چسبدار ، ترانسپارنت ، OPP ، PE ، PVC ، متالایز و ... با مرکب UV ، پوشش UV یا لمینیت و طلاکوب یا نقره کوب و تیغ زنی و پوشال برداری و تحویل به صورت رول و یا شیت (ورقی)
چاپ به روش IML
چاپ به روش IML یا In Mold Labeling که از جدیدترین روش های بسته بندی محسوب می شود و چاپ لیبل آن از حساسیت بالایی برخوردار است و چاپ نقش طوبی اولین چاپخانه ایرانی است که قادر به تولید موفق این محصول می باشد.
لیبل شرینک ( Shrink Foils )
چاپ بر روی شرینک PVC به صورت پنج رنگ با بهترین کیفیت افست با مرکب UV ، که با عنایت به اینکه با Plate و مرکب UV انجام می شود در هنگام شرینک شدن ترام های چاپ شده حالت خود را حفظ کرده و تغییر شکل نمی دهد.
چاپ بر روی انواع کاغذ و مقوا
چاپ 4 رنگ به صورت رول به رول ، رول به شیت یا رول به فولدر با قابلیت شماره زنی ، پرفراژ ، خط تا ، پوشش UV ، لمینیت ، طلاکوب و ...
چاپ های امنیتی
امروزه با افزایش رقابت ، امنیت تبدیل به گوهر گران بهایی شده است که بسیاری از شرکت های معتبر بخش خصوصی یه دنبال آن هستند. شرکت چاپ نقش طوبی به عنوان اولین چاپخانه چاپ های امنیتی بخش خصوصی ، چاپ های منحصر به فرد و غیر قابل جعل را به سفارش بخش های خصوصی و یا دولتی به انجام می رساند.
کاغذ های حرارتی
با توجه به حساسیت بالای کاغذ های ترمال که امروزه کاربرد روز افزونی پیدا کرده است ، شرکت چاپ نقش طوبی توانسته است به صورت 4 رنگ پشت و یا 5 رنگ رو اقدام به چاپ کاغذ های حرارتی نماید که تا کنون در کشورمان سابقه نداشته است.
چاپ بر روی متالایز ، ترانسپارنت
با ضخامت 30 میکرون به بالا ، به صورت یک لایه یا چند لایه ، به صورت رول با قابلیت لمینیت کردن بر روی انواع متریال با مرکب UV همراه لمینیت ترانسپارنت یا پوشش UV
قيمت : توافقي بر اساس تيراژو ابعاد
آدرس: چهارراه یوسف آباد -خ فتحی شقاقی -ساختمان امام علی (ع) - ط 6 واحد 22
تلفن :88708816-09125840906

تو به همان چیزی که بیشتر در فکرش هستی، تبدیل می شوی و در عین حال هر آنچه را بیشتر درفکرش هستی، جذب می کنی. «جان اسارف»
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-31-2014, 07:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-01-2014 09:22 PM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #32
به برنامه نویسی از تبریز نیاز دارم که علاقمند اجرای ایده جدید باشه تا روی یک ایده خوب کار کنیم.

یک ایده بسیار خوب اینترنتی داریم که میخوایم اجراش کنیم.

اگه برنامه نویس از تبریز داریم همینجا اعلام کنه تا صحبت کنیم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: آرش 1 , 0625
06-01-2014, 07:31 PM
ارسال: #33
RE: نیازمند همکار از تبریز
من توی تبریز هستم ولی از برنامه نویسی سررشته ندارم تنها 3 واحد توی دانشگاه برنامه نویسی پاس کرده ام و دارم نمایندگی فروش یک شرکت طراحی سایت و ایده پرداز رو میگیرم که محصولات جدیدی دارن تولید میکنند.
06-01-2014, 09:05 PM
ارسال: #34
دعوت به همکاری در زمینه بازاریابی
با سلام
من پیشنهاد همکاری در زمینه بازاریابی برای یک شرکت پیمانکاری و ساختمان سازی رو برای دوستان دارم.که فعالیت شرکت ما ساخت سوله و گلخانه و کارخانه و ساختمانهای مسکونی و تجاری و طراحی ساختمانهای مسکونی تجاری به شیوه سازه فولادی l.s.f هستش که هر کدوم از دوستان بتونند پروژه برای شرکت ما بگیرند 2 درصد بهشون پورسانت میدیم که هر کسی خواست همکاری کنه رزومه شرکت رو بهش میتونم ایمیل کنم.
برای نمونه در یک پروژه یک میلیاردی بیست میلیون به کسی که پروژه رو معرفی کرده تعلق میگیرد.
 تشکر شده توسط: arash1367
06-01-2014, 09:16 PM
ارسال: #35
دعوت به همکاری
دعوت به همکاری

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
06-01-2014, 09:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-01-2014 09:23 PM، توسط arash1367.)
ارسال: #36
RE: دعوت به همکاری در زمینه بازاریابی
کدوم شهر ها کار میکنید؟

kazemzadeh.arash@gmail.com

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
06-01-2014, 09:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-01-2014 09:28 PM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #37
RE: تمام آگهی های دعوت به همکاری
سلام
آگهی های دعوت به همکاری, به علت مشخص نبود نتیجه و گاهی دردسرها تا کنون ممنوع بوده است اما جهت آزمایش به صورت پایلوت, تمام آگهی های دعوت به همکاری در این تاپیک قرار میگیرد.
لطفا به هیچ وجه اسپم ارسال نکنید.
جهت شلوغ نشدن تاپیک, لطفا هر فرد فقط یکبار, ارسال دعوت به همکاری داشته باشد.

عواقب دعوت به همکاری ها به عهده خود شماست و مدیران سایت کسی را تائید یا تکذیب نمیکنند.

قوانین را رعایت کرده و از تبلیغات و قراردادن لینک و دعوت به تماس, خودداری کنید.
ممنون

تشکر شده توسط: م.ع , MARYAR , مهدی 1 , hamid.h , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , حسین فتحی
06-01-2014, 11:30 PM
ارسال: #38
(06-01-2014 09:27 PM)ناظم ارشد نوشته شده توسط:  سلام
آگهی های دعوت به همکاری, به علت مشخص نبود نتیجه و گاهی دردسرها تا کنون ممنوع بوده است اما جهت آزمایش به صورت پایلوت, تمام آگهی های دعوت به همکاری در این تاپیک قرار میگیرد.
لطفا به هیچ وجه اسپم ارسال نکنید.
جهت شلوغ نشدن تاپیک, لطفا هر فرد فقط یکبار, ارسال دعوت به همکاری داشته باشد.

عواقب دعوت به همکاری ها به عهده خود شماست و مدیران سایت کسی را تائید یا تکذیب نمیکنند.

قوانین را رعایت کرده و از تبلیغات و قراردادن لینک و دعوت به تماس, خودداری کنید.
ممنون

انشالله که دوستان از این فرصتی که مدیریت محترم در اختیار همراهان انجمن قرار دادند نهایت استفاده را بکنند و با رعایت همه جوانب و قوانین ، کاری نکنند که باز چنین امکانی محدود بشه .

با سپاس فراوان از دست اندرکاران انجمن

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: hamid.h , کامیار کاظمی , MARYAR , م.ع , حسین فتحی , farshad2
06-02-2014, 03:13 PM
ارسال: #39
یک برخوردی می کنید که انگار ما چه خلافی کردیم.بنده فوق لیسانس عمران دارم و نماینده شرکت ساختمانی هستم و کلا انسان نیستم که در حق کسی ظلم کنم و حاضرم با هر کسی که پروژه معرفی کرد قرارداد ببندم و پورسانتشو بهش بدم.من نمیدونم چرا این چنین برخوردی میشه که باعث میشه برداشت بدی با تاپیک ما بشه.
 تشکر شده توسط: یوتاب(utaab)
06-03-2014, 06:04 PM
ارسال: #40
همکاری در اجرای ایده
سلام
بنده قصد دارم یک ایده را در فضای مجازی پیاده سازی کنم که به پشتکار و انگیزه بالانیاز داره اگر دوستان طراح سایت میتوانند در این ایده سهیم باشند در همین تاپیک اعلام کنند
 تشکر شده توسط: setares
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video کمک و هم فکری و راهنمایی درمورد ارائه کالا یا خدمات به دارندگان ماشین سنگین مهندس روح الله زاهد 1 636 07-09-2017 08:19 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  پیشنهاد همکاری فوق العاده meisam-92 14 5,399 10-04-2016 11:28 PM
آخرین ارسال: mohammad.b
  راهنمایی در مورد خرید لباس زیر به صورت عمده bmw27 4 1,386 04-20-2016 09:11 AM
آخرین ارسال: aligoli
  به یکی از اعضای سایت که با طراحی وب سایت و phpآشناست نیاز دارم Kaseb 3 474 01-09-2016 10:29 PM
آخرین ارسال: هورداد
  نیاز به مشاوره در مورد خرید دستگاه چاپ abolfazl1358 0 951 11-01-2014 04:11 PM
آخرین ارسال: abolfazl1358
  من هم به صورت رسمی و جدی شروع کرم مهندس روح الله زاهد 8 1,834 06-03-2014 06:11 PM
آخرین ارسال: زرین خیز
  همکاری خدمات کامپیوتر-کافی نت مرتضی-تهران 12 2,838 05-17-2014 06:07 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  بازاری به نام «خودروهای اجاره‌ای» karafarin 4 1,375 01-25-2014 08:43 PM
آخرین ارسال: karafarin
  قلیان ۲۰۰ هزار تومانی در کافه های تهران! karafarin 0 565 12-27-2013 05:23 PM
آخرین ارسال: karafarin
Question مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی mehran121 5 1,777 12-08-2013 12:21 AM
آخرین ارسال: انضباط
  نیاز به راهنمایی noyan 1 1,184 04-27-2013 04:32 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS