ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

400 میلیون بدهی دارم و دنبال ایده برای حرکت مجدد
زمان کنونی: 04-24-2024, 05:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: payamlover
آخرین ارسال: MMPN
پاسخ: 47
بازدید: 14355

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
400 میلیون بدهی دارم و دنبال ایده برای حرکت مجدد
06-14-2014, 10:58 AM
ارسال: #11
RE: 400 میلیون بدهی دارم و دنبال ایده برای حرکت مجدد
(06-14-2014 10:38 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  چه امکاناتی در اختبار دارید ، از وسیله نقلیه تا انبار و کارگاه و نیرو ؟!
چقدر سرمایه نقد می تونید فراهم کنید ؟
در صورت نیاز مجدد آیا توانایی جذب اعتبار دارید ؟

مبلغ بدهی به چه صورت باید پرداخت بشه ؟

یک زمین حدود 10000 متر در روستا دارم که میتونم توی اون بسازم تمام ساختمان رو بجر اهن همه چیز رو اعتباری میتونم بسازم الان یک خودرو 206 دارم در حدود 25 تومن و دستگاه دستمال کاغذی هم اگر بفروشم حدود 12 ارزش داره شریک هم میتونم بگیرم که البته سود کم میشه ولی مشکلی ندارم
بیشتر این بدهی وام هست که الان اقساط عقب افتاده و بانک داره فشار میاره والا تصمیم دارم ماشین و دستگاه رو بفروشم اقساط رو بدم ولی اگر کار مطمینی پیدا کنم ترجیح میدم چند ماه دیگه هم بانک رو نگه دارم تا از درامدم بدم اقساط رو نه از دارایی ها
باز هم اگر اطلاعاتی لازم هست بفرمایید تا توضیح بدم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1
06-14-2014, 11:18 AM
ارسال: #12
زمینتون امکانات چی داره (آب برق گاز و ... ) .برای ساخت سالن کارگاه مجوز لازم داره ؟

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: payamlover , MARYAR
06-14-2014, 12:27 PM
ارسال: #13
(06-14-2014 11:18 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  زمینتون امکانات چی داره (آب برق گاز و ... ) .برای ساخت سالن کارگاه مجوز لازم داره ؟
زمین در محوطه روستا هست و میتونم تمام انشعاب ها و مجوز هایی که به یک زمین روستایی بدن رو بگیرم. ( زمین بدون اب هست و کشاورزی حساب نمیشه میشه از طرح هادی استفاده کرد)
 تشکر شده توسط: مهدی 1
06-14-2014, 03:46 PM
ارسال: #14
سلام:
داستانی که می خواهم برایتان تعریف کنم واقعیه:
چند نفر از بچه های همرزم جبهه پول جمه می کنند و قرار می گذارند تا مرغداری راه بیندازند
یکی پول نقدر می آره،یکی گوشواره زنش را می فروشه،یک از طلای دختر و وجه دستی ازمادر زنش استفاده می کنه خلاصه به هر مصیبتی پول جمع می شه و یک نامرد از همه جا بی خبر تحت این عنوان که شما برای مملکت زحمت کشیدید مرغداری آلوده به یک بیماری شایع مرغداری را به آنها کرایه می ده و تمام سرمایه بر باد فنا می ره

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
 تشکر شده توسط: payamlover , مهدی 1
06-14-2014, 04:01 PM
ارسال: #15
خلاصه یکی از بچه ها در حد دیوانگی پیش می ره و همه متاثر می شند که بابا نیت ما کار خیر بود حالا چکار کنیم
همشان ناامید می شوند
جز یک نفر که لیدر گروه بوده(دوست عزیزم آقا محسن)
سریع زنگ می زنه چند از استانها و از رفقای جبهه اطلاعات می گیره و می فهمه که گوجه روی دست گوجه کارها باد کرده ولی توی تهران قیمت بالاست
سریع زنگ می زنه و کلی گوجه می خره و خودش با وانت کنار خیابانهای تهران زیر فی بازار می فروشه و ظرف دو هفته جبران خسارات می کنه و تیم را از بحرا ن در آوره

الان هم می شه بنظرم همین کار را کرد حالا مدل و نوعش فرق می کنه
در شمال بازارهای هفتگی زیاد هست که آدم بتونه این جور جنسهای را توش آب کرد
البته این یک مثال بود
در مورد پروار بندی هم سعی کن از تجربیات پرواربندهای نمونه که مقام کشوری دارند استفاده کنی و همچنین نژاد های خوب و دو چند قلو زا مثل زل ماندران و یا رومانف روسی که به تازگی چند تا توسط سازمان جهاد کشاورزی وارد شده به کار بگیری
اگر بتونی علوفه را به توسط روش هیدروپونیک تولید کنی(با روش علمی) خوبه و جواب می ده
موفق و پیروز باشید
شاد زی مهر افزون10_004

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
 تشکر شده توسط: payamlover , مهدی 1 , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , Presto
06-14-2014, 04:23 PM
ارسال: #16
(06-14-2014 04:01 PM)شاهرخی49 نوشته شده توسط:  خلاصه یکی از بچه ها در حد دیوانگی پیش می ره و همه متاثر می شند که بابا نیت ما کار خیر بود حالا چکار کنیم
همشان ناامید می شوند
جز یک نفر که لیدر گروه بوده(دوست عزیزم آقا محسن)
سریع زنگ می زنه چند از استانها و از رفقای جبهه اطلاعات می گیره و می فهمه که گوجه روی دست گوجه کارها باد کرده ولی توی تهران قیمت بالاست
سریع زنگ می زنه و کلی گوجه می خره و خودش با وانت کنار خیابانهای تهران زیر فی بازار می فروشه و ظرف دو هفته جبران خسارات می کنه و تیم را از بحرا ن در آوره

الان هم می شه بنظرم همین کار را کرد حالا مدل و نوعش فرق می کنه
در شمال بازارهای هفتگی زیاد هست که آدم بتونه این جور جنسهای را توش آب کرد
البته این یک مثال بود
در مورد پروار بندی هم سعی کن از تجربیات پرواربندهای نمونه که مقام کشوری دارند استفاده کنی و همچنین نژاد های خوب و دو چند قلو زا مثل زل ماندران و یا رومانف روسی که به تازگی چند تا توسط سازمان جهاد کشاورزی وارد شده به کار بگیری
اگر بتونی علوفه را به توسط روش هیدروپونیک تولید کنی(با روش علمی) خوبه و جواب می ده
موفق و پیروز باشید
شاد زی مهر افزون10_004

خیلی ممنون بابت راهنمایتون اتفاقا از صبح این مطلب دستگاه هیدروپونیک رو خوندم شما در موردش اطلاع دارید که به چه شکل هست و هزینه ها و مواد اولیه مصرفی و محلول هیدروپونیک اون چی هست ؟ و اگر بخوام یک سیستمی پرواربندی راه بندازم که توجیح اقتصادی داشته باشه باید چند راس دام تهیه بشه؟ و کلا راه اندازی این کار چی می خواد که تهیه کنم و امار قیمت ها رو در بیارم
باز هم ازتون ممنونم که راهنمایی میکنید.
06-15-2014, 10:27 AM
ارسال: #17
شما بزرگترین مشکلی که داری بدهی ماهیانه (10میلیون) هست ،
از نظر من باید مشاغلی راه اندازی کنید که نیازی به حضور مستمر خودتون نباشه و پس از راه اندازی خودش پولسازی کنه و شما بری سراغ مورد بعدی
دوما اینکه به دلیل محدود بودن سرمایه فعلی (25 خودرو و 10 دستگاه) باید کاری را انتخاب کنید که سرمایه زیادی نخواد.

پروار بندی اگر بتونید علوفه رایگان و ارزان (چرا ، ضایعات کشاورزی ) در اختیار داشته باشید خوب هست ولی در تعداد بالا نه 20 30 تا

به نظر من اولین قدم در روستا مکان مناسبی کرایه کنید و یکی دو سالن پرورش قارچ بزنید.
سرمایه زیادی برای استارت نیاز نداره و زود به سود می رسید، پس از راه اندازی هم با توجه به پایین بودن دستمزد کارگر در روستا . می توانید به سرکشی کفایت کنید.
در صورت موفقیت امیز بودن طرح ساخت ساز چند سالن را در زمینتون انجام می دید و به راحتی می تونید ماهی ده تومن را از اینکار برداشت کنید. طرح توجیهی هم براش زیاد هست می تونید مطالعه کنید. بازار اینکار هم فوق العاده عالیه

مورد بعدی همون داستان دستمال هست ، شما دستگاه را دارید ، تجربه کار باهاش و تا حدودی بازار کار را هم دارید ، راحت ترین اقدام اینه که همین ماشین را راه اندازی کنید. ولو کم ، ولی ماهیانه درامدش کمکی بهتون هست. اتفاقات گذشته در زمینه این ماشین را بریزید دور و از نو استارت بزنید. انشالله که موفق می شین

کارهای دیگه ای هم می شه کرد ولی به نظرم فعلا بهترین اقدام همین دو تا کار هست

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: MARYAR , payamlover , seraj , hamid.h , Mohsen1988 , m_grate29 , کامیار کاظمی , Ali 59 , مهندس روح الله زاهد , marchmaria , f.z
06-15-2014, 08:53 PM
ارسال: #18
(06-15-2014 10:27 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  شما بزرگترین مشکلی که داری بدهی ماهیانه (10میلیون) هست ،
از نظر من باید مشاغلی راه اندازی کنید که نیازی به حضور مستمر خودتون نباشه و پس از راه اندازی خودش پولسازی کنه و شما بری سراغ مورد بعدی
دوما اینکه به دلیل محدود بودن سرمایه فعلی (25 خودرو و 10 دستگاه) باید کاری را انتخاب کنید که سرمایه زیادی نخواد.

پروار بندی اگر بتونید علوفه رایگان و ارزان (چرا ، ضایعات کشاورزی ) در اختیار داشته باشید خوب هست ولی در تعداد بالا نه 20 30 تا

به نظر من اولین قدم در روستا مکان مناسبی کرایه کنید و یکی دو سالن پرورش قارچ بزنید.
سرمایه زیادی برای استارت نیاز نداره و زود به سود می رسید، پس از راه اندازی هم با توجه به پایین بودن دستمزد کارگر در روستا . می توانید به سرکشی کفایت کنید.
در صورت موفقیت امیز بودن طرح ساخت ساز چند سالن را در زمینتون انجام می دید و به راحتی می تونید ماهی ده تومن را از اینکار برداشت کنید. طرح توجیهی هم براش زیاد هست می تونید مطالعه کنید. بازار اینکار هم فوق العاده عالیه

مورد بعدی همون داستان دستمال هست ، شما دستگاه را دارید ، تجربه کار باهاش و تا حدودی بازار کار را هم دارید ، راحت ترین اقدام اینه که همین ماشین را راه اندازی کنید. ولو کم ، ولی ماهیانه درامدش کمکی بهتون هست. اتفاقات گذشته در زمینه این ماشین را بریزید دور و از نو استارت بزنید. انشالله که موفق می شین

کارهای دیگه ای هم می شه کرد ولی به نظرم فعلا بهترین اقدام همین دو تا کار هست

ممنونم مهدی جان بابت راهنمایتون
در مورد دستمال باید خدمتتون عرض کنم که من تصمیم دارم به روش بهتری درامد کسب کنم یک نفر که دستگاه داره رو میشناسم که میتونه برام تولید کنه و من یک کارمزد ناچیز بدم و ازش تولیداتش رو بگیرم و بفروشم اینجوری خودم بدون سرمایه کسب درامد میکنم و دستگاه رو هم میفروشم و هم پولش رو به کار دیگه ای میگیرم و اینجوری دیگه هزینه کرایه و کارگر و ... ندارم
در مورد قارچ هم مهدی جان من هیچ تخصصی در این زمینه ندارم این کار تخصص نمیخواد؟ بازار فروشش چجوریه ؟
اگر کمی بیشتر توضیح بدید یا یک منبع معتبری برای تحقیق در این زمینه بهم معرفی کنید ممنون میشم چون با تولید کننده ها مشورت میکنم برای اینکه رقیب پیدا نکنن ناله میکنن و کسی هم که بیرون باشه از زیرو بم کار خبر نداره از دوستان کسی نیست که این کار رو انجام داده باشه و اطلاعات در این زمینه بهم بده
06-15-2014, 09:52 PM
ارسال: #19
قارچ باید مشتری ثابت و دائم داشته باشید اگر نه همش ضرر میشه چون اصلا امکان نگه داری نداره

100درصد نیاز به تخصص داره.دون تخصص وارد بشوید یک شبه همه سرمایه بر باد میره

حتما خودتون یا فرد دلسوزی باید هر روز بالا سر کار باشه اگر نه بازم کل سرمایه یک شبه نابود میشه

کلا قارچ کار پرسود اما بسیار حساس.به نظر من حتما به صورت عملی دوره ببینید یا یک نفر دوره دیده را شریک کنید با کتاب و جزوه نهایت 50درصد کار دستتون بیاد
 تشکر شده توسط: payamlover
06-16-2014, 12:37 AM
ارسال: #20
(06-15-2014 09:52 PM)moele نوشته شده توسط:  قارچ باید مشتری ثابت و دائم داشته باشید اگر نه همش ضرر میشه چون اصلا امکان نگه داری نداره

100درصد نیاز به تخصص داره.دون تخصص وارد بشوید یک شبه همه سرمایه بر باد میره

حتما خودتون یا فرد دلسوزی باید هر روز بالا سر کار باشه اگر نه بازم کل سرمایه یک شبه نابود میشه

کلا قارچ کار پرسود اما بسیار حساس.به نظر من حتما به صورت عملی دوره ببینید یا یک نفر دوره دیده را شریک کنید با کتاب و جزوه نهایت 50درصد کار دستتون بیاد
ممنونم از راهنمایتون
شما چیز خاصی به نظرتون نمیرسه؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,559 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,597 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 236 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  پیشنهاد شما برای اخذ انواع نمایندگی ها amir_sky 5 11,175 11-06-2021 02:13 PM
آخرین ارسال: mehran_608
  کسی میتونه برای من ساعت وارد کنه؟ ramezani.byte 16 4,779 01-27-2020 03:12 AM
آخرین ارسال: احسان محبوبی
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر mohammad.mzk 5 16,469 12-12-2019 10:23 PM
آخرین ارسال: _a_safari_
  سرمایه ایی حدود 100 میلیون دارم نیازمند یه همکار صمد دژآهنگ 23 4,877 07-11-2019 07:32 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  درخواست پیشنهاد برای کسب و کار با سرمایه ۲۰۰-۲۵۰ میلیون تومان Alijrad 3 8,678 07-11-2019 07:30 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  یافتن کالایی برای دستفروشی max31 9 2,832 06-05-2019 12:17 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران rad86 15 4,035 04-13-2019 12:25 PM
آخرین ارسال: Mahdavi2018
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 425 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 614 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  همکاری برای فروش بدلیجات sina hami 2 2,352 07-10-2018 10:26 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کار با 30 میلیون تومان alirz 0 917 02-28-2018 10:40 PM
آخرین ارسال: alirz
  کمک برای راه اندازی خط تولید ظروف یک بار مصرف smagoli 12 65,558 12-05-2017 06:54 PM
آخرین ارسال: rostame_k
  زیر زمین 100 متری و 10 میلیون سرمایه mostafa69 4 4,463 11-18-2017 11:54 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  140 میلیون داشتی چیکار میکردی؟ poorya99 2 1,169 11-18-2017 11:47 AM
  نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی ashena_73 4 1,182 11-18-2017 11:13 AM
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,724 11-18-2017 11:07 AM
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,395 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS