ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولید درب و پنجره آلومینیومی و دوج
زمان کنونی: 04-19-2024, 10:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yunespc
آخرین ارسال: moele
پاسخ: 8
بازدید: 6202

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-08-2014, 03:04 PM
ارسال: #1
سلام دوستان میخواستم ببینم در زمینه تولید و نصب درب و پنجره های الومینیومی و دوجداره الان شرکت های زیادی فعالند و اون‌جوری که من آمار گرفتم ماشین الات و دستگاههای میلیونی و حتی میلیاردی دارند برای خطوط تولید ولی الان مغازه هایی در سطح شهر هستند که همان درب و پپنجره های آلومینیومی و دوجداره را تولید و نصب میکنند و اونطور که من دقت کردم فقط دو سه دستگاه برش کوچک دارند و با همون کارشون رو انجام میدن و مشتریان زیادی دارن
حالا میخواستم ببینم کسی از نحوه فعالیت و تعداد و قیمت ماشین الات مورد نیاز و نحوه محاسبه و میزان درامد مغازه های تولید درب و پنجره آلومینیومی و دوجداره خبر داره مارو هم روشن کنه?
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: iran
06-08-2014, 04:07 PM
ارسال: #2
RE: تولید درب و پنجره آلومینیومی و دوج
سلام یونس جان
به عنوان داداش کوچکتر عرض میکنم خدمتت .
اطلاعات جمع آوری بکن نمیگم نکن اما تو کاری که صرفا یه سری اطلاعات تئوریک داری و کار کار تخصصی و صنعتی و با سختی کار بالا هست به این راحتی وارد نشو چون سرمایتو وامتو و... از دست میدی + روحیتو
دنبال کاری باش که یا خیلی تخصصی نباشه که نشه زود یاد گرفت و نه خیلی سخت باشه که سرخورده بشی . معمولا اینجور کارهارو کسانی که یا شاگردی کردن میرن دنبالش یا شغل پدری برادری خانوادگی اینا بوده . باز هم موفق باشی . امیدوارم راهنماییت کرده باشم آرزوی قلبیم کمک هست و همفکری نه چیز دیگه

بسم الله الرحمن الرحیم

نام کاربری گذشته : کاظم...
 تشکر شده توسط: مهدی 1
06-08-2014, 05:24 PM
ارسال: #3
خواهش میکنم کاظم جان نه سوالم اینجاست که تفاوت شرکت های بزرگ با تجهیزات میلیونی و میلیاردی با مغازه ها و کارگاه های کوچک که با دو سه دستگاه چند میلیونی کار رو شروع میکنند چیه
06-08-2014, 07:41 PM
ارسال: #4
(06-08-2014 05:24 PM)yunespc نوشته شده توسط:  خواهش میکنم کاظم جان نه سوالم اینجاست که تفاوت شرکت های بزرگ با تجهیزات میلیونی و میلیاردی با مغازه ها و کارگاه های کوچک که با دو سه دستگاه چند میلیونی کار رو شروع میکنند چیه
[/color]تفاوت در کیفیت کار و تیراژ کاره
06-08-2014, 11:40 PM
ارسال: #5
ظاهر قضیه تفاوت زیادی نمی کنه ، ماشین آلات مغازه ها دستی هست ولی کارخانه ها اتوماتیک و نیمه اتوماتیک
کارخانه شیشه دوجداره را هم خودش تولید می نه و با گاز پر می کنه یا هوای بین را تخلیه می کنه ولی مغازه ها هیچ کاری نمی کنند
کارخانه ها بعضا دستگاه اکسترود دارند و پروفیل را خودشون تولید می کنند.

صاحب یک پروژه بزرگ مثلا یک مجتمع هیچ وقت نمی یاد و به یک مغازه یا کارگاه کوچک سفارشش را بده چنین شخصی به کارخانه مراجعه می کنه هم کار تمیز تر تحویل می گیره هم به واسطه تیراژ براش ارزون تر درمیاد همچنین در زمان کمی کار را تحویل می گیره ولی شخصی ساز ها کارشون در همون کارگاه ها حل می شه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: MARYAR , yunespc , iran
06-09-2014, 09:12 AM
ارسال: #6
مرسی آقا مهدی از جواب کاملتون میخواستم ببینم این یکی دو دستگاه کوچکی که کارگاه های کوچک ازش استفاده میکند اسمشون چیه و چه قیمتی دارند?
و نحوه محاسبه سود و درامد این کار چه جوریه?
کلا اگه اطلاعاتی دارید سپاسگذارم
06-09-2014, 09:21 AM
ارسال: #7
برای چه کاری ؟ اگر الومبنبوم می خواهی کار کنی (ترمال بریک) یک فارسی بر می خواهی که ماکیتا خوبش الان حدود دو تومنه ، روی 500 600 هم آینهیل و محل داره
چیز دیگه ای هم به جز ابزار دستی احتیاج نداری

اگر PVC میخواهی کار کنی ،اون ماشین آلات بیشتری می خواد به جز این فارسی بره چند تا ماشین دیگه برای چسباندن پروفیل ها به هم نیاز داری سرچ کن شرکت های زیادی واردکننده داره.

هر دو باید پروفیل و تمام یراق آلات و شیشه را بخری و مونتاژ می کنید و میروید نصب

از سودش اطلاعی ندارم

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: iran
06-09-2014, 09:54 AM
ارسال: #8
به نظر من این کارها را باید از واسطه گری شروع کنید .بروید با چندتا مغازه دار رفیق بشوید بهشون بگویید کار براتون میارم درصد می گیرم بعد بروید سراغ ساختمانها ببینید می تونید براشون کار بگیرید؟؟؟؟بعد چند وقت اگر دیدید می تونید کار بگیرید به فکر مغازه برای خودتون باشید .همین چند روز پیش یکی دوستان می گفت یدونه کارخانه در و پنجره pvcرا بانک گذاشته مزایده کسی نمیاد بخره .صاحب اصلیش هم کلی رفته زیر بدهی برای اینکه قبل زدن کارخانه به فکر مشتریش نبوده و فروش نداشته .

یک مطلبی در مورد pvcبگم برعکس تبلیغات اکثر این pvcها از مدل upvcنیست یا بی کیفیته بعد چند سال آفتاب خوردن دفرم میشه و فوش صاحب خونه می مونه برای شمای نصاب قیمتش هم تقریبا با آلومینیوم یکیه از طرفی آلومینیوم کالای سرمایه ای است اما pvcنه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی خط تولید کارتن سازی daykatpack 0 145 09-03-2022 01:32 PM
آخرین ارسال: daykatpack
  کسب در امد از طریق تعمیرات درب و پنجره mahlakashi 0 255 05-21-2020 12:30 PM
آخرین ارسال: mahlakashi
  تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره upvc SADRA12 0 234 05-01-2020 07:28 PM
آخرین ارسال: SADRA12
  دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی saamaan2020 25 6,816 01-13-2018 02:01 AM
آخرین ارسال: fariborz.soltanpoor
  نظرتون درباره تولید لیوانهای کاغذی چیست؟ میخوام شروع کنم. hmadayeni 6 6,251 12-08-2016 09:33 PM
آخرین ارسال: sinap
  دستگاه تولید دستمال کاغذی دلسی iranian 1 1,311 07-14-2016 01:23 PM
آخرین ارسال: اقای میرمصطفی
  تجزیه و تحلیل دو شغل ساخت جعبه میوه و تولید کفش (صندل) حامد یزدی 4 1,196 07-05-2015 05:10 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  سفارش تولید محصولات غذایی به کارخانه ها alirezaaa 5 1,625 04-23-2015 09:16 PM
آخرین ارسال: cooch
  تولید انرژی mjdehghani 13 3,048 02-21-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: saeed abbasian
  چگونه با ارز گران به تولید داخلی برسیم M3HDI 13 2,850 04-29-2013 08:17 PM
آخرین ارسال: mjdehghani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS