ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تخم مرغ
زمان کنونی: 04-25-2024, 02:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rasoul.es1989
آخرین ارسال: smsyaran
پاسخ: 15
بازدید: 2473

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تخم مرغ
06-24-2014, 03:11 PM
ارسال: #11
RE: تخم مرغ
سلام......
نقشه امروز اماده شد ، پلن مرغداري رو هم اينجا قرار دادم ، به اميد خدا در اينده اي نزديك شروع به كار ميكنم ، واسه تسهيلات هم كه خوشبختانه معرفي شدم به بانك و در حال تكميل پرونده هستم.
واسه تجهيزات هم با شركت kaf- san تركيه صحبت شده ، چندتا از مرغداريهايي رو كه در ايران تجهيز كردن از نزديك ديدم ، كارشون خيلي خوبه ، بعد از دريافت تسهيلات قرارداد رو واسه واردات تجهيزات ميبندم.....

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mardin-b , ebrahim.ev , مرتضی-تهران
06-25-2014, 01:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-25-2014 01:05 PM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #12
(06-24-2014 03:11 PM)rasoul.es1989 نوشته شده توسط:  سلام......
نقشه امروز اماده شد ، پلن مرغداري رو هم اينجا قرار دادم ، به اميد خدا در اينده اي نزديك شروع به كار ميكنم ، واسه تسهيلات هم كه خوشبختانه معرفي شدم به بانك و در حال تكميل پرونده هستم.
واسه تجهيزات هم با شركت kaf- san تركيه صحبت شده ، چندتا از مرغداريهايي رو كه در ايران تجهيز كردن از نزديك ديدم ، كارشون خيلي خوبه ، بعد از دريافت تسهيلات قرارداد رو واسه واردات تجهيزات ميبندم.....

با آرزوی موفقیت برای شما..اگه می شد با شرکت های ایرانی قرارداد می بستین خیلی بهتر بود10_004البته از نظر من10_004

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , pooya 90
06-25-2014, 02:20 PM
ارسال: #13
با تحقيقاتي كه من انجام دادم ، واسه تجهيزات پيشرفته سازندگان ايراني كيفيت بالايي ندارن ، به عنوان مثال : نوار كود كش زير طبقات بعد از چند ماه پاره ميشه ، ولي نوع الماني ( كه اكثر شركتهاي معتبر دنيا از اين نوع استفاده ميكنن ) تا ١٠ سال جواب ميده ، همچنين ضخامت ورق گالوانيزه استفاده شده در ساخت قفسهاي ايراني كمتر از نوع خارجيه .....البته قفسهاي منبري ( سنتي ) فقط در ايران ساخته ميشه و كيفيتشون خوبه ....
با تشكر از شما

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: ebrahim.ev , مرتضی-تهران
12-15-2014, 03:46 PM
ارسال: #14
سلام باارزوی موفقیت برای شما لطف میکنید از کل هزینه های که کردید یه مختصری توضیح بدید من تو فکر ایجاد یه مرغداری کامل صنعتی هستیم طوری که هزینه ها حداقل باشن و بهترین از راهنمایتون ممنون میشم و اگر میشه شماره تماس یا ایمیلی از خودتون در اختیارم قرار بدید
12-15-2014, 06:41 PM
ارسال: #15
سلام . آفرين فكر خيلي خيلي خوبي كرده . كه كارت را ميخواي يه تكوني بدي . چون منم دقيقا همين كارا ميخواستم بكنم كه يه مشاور خوب به دادم رسيد وگر نه اعتبار چندسالم را ميخواتسم مفت از دست بدم .
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS