ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فرصت پایانه مرزی با افغانستان
زمان کنونی: 04-20-2024, 08:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: javad2220
آخرین ارسال: majidmousavi
پاسخ: 6
بازدید: 1456

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-06-2014, 08:00 AM
ارسال: #1
با سلام دوستان عزیز
من ساکن بیرجند هستم و پایانه مرزی ماهیرود در نزدیکی روستای پدری یک فرصت جدید و جالب برای تجارت با افغانستان ایجاد نموده به طوری که تعدادی از اقوام فقط با خرید یک جرثقیل برای جابجایی بار توانسته اند درامد خوبی ایجاد کنند. فرصت های تجاری در این منطقه مخصوصا برای تجارت با افغانستان و مباشرت تجار افغانی هم خوب به نظر میرسه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mrs.abbasi , 0625 , MARYAR , theboy , آرش 1 , mirza01 , sinap , arash1367 , aminjan
04-06-2014, 07:43 PM
ارسال: #2
RE: فرصت پایانه مرزی با افغانستان
میشه بیشتر توضیح بدین ؟ من همیشه دوست داشتم از نزدیک مناطق مرزی - بازارچه مرزی و یا پایانه مرزی رو از نزدیک ببینم چه خبره

میشه از جو اونجا توضیح بدین ؟ نوع خرید و فروش و معامله - چی جوری و با چه روش و ارزی خرید و فروش میشه و ...

ممنون
 تشکر شده توسط: mirza01 , sinap
04-06-2014, 10:10 PM
ارسال: #3
من هم ساکن درگز شهرستان مرزی با کشور ترکمنستان هستم ولی نمیدونم چجوری باید از این موقعیت استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
 تشکر شده توسط: hamid.h , sinap
04-11-2014, 01:20 PM
ارسال: #4
من هم ساکن ماکو هستم.مرز ایران و ترکیه و نیز مجاورت نخجوان آزربایجان-چطور میشه از این فرصت استفاده کرد؟ البته اخیرا منطقه ما منطقه آزاد تجاری و صنعتی شده و لی خیلی طول میکشه که واقعا کسب و کار رونق بگیره- چون هیچکدام از زیرساختهای لازم برای اینکار آماده نشده-

در زندگی انسان سه راه دارد:
راه اول از انديشه مي‌گذرد،اين والاترين راه است.
راه دوم از تقليد مي‌گذرد، اين آسان‌ترين راه است.
راه سوم از تجربه مي‌گذرد،اين تلخ‌ترين راه است.
01-18-2016, 12:41 PM
ارسال: #5
با سلام فرصت های کاری اینجا متفاوته. برخی در کار دلالی مشتقات نفتی هستن. واردات خشکبار و دانه های روغنی، صادرات مواد ساختمانی و مواد غذایی از جمله این فرصت ها هستن
 تشکر شده توسط: business_nuts
03-07-2017, 08:02 PM
ارسال: #6
(04-06-2014 08:00 AM)javad2220 نوشته شده توسط:  با سلام دوستان عزیز
من ساکن بیرجند هستم و پایانه مرزی ماهیرود در نزدیکی روستای پدری یک فرصت جدید و جالب برای تجارت با افغانستان ایجاد نموده به طوری که تعدادی از اقوام فقط با خرید یک جرثقیل برای جابجایی بار توانسته اند درامد خوبی ایجاد کنند. فرصت های تجاری در این منطقه مخصوصا برای تجارت با افغانستان و مباشرت تجار افغانی هم خوب به نظر میرسه

سلام
با توجه به این که من باغ سیب دارم،میخاستم ببینم شرایط اونجا برای ارسال میوه چجوریه،با تجار افغانی آشنایی داری؟
اگه در این زمینه اطلاعاتی داری لطف کن تماس بگیر
۰۹۱۳۵۷۷۲۳۲۰
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده MashTi Ali 7 1,273 09-08-2016 09:45 PM
آخرین ارسال: elco
  به یکی از اعضای سایت که با طراحی وب سایت و phpآشناست نیاز دارم Kaseb 3 464 01-09-2016 10:29 PM
آخرین ارسال: هورداد
  کمک در رابطه با خرید نایلون و نایلکس مهندس روح الله زاهد 12 2,466 05-02-2014 07:00 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی mehran121 8 3,359 03-05-2014 03:04 AM
آخرین ارسال: انضباط
  کمک در رابطه با نامه تبلیغاتی و بازاریابی برای چاپ سیلک مهندس روح الله زاهد 7 2,533 02-28-2014 01:29 AM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  پیشنهاد کار واقعی با 20 میلیون dvdghe 26 6,214 02-19-2014 12:28 PM
آخرین ارسال: dvdghe

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS