ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مطالب مفيد بورسي سايت هاي همسايه
زمان کنونی: 04-19-2024, 05:02 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alireza091111
آخرین ارسال: alireza091111
پاسخ: 27
بازدید: 3043

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالب مفيد بورسي سايت هاي همسايه
04-10-2014, 11:34 PM
ارسال: #11
RE: مطالب مفيد بورسي سايت هاي همسايه
(04-10-2014 11:28 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  سهم هاي ارزنده از نظر mohsen ho

1.ثتران

2.خكمك

3. خساپا (بادیدبلندمدت)

وساخت نیز چارت بسیار زیبایی داره

با تشکر از علیرضا جان
mohsen ho 100 در100 سبدش ثتران است.
با بررسی و مطالعه و تحقیق سهم را خریداری فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111 , sir-mahyar , م.ع
04-10-2014, 11:35 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-10-2014 11:39 PM، توسط alireza091111.)
ارسال: #12
گروه خودروسازي

در گروه خودرو کدام را برتر وسوداورتر طی یک ماه آینده میدانید؟؟

بنده خکمک وخاذین را از گروه قطعه سازی
وخساپا وخکاوه را درگروه خودرویی بهترین ها می دانم
البته رشد همه سهم های فوق نیازمند رشد لیدر گروه خودرو است

(04-10-2014 11:34 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(04-10-2014 11:28 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  سهم هاي ارزنده از نظر mohsen ho

1.ثتران

2.خكمك

3. خساپا (بادیدبلندمدت)

با تشکر از علیرضا جان

استاد عزيزم به نظر شما اين سهم ها ارزنده هستند؟
شما سهمي رو براي خريد مد نظر داريد؟؟

بي نهايت از شما سپاسگذارم

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar
04-10-2014, 11:51 PM
ارسال: #13
(04-10-2014 11:35 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  گروه خودروسازي

در گروه خودرو کدام را برتر وسوداورتر طی یک ماه آینده میدانید؟؟

بنده خکمک وخاذین را از گروه قطعه سازی
وخساپا وخکاوه را درگروه خودرویی بهترین ها می دانم
البته رشد همه سهم های فوق نیازمند رشد لیدر گروه خودرو است

(04-10-2014 11:34 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  

1.ثتران

2.خكمك

3. خساپا (بادیدبلندمدت)

با تشکر از علیرضا جان

استاد عزيزم به نظر شما اين سهم ها ارزنده هستند؟
شما سهمي رو براي خريد مد نظر داريد؟؟

بي نهايت از شما سپاسگذارم

با نهایت تشکر از راهنمائی شما.
با توجه به اینکه من سهمهای قبلی را دارم و نظرم بلند مدت هست فعلا سهمی را اضافه نکرده ام ولی بازار بر روی :
خکمک وخاذین از گروه قطعه سازی . (خکمک صف خرید داردو خاذین را می شود خرید چون در منفی است..)
وخساپا وخکاوه از گروه خودروی .(این دو نماد در شرایط خرید هستند.)
مثبت است.

اشاره به این سهام برای خرید نیست. خرید خود را با مطالعه و بررسی و تحقیق خریداری فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alireza091111 , م.ع , sir-mahyar
04-11-2014, 05:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-11-2014 05:13 PM، توسط alireza091111.)
ارسال: #14
شفاف سازي 19.1.92

بله دیروز عرض شد به عنوان بهترین ایده در این بازار هر 10 الی 15% افت می توانید خرید داشته باشید

هرچند در این بازار معرفی سهام جهت خرید بسیار سخت است
ولی خرید از صفوف فروش بعد از 10 الی 15 % افت
و فروش در صفوف خرید بهترین ایده خواهد بود

خوب همانطوریکه قبلا" عرض شده بود از بین ساختمانی ها
ثشرق - ثتران - ثباغ و ثغرب مورد تایید بودند و دیروز و امروز اول وقت بهترین زمان خرید بعد از افت 10% سهام های فوق بود.من هر چند مقدار اندک از محل فروش فنرسازی زر در صف خرید دیروز ثتران در 2513 ریال اضافه کردم

خوب دوستان با این ایده حداقل ضرر و بیشترین سود نصیب خواهد شد.

قرار گرفتن در صفوف خرید اونم بعد 10-15% رشد بیشترین ضرر را متوجه سهامداران عزیز خواهد کرد.

پس با همین ایده خرید کروی در قیمت های 220الی 230 تومان خرید فاسمین در محدود 410 تومان فزرین محدود ز520 تومان
واز بین سیمانی ها سفانو - سغرب - سبهان - سکارون و... بعد از منفی احتمالی فردا کمترین ضرر و بیشترین سود را خواهند کرد.

پس یک توصیه برادرانه :
خروج از صفوف فروش سهام بعد از ریزش 7-8 درصدی
خروج از صفوف خرید سهام بعد از رشد 7-8 درصدی

خرید از صفوف فروش بعد ریزش 7-8 درصدی بصورت پله ای و ادامه خرید تا افت های 10 تا 15 درصدی می باشد.

همین یک هفته پیش :
وغدیر رو در زیر 630 تومان با توجه به افت قیمت و با توجه بنیادی سهم ( داشتن افزایش سرمایه 100 درصدی انباشته در فصل بهار - احتمال خرید پترو پارس - احتمال خرید وپارس - احتمال خرید ارفع و... ) معرفی شد

از گروه سیمانی :
سکارون زیر 700 تومان
سفانو بین 680 تا 700 تومان
سغرب بین 800تا 810 تومان

از فلزات :

فزرین زیر 520 تومان
کروی محدوده 230 تومان
فاسمین زیر 420 تومان
فولاد محدوده 400 تومان

پتروشیمی :
کرماشا محدوده 880 تومان
خراسان محدوده 920 تومان

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: م.ع , sir-mahyar
04-11-2014, 05:18 PM
ارسال: #15
جهت یادگاری.
قطعا مشابه این رابطه ها جاهای دیگه هست. ولی این چند تا فرمولی که ساده سازی کردم، زمانی که به نرم افزار دسترسی نداشتید و خواستید سریع تصمیم بگیرید، بدرد میخوره:

1)
میزان سرمایه x میباشد. سهمی در قیمت a خریداری شده و به قیمت b رسیده. سود خالص پس از کسر کارمزد کارگزاری ناشی از فروش در قیمت b:
x*(0.98971(b/a)-1.00486)-->p

2)
پس از خرید یه سهم اگه بلافاصله تصمیمتون به هر دلیل از خریدش منصرف شد فرمول زیر رو درنظر بگیرید:
باید قیمت سهم ( a ) خریداری شده به a*1.01515 برسه که شما با فروش در قیمت جدید متحمل ضرری نشید.

3)
سهم از قیمت a به قیمت b رسیده، شما
p-->(0.98971(b/a)-1.00486)*100 <--p
درصد در سود هستید.

4)
سهم در قیمت b خریداری شده. در صورتی که قیمت از b به a افت کند، سرمایه شما در صورت فروش در قیمت a برابر است با
L--> x*(a/b*0.98971-0.00486) <--L

5)
درصد سقوط برابر است با
L--> (1-(a/b))*100 <---L

6)
سهم شما نیاز به
L--> ((b/a)-1)*100 <--L
درصد صعود برای بازگشت به قیمت b دارد.

امیدوارم بیشتر با سه رابطه اول سروکار داشته باشید!

(اون حروف انگلیسی و پرانتزهای اضافه واسه اینه که شکل رابطه ها تو تایپ فارسی به هم نریزه)

( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: م.ع , sir-mahyar
04-11-2014, 05:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-11-2014 05:28 PM، توسط alireza091111.)
ارسال: #16
سهم در صورت سقوط به قیمت a پس از خرید در b نیاز به L--> ((b/a)-1)*100 <--L درصد صعود برای بازگشت به قیمت b دارد.
مثلا در 300 تومن خریدید سقوط کرده به 200. سهم نیاز به 50 درصد صعود برای رسیدن به 300 داره.

حالا فرض کنید این سهم بخاد از 200 تومن هر روز 5 درصد مثبت بخوره تا برسه به 300. چند روز باید صبر کنیم؟! فرمول جامعش اینه:

days--> n=(log(b/a))/(log(1+(m/100))) <--days

در این فرمول m حداکثر درصد مثبتی است که سهم میتونه در هر روز بخوره. جزئ صحیح n رو با 1 جمع کنید تا تعداد روزها رو بدست بیارید.

یقینا بعداز اتمام ثبت نام و اعمال مرحله دوم هدفمندی.....دولت از صنایع مادر حمایت خاص خواهد کرد و این حمایت باعث تقویت برخی گروهها خواهد شد....

فولاد و سنگ آهن....پتروشیمی پالایشگاهی و خودرو از صنایع مادر و ملی کشور هستند که مورد حمایت قرار خواهند گرفت....

( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , azim , م.ع
04-15-2014, 05:42 PM
ارسال: #17
mohsen ho
اگر قصد خرید دارید بنده لابسا-ثتران-بمپنا را پیشنهاد می دهم
دربرگشت بازارسه سهم فوق قفل خواهند شد

( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: azim , sir-mahyar
04-16-2014, 10:57 AM
ارسال: #18
(04-15-2014 05:42 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  mohsen ho
اگر قصد خرید دارید بنده لابسا-ثتران-بمپنا را پیشنهاد می دهم
دربرگشت بازارسه سهم فوق قفل خواهند شد
سلام.
در مورد لابسا و ثتران اطلاعاتی ندارم ، ولی بمپنا به نظر من هم سهم خوبیه ، ولی در شرایط فعلی بازار ریسک سهم بالاست.
من خودم مقداری داشتم و بدون سود فروختمش در 1480 تومان.
این سهم بسیار از رمپنا تاثیر پذیره و رمپنا هم فعلا شده بازیچه دست حقوقی ها. اگر قصد خرید دارید پیشنهاد میکنم در حال حاضر بالای 1370 یا 1380 تومان نخرید ، کف سهم هم فعلا 1300 در نظر بگیرید ، من احتمال میدم تا معلوم نشدن روند بازار و خروج از این بازی حقوقی ها که بازار رو درگیر خودشون کردن ، سهم در همین محدوده نوسان میکنه

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , م.ع , alireza091111
04-16-2014, 11:22 AM
ارسال: #19
]یقینا بعداز اتمام ثبت نام و اعمال مرحله دوم هدفمندی.....دولت از صنایع مادر حمایت خاص خواهد کرد و این حمایت باعث تقویت برخی گروهها خواهد شد....
[/color]

فولاد و سنگ آهن....پتروشیمی پالایشگاهی و خودرو از صنایع مادر و ملی کشور هستند که مورد حمایت قرار خواهند گرفت....

[/size]
[/quote]

به نظرم امسال میتونه سال حمایت از صنعت برق باشه . البته احتماله. یکی از دستورات اقتصاد مقاومتی ، حمایت از صادرات و جلوگیری از خام فروشی انرژی هستش. ایران توان تولید خوبی داره برای برق ، ولی باید کمی زیرساخت هاش تقویت بشه ، و صادراتش رو در زمینه برق قوی تر کنه . اما نیاز به سرمایه گذاری بخش خصوصی داره. دولت باید جمایت کنه تا برق برای بخش خصوصی جذاب بشه.

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
 تشکر شده توسط: م.ع , alireza091111
04-16-2014, 05:48 PM
ارسال: #20
سلام به همه دوستان

ممنون از اقا عظيم كه در اين تايپيك شركت كردن و سهم هارو معرفي كردن.

با اجازه استاد
نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی تما می دونید که بر اساس آخرین تحلیلی که داشتم عنوان کرده بودم که بازار در فصل بهار واکنشی ایده ال از خود نشان نخواهد داد و به احتمال قوی حرکت بازار از تابستان رقم خواهد خورد.

دولت روحانی بعد از اینکه نقدینگی را در بورس تا حدودی محبوس کرد و حجم اون رو در چند ماه اخیر کاهش داد تصمیم داشت تا با بهره گیری از ابزار بانکی و بالا بردن سود سپرده ها، مابقی نقدینگی آزاد و یا فراری از بورس رو در بانک ها به تله بیندازد تا بتواند بدون مشکل فاز دوم هدفمندی یارانه ها را در اردیبهشت پیاده کند و با کنترل نقدینگی در جامعه که بخشی از آن در بورس محبوس مانده و بخشی راهی سپرده های جذاب بانکی شده، با فراغ بال هدفمندی را پیاده کند و دغدغه ای از بابت آثار احتمالی تورمی این اجرا، به دلیلی وجود نقدینگی آزاد نداشته باشد.

این نقشه راه تا همین دیروز ملاک عمل دولت بود اما اتفاقاتی که امروز صبح و امروز عصر افتاده است برنامه دولت رو برای کنترل نقدینگی تغییر داده است. اشتباه محاسباتی دولت در استفاده از بانک ها به عنوان نیروی جاذبه پول باعث شد تا در دو سه روز اخیر شاهد خیزش قیمت ارز و دلار در بازار باشیم. به نظر میرسه تعدادی از سفته بازارن در این بازی دست دولت را خوانده اند و به جای راهی شدن به سمت سپرده ها نقدینگی خود را وارد سایر بازارهای موازی کرده اند. این موضوع زنگ خطر را برای دولت به صدا در آورده است. تذکر امروز نمایندگان مجلس به وزیر اقتصاد اگرچه دیرهنگام، اما ظاهرا باعث تغییر رویه سریع و تغییر پلان دولت برای هدفمندی مرحله دوم شده است.

جلسه مهمی که امروز عصر برگزار شده اگرچه در نگاه اول همانند سایر جلسات مکرری است که در ماه های اخیر گذاشته شد و تاثیری بر روند نزولی بازار نداشت، اما در عمق زمین تا آسمان تفاوت دارد. ظاهرا دولت در فرصتی کوتاه برنامه کلی خود را برای تنظیم بازار عوض کرده است و تصمیم به بها دادن به بازار بورس زودتر از موعد قبلی کرده است چراکه جمع بندی سپرده گذاری های ماه های قبل و نقدینگی آزادی که همچنان در بازار موجود مانده است نشان از ناموفق بودن افزایش سود بانکی در جذب حداکثری مخاطب داشته است.

در همین راستا دولت برنامه خود برای حمایت از بازار را که قرار بود در نیمه های تابستان و همزمان با مذاکرات موفق جامه عمل بپوشاند به جلو انداخته است. اهدافی که دولت برای امروز مدون کرده است تکه های پازلی هستند که نشان از صعود بازار دارند:

- کنترل بازنک مرکزی بر سود سپرده ها
- بررسی سود بانکی در شورای پول و اعتبار
- حذف برنامه تعیین قیمت ها به صورت دستوری و توجه به عرضه و تقاضا
- هماهنگی با سازمان بورس جهت خصوصی سازی ها
- تقویت بورس کالا با ورود نقدینگی در بخش هایی مانند سیمان، پتروشیمی و فولاد
- توجه به بهای گاز پتروشیمی ها و رفع ابهام از پروسه و فرآیند پالایشگاه ها

به نظر بنده حقیر و بر اساس آنچه همواره گفته ام که در این بازار باید داینامیک باشید و بر اساس داده ها همواره به روز باشید رویکرد در قبال بازار سرمایه همگام با این تغییر مورد ارزیابی قرار میگیره.

تصور می کنم شرایط ریسک پذیری در بازار فراهم شده است. این بدین معنی هست که الزاما معتقد به صعود بازار از فردا نیستیم اما ورود به بازار در این مقطع تصمیمی عاقلانه هست. به جهت تکنیکال هم اگرچه انتظار پرشدن ظرف زمانی دو داشتم اما به نظر میرسه برخورد امروز قیمت با نسبت 23 درصد مقارن با این تعویض رویکرد مسوولین در قبال بورس شده و بر این اساس میشه تصور کرد که موج اصلاحی به پایان رسیده باشه...

بنده تصور می کنم بازار از فرداو شنبه وارد یک رالی صعودی جدید چندماهه خواهد شد که درصورت موفق بودن تدوین توافقنامه شکست سقف های قبلی بازار اصلا دور از دسترس نخواهد بود.

به دوستان قول داده بودم که بر اساس نظر تحلیلی خودم انتهای این اصلاح رو اعلام کنم و تصور می کنم این اصلاح امروز به پایان رسیده است. با این حال بازار همواره مملو از احتمالات گوناگون هست و توصیه اکید من به همه دوستان بررسی شخصی بازار و تصمیم گیری بر اساس نقطه نظر شخصی خودشون هست.

بنده فردا به احتمال 90 درصد با تمام سرمایه وارد بازار خواهم شد حتی اگر مجبور به خرید در سقف قیمتی باشم.

ارادتمند- بهزاد

( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: م.ع , azim
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS