ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گام دوم.*احداث نانوایی*
زمان کنونی: 04-16-2024, 06:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ebrahim.ev
آخرین ارسال: ebrahimjan007
پاسخ: 5
بازدید: 1531

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گام دوم.*احداث نانوایی*
03-28-2014, 09:35 PM
ارسال: #1
گام دوم.*احداث نانوایی*
سلام دوستان.
خدمت دوستان خوبم عرض کنم قصد دارم برای پله دوم میلیاردر شدن یه نانوایی بزنم.و این دومین قدم من بعد از کافی شاپ و فست فود هست.
و از دوستان خواهش میکنم اگه در این مورد نظر و یا اطلاعاتی دارن اونا باهامون اشتراک بزارن.
از گرفتن مجوز ها گرفته تا ترفندهایی که بشه نون خوب دست مردم داد!

[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcQs0surnRRKcp1U4zF0yG5...vXpbFDKBr4]

خلاصه هر نکته ای که به ذهنتون میرسه ما از شنیدنش استقبال میکنیم.

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , alireza091111 , MARYAR
03-28-2014, 10:25 PM
ارسال: #2
RE: گام دوم.*احداث نانوایی*
ابراهیم جان از من به تو نصیحت برادرانه! خواهشن خواهشن خواهشن فقط و فقط یک کار رو پیگیری کن! وقتی کامل به نتیجه رسید و افتاد رو غلطک و درآمدش ثابت شد اونوقت برو دنبال یه کار دیگه!

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: arak_2008 , ebrahim.ev , MARYAR , mardin-b
03-29-2014, 12:39 AM
ارسال: #3
(03-28-2014 09:35 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
خدمت دوستان خوبم عرض کنم قصد دارم برای پله دوم میلیاردر شدن یه نانوایی بزنم.و این دومین قدم من بعد از کافی شاپ و فست فود هست.
و از دوستان خواهش میکنم اگه در این مورد نظر و یا اطلاعاتی دارن اونا باهامون اشتراک بزارن.

دوست عزیز پدر بزرگ من حدود 60 سال سابقه ی کار تو نانوایی داشت و پدرم حدود 29 سال تو نانوایی کار کرده و سال دیگه بازنشت میشه خودم هم از کوچیکی تو مغازه ی نانوایی بودم تا حالا یه نصیحت دوستانه بهت میکنم کار نانوایی کار ساده ایی نیست و به تنهایی نمیشه انجامش داد و نیاز به مهارت و تخصص داره چون هر دفعه یه نمونه آرد میاد که با قبلی کاملا متفاوت هست و اگر بخواهی شریک یا کارگر استخدام کنی که تخصص داشته باشند مطمئن باش خیلی خیلی خیلی اذیت میشه چون اگه کارگر بفهمه و متوجه بشه که شما از اون شغل تجربه ایی نداریی هر روز اذیتت میکنه و به طور کلی بگم بیچارت میکنه به هیچ عنوان وارد این کار نشو
 تشکر شده توسط: ebrahim.ev , MARYAR , mardin-b
03-29-2014, 09:19 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-29-2014 09:22 AM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #4
(03-28-2014 10:25 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  ابراهیم جان از من به تو نصیحت برادرانه! خواهشن خواهشن خواهشن فقط و فقط یک کار رو پیگیری کن! وقتی کامل به نتیجه رسید و افتاد رو غلطک و درآمدش ثابت شد اونوقت برو دنبال یه کار دیگه!
آقای منصوری ممنون از دلسوزیتون.
من فکر این مورد رو کردم!
به این صورت که من مجوزات لازم رو میگرم و کار رو میدم دست پدرم که بازنشسته شده!(جون خودش اصرار میکنه که نمیتونه بیکار بمونه!)
و خودمم کار خودمو پیگیری میکنم
(03-29-2014 12:39 AM)ebrahimjan007 نوشته شده توسط:  
(03-28-2014 09:35 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

دوست عزیز پدر بزرگ من حدود 60 سال سابقه ی کار تو نانوایی داشت و پدرم حدود 29 سال تو نانوایی کار کرده و سال دیگه بازنشت میشه خودم هم از کوچیکی تو مغازه ی نانوایی بودم تا حالا یه نصیحت دوستانه بهت میکنم کار نانوایی کار ساده ایی نیست و به تنهایی نمیشه انجامش داد و نیاز به مهارت و تخصص داره چون هر دفعه یه نمونه آرد میاد که با قبلی کاملا متفاوت هست و اگر بخواهی شریک یا کارگر استخدام کنی که تخصص داشته باشند مطمئن باش خیلی خیلی خیلی اذیت میشه چون اگه کارگر بفهمه و متوجه بشه که شما از اون شغل تجربه ایی نداریی هر روز اذیتت میکنه و به طور کلی بگم بیچارت میکنه به هیچ عنوان وارد این کار نشو
آقا ابراهیم از نظر درآمد و گرفتن مجوزات این شغل به چه صورت هست؟(نون لواش)
سپاس بابت کمکتون

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: habib tousi , abnilboy , MARYAR , alireza091111 , tondar12
03-29-2014, 09:59 PM
ارسال: #5
[/quote]
آقا ابراهیم از نظر درآمد و گرفتن مجوزات این شغل به چه صورت هست؟(نون لواش)
سپاس بابت کمکتون

[/quote]

یه سوال دارم شما میخوای پدرت درمغازه کار کنه اگه جواب مثبته پدرت بازنشسته تامین اجتماعی هست یا خدمات درمانی و اگر تامین اجتماعی باشه نمیتونه در مغازه باشه چون اگه بازرس تامین اجتماعی بیاد بیمه ی بازنشستگیش قطع میشه
در مورد این شغل شغل سنگینیه و من باز هم نمیخوام آیه ی یاس بخونم ولی برای پدرت باید سنگین باشه
در مورد درامدش هم بستگی به خیلی موارد داره از جمله محل انتخاب مغازه و شهرتون آیا در شهر شما مغازه های نانوایی شلوغه یا خلوته (یعنی نونهاشون رو ی میز جمع میشه) ‏یا مغازه و جواز و دستگاههای نانوایی از خودتون باشه

ببینید اگه خواستید مجوز بگیرید خیلی دردسر داره و به راحتی نمیتونید مجوز بگیرید و برای گرفتن مجوز باید مهارت داشته باشید و اگه نداشته باشید به راحتی بهتون مجوز نمیدند از نظر درامد هم باز هم میگم بستگی به مشتری و شاگرد و شاطر و مغازه و مجوز و دستگاههای نانوایی داره اگه این ها متعلق به خودتون باشه سودش بد نیست ولی اگه بخوای اجاره کنی و یا بخوای مزد بدی نه خیلی سود نداره

ولی یه پیشنهاد به شما دارم و اون اجاره مغازه با تجهیزاتش هست شما میتونید با مراجعه به اتحادیه ی نانوایی از کسانی که قصد اجاره مغازه نانوایی خودشون دارند شروع کنی و مغازه و جواز و حتی دستگاههای اون ها رو اجاره کنی و برای یکسال قرارداد ببندی اگه دیدی تو این مدت از پس این کار براومدی و باصرفه هست میتونی باز همون مغازه رو برای سال بعد تمدید کنید و یا حتی درخواست جواز جدید بدید با این تفاوت شما یکسال تجربه پیدا کردید و اگه دیدید با صرفه نیست و همه اش ضرره نهایتش اینه که یکسال ضرر اجاره رو میدید و ضرر خرید دستگاه یا مجوز و خیلی چیزها رو ندارید
 تشکر شده توسط: ebrahim.ev , habib tousi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  احداث کارخونه -لطفا کمک کنید valter 5 1,620 11-15-2012 01:49 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS