ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی کارگاه بدون مجوز
زمان کنونی: 04-20-2024, 06:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: theboy
آخرین ارسال: مهدی 1
پاسخ: 8
بازدید: 2355

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-04-2014, 05:40 AM
ارسال: #1
دورد
بنده قصد دارم یک کارگاه تولیدی راه اندازی کنم و از اونجایی که سرمایه ام کمه نمیتونم سوله و زمین در شهرک صنعتی بخرم و مجوز بگیرم و ...

کار من با اسید و مواد شیمیایی هست و اگر بفهمن که من بدون مجوز دارم کار میکنم احتمالا بیچاره ام می کنن Confused

خودم دو تا راهکار به ذهنم رسیده اول این که میشه تولیدی رو انبار جا بزنم و بگم اینجا انباره
دومین راه اینه که مثلا به جای اجاره یک کارگاه 200 متری دو تا کارگاه 100 متری اجاره کنم و یکیش رو تولیدی بزنم که کسی از آدرسش خبری نداره و دومی رو انبار فروش که مشتری ها میان اونجا

خب به نظرتون کدوم راه بهتره و آیا بازم مشکلی به وجود میاد ؟ راه دیگه ای به نظرتون میرسه ؟
به نظر شما داخل شهر اجاره کنم بهتره و احتمال سرک کشیدن مامورین کمتره یا داخل شهرک های صنعتی ؟Huh
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , soshiant , yunespc
02-04-2014, 09:09 AM
ارسال: #2
RE: راه اندازی کارگاه بدون مجوز
با سلام به داداش عزیزم
خودت میگی [کار من با اسید و مواد شیمیایی هست و اگر بفهمن که من بدون مجوز دارم کار میکنم احتمالا بیچاره ام می کنن Confused]
بله درسته میفرمایید. چون مجوز ندارید شاید بگن دارین مواد مخدر صنعتی تولید میکنید یا داروهای مضر و ....
من میگم هرگز این کار رو انجام نده مگر اینکه مجوز داشته باشی. چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی!!! و پشیمانی نیز سودی ندارد و عمرت بیهوده تلف میشه
با ارادت و سپاس

نام کاربری قبلی: Ehsan555k
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: seemorgh , هومان هرمزدی محمد آبادی , اميرعلي , مهدی 1
02-04-2014, 09:37 AM
ارسال: #3
یه سرچ بزن شاید بتونی یه مهندس مجوز دار ولی بی دست و پا پیدا کنی و به عنوان شریک وارد عملش کنی.

تلفن: 09352640432
ایمیل: hormozdi.hooman@gmail.com
 تشکر شده توسط: seemorgh , aria898210 , مهدی 1 , theboy
02-04-2014, 08:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-04-2014 08:05 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #4
تو بازار کار از چیزی نترس ، قوانین مقررات و مجوزها برای اینه که خلاف نکنیم و حقوق دیگران را رعایت کنیم

شما تو کارت خلاف نکن ، به حقوق سایرین هم احترام بگذار ، مشکلی برات پیش نمی یاد ، خدای ناکرده هم پیش اومد قابل حل هست
فکر کنم شما اصفهان بودی ، اگر آره ، توی اصفهان اینقدر کارگاه حای پرت هست که خودت باشی خودت ،
نگران این صحبت ها نباش استارت کارت را بزن به سوددهی که افتاد ، خرد خرد بیفت دنبال مجوزها برای یک محل جدید
اینجوری به اصل کارت خللی وارد نمی شه و پروسه اخذ مجوزها طولانی شد هم مشکلی ندارید
بعد هم لازم نیست کسی بدونه شما چیکار می کنید یا اصلا مجوز دارید یا نه

نه داخل شهر و نه شهرک های صنعتی ، میری مناطق کارگاهی اطراف شهر که 90 درصد افراد شاغل در این مناطق بدون مجوز دارن کار می کنند

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: theboy , ebrahim.ev , jahanagahi , hamid.h , hadi62
02-04-2014, 08:52 PM
ارسال: #5
البته بستگی به نوع کار دارد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: aria898210
02-05-2014, 01:01 AM
ارسال: #6
(02-04-2014 08:03 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  تو بازار کار از چیزی نترس ، قوانین مقررات و مجوزها برای اینه که خلاف نکنیم و حقوق دیگران را رعایت کنیم

شما تو کارت خلاف نکن ، به حقوق سایرین هم احترام بگذار ، مشکلی برات پیش نمی یاد ، خدای ناکرده هم پیش اومد قابل حل هست
فکر کنم شما اصفهان بودی ، اگر آره ، توی اصفهان اینقدر کارگاه حای پرت هست که خودت باشی خودت ،
نگران این صحبت ها نباش استارت کارت را بزن به سوددهی که افتاد ، خرد خرد بیفت دنبال مجوزها برای یک محل جدید
اینجوری به اصل کارت خللی وارد نمی شه و پروسه اخذ مجوزها طولانی شد هم مشکلی ندارید

نه داخل شهر و نه شهرک های صنعتی ، میری مناطق کارگاهی اطراف شهر که 90 درصد افراد شاغل در این مناطق بدون مجوز دارن کار می کنند
سلام
ممنون از شما .من همیشه تو همه تاپیکها پاسخهای شما را میخونم و کاملا مشخصه که تو همه زمینه ها تخصص دارید و واقعا به شما افتخار می کنیم

یه سوال دارم. شما فرمودید راه حلش هست
من شنیدم اگه بفهمن بدون مجوز کار میکنی جریمه های سنگین و ... داره
به نظرتون راه حلش چیه؟
 تشکر شده توسط: theboy , مهدی 1
02-06-2014, 02:30 PM
ارسال: #7
سلام دوست عزیز
امیدوارم با نشاط و پر انرژی باشی
ببین دوست عزیز من خودم یه مدتی هست که کار چاپ سیلک زدم و مجوز و از این حرفها رو هم ندارم
البته مجوز گرفتن بستگی به نوع کار داره ولی الان میخاسته باشی بری دنبال مجوز اولا خیلی اذیت مکینن و دوما خیلی هزینه سنگینی برای شروع داره .
پس به قول مهدی آقا شما کارتو صاف و صادق به امید خدا شروع کن و کم کم که کارت راه افتاد برو دنبال مجوز
ولی مواظب آدمهای حسود وزیرآب زن باش و زیاد به اطرافیانت قضیه رو نگو چون خود بنده از این مورد ضربه خوردم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
 تشکر شده توسط: مهدی 1
02-06-2014, 02:46 PM
ارسال: #8
(02-05-2014 01:01 AM)goldokhtar نوشته شده توسط:  
(02-04-2014 08:03 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  تو بازار کار از چیزی نترس ، قوانین مقررات و مجوزها برای اینه که خلاف نکنیم و حقوق دیگران را رعایت کنیم

سلام
ممنون از شما .من همیشه تو همه تاپیکها پاسخهای شما را میخونم و کاملا مشخصه که تو همه زمینه ها تخصص دارید و واقعا به شما افتخار می کنیم

یه سوال دارم. شما فرمودید راه حلش هست
من شنیدم اگه بفهمن بدون مجوز کار میکنی جریمه های سنگین و ... داره
به نظرتون راه حلش چیه؟

شما لطف داری

نه اگر کار علاف قانونی (به جز خود مجوز ) انجام نداده باشید ، بهتون اخطار داده می شه ، بستگی داره زیر نظر کجا باشید ، اماکن اخطار بند الف و ب می ده ، اتحادیه نامه می ده ، صنایع معادن دعوت نامه و ....
به شرطی که کلیات کار مشکلی نداشته باشه ، مثلا کارگاه تولید زولبیا و بامیه بدون مجوز رفتم از ده تا کارگاه مجوزدار هم شرایط بهداشتی و ... را بهتر رعایت می کردند ، و بعد از اخطار بدون مشکل بهشون مجوز دادن ، ولی همین کارگاه اگر با شرایط افتضاح بود جریمه که می شدند هیچ درب هم پلمپ و باید برن دادگاه
10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: goldokhtar , mahdi5e
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی خط تولید دوغ mrhm 12 27,040 08-22-2022 11:57 AM
آخرین ارسال: hasan72m
Question راه اندازی کارگاه تولید سولفات مس metal 1 1,450 12-17-2021 12:15 AM
آخرین ارسال: مهسا۲
  تسهیلات راه اندازی کارخانه abbasss 0 566 01-08-2018 12:47 AM
آخرین ارسال: abbasss
  پرسش درباره کارگاه تولید سنگ مصنوعی نوروزي 33 15,060 10-25-2016 12:48 PM
آخرین ارسال: mk12560
  راه اندازي كارگاه تعميرات ترانسفورماتور با سود واقعا بالا reza.direct 30 5,444 08-14-2016 03:42 PM
آخرین ارسال: hrt1371
  می توان محصولا را بدون برند در بازار توضیع کرد? kastrol 5 938 05-19-2016 07:24 AM
آخرین ارسال: aligoli
  راه انداری شرکت برق بهتره یا کار فروش؟؟ lp700-4 7 1,547 07-17-2015 03:33 PM
آخرین ارسال: lp700-4
  راه اندازی کارگاه درب و پنجره upvc pyman21 1 1,456 06-20-2015 12:10 AM
آخرین ارسال: pyman21
  چطور مجوز تولید شیرینی سنتی به همراه بسته بندی بگیریم ؟ Skp 2 8,090 05-20-2015 04:36 PM
آخرین ارسال: hkonjkav
  چطور مجوز فروش شیر و ماست محلی بگیریم ؟ Skp 1 2,451 03-28-2015 10:07 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راه اندازی کارخانه اسقاط خودرو rezaeee 4 1,507 02-09-2015 07:34 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ theboy 6 2,477 02-09-2015 02:39 PM
  راه اندازی کارگاه صنایع غذایی بدون مجوز میشه ؟ theboy 8 5,879 02-09-2015 02:22 PM
  توضیح در خصوص راه اندازی خط تولید ظروف یکبار مصرف محسن نبیئی 1 5,559 01-02-2015 07:00 PM
آخرین ارسال: ali eghbal
  ارزون ترین راه برای ساخت یه استخر چیه ؟ saadati 5 2,058 10-09-2014 07:55 PM
آخرین ارسال: tan-graphic
  مجوز تولید قطعه پلاستیکی yusefjahan 4 1,714 06-15-2014 06:04 PM
آخرین ارسال: yusefjahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS