ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مرغ فروشی
زمان کنونی: 04-18-2024, 08:33 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amir591
آخرین ارسال: 651766
پاسخ: 20
بازدید: 53600

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرغ فروشی
02-02-2014, 10:55 AM
ارسال: #11
RE: مرغ فروشی
(02-02-2014 01:15 AM)rasoul.es1989 نوشته شده توسط:  اين تعداد توجيه اقتصادي نداره و شما نميتونيد مجوز بگيريد ، كشتارگاه از كساني ميخره كه مجوز داشته باشن ، يا اينكه تعداد پرورش بالا باشه ، اين مقدار حتي يه وانت هم نميشه چه برسه به كاميونهاي كشتارگاه ، ميتونيد بومي پرورش بديد.
همه اینا رو من میدونم.چون خودم هم توی کار هستم.
ولی اینکه گفتین آنتی بیوتیک رو مصرف نمیکنن و یا 15 روز مونده به کشتار قطع میکنن رو قبول ندارم.
الان بزرگترین مشکلی که مرغداری ها دارن همین مصرف آنتی بیوتیکه که تا آخر دوره هم قطع نمیکنن و این باعث ایجاد مقاومت دارویی تو بدن انسان میشه.
مرغداری هایی که آنتی بیوتیک مصرف نمیکنن مرغ هاشون رو به اسم مرغ بدون آنتی بیوتیک تو بازار میفروشن که قیمتش هم از مرغ معمولی گرونتره(500 تا 1200 تومن تو هر کیلو).
اینم منبع
منبع

سایت ایده های کسب و کار ، کارآفرینی و خلاقانه
jobide.ir
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , thundrill
02-02-2014, 04:05 PM
ارسال: #12
حالا من هرچي توضيح بدم شما بازم قبول نميكني ....
ببين دوست من ويتامين گياهي واسه ٤٥ روز ميشه ٢ ميليون تومن ، ولي انتي بيوتيك واسه ٣ روز ميشه ١/٥ ميليون تومن. هيچكسي تا مجبور نشه انتي بيوتيك نميده . دوره درمان ٣ روزه ، كي مياد ٤٥ روز دارو به اين گروني بده !؟ دارو بعد از ٣ روز كبد مرغ داغون ميكنه اگر بعد از سه روز ويتامين و اب خالي نخوره تلفات ميده ، چطوري تا روز اخر ميتونه انتي بيوتيك بده !؟
اون بحث بدون انتي بيوتيك كه گفتيد ، خيلي از مرغدارها انجام ميدن ولي مرغشون رو كشتارگاه گرونتر نميخره ! و گرونتر هم نميفروشه ! همون اول هم كه واسه ي بدون انتي بيوتيك توي دامپزشكي درخواست بدي يه تعهد ازت ميگيرن كه اداره دامپزشكي مسئوليتي در قبال قيمت نداره .
بعضي وقتا يه مقدار كم رو ميخرن و گرونتر به خلق الله ميفروشن.

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: thundrill , habib tousi , amir591
02-02-2014, 05:32 PM
ارسال: #13
ببین دوست عزیز همه از خداشونه که مرغداریها آنتی بیوتیک یا هر محلول در آب دیگه ای که واسه سلامت انسان خطر داشته باشه رو استفاده نکنن.من حرفم رو با مدرک گفتم.خودم هم پرورش دهنده بوقلمون هستم و با چندتا مرغ دار هم در ارتباطم.من چیزایی که خودم تو این مرغداری ها دیدم رو گفتم.
واسه اینکه بحث از موضوع(مرغ فروشی) دور نشه من کوتاه میام.

jobide.ir
 تشکر شده توسط: thundrill , habib tousi , amir591
02-03-2014, 01:04 PM
ارسال: #14
بنظرم مرغ فروشی میتونه شغل مناسبی باشه به شرطی که محلی که برای شغلت انتخاب میکنی هم مناسب کسب و کارت باشه
و اینکه مردم به تابلو و نوشته های ارزانسرا و ارائه به قیمت پائینتر از قیمت بازار خیلی توجه نشون میدن حتی اگه قیمتت تنها 20 تومن کمتر از بازار باشه
 تشکر شده توسط: esmailpour , thundrill , habib tousi , amir591
02-03-2014, 09:22 PM
ارسال: #15
کسی اینجا خودش مرغ فروشی کار کرده؟

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: amir591
02-04-2014, 12:32 PM
ارسال: #16
پسر عموی من کار کرده.میگه سه تا صندوق بود.هر روز صندوق من 800 کیلو(حدوداً) فروش داشت.800 کیلو هم صندوق شاگرد دیگه میشد.
خود صاحب مغازه هم که قسمت عمده فروشی مغازه رو اداره میکرد بیشتر از دوسه تن فروشش میشد.مغازه شون رو دیده بودم . حدود 200 متری میشد.خلاصه حساب کنین درآمدشون چقدر بود دیگه

jobide.ir
 تشکر شده توسط: habib tousi , amir591
03-08-2014, 06:50 PM
ارسال: #17
با عرض سلام میخواستم بگم من یه مرغ فروشی میخوام راه بندازم که محله اون اون نسبتا خوبه مغازه ی اون ماله پدرم میباشد و کنار اون یه میوه فروشی هست و رفت امد خوبی هم اونجا هست.فقط یه مشکلی که دارم اینه که اصلا توی اینکار نبودم وسابقه ی این کار رو ندارم میخواهم یک جا رو بیدا کنم وباکار کرئن در انجااین کار رو یاد بگیرم .مطعصفانه هنوز جایی رو پیدا نکردم ایا شما جایی رو میشناسید که من در اونجا کار کنم و اصول کار رو یاد بگیرم حقوق هم نمیخوام با تشکر
 تشکر شده توسط: habib tousi
03-08-2014, 07:24 PM
ارسال: #18
(02-02-2014 04:05 PM)rasoul.es1989 نوشته شده توسط:  حالا من هرچي توضيح بدم شما بازم قبول نميكني ....
ببين دوست من ويتامين گياهي واسه ٤٥ روز ميشه ٢ ميليون تومن ، ولي انتي بيوتيك واسه ٣ روز ميشه ١/٥ ميليون تومن. هيچكسي تا مجبور نشه انتي بيوتيك نميده . دوره درمان ٣ روزه ، كي مياد ٤٥ روز دارو به اين گروني بده !؟ دارو بعد از ٣ روز كبد مرغ داغون ميكنه اگر بعد از سه روز ويتامين و اب خالي نخوره تلفات ميده ، چطوري تا روز اخر ميتونه انتي بيوتيك بده !؟
اون بحث بدون انتي بيوتيك كه گفتيد ، خيلي از مرغدارها انجام ميدن ولي مرغشون رو كشتارگاه گرونتر نميخره ! و گرونتر هم نميفروشه ! همون اول هم كه واسه ي بدون انتي بيوتيك توي دامپزشكي درخواست بدي يه تعهد ازت ميگيرن كه اداره دامپزشكي مسئوليتي در قبال قيمت نداره .
بعضي وقتا يه مقدار كم رو ميخرن و گرونتر به خلق الله ميفروشن.
ببین دوست عزیز زین پس بجای واژه مرغ بفرمایید آنتی بیوتیک این همه بدبختی و مریضی داریم مال همین مرغهای 45 روزه ست
 تشکر شده توسط: habib tousi
09-20-2017, 02:26 AM
ارسال: #19
سلام
برای سود خوب باید یه ماشین یخچال دار بگیری بری شهری که مرغ ارزون تر هر خودتون هست عمده بیاری و عمده بفروشی نمایندگی پخش تخم مرغ رو هم بگیر اصل فروش و سود تو عمده هست تو نمایشگاه ها هم سعی کن شرکت کنی
04-18-2018, 02:28 AM
ارسال: #20
سلام دوستان از شهر شیراز کسی میتونه راهنمایی کنه برای مرغ فروشی که تو کدوم منطقه بهتره و چقدری هزینه نیاز داره؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع ابزار فروشی cold_fear1 4 6,937 08-23-2022 03:42 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
Big Grin راهنمایی برای شروع کار استوک فروشی omider 1 2,149 12-27-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: moazzeny54
  تولید تخم مرغ mohammad-kh 12 3,100 05-17-2015 07:54 PM
آخرین ارسال: mohamad javad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS