ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی 1
آخرین ارسال: kelideservat
پاسخ: 32
بازدید: 7357

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 1.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟
01-03-2015, 12:13 PM
ارسال: #31
RE: زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟
سلام دوستان عزیز
یه مسئله ای که الان در کارم جریان داره رو براتون بازگو میکنم تا یکم انرژی بگیرید

من الان یه مدتی شده دارم کار میکنم و با استفاده از این قانون دارم به خودم همیشه و هر لحظه میگم من امروز 200 هزار تومان سود میکنم

وجالبه بدونید من الان هرروز ، روزی 200 هزار تومان توی کسب و کارم دارم سود میکنم (البته گاهی اوقات بیشتر وگاهی اوقات یه ذره کم تر)

کافیه تمرکز کنید و دائم به خودتون این مسائل رو تکرار کنید و شک نکنید تا کم کم در مداری قرار بگیرید تا شما رو به هدفتون برسونه

من با فکر کردن و تجسم وتکرار دائم کاری میکنم تا در مداری قرار بگیرم تا هرآنچه منو به سود 200 هزار تومان درروز میکشه جذب کنه و افرادی که منو به هدفم میرسونن رو در مسیرم قرار بده

در حقیقت شما با ای قانون و تکرار اون کاری میکنید تا باوراتون عوض بشه ( دقت کنید باور - باور - باور)شما در حقیقت اگه باور ذهنیتون رو عوض کنید همه چی حله

باور شما که عوض بشه یعنی اینکه در مداری بالاتر و بهتر قرار میگیرید

بحث در این رابطه زیاد هست

امیدوارم شاد و پر از انرژی باشید

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: iran , مهدی گل محمدی , koruosh
08-29-2016, 01:11 AM
ارسال: #32
RE: زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟
داستان واقعی در رابطه با قانون جذب ، قدرت افکار مثبت

داستان اول : یک اشتباه

دو بیمار به پزشکی مراجعه کرده بودند . قرار شد که پزشک ، تشخیص خود را در دو برنامه مجزا برای آن ها بفرستد . پزشک به یکی از آن ها نوشت که حالش کاملا خوب است و هیچ بیماری به خصوصی ندارد . به دیگری نوشت که وضع قلب او به هیچ وجه خوب نیست و به منظور بالا بردن طول عمر خود باید فورا به محیط کوهستان برود . اگر چه این امر نیز کمک شایانی به او نخواهد کرد .
نامه ها به نشانی دو فرد ارسال شد . مرد سالم جوان این نامه را دریافت کرد که امیدی به سلامت او نیست ، او بدون معطلی از کارش دست کشید و به کوهستان رفت و پس از گذشت مدتی از دنیا رفت .
مرد بیمار ، نامه ی دیگر را دریافت کرد که حالش خوب است و هیچ بیماری به خصوصی ندارد و بعد از گذشت مدت زمانی سلامتی کامل خود را به دست آورد .
” کاترین پاندر ”
داستان دوم : افکار مرگ آور

” نیک سیترمن ” کارمند جوان و پر شور راه آهن بود . شهر این مرد در فعالیت زیاد و پر کاری او بود . زنی بسیار خوب ، دو فرزند و دوستان زیادی داشت .
یکی از روز های فصل تابستان به کارکنان قطار اطلاع داده شده به دلیل سالروز تولد رئیس آن ها قادر به این هستند که یک ساعت کارش خود را زودتر تعطیل کنند . نیک در حالی که آخرین واگن قطار را بررسی می کرد . در کوپه ای که یخچال قطار بود ، زندانی شد . او که می دانست کارکنان به خانه ی خود رفته اند و کسی نیست که به او کمک کند تا خودش را نجات دهد ، پریشان شد و وحشت وجود او را فرا گرفت .
آن قدر با مشت به در کوبید که از دست هایش خون به بیرون آمد و به علت میزان فریاد زیادی که کشیده بود ، صدایش گرفته بود . با در نظر گرفتن اطلاعاتی که در اختیار داشت ، درجه حرارت داخل واگن صفر بود . به یاد نیک خطور کرد که اگر قادر نباشم از این محل خارج شوم ، یخ خواهم زد . او که می خواست همسر و خانواده اش مطلع باشند چه اتفاقی برای او رخ داده است ، چاقویی پیدا و روی کف چوبی واگن نوشت ” شدت سرمای این جا بسیار زیاد است . بدنم دارد کرخت می شود . کم کم چشمانم را خواب فرا می گیرد . این ها آخرین کلمات من هستند . ”
در روز بعد کارکنان قطار در واگن یخچال را باز کردند و متوجه ی مرگ نیک شدند . همه چیز ظاهرا نشان می داد که او در آن هوا یخ زده است و همین عامل مرگ او بوده است . اما در واقع یخچال واگن کار نمی کرد و حرارت در واگن ۵۵ درجه ی فارنهایت بود . نیک با نیروی افکار خودش ، جانش را از دست داده بود .
” اصول موفقیت ”

داستان سوم : اکسیژن

مردی ، شبی را در خانه ای روستایی می گذارند و پنجره های اتاق باز نمی شد . نیمه شب احساس خفقان کرد و در نبود نور در محیط شب به سمت پنجره رفت .
قادر به باز کردن آن نبود . با مشت به شیشه ی پنجره کوبید و حمله ی هوای تازه را احساس و سراسر شب را راحت خوابید . صبح روز بعد ، متوجه شد که شیشه ی کتابخانه ای را شکسته و در تمام طول شب ، پنجره بسته بوده است . او فقط با اندیشیدن به ” اکسیژن ” اکسیژن مورد نیاز را به سمت بدن خود جلب کرده بود .
” اسکاول شین ”

منبع :
مقاله قانون جذب در سایت کلید ثروت
*****.com/success-principles/law-of-attraction/
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,423 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,581 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,905 04-30-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: fnazari
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,721 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,676 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,890 04-30-2017 03:09 PM
  خاطرات روزانه اعضا از قانون راز کامیار کاظمی 190 45,739 11-09-2016 03:48 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,563 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,425 05-07-2014 10:27 PM
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,077 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,841 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,310 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 5,987 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
Rainbow براستي ! قانون جذب چگونه فعال مي شود ؟ دلشاد حسین پور 0 1,743 09-26-2011 08:06 PM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور
Rainbow اين قانون جذب چه اشکالي پيدا کرده، پس چرا آرزوهايم عملي نمي شوند دلشاد حسین پور 0 1,544 09-26-2011 08:03 PM
Rainbow مايكل لوسير و كليدهاي طلايي قانون جذب دلشاد حسین پور 0 4,590 09-26-2011 07:59 PM
Rainbow همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی میکنیم. با یک قانون و آن قانون جاذبه است دلشاد حسین پور 0 1,169 09-26-2011 07:58 PM
Rainbow قانون جذب چيست؟ دلشاد حسین پور 0 1,480 09-26-2011 07:55 PM
  قانون جاذبه - رسیدن به امیال و آرزوها دلشاد حسین پور 1 1,533 09-14-2011 11:33 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  راز زندگی ما قانون جذب کامیار کاظمی 1 1,937 02-09-2011 02:07 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS