ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

عکاسی و کسب درآمد !
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:44 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: مهدی ر
آخرین ارسال: rafizad
پاسخ: 15
بازدید: 3611

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکاسی و کسب درآمد !
12-24-2013, 12:30 PM
ارسال: #1
عکاسی و کسب درآمد !
چند وقته ی فکری به سرم زده ! من ساکن شهر گرگان هستم در تابستان و عید به دلیل خوش آب و هوا بودن و جنگلهای سرسبز گرگان مسافرای زیادی به این منطقه میان و اغلب یک شب کنار جاده ناهارخوران ( منطقه جنگلی معروف) میمونن. میشه با یک دوربین عکاسی دیجیتال و یک پرینتر رنگی که با باتری کار کنه به این مناطق رفت و با گرفتن عکسهای یادگاری از خانواده ها و چاپ سریع آنها درآمد کسب کرد . اغلب خانواده ها بابت عکس یادگاری اگه کیفیت خوبی داشته باشه ول خوبی میدن . البته نمیدونم پرینتری که قابل حمل باشه و با باتری کار کنه هست یا نه. اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره خوشحال میشم به اشتراک بزاره .

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: odise , 0625 , یک همراه سبز , مهدی 1 , سیدمهدی هاشمی , اَسکی , hamidmh
12-24-2013, 12:54 PM
ارسال: #2
RE: عکاسی و کسب درآمد !
خب اگه یه همچین پرینتری هم نباشه میتونی یه مغازه کوچیک بزنی بعد آدرس بدی به مسافرا که فرداش بیان عکسا رو تحویل بگیرن به نظرم سرمایه زیادی نمیخواد و برای شروع باید خوب باشه
موفق باشی

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 0625 , مهدی ر
12-24-2013, 03:19 PM
ارسال: #3
تا جایی که من یادمه همچین پرینتری تولید شده ولی فک کنم گرون باشه نسبت به بقیه مدل ها.

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی ر
12-24-2013, 03:51 PM
ارسال: #4
در کل فکر خوبیه
ولی این رو هم در نطر داشته باشید که اکثر خانواده ها الان دوربین دارن و واسه عکس گرفتن حاضر نیستن جدا پول پرداخت کنن
البته این کار مشتری خودشو داره
ولی شما باید کارتون متفاوت باشه تا بگیره
مثلا عید امسال من یه آقایی رو دیدم تو بام سبز لاهیجان که لباسای محلی آورده بود برای خانم ها،آقایون و بچه ها
خونواده ها میومدن لباس ها رو میپوشیدن و بعد اون آقا ازشون عکس می نداخت!! خیلی هم کارش گرفته بود. دوستانی که تو شهرای توریستی زندگی میکنن به نظرم این ایده خوبیه
با آرزوی موفقیت برای شما
10_004
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , uniquemind , اَسکی , hamidmh
12-24-2013, 04:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-24-2013 04:18 PM، توسط مهدی ر.)
ارسال: #5
با تشکر از شما دوست عزیز اما باید بگم اغلب مسافرا در این منطقه یک شب هستن و معمولا صبح زود راه میوفتن تا تاریکی شب به مشهد برسن . اینکار اگر بصورت سیار باشه و عکس رو فوری تحویل بده موفقه . چون همونجا عکس رو تحویل میدی و پول رو میگیری کسی حاضر نمیشه به فردی ناشناس پول بده و بعد بخاد بره مغازش عکس رو تحویل بگیره . ( اینجا ایران است )

(12-24-2013 03:51 PM)sinap نوشته شده توسط:  در کل فکر خوبیه
ولی این رو هم در نطر داشته باشید که اکثر خانواده ها الان دوربین دارن و واسه عکس گرفتن حاضر نیستن جدا پول پرداخت کنن
البته این کار مشتری خودشو داره
ولی شما باید کارتون متفاوت باشه تا بگیره
مثلا عید امسال من یه آقایی رو دیدم تو بام سبز لاهیجان که لباسای محلی آورده بود برای خانم ها،آقایون و بچه ها
خونواده ها میومدن لباس ها رو میپوشیدن و بعد اون آقا ازشون عکس می نداخت!! خیلی هم کارش گرفته بود. دوستانی که تو شهرای توریستی زندگی میکنن به نظرم این ایده خوبیه
با آرزوی موفقیت برای شما
10_004
درسته در حال حاضر همه موبایل و دوربین عکاسی دارن . اما عکس کاغذی و قابل لمس که میشه تو یک قاب زیبا روی میز یا رو دیوار جا بگیره جذابیت بیشتری داره . استفاده از لباس محلی ایده خوبیه . ممنون از راهنماییتون .

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
 تشکر شده توسط: sinap , مهدی 1 , اَسکی , hamidmh
12-24-2013, 04:47 PM
ارسال: #6
خب پس اگه پرینتر شارژی گیر آوردین که هیچی

اگه نه همین پرینتر معمولی هم میشه شارژی کرد
البته فک نکنم تا حالا کسی این کارو کرده باشه!!

فقط قبل از این که بخرید اطلاعات آداپتورش و توان مصرفی خود دستگاه رو باید دربیارید.
تا بشه محاسبه کرد که چه باطری نیازه و قیمت باطری چقد درمیاد
 تشکر شده توسط: اَسکی
12-24-2013, 08:48 PM
ارسال: #7
صحبت از شهرهای توریستی شد بد نیست یه خاطره و تجربه ی جالب رو اینجا مطرح کنم.

امسال در مسیر مسافرتمون رفتیم به قلعه رودخان نزدیک فومن از جالب بودنش بگذریم .در مسیر این قلعه که حدود 1800پله میخورد تا برسه به خود قلعه ،خدمات متفاوتی عرضه میشد .
یکی عکاسی با لباسهای سنتی که دوستان گفتن ،یکی دیگه فروش انواع لواشک (البته طوری اینا رو چیده و طراحی کرده بودن که من جایی ندیده بودم )و محصولات محلی منطقه،از همه جالبترش یه خانوم با یه پیک نیک و وسایل مختصر پخت نان معمولی در تابه ای که روغن داشت و شاید یه چونه ی خمیر کمی شیرین شده رو به قیمت1000تومان میداد .اینم بگم واقعا اگه جای دیگه ای بود حاضر نبودم همچین چیزی بخرم اما وقتی اون مسیر سخت رو تو نم نم بارون میای و کلی خسته و داغونی برات حکم بهترین غذای گرم دنیا رو داره.

یه خانوم دیگه چیزای کوچولو و تزیینی مثل عروسک و گوشواره و .... میبافت و همونجا به فروش میرسوند .یه جورایی انلاین کار میکرد.اینم جالب بود چون دیدن ساخت کار در اون لحظه لذت بخشه و به دلیل قیمت ظاهرا کمش به راحتی برای همه به عنوان سوغاتی قابل خریده .
 تشکر شده توسط: مهدی ر , elaheh-hosseini , sinap , حمید رضا غ , سیدمهدی هاشمی , اَسکی
06-18-2014, 10:43 AM
ارسال: #8
سلام
دوست من
به نظر من عکس یادگاری نیازی به کیفیت نداره
شما میتونید از دوربین هایی استفاده کنید که خودش چاپگر داره و بلافاصله براتون چاپ میکنه بعد از گرفتن عکس .
چاپ عکس سریع لذت بخشه شاید نتیجه بده همه از این دوربین ها ندارند ولی همه دوربین دیجیتال دارند .
 تشکر شده توسط: اَسکی , hamidmh
06-19-2014, 09:01 AM
ارسال: #9
با اینکه زیرخاکی هست ولی راحت ترین راه استفاده از باتری هست ، حالا بسته به اینکه چه مدت زمان نیاز به برق دارید و چه ولتاژی می تونید باتری ماشین یا باتری UPS با همون آمپر تهیه کنید و سری کنید . اگر هم 220 هست و می خواهید درب پرینتر را باز نکنید راحت یک UPS می خرید و می زارید توی موتور یا ماشین

برای استفاده از باتری ، مثلا اگر آداپتور پرینتر 15 ولت یک آمپر باشه ، شما یک باتری 48 آمپر 12 ولت تهیه می کنید و با یک مدار مبدل 12 به 15 ولت که مجهز کنترل آمپر باشه ، ولتاژ را می دید به پرینتر و تمام ، یک همچین باتری بیش از 12 ساعت به شما کار می ده

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: moele , MARYAR , اَسکی
06-24-2014, 12:37 PM
ارسال: #10
داداشمی عرض کنم خدمتت یه پرینتر ساده بگیر که با برق مستقیم کار کنه بگو خب.
بعد یه اینورتور (دستگاه تبدیل کننده برق متناوب به مستقیم) یه دونه هم باتری 150 مال کامیون بزرگا هستش میگیری
یه روز رو هر جوری که کار کنی کفایت میکنه .
تو ولایت ما که اینورتور قیمتی نداره ولایت شوما رو نمیدونم.
مغازه و نمیدونمدستگاه UPS اینا لازم نداره برق یه فرغون همه سایه بون میشه هم میز کار و ...
 تشکر شده توسط: اَسکی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شعبده بازم ، ولی راه درآمد نداره!!! Magic Man73 2 657 08-18-2017 01:55 PM
آخرین ارسال: mahan99
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,139 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  شریک و همکار برای راه اندازی آتلیه عکاسی askari.mahdi 5 2,892 12-19-2016 03:14 PM
آخرین ارسال: mseydfazel
  مشورت مهم ، چه نوع سایتی راه اندازی کنم که درآمد عالی داشته باشه ؟ Ariya 4 2,169 02-06-2016 12:10 AM
آخرین ارسال: elco
  درخواست ایده برای کسب درآمد از پوشاک reza_egbali 28 12,127 11-22-2015 10:52 PM
آخرین ارسال: حمیده جانم
  كسب درآمد با ماهان سورف salmans 0 698 10-01-2015 10:17 PM
آخرین ارسال: salmans
  تجربه کسب درآمد250 میلیون درآمد در 6 ماه و افزایش آن تا 10 میلیارد دادایی 8 4,752 08-07-2015 09:02 AM
آخرین ارسال: sinap
  ایجاد گروهی برای راه اندازی سایت طراحی بک گراند و آموزش عکاسی nehzat 3 1,474 02-12-2015 01:57 AM
آخرین ارسال: nehzat
  کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر arash1367 40 18,599 01-16-2015 04:02 PM
آخرین ارسال: arash1367
  درآمد موقت از جمعيت انبوه يك مراسم (1ميليون نفر ) fateh728 28 8,388 08-22-2014 02:03 AM
آخرین ارسال: پول دوست ولی شیرازی
  ایده هایی برای کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه اولیه مهتاب 35 43,835 06-01-2014 10:16 PM
آخرین ارسال: hemmat
  ایده ای برای کسب درآمد هماهنگ از اینترنت fa_herman 60 16,061 02-11-2013 12:27 PM
آخرین ارسال: رز سفید
  2ملیون=شروع درآمد rohande90 13 4,458 02-07-2013 01:05 PM
آخرین ارسال: rohande90
  دو ایده برای شروع کار و کسب درآمد اقاي ايـــده 18 8,592 12-29-2012 10:23 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  ساده ترین راه برای درآمد jahanagahi 35 14,189 10-01-2012 02:15 AM
آخرین ارسال: mohammad.b
  کسب درآمد از ضایعات MDF mohajer.my 22 33,356 05-06-2012 03:37 PM
آخرین ارسال: nimabahari
  فکر کردن کافی است ، کسب درآمد را شروع کنید! BLACK CLOUD 2 2,176 01-11-2012 10:16 AM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  دزدگیر و دوربین مدار بسته یا مغازه عکاسی رسول21 8 5,170 01-01-2012 10:03 PM
آخرین ارسال: رسول21

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS