ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 )
زمان کنونی: 03-29-2024, 04:45 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: rasoul.es1989
پاسخ: 16
بازدید: 22771

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-02-2013, 08:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-02-2013 08:10 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
باسلام

در سفر شیراز و سومین سالروز تولد انجمن، افراد زیر به عنوان منتخب معرفی و از آنان با هدایایی ناقابل تقدیر شد.
ضمنا مدال این افراد منتخب نیز در پنل کاربری آنها اهدا شد.

البته همیشه از همه خوبانی که کنار مابودند متشکر هستیم و همه عزیزان برتر و افتخار برای ما هستند و متاسف هستیم که نمیتوانیم از همه تقدیر و تشکر ویژه داشته باشیم.

از همه عزیزانی که بدون چشمداشت در تمام سه سال کنار ما بودند نهایت تشکر را میکنیم.
امیدوارم این تشویقات کوچک، مشوقی باشد برای تلاش بیشتر این عزیزان و سایر کاربران خوب سایت خوب ما.

اساتید برتر:
- جناب آقای قربانیان ( jahanagahi )
- آقای مهدی شمس ( مهدی 1 )
- آقای سلمان پور ( Delta.H )

مدیران برتر:
- خانم صدفی ( صدفی )
- آقای سبحان جوادی ( 3ObHaN )

کاربران برتر:
- آقای شهیدی ( StarSoheil )
- آقای مهیار ضیایی ( sir-mahyar )

مدال افتخارات سال 1392 با نماد زیبایی از شیراز:

[تصویر: Medal_M.jpg]

همیشه پیروز باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: karafarin , sir-mahyar , azim , مهدی گل محمدی , صدفی , blacknight19 , 3ObHaN , Fela.Want , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , minoo , sahar_farjad , rasoul.es1989 , mohammadshamosi , REZA HAJISALIMI , hasti1988ie , tondar12 , hamid.h , javad am , StarSoheil , rad86 , کتایون کاظمی , Delta.H , yu3f , مهدی 1 , سعید محمدی , zahra_r , محسن قلي زاده , حسین فتحی , thundrill
12-02-2013, 08:32 PM
ارسال: #2
RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 )
بابا ایوووووووووووووووووول Smile

خوب مارم به عنوان خاطرات برتر یاد می کردین دیگه Smile)))
یعنی همین جاهاس که آدم دوستاشو میشناسه هااااااااااااا Wink

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , صدفی , blacknight19 , sir-mahyar , 3ObHaN , jahanagahi , minoo , rasoul.es1989 , mohammadshamosi , hamid.h , کتایون کاظمی , مهدی 1 , محسن قلي زاده , thundrill
12-02-2013, 08:36 PM
ارسال: #3
منهم به همه دوستانی که به عنوان منتخبین انجمن انتخاب شدن تبریک میگم و براشون آرزوی بهترین هارو میکنم...

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: azim , صدفی , sir-mahyar , 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi , minoo , rasoul.es1989 , mohammadshamosi , REZA HAJISALIMI , hamid.h , javad am , کتایون کاظمی , Delta.H , karafarin , مهدی 1 , thundrill
12-02-2013, 09:07 PM
ارسال: #4
واااااااای عالیه
جناب کاظمی عزیز و مریم عزیز تر از جانم
از شما بابت لطفی که به من داشتید و منو لایق دیدید خیلی خیلی ممنونم
امیدوارم بتوانم وظیفه خود را به بهترین شکل ادامه دهم
این نماد برام واااااااقعا ارزشمنده
باشد که همه ما در یک راستا و برای بهتر شدن انجمن قدم برداریم و بزودی شاهد موفقیت تک تک دوستان باشیم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: azim , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi , minoo , rasoul.es1989 , mohammadshamosi , REZA HAJISALIMI , hamid.h , javad am , کتایون کاظمی , Delta.H , مهدی 1 , thundrill
12-02-2013, 09:27 PM
ارسال: #5
منم از داداش کامیار عزیزم و ابجی مریم گل ممنونم

و تموم سعیم رو میکنم که واقعا یه کاربر برتر باشم

ممنون از لطفتون

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi , minoo , مهدی گل محمدی , rasoul.es1989 , mohammadshamosi , صدفی , REZA HAJISALIMI , hamid.h , javad am , کتایون کاظمی , Delta.H , مهدی 1 , حسین فتحی , thundrill
12-02-2013, 09:56 PM
ارسال: #6
سپاسگزارم جناب مهندس کاظمی عزیز . برای من افتخار است که از طرف شما این عنوان را دریافت کردم.از خانم معاونت هم تشکر ویژه دارم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , minoo , مهدی گل محمدی , rasoul.es1989 , mohammadshamosi , صدفی , REZA HAJISALIMI , sir-mahyar , hamid.h , javad am , کتایون کاظمی , Delta.H , yu3f , مهدی 1 , thundrill
12-02-2013, 09:57 PM
ارسال: #7
اخ قلبم اخ قلبم اخ اخ اخ

یعنی منو این همه خوشبختی محاله 36
اقا تشکر میکنم ، متچکرم ، متشکرم ممنونم تنکیو سو ماچ
با اینکه جایگاه من به شدت بالاتر از این حرفاس ، ولی بازم واقعا منو خوشحال کردیم
واقعا متشکرم ، البته همه ی دوستان میدونند که من ادمی نیستم که دنبال جا و مقام و رتبه و میز و اینا باشم و شاید تنها عضو سایتم که خدمتم خالصانس و در سفر های اخیر این به همه ثابت شده است ، اما باز هم شوما هی میاین منو شرمنده میکنید Yosef.gif

حالا جدا از شوخی ، بازم تشکر میکنم از همه ی دست اندر کاران :
اقای کاظمی جیگر که 0 تا 100 موفقیتم رو رسما بهش مدیونم ، آش کشک خالمم هست و نمی تونم بهشون مدیون نباشم چون هرجایی که الان هستم رو مدیون طرز فکر و باوری هستم که در این سایت در من بوجود اومد و مطمئنم یه روز تمام زحماتش رو جبران میکنم
ابجی معاونت عزیز ، بانی و باعث سفر های انجمن Yosef.gif ایشالللله موفق تر باشه
دایی هوشنگ جیگرم ، دلم ، قلوم ، عزیزم ، کسی که خیلی راهنماییم کرد
رفیق شب های تنهاییم یار و یاور و جیگر خودم مهیار که در تمام سختی ها و مشکلات مثل شوکلات هوای ما رو داشت
ممد شموسی عزیز گل که دو سه روز دیگه دارم میرم اصفهان براش بازاریابی مفتی مفتی انجام بدم مشتری هاش رو بپرونم
خانم صدفی و اقای شهراسبی ، من خانم صدفی رو مثل یه خواهر بزرگ و دنیا دیده دوست دارم ، شاید باور نکنید و براتون خیلی عجیب باشه ، ولی منی که از هر نظر خوب و عالی و پرفکتم و یه دنیا ادم میخوان مثل من باشن ، دوست دارم در زمینه ی استقلال و طرز فکر مثل خانم صدفی باشم . گاهگداری هم باهاشون شوخی میکنیم که میدونن شوخیه و تنم میخاره Yosef.gif Yosef.gif
حمزه جیگر گلم مردترین مردی که دیدیم ، من همتون رو دوست دارم ولی ایشون رو جور دیگه دوست دارم Yosef.gif
ابجی کتی ، مادر جان و خاله جان عزیز که همیشه هوای منو داشتن حافظ منافع من در خاندان کاظمی ها هستند ،
دیگه اقای رضایی عزیز راهنمای عزیز و جیگرم
اقا سهیل عزیز که نشون داد خواستن توانستن است و واقعا دیوار ذهنی های من رو ، در زمانی خورد و خاکشیر کرد که قصد داشتم یکی دو تا بیزینس جدید راه بندازم .
علی محمدی گل که اون جمله ی معروف ادب از که اموختی از بی ادبان هست ، ورژن جدیدش اینه : ادب از که اموختی ، از علی محمدیان Yosef.gif ، آینه عبرت منه اصن و از این جهت در موفقیت من به شدت سهیم بوده Sleepy

و تک تک دوستان که در راه موفقیت به من کمک کردند ، تعداد دقیقشون بالای 30 هزار نفره که من حضور ذهن برای نام بردن تک تکشون ندارم Yosef.gif ولی از همشون از از همین تریبون تشکر میکنم Yosef.gif

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , minoo , مهدی گل محمدی , rasoul.es1989 , MARYAR , mohammadshamosi , صدفی , REZA HAJISALIMI , sir-mahyar , azim , hamid.h , javad am , کتایون کاظمی , Delta.H , yu3f , مهدی 1 , حسین فتحی , thundrill
12-02-2013, 10:14 PM
ارسال: #8
تبريك به همه ي دوستان و عزيزاني كه شايسته بهترينها هستند.
اما يك سوال ، جناب اقاي حمزه كه رابط كاربران خوزستاني ميباشن و از اساتيد محترم ، چرا گروه خوزستان اينقدر ضعيف عمل ميكنه ؟ در واقع فعاليتش اصلاً به چشم نمياد.

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , صدفی , REZA HAJISALIMI , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , مهدی 1 , کامیار کاظمی , thundrill
12-02-2013, 10:23 PM
ارسال: #9
تبریک می گم به دوستان
و باید بگم که واقعا شایسه این عناوین هستید... ما با برسی عملکرد کاربران و گروه های مختلف این افراد را انتخاب کردیم و این افراد کسانی هستن که واقعا کارکردشون شایسته تشکر و قدردانی است.
ممنون از همه شما بزرگواران که ما را در داشتن سایتی بهتر و هدفمندتر یاری می کنید....
دوستون دارم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mohammadshamosi , صدفی , REZA HAJISALIMI , sir-mahyar , azim , کامیار کاظمی , Delta.H , مهدی 1 , thundrill
12-03-2013, 01:22 AM
ارسال: #10
منم تبریک میگم به تمام دوستان واقعا که شایستگی این مدالهار دارند و بیشتر از این و امیدوارم توی تمام مراحل زندگی بهترین باشید.با آرزوی سلامتی برای شما و خانواده شما و همچنین آقای کاظمی و همسر گرامیشون

هزار فرشته بوسه بر آن دست میزنند/کز کار خلق یک گره بسته باز کند

گر مقدر شودش ملک سلاطین پوید سالک بی خبر خفته به راهی گاهی

09365126616
 تشکر شده توسط: صدفی , 3ObHaN , کامیار کاظمی , کتایون کاظمی , مهدی 1 , sir-mahyar , thundrill
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هدف این سایت چیست؟ کامیار کاظمی 131 292,271 06-10-2017 09:57 AM
آخرین ارسال: كاربر ...
  گزارش تغییرات در سایت کامیار کاظمی 31 25,979 06-08-2017 06:49 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  طراحی سایت با درامد بالا با موضوع کشاورزی sayeh70 1 1,276 12-18-2016 12:46 PM
آخرین ارسال: tiktaak68
  توانایی افراد انجمن کامیار کاظمی 119 24,435 08-09-2016 01:25 PM
آخرین ارسال: آمنه حسيني
  خرید از سایت علی بابا alirahimi_it 5 2,348 04-15-2016 04:01 PM
آخرین ارسال: alirahimi_it
Music گزارش مشکلات سرور سایت مهدی 1 31 25,643 11-24-2015 11:57 PM
آخرین ارسال: عضوجدید
  مرامنامه(قوانین سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران) ناظم ارشد 1 177,403 03-04-2013 02:13 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  سایت مجله خبری میلیاردر ایرانی کامیار کاظمی 14 23,806 02-22-2013 08:44 PM
آخرین ارسال: حسن لطیفی
  شروع سومین سال فعالیت سایت... کامیار کاظمی 39 26,341 01-26-2013 06:58 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  قوانین ارسال مطلب در سایت(همراه با تغییرات جدید) مــجــیــנ 0 16,723 01-09-2013 11:28 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  پوستر سایت کامیار کاظمی 0 16,279 09-09-2012 06:57 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  صفحه ف/ی/س/ب/و/ک سایت کامیار کاظمی 8 15,230 09-02-2012 12:11 AM
آخرین ارسال: yaraei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS