ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 )
زمان کنونی: 04-20-2024, 04:09 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: rasoul.es1989
پاسخ: 16
بازدید: 22781

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 )
12-03-2013, 03:12 AM
ارسال: #11
RE: افراد منتخب سومین سال فعالیت سایت ( 1392 )
جناب کاظمی عزیز ، ممنون از لطفی که به بنده داشتید. امیدوارم خدا این روزها و شب ها رو کش بده تا بتونم بیشتر در خدمت شما دوستان عزیزم باشم Yosef.gif
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کتایون کاظمی , کامیار کاظمی , Delta.H , karafarin , مهدی 1 , sir-mahyar , MARYAR , 3ObHaN , iranboy , thundrill
12-03-2013, 08:38 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-03-2013 02:00 PM، توسط کتایون کاظمی.)
ارسال: #12
به به....مبارکا باشه بر اساتید ، مدیران وکاربران نمونه ، ازاینکه شاهد پیشرفتای شما جوونا ، هستم بسیار خوشحالم انشالله کل میلیاردرهاو تیلیاردرهای ایران برخاسته از همین سایت باشند تا من تو روزای آتی وبسیار نزدیک،تو جمع اوناA00 (94)، تک و تنها نمونم 10_003
سلامت سلامت ،شادشاد ،موفق موفق باشین 12_002
زیرنویس: خواهش می کنم سبحان جان ، مامان وخاله هم سلام می رسونن ومیگن تا مدیریت کلی حمایتت می کنیم،با همین دنده پیش برو پسرم 47b20s0
فقط کامیار نشنوه !!! A00 (97)

Angelدنیا گرد است.....درست زمانی که فکر می کنی به آخر دنیا رسیده ای شاید در ابتدای راه تازه ای باشی...Angel

نام کاربری گذشته: melina
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Delta.H , karafarin , مهدی 1 , sir-mahyar , 3ObHaN , thundrill
12-03-2013, 09:19 AM
ارسال: #13
انتخاب هاتون کاملا به جا و شایسته بود
تبریک به دوستان

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: کتایون کاظمی , Delta.H , کامیار کاظمی , 3ObHaN , مهدی 1 , thundrill
12-03-2013, 10:03 AM
ارسال: #14
بی شک شایسته ترین کس برای قدردانی و مدال گرفتن در این سایت خود آقای کاظمی هستند که بیشترین زحمات را برای مدیریت و نگهداری سایت می کشند و همچنین معاونت محترم به پاس این همه تلاش چه در محیط انجمن و چه در برنامه ها و سفرهای گروهی اعضاء. من از هر دو این عزیزان بینهایت سپاسگذارم.
این عنوان و مدال مسئولیت و تعهد ما را در قبال کاربران محترم بیشتر می کند و ما را ملزم به یادگیری و تلاش بیشتر می نماید امیدوارم بتوانیم در کنار اساتید و مدیران دیگر خدمتی خالصانه و دلسوزانه تقدیم هموطنان خویش کنیم.

(12-02-2013 10:14 PM)rasoul.es1989 نوشته شده توسط:  تبريك به همه ي دوستان و عزيزاني كه شايسته بهترينها هستند.
اما يك سوال ، جناب اقاي حمزه كه رابط كاربران خوزستاني ميباشن و از اساتيد محترم ، چرا گروه خوزستان اينقدر ضعيف عمل ميكنه ؟ در واقع فعاليتش اصلاً به چشم نمياد.
دوست عزیز اگر منظورتان فعالیت مجازی و در تاپیک خوزستان است حق با شماست فعالیت در آنجا کم شده البته این یک کار گروهی و مباحثه ای است و یک نفر نمی تواند به تنهایی در چنین تاپیکی مرتب مطلب بگذارد.
اما اگر از لحاظ تشکیل جلسات حضوری می فرمایید ما در سال 91 بارها جلسه گذاشتیم و بحث های خوبی صورت گرفت اما متأسفانه به دلیل عدم رغبت دوستان جلسات ادامه پیدا نکرد به جز آقایان علی زبید، هادی محمودی و من که با گروه راهکار هم همکاری داشتیم و همچنان کم و بیش در ارتباط هستیم.
از زمانی که عضو انجمن شدم دوستان زیادی چه به صورت حضوری و چه تلفنی تماس گرفته اند و تا انجا که توانسته ام راهنمایی کرده و نظر خودم را به آنها گفته ام بنده ادعا ندارم که خیلی فعال بوده ام ولی آیا بقیه اعضا به اندازه کافی فعالیت دارند؟ چرا باید از استان بزرگی مانند خوزستان من تنها کسی باشم که در برنامه ها، جلسات و سفرهای گروهی انجمن شرکت کنم؟ اگر مسئله مشغله و نداشتن وقت است که شاید من بیش از همه دوستان مشغول باشم چون هم کار دولتی دارم هم دانشگاه می روم هم دو کار آزاد را اداره می کنم و هم باید به خانه و خانواده خویش برسم با این وجود مثلاًً در برنامه اخیر می توانم 5 روز در شیراز در کنار عزیزان باشم آن وقت ما برای جلسه ای دو ساعته در اهواز یک هفته هماهنگ می کردیم و دوستانی که بیکار، دانشجو و مجرد هستند تماس گرفته و می فرمایند کاری پیش آمده و نمی توانند حاضر شوند در حالی که بنده در تمام جلسات بلا استثنا حضور داشتم!
الان هم بنده اعلام می کنم در هر جلسه، همایش و گردهمایی که دوستان خوزستانی مایلند شرکت می کنم و کافی است چند نفر اعلام آمادگی کنند تا خودم تمام مقدمات و هماهنگی ها را به عمل آورم و با کمال میل در خدمت دوستان خواهم بود.
ضمناً اگر کسی از دوستان بتوانند دفتر کار یا سالنی جهت برگزاری جلسات در اختیار ما بگذارند من تمام مخارج پذیرایی و غیره را به عهده می گیرم.
با تشکر

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , کتایون کاظمی , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , MARYAR , rasoul.es1989 , 3ObHaN , javad am , مهدی 1 , thundrill
12-03-2013, 10:07 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-03-2013 10:28 AM، توسط m-jalalvand.)
ارسال: #15
من هم به نوبه خودم تبریک میگم و امیدوارم به موفقیت بیشتری دست پیدا کنند

یک نظر کاملا شخصی " البته باید بگم دوستانی در این انجمن هستند که شاید با توجه به سابقه آنلاین بودن کم و فعالیت کم در این انجمن ، جزو بهترین های انجمن هستند و امیدوارم این دوستان هم موفق بوده و همینکه وقتشون رو برای این انجمن میذارند بسیار ارزش داره"

دریا واسه کشتیای ، بی سرنشین جا نداره
پس من چرا غرق بودم ، تهران که دریا نداره
این گوشه از شهر امنه ، من سعی کردم نمیرم
اینقدر نمیرم که آخر ، این گوشه پهلو بگیرم

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: محسن قلي زاده , کامیار کاظمی , کتایون کاظمی , 3ObHaN , javad am , thundrill
12-03-2013, 04:09 PM
ارسال: #16
(12-03-2013 10:03 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  بی شک شایسته ترین کس برای قدردانی و مدال گرفتن در این سایت خود آقای کاظمی هستند که بیشترین زحمات را برای مدیریت و نگهداری سایت می کشند و همچنین معاونت محترم به پاس این همه تلاش چه در محیط انجمن و چه در برنامه ها و سفرهای گروهی اعضاء. من از هر دو این عزیزان بینهایت سپاسگذارم.
این عنوان و مدال مسئولیت و تعهد ما را در قبال کاربران محترم بیشتر می کند و ما را ملزم به یادگیری و تلاش بیشتر می نماید امیدوارم بتوانیم در کنار اساتید و مدیران دیگر خدمتی خالصانه و دلسوزانه تقدیم هموطنان خویش کنیم.

(12-02-2013 10:14 PM)rasoul.es1989 نوشته شده توسط:  تبريك به همه ي دوستان و عزيزاني كه شايسته بهترينها هستند.
اما يك سوال ، جناب اقاي حمزه كه رابط كاربران خوزستاني ميباشن و از اساتيد محترم ، چرا گروه خوزستان اينقدر ضعيف عمل ميكنه ؟ در واقع فعاليتش اصلاً به چشم نمياد.
دوست عزیز اگر منظورتان فعالیت مجازی و در تاپیک خوزستان است حق با شماست فعالیت در آنجا کم شده البته این یک کار گروهی و مباحثه ای است و یک نفر نمی تواند به تنهایی در چنین تاپیکی مرتب مطلب بگذارد.
اما اگر از لحاظ تشکیل جلسات حضوری می فرمایید ما در سال 91 بارها جلسه گذاشتیم و بحث های خوبی صورت گرفت اما متأسفانه به دلیل عدم رغبت دوستان جلسات ادامه پیدا نکرد به جز آقایان علی زبید، هادی محمودی و من که با گروه راهکار هم همکاری داشتیم و همچنان کم و بیش در ارتباط هستیم.
از زمانی که عضو انجمن شدم دوستان زیادی چه به صورت حضوری و چه تلفنی تماس گرفته اند و تا انجا که توانسته ام راهنمایی کرده و نظر خودم را به آنها گفته ام بنده ادعا ندارم که خیلی فعال بوده ام ولی آیا بقیه اعضا به اندازه کافی فعالیت دارند؟ چرا باید از استان بزرگی مانند خوزستان من تنها کسی باشم که در برنامه ها، جلسات و سفرهای گروهی انجمن شرکت کنم؟ اگر مسئله مشغله و نداشتن وقت است که شاید من بیش از همه دوستان مشغول باشم چون هم کار دولتی دارم هم دانشگاه می روم هم دو کار آزاد را اداره می کنم و هم باید به خانه و خانواده خویش برسم با این وجود مثلاًً در برنامه اخیر می توانم 5 روز در شیراز در کنار عزیزان باشم آن وقت ما برای جلسه ای دو ساعته در اهواز یک هفته هماهنگ می کردیم و دوستانی که بیکار، دانشجو و مجرد هستند تماس گرفته و می فرمایند کاری پیش آمده و نمی توانند حاضر شوند در حالی که بنده در تمام جلسات بلا استثنا حضور داشتم!
الان هم بنده اعلام می کنم در هر جلسه، همایش و گردهمایی که دوستان خوزستانی مایلند شرکت می کنم و کافی است چند نفر اعلام آمادگی کنند تا خودم تمام مقدمات و هماهنگی ها را به عمل آورم و با کمال میل در خدمت دوستان خواهم بود.
ضمناً اگر کسی از دوستان بتوانند دفتر کار یا سالنی جهت برگزاری جلسات در اختیار ما بگذارند من تمام مخارج پذیرایی و غیره را به عهده می گیرم.
با تشکر

ممنون از جوابتون، شما درست ميفرماييد، اميدوارم گروه خوزستان با توجه به ظرفيتهاي بالايي كه داره فعالتر بشه .

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , sir-mahyar , کامیار کاظمی , thundrill
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هدف این سایت چیست؟ کامیار کاظمی 131 292,577 06-10-2017 09:57 AM
آخرین ارسال: كاربر ...
  گزارش تغییرات در سایت کامیار کاظمی 31 26,047 06-08-2017 06:49 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  طراحی سایت با درامد بالا با موضوع کشاورزی sayeh70 1 1,292 12-18-2016 12:46 PM
آخرین ارسال: tiktaak68
  توانایی افراد انجمن کامیار کاظمی 119 24,530 08-09-2016 01:25 PM
آخرین ارسال: آمنه حسيني
  خرید از سایت علی بابا alirahimi_it 5 2,356 04-15-2016 04:01 PM
آخرین ارسال: alirahimi_it
  اول سال چه اهدافی نوشتید و به کدوم رسیدین؟ davaran 8 609 03-20-2016 06:48 PM
آخرین ارسال: simorghsoft
Music گزارش مشکلات سرور سایت مهدی 1 31 25,671 11-24-2015 11:57 PM
آخرین ارسال: عضوجدید
  مرامنامه(قوانین سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران) ناظم ارشد 1 177,452 03-04-2013 02:13 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  سایت مجله خبری میلیاردر ایرانی کامیار کاظمی 14 23,820 02-22-2013 08:44 PM
آخرین ارسال: حسن لطیفی
  شروع سومین سال فعالیت سایت... کامیار کاظمی 39 26,410 01-26-2013 06:58 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  قوانین ارسال مطلب در سایت(همراه با تغییرات جدید) مــجــیــנ 0 16,732 01-09-2013 11:28 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  پوستر سایت کامیار کاظمی 0 16,286 09-09-2012 06:57 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  صفحه ف/ی/س/ب/و/ک سایت کامیار کاظمی 8 15,245 09-02-2012 12:11 AM
آخرین ارسال: yaraei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS