ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کافه گپ میلیاردرها
زمان کنونی: 04-17-2024, 01:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: رضا سلطانی
پاسخ: 3366
بازدید: 450458

ارسال پاسخ 
کافه گپ میلیاردرها
10-03-2012, 12:26 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-12-2013 01:45 AM، توسط انضباط.)
ارسال: #1
کافه گپ میلیاردرها
تمامي دوستان لطفا اندازه تصاوير را در اندازه 400 عرض در 500 طول تغيير بدهند و قرار بدهند
همينطور دوستاني كه قبل از اين پست تصوير خودشان را گذاشتند نه تصوير كوچ باشد نه بزرگ
لطفا عمل كنيد
در غير اين صورت تصوير هاي قبل براي احترام به دوستان تغيير اندازه داده خواهد شد ولي تصاوير جديد حذف خواهند شد
موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mohammadshamosi , درناز , مهدی گل محمدی , ast0300 , mir abbas , successman , dost , mohajer.my , 369369 , توانا , zahra_r , seemorgh , jahanagahi
12-02-2012, 02:00 PM
ارسال: #2
RE: عکس شخصی عزیزان انجمن
12_002سلام یعنی می فرمایید خوش تیپ بودید خوش تیپ تر شدید
موفق ترین باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , amiryazdani138 , kimyya , m_grate29 , mir abbas , صابری , Mind , مهدی گل محمدی , mohajer.my , درناز , mamo , dost , توانا , alihiss
12-02-2012, 02:04 PM
ارسال: #3
(12-02-2012 02:00 PM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  12_002سلام یعنی می فرمایید خوش تیپ بودید خوش تیپ تر شدید
موفق ترین باشید.
سلام به روی ماه شما
به خوشتیپ بودن شما که عمرا برسیم 5_004

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mir abbas , صابری , mohajer.my , درناز , dost , توانا , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , mahdivaez
12-02-2012, 03:31 PM
ارسال: #4
10_00412_00212_00212_002سلام چشممان به دیدار عکس رخ دوستان ، استادان ، پیشکسوتان منور شد
لطف می کردید نام عزیزان را می نگاشتید زیباتر می شد.
با سپاس و ارادت
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , mohsen k1 , mir abbas , jahanagahi , درناز , 0625
12-02-2012, 06:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-02-2012 07:04 PM، توسط M3HDI.)
ارسال: #5
دادش میرفتی یکم بالاتر جای حوض آب ، عکس می گرفتی Yosef.gif

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , mir abbas , Delta.H , m_grate29 , nami , mohammadshamosi , jahanagahi , maxsoulfly , mohajer.my , درناز , sir-mahyar , dost , 0625
01-03-2013, 04:46 PM
ارسال: #6
یکی منو راهنمایی میکنه چطوری باید عکسمو بذارم

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , درناز , nami , omid.movafaghiat , 0625
01-05-2013, 10:36 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-21-2014 07:26 AM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #7
RE: روزانــــــــــه !!
سلام

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

تشکر شده توسط: M3HDI , goldmen , yu3f , maxsoulfly , jahanagahi , mir abbas
01-09-2013, 11:14 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-26-2014 05:07 AM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #8
کافه گپ میلیاردرها
با سلام
از این تاپیک برای اسپم ،احوال پرسی و گفتگوهای عمومی استفاده شود

از بحثهای سیاسی،ایجاد تنش،شوخیهای بی مورد و ارسال هر گونه پست خلاف قوانین پرهیز شود

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

تشکر شده توسط: nami , maxsoulfly , کامیار کاظمی , M3HDI , mir abbas , yu3f , فرهاد قربانی , sir-mahyar , jahanagahi , mohammadshamosi , amiryazdani138 , m_grate29 , Haavin , mjdehghani , Delta.H , بيلا بالا , صابری , حامد , Peanut , safari-cht , azim , توانا , مهدی گل محمدی , مهدی 1 , saeed.abdollahi , مومنی , ajand.pc , ehsan21 , minoo , mseyfzadeh , bi gham , UNC , mahshe , Asef14 , milad_Mdpr , REZA HAJISALIMI , mrs.abbasi , zahra_r
01-09-2013, 12:02 PM
ارسال: #9
RE: قهوه خونه میلیاردری
با سلام و سپاس

عزیزانم ،دیدم که قهوه خانه تاسیس کرده اید با کمال میل آمدم و به خود گفتم که چیزی مرا در این لحظه بجز صرف قهوه در کنار شما بزرگواران در این تاپیک ،خوشحال نمیکند.

آمدم تا در کنارتان بنشینم و خدا قوتی به همه عزیزانم عرض کنم.

خب خدا رو شکر ،میبینم که همگی سالم و سرحال هستید و در تکاپو و تلاش و فکر.

هزاران سوال در نگاهایتان می خوانم ولی برای همه سوالهایتان از بابت اینکه :

چه کنم؟
از کجا شروع کنم؟
با این مقدار سرمایه چه کاری را می توانم انجام بدهم؟
و غیره

خواستم یک نکته ،فقط یک نقطه یادآوری کنم:

اوایل برای پیدا کردن سرنخ و اینکه از کجا شروع کنم ،کاری سخت و زمان بر می باشد.

ولی ولی ولی(با تبسم ) این مژده را خواستم بدهم که بعد از سپری کردن این پله و یافتن راهکار مناسب ( خود من که تا پیدا کردن سرنخ ،بیشتر از یک دهه ، زمان صرف کردم ،حالا سختی هایش بماند) ،دیگر راه بسیار هموار خواهد بود.

پس:
1- صبور باشید.
2-همچنان مغزتان را برای یافتن جوابها نرمش دهید.
3- به مشورتتان ادامه بدهید.
4-به مطالعاتتان بپردازید.
5-به بی جوابی ها و سردرگمی ها به چشم یک موفقیت نگاه کنید.

و جمله( اینکه جوینده یابنده است)را باور کنیم و حتی یک لحظه ،باز هم تاکید می کنم حتی یک لحظه ، به صادق بودن این جمله شک نکنید.

پس اینکه در اول راه ،چندین کار به ذهنتان برسد ولی به آن نتیجه مطلوب نرسید و دوباره روی کار دیگری ،ایده دیگری متمرکز بشوید و ....
اینها همه از طبیعت راه بزرگ و زیبای موفقیت می باشد.
شما قدم به این راه گذاشته اید پس انسان متفاوتی هستید و همچنان ادامه بدهید.

زمان بر و سخت خواهد بود ولی تا رسیدن به نقطه سرنخ.

از آن لحظه به بعد ،به شما قول میدهم که چنان خواهید شد که تمام خستگی های اوایل کار از تن تان خارج خواهد شد.

پس با فکر ،مشورت ،ناامید نشدن ،تلاش و تکاپو و عزمی راسخ ،ایمان به خودتان و و و توکل بر ایزد منان ،
(فقط ادامه بدهید ،ادامه بدهید ،ادامه بدهید .)

از بابت دور هم نشستن لذت بردم ،قهوه های خوش طعمتان نوش جانتان باشد ،به من که خیلی چسبید و خستگیم در رفت پس من نیز سراغ کارهایم بروم و با دستانی پرمهر دستان تک تک شما عزیزانم را می فشارم .

خواستم بروم ولی در چشمانت کمی استرس دیدم ،بخاطرت مجددا برگشتم تا چشمان زیبایت را ببوسم و بگویم که نگران هیچ چیز نباش،قول مردانه میدهم که این نیز بگذرد.شاداب باش و بخند .مثل میلیاردرها رفتار کن.قدرت را در تمام وجودت خلق کن.تو همین لحظه نیز موفق هستی پس ادامه بده و به یقین موفق ترین ها خواهی شد عزیزم.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , M3HDI , maxsoulfly , vahid61 , yu3f , mir abbas , فرهاد قربانی , tondar12 , soltan_sal , dara , sir-mahyar , jahanagahi , amiryazdani138 , m_grate29 , mohammadshamosi , Haavin , rad86 , mosafer bedar , mjdehghani , Mind , Delta.H , بيلا بالا , ahmad rezaee , حامد , Peanut , سعید یوسفی , یکمیلیارد , من میلیاردرم , safari-cht , Fateme-S , mahyarSAMSUNG , dost , توانا , مهدی گل محمدی , arsho , madar , Mrs.Seyedi , saeed.abdollahi , نادعلي , esmaeil66 , MohamadMJ , ehsan21 , minoo , bi gham , mahshe , iranboy , distance8 , امير وارسته , Fela.Want , REZA HAJISALIMI , مرتضی الهی , ahmad0611 , zahra_r , barane50 , seemorgh , rahim61 , رنسانس فکر , alan , یوتاب(utaab) , dr.arman , setarehkarimi3000
01-09-2013, 12:55 PM
ارسال: #10
RE: قهوه خونه میلیاردری
سلاممممممممممممم
به به چه قهوه خونه ای! چه دکوری! چه ویویییی! چه بوی خوشی!!! چه جای خوش آب و هوایی!
آقای (...) شما مسیول قهوه خونه ای؟
پس منوتون کو؟؟؟؟
منو را فراموش کردیدددددد

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , مــجــیــנ , mir abbas , M3HDI , فرهاد قربانی , nami , jahanagahi , m_grate29 , mjdehghani , Peanut , من میلیاردرم , safari-cht , azim , Fateme-S , mahyarSAMSUNG , توانا , مومنی , bi gham , REZA HAJISALIMI , zahra_r
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ضرب المثلهای میلیاردرها مهدی ر 9 1,958 06-09-2015 11:49 AM
آخرین ارسال: رها آزاد
  گالری اتومبیل میلیاردرها Delta.H 111 19,621 11-30-2014 06:19 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS