ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سفر به طبیعت گیلان
زمان کنونی: 03-29-2024, 11:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: Poacher
پاسخ: 273
بازدید: 35191

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر به طبیعت گیلان
06-17-2013, 01:24 AM
ارسال: #211
RE: سفر به طبیعت گیلان
منم 98 درصد میام البته تنها آقای شهراسبی کار دارند

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Delta.H , mohammadshamosi , zoofanoon , sir-mahyar , mir abbas , نرگس فیاض , توانا , jahanagahi , نی نی عسلی
06-17-2013, 07:15 AM
ارسال: #212

مگه اوناییکه ثبت نام کردن تصمیم قطعی نگرفته بودن ؟! چرا بعضی میگن که مثلا من اینقدر درصد میام ؟ نگفته باشم ، انصراف ندین بعد پشیمان میشینا !!!!!!!!!

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , dara , mohammadshamosi , sir-mahyar , mir abbas , مهدی گل محمدی , Delta.H , نرگس فیاض , توانا , jahanagahi , نی نی عسلی
06-17-2013, 08:13 AM
ارسال: #213
با تغییر تاریخ احتمال حضور من بیشتر شد.
تا خدا چه بخواهد و چی پیش بیاد.

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , alireza091111 , habib tousi , zoofanoon , mohammadshamosi , sir-mahyar , mir abbas , مهدی گل محمدی , Delta.H , نرگس فیاض , توانا , jahanagahi , نی نی عسلی
06-18-2013, 11:09 AM
ارسال: #214
خوب دوسان آقا و خانوم دهقانی به دلیل تغیر تاریخ و دعوت بودن به عروسی کنسل کردند و همچنین گروه راهکار برای خالی نماندن دفتر خود بر اساس قرعه یک نفر را انتخاب کردند که به سفر گیلان نیاید و آن قرعه با کمال تاسف به جناب آقای میرعباس خالدی افتاد

پس بنابراین 5 جای خالی داریم که دوستان می تونن هر چه زودتر خبر بدهند.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , Delta.H , Aseman , sir-mahyar , نرگس فیاض , zoofanoon , توانا , jahanagahi , mir abbas , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , نی نی عسلی
06-18-2013, 11:10 AM
ارسال: #215
هزینه اتوبوس برای دربست 4 روز می شود روزی 350ت و 4 روزش 1400
که در صورت 20 نفر بودن می شود نفری 70000تومان که بسیار عالی ست.
و من کلیییییییییییییی گشتم تا با این قیمت پیدا کردم.

و می تونید دیگه خیالتون راحت باشه که هزینه سفر هم بسیار پایین خواهد بود

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , Delta.H , Aseman , sir-mahyar , نرگس فیاض , zoofanoon , توانا , jahanagahi , ali mohammady , mir abbas , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi
06-18-2013, 12:22 PM
ارسال: #216
ای بابا مگه میشه میر عباس نیاد؟!!!
کلی کار داریم با ایشون
اصلاً حالا که اینطور شد بذار یه روز از 4 روز رو بریم دفتر راهکار میرعباس تنها نباشه نظرتون چیه؟:|

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , Aseman , sir-mahyar , نرگس فیاض , zoofanoon , کامیار کاظمی , توانا , jahanagahi , mir abbas , MARYAR , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی
06-18-2013, 01:20 PM
ارسال: #217
با سلام خدمت دوستان عزیز
امیدوارم بدون ما هم به شما خوش بگذره، می دونم جامون خیلی خالیه ولی سفر خوبی رو برای تک تک شما آرزو می کنم! سفر اصفهان که خیلی عالی بود

«خدا با من است و مرا تنها نمی گذارد. خیلی عالی است!!»
 تشکر شده توسط: Delta.H , zoofanoon , sir-mahyar , mohammadshamosi , نرگس فیاض , کامیار کاظمی , توانا , jahanagahi , mir abbas , MARYAR , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی
06-18-2013, 03:48 PM
ارسال: #218
محل اسکان به چه صورت هست؟

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , zoofanoon , توانا , jahanagahi , mir abbas , MARYAR , sir-mahyar , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی
06-18-2013, 08:33 PM
ارسال: #219
(06-17-2013 07:15 AM)zoofanoon نوشته شده توسط:  
مگه اوناییکه ثبت نام کردن تصمیم قطعی نگرفته بودن ؟! چرا بعضی میگن که مثلا من اینقدر درصد میام ؟ نگفته باشم ، انصراف ندین بعد پشیمان میشینا !!!!!!!!!
استاد قاصدي غزيز باور بفرماييد اگر تنهادستاورد اين سفر ديدار جنابعالي هم بود باز بنده مشتاقانه ميخواستم كه جضور داشته باشم ولي خودتان كه فكركنم بازنشسته فرهنگي هستيد بهتر ميدانيد كه كارمندجماعت هم اوكي شدن مرخصي و هم تامين هزينه سفرش به روزآخرودقيقه نود ميكشد بنابراين مارا مقصرندانيد كه درصدهايمان بالاوپايين ميشود تاخدا چه بخواهد.

خدايا چنان كن سرانجام كار
توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: zoofanoon , jahanagahi , کامیار کاظمی , ali mohammady , mir abbas , MARYAR , sir-mahyar , mohammadshamosi , dara , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi
06-18-2013, 09:07 PM
ارسال: #220

جناب توانای عزیز خوب درک تان میکنم ؛ انشاءالله که سعادت دیدار در موقعیت دیگر فراهم گردد.

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , توانا , mir abbas , sir-mahyar , mohammadshamosi , dara , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92 MARYAR 449 44,496 09-22-2013 09:44 AM
آخرین ارسال: mjdehghani
Rainbow آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان MARYAR 2 1,270 06-02-2013 01:20 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  اگه بدونی امروز تو گیلان چه خبر بود؟!!!! فرهاد قربانی 53 8,053 02-19-2013 03:04 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS