ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

لطیفه ها
زمان کنونی: 04-25-2024, 06:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: saeed.abdollahi
آخرین ارسال: samira71
پاسخ: 1269
بازدید: 207026

ارسال پاسخ 
لطیفه ها
06-06-2013, 12:01 AM
ارسال: #211
RE: لطیفه ها
یادم آید روز دیرین، خوب وشیرین، اول ترم، وقت بسیار، درس اندک...
اما اینک روز آخر، روز تلخ امتحانات، آخر ترم، وقت اندک

درس بسیار، درس بسیار، درس بسیار !

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Delta.H , sir-mahyar , mohammadshamosi , 3ObHaN , دکتر شکراله پور , mallarme , sama.mehdi
06-06-2013, 08:45 AM
ارسال: #212
توی کافه‌ی فرودگاه یکی بود که پشت سر هم سیگار می‌کشید؛ یکی دیگه رفت جلو گفت بب...خشید آقا! شما روزی چند تا سیگار می‌کشین؟
منظور؟
- منظور اینکه اگه پول این سیگارا رو جمع می‌کردین، به اضافه‌ی پولی که به خاطر این لامصب خرج دوا و دکتر می‌کنین، الان اون هواپیمایی که اونجاست مال شما بود!
تو سیگار می‌کشی؟
............ نه!
... هواپیما داری؟
نه!
به هر حال مرسی بابت نصیحتت؛
ضمناً اون هواپیما که نشون دادی مال منه....؛
 تشکر شده توسط: دکتر شکراله پور , mohammadshamosi , mallarme , مسعود کوچولو , sir-mahyar , فرهاد قربانی , bitumen , mfatemi64 , Divar
06-06-2013, 11:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-06-2013 11:19 AM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #213
اگه گفتین ایناچیه؟!!
(V) (V) (V) (V)
(V) (V) (V) (V) (V)
(V) (V) (V) (V) (V) (V)
نمیخوام کلاس بذارم ولی پوسته پسته هاییه که دیشب خوردم!!
لعنت به این شانس!!
الآن نشستم با هر دینی حساب کردم
دیدم میرم جهنم

تا حالا دقت کردین بعضی وقتا تو آینه به خودتون نگامیکنین میبینین چقد خوشگلین، بعد....
با گوشی که از خودتون عکس میگیرین میبینید شبیه "اورانگوتان" شدین

غضنفر میره مكّه ... وقتی برمیگرده ،بهش میگن چه خبر ؟؟؟؟؟
میگه : هیچی طبق معمول خدا خونه نبودن ؛ ما هم همگی تو
حیاط ولو بودیم5_004

یه بار رفتم دست کشیدم رو آفتابه ، ازش یه غول اومد بیرون

بهم گفت آرزو کن...

گفتم یه خونه میخوام , گفت خب من اگه خونه داشتم تو آفتابه میخوابیدم !!؟؟

خیلی منطقی بود!

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , دکتر شکراله پور , mallarme , مسعود کوچولو , sir-mahyar , فرهاد قربانی , bitumen , mfatemi64 , sama.mehdi
06-06-2013, 11:24 AM
ارسال: #214
یه دختر چادری با دوستای بی حجابش میره بیرون ؛

یکی از دوستاش بهش میگه دیونه ای تو این گرما چادر می پوشی؟

ببین ما رو ...

دخترچادری بهش میگه: کیو تا حالا دیدی رو پیکان 48 چادر بکشه؟!!

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: دکتر شکراله پور , mallarme , 3ObHaN , مسعود کوچولو , sir-mahyar , Divar , فرهاد قربانی , goldmen , mfatemi64 , sama.mehdi , mzsalehi
06-06-2013, 11:42 AM
ارسال: #215
(06-06-2013 11:24 AM)eev نوشته شده توسط:  یه دختر چادری با دوستای بی حجابش میره بیرون ؛

یکی از دوستاش بهش میگه دیونه ای تو این گرما چادر می پوشی؟

ببین ما رو ...

دخترچادری بهش میگه: کیو تا حالا دیدی رو پیکان 48 چادر بکشه؟!!

414141414141

به افتخار همه خانمای چادریییییییییییA00 (42)

414141
به افتخار همه خانومای محترم

امروز معجزه پس از معجزه خواهد امد وشگفتیها لحظه ای باز نخواهد ایستاد
 تشکر شده توسط: deh621 , mallarme , Delta.H , مسعود کوچولو , sir-mahyar , Divar , فرهاد قربانی , mfatemi64 , sama.mehdi
06-06-2013, 11:54 AM
ارسال: #216
آموزش ضایع کردن دخترا در جمع (طنز)

۱) با عصبانیت برین جلوش و تو چشاش زل بزنین و بگین چیه به من خیره شدی ؟ چیزی میخوای ؟ به غیر از من کس دیگری هم هست که بتونی نگاش کنی ...... همش خیره شدی به من که چی بشه ؟ حالا اینا به کنار . چرا چشمک میزنی ؟ چرا ابروهاتو واسه من بالا و پایین می کنی ؟ خجالت بکش. شرم کن . 05 نکنه در موردم فکرای بد میکنی ؟ اصلا چه معنی داره یه دختر به پسر چشمک بزنه

۲ ) اگه دیدین دختر با عجله داره راه میره یا اگه دیدین یه دختر داره میدوه... شما از پشت سر دنبالش کنید و بگین آی دزد آی دزد بگیرینش دار و ندارم رو برد ... اگه دختر وایساد و شما رو نیگاه کرد بازم داد بزنید که : دزد همینه که ایستاده . اگه دختر ترسید و پا به فرار گذاشت خوش به حالتون میتونید یه تعقیب و گریز حسابی راه بندازین و از این کار لذت ببرین ولی اگه وایساد و فرا نکرد برای اینکه ضایع نشین به دویدن ادامه بدین و بازم داد بزنید آی دزد....

۳ ) توی تاکسی اگر یه دختر کنارت نشسته بود .. وقتی که خواستین پیاده بشین بهش بگین مگه نمیای ؟اون هاج و واج شمارو نگاه میکنه . بهش فرصت ندین و بگین چرا انقدر زود جا زدی ؟ بعدش در تاکسی رو ببندین و برین و ما بقی ماجرا رو به افراد حاضر در تاکسی واگذار کنید

۴ ) توی پارک با عجله برین کنارش بشینین و بگین معذرت می خوام دیر کردم . خب چیکارم داشتی که گفتی بیام اینجا ؟ ( باید یه جایی باشه که چند نفر حضور داشته باشن ) معلومه که اون انکار می کنه . بعدش نوبت شماست فوری بگین مگه نگفتی بیا اینجا این رنگ لباسمه و این رنگ روسریمه ؟ باز هم اون انکار میکنه . شما این طوری ادامه بدین : خب اگه از اینایی که اینجا نشستن خجالت میکشی بریم یه جای خلوت... مطمئن باشید اون داغ میکنه . بعدش شما با عصبانیت بلند شین و یه کاغذ جلوش بندازین سر کا گذاشتی منو ؟ بیا اینم شماره ای که دادی ... دیگه به من زنگ نزن وگرنه می دمت دست پلیس بعدش ول کنین برین

۵ ) توی جمع یه سی دی بهش بدین . بگین خیلی باحال بود دستت درد نکنه ... اگه بازم از اینا داری بهم بده قیمتش هرچی باشه قبوله .... اونم اینور و اونورو نیگاه میکنه میگه اشتباه گرفتی آقا ( یا شایدم فوش خار و مادر بکشه به جونتون ) شما هم طوری وانمود کنین که انگار حواستون نبوده توی جمع هستین و ازش معذرت بخواین و برین سر جاتون بشینین .

۶ ) مثل معتاد ها خودتون رو به موش مردگی بزنین و برین جلو و به لهجه ی معتادی بگین : خانوم دشتم به دامنت از اون چیزا که دیلوز دادین باژم هملاتون هشت ؟ دالم میمیلم از خمالی به جون تو . هرچی منتظل موندم نیومدین و خیلی شانش آولدم که اینجا پیداتون کلدم بیا اینم پولش ... اون رنگ عوض میکنه ( سیاه سفید سرخ قهوه ای آبی ) و انکار میکنه ولی شما ول کن نشین و هی پیله کنین ... دوباره انکار میکنه .... شما بگین : خانوم من شبا لوی ژوغال می خوابم من به اندازه ی کافی شیاه هشتم خواهشا تو دیگه مالو شیاه نکن....

امروز معجزه پس از معجزه خواهد امد وشگفتیها لحظه ای باز نخواهد ایستاد
 تشکر شده توسط: deh621 , 3ObHaN , ahmad rezaee , sir-mahyar , فرهاد قربانی , bitumen , goldmen , دهدار
06-06-2013, 12:42 PM
ارسال: #217
جدیدترین قوانین مورفی

قــوانین مــورفی مــجموعه ای از قوانین حاكم بر زندگی هستند كـه اكثر آنها از بدبینی نـشات گـرفتـه و جـنـبـه شوخی دارند امـا بسیاری از آنها نیز واقعیت هستند.

1.تنها کسی که همیشه شیشه رو آب میکنه میذاره تو یخچال تویی و تنها کسی که هر وقت میره سر یخچال آب بخوره شیشه ها خالین، باز هم تویی!

2.مورفی دختر بچه ها :وقتی مامانت از دست بابات عصبانیه نده موهاتو شونه کنه!

3.همیشه یه جای کار می‌لنگه که اصلا” جای خوبی نیست …

4.دقیقا همان روزی که تصمیم داری آدم خوبی بشی سگتر از هر روزت میشی!

5.هیچوقت Time Remaining نصب یه نرم افزار درست از آب در نمی یاد!!

6.با ارزش ترین چیزها رو می شه توی کیسه ی جارو برقی پیدا کرد

7.اونی که مدال برنز می گیره، خوشحال تر از اونیه که مدال نقره می گیره

8.همیشه اون قسمتی از یه سایت که تو باهاش کار داری دیرتر لود میشه

9.همیشه مشکل از اینترنتِ اما همه دق و دلی رو موس خالی میشه!

10.هر چقدر زیر پتو دست و پا بزنی صاف نمیشه باید حتما بلند شی پهنش کنی تا خواب از سرت بپره

11.وقتی موبایلت همراهته یه زنگم نمی خوره اما امان از وقتی که یه جا جاش بزاری !!

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: deh621 , دکتر شکراله پور , sir-mahyar , فرهاد قربانی , bitumen , goldmen , mfatemi64 , mir abbas , sama.mehdi , abdolhossein
06-06-2013, 02:49 PM
ارسال: #218
بخاطر همدلی در فصل امتحان با دانش اموزان و دانشجویان ، دوباره این شعر رو چند بار و هم به قصد قربت بخونید.63636363

(06-06-2013 12:01 AM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  یادم آید روز دیرین، خوب وشیرین، اول ترم، وقت بسیار، درس اندک...
اما اینک روز آخر، روز تلخ امتحانات، آخر ترم، وقت اندک

درس بسیار، درس بسیار، درس بسیار !

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: bitumen , MARYAR , mjdehghani , mfatemi64 , mir abbas , sir-mahyar , deh621 , مهدی گل محمدی , مجتبی سلطانی , sama.mehdi
06-07-2013, 01:19 AM
ارسال: #219
چن وخ پیشا فامیلامون اومدن مهمونی خونمون . دختره بر میگرده بم میگه بهزاد حموم دارین ؟ منم با اعتماد به سقف کامل گفتم نه . اونم گفت پس کجا میرین حموم ؟ منم گفتم هیچی یه جوی فاضلابی چیزی پیدا میکنیم میریم توش . اونم گفت تفلکی ( طفلکی ) بمیرم براتون چه زندگی سختی دارین . بعد بم میگه بهزاد تو چه جوری ای همه سال دوام اوردی
تا اینو گفت من دیدم نصف خونه نیست . یه کم دقت کردم دیدم پسرای فامیل دارن دیوارا رو ازخنده گاز میزنن
نه تورو خدا ای فک و فامیله من دارم ؟؟؟؟!!!!!!
چرا ای دخترا ایقد ایکیوشون پایینه خدا ؟؟؟؟!!!!! نه واقعا چرا ؟؟؟!!!!

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: دکتر شکراله پور , مسعود کوچولو , bitumen , مهدی گل محمدی , دهدار , toofan245
06-07-2013, 01:49 AM
ارسال: #220
ﺍﺳﺘﻘﻼﻟﯽ ﺑﻮﺩﻥ ﺟﺮﻡ ﻧﯿﺴﺖ!
.
.
ﺑﯿﻤﺎﺭﯾﺴﺖ!!!
.
.
ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﺑﯿﻤﺎﺭﺍﻥ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﺎﺷﯿﻢ(((((((: !
 تشکر شده توسط: دکتر شکراله پور , ebrahim.ev , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , Divar , sir-mahyar , sama.mehdi , mzsalehi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با گران‌ترین ها جهان آشنا شويد صدفی 4 1,441 01-06-2014 03:52 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
  لطیفه ها و نکات طنز 0 2,192 امروز 06:27 PM
آخرین ارسال:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS