ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده ی در آمد زا
زمان کنونی: 04-25-2024, 09:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: mortezafox
پاسخ: 126
بازدید: 40818

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده ی در آمد زا
09-06-2011, 03:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-06-2011 04:00 PM، توسط سخنگوی دولت.)
ارسال: #71
RE: ایده ی در آمد زا
آقا اصلا میدونی ایده چیه؟
بابا. دمت گرم. ولمون کن. بهت گفتم غلط کردم. هر چی تو بگی. منو از دست این دوونه نجات بدین.

دادنزن. فقط ببین چی میگم. چند تا نوک می زنم و می رمک دیگه.

باشه. پس زود بگو و برو.....

می خاستم بگم میدونی به چی میگن ایده؟
نه. به چی میگن؟
اولا اینکه ایده باید خودش بیاد. یعنی چی؟
یعنی همیشه ایده ها زائیده میشن. یعنی هیچ کس نمی تونه یه ایده رو مثل بچه سر راهی بزاره تو بغلتون.
حتما میگید. پس چرا فلانی میگه این ایده را از فلان کس گرفته؟
خوب یه کم دیگه توضیح می دهم.
وقتی یه ذهنی بارها و بارها تصاویر ذهنی رو مرور می کنه. تصاویر حتی اگه یادتون نیاد تو یه جایی از ذهنتون فعال می مونه. تا اون روزی که وقتش بشه و زائیده بشه. یعنی ایده متولد می شه.
از طرفی یه ایده باید خزنده باشه.
مگه کرمه که بخزه؟
ایده خزنده یواش یواش از بین چشمان هزاران شکارچی ایده می خزه و می خزه و کم کم وقتی که زمانش بره یدفعه ظاهر می شه.
یعنی حالا دیگه ایدتون داره نمود پیدا می کنه.

همه اینا را گفتم که بدونی. وقتی زمانش برسه ایده تو هم متولد می شه. پس اینقدر موهاتو نکن و صورتت را چنگ نزن.

هر شانسی باید تو زمان خودش ظاهر بشه پس منتظرش باش.
اینقدر فکرت را درگیر نکن.
درست موقعی که اخرین قطعه پازل تصویر ذهنیتو سر جاش گذاشتی اون موق وقت تولد ایده تو هم میرسه.
آره ایده یه تصویر ذهنی است. ایده مثل اینه که:

یه تصویری از یه آقایی از توی آینه بپره بیرون و حالا دیگه تصویر نیست یه چیز کاملا واقعی است.

پس خوبه بدونید: ایده باید واقعی باشه یعنی قابل تبدیل شدن به خود واقعی اش را داشته باشه.
ایده باید قدرت رقابت داشته باشه . مثلا اگه اون آقایی که از تو آینه پرید بیرون نتونه برای زندگی کردن آب و غذا و خونه پیدا کنه زود زود از بین میره.

ایده باید تازه تازه باشه. شما که نمی خاید یه پیرمرد از تو اون آینه بپره بیرون و فقط یکی دو روزی عمر کنه.
ایده باید خزنده باشه. تا قبا از اینکه رقبا بتونن ببینش تو زمان مناسب بره و تو بهترین جاهارو برا خودش برداره. یعنی اون اقا که از تو آینه پرید بیرون نباید سریع خودشو نشون بده باید ببینه رقباش کجا ها هستند و اون بره جای بهتری را بگیره.
و.............................
بعضی چیزا فقط شبیه ایده می مونن. یه جورایی گول زنکن.
میدونی چرا این رفیق من شد بیل گیتس.
چون تو زمان مناسب کار مناسب را انجام داد. و یه ایده ایده آل را از تو آینه ذهنش بیرون داد که باعث شد من این اراجیف را بتونم تو این وبلاگ تایپ کنم.

آقا جون. یه ایده ممکنه بازم تو یه زمان دیگه تو یه مکان دیگه و از تو یه اینه دیگه بیرون بپره. یعنی ایده می تونه تکراری هم باشه.

÷س اول اون آینه را خوب پاک کن. بعد تصویرش مورد نظرت را کامل کامل کن. تو تصویرت همه جزئیات را خوب ترسیم کن. بعد بزار خوب حسش کنی و حسابی سر خوش بشی تا از تو آینه بپره بیرون و بره تو بغلتون.
راستی یادم رفت بعضی ایده ها چند تکه ای هستند. اینا بهشون میگن ایده چن آینه ای. مثل شرکت چند ملیتی.
مثلا یه اینه ای کله و یه آینه دستاش و یه آینه دیگه بقیه اون اقایی که از تو آینه ÷رید بیرون را تصویر می کنند.
لازمه این ایده اینه که جنس اون چند تا آینه مشابه هم باشند.
یعنی همفکری و همدلی و اعتماد به هم داشته باشن.
بعضی ایده ها خیلی کت و کلفتن.............
این ایده ها عین آدمای پروش اندام کار از همون اولش رقیبی ندارن. بهشون میگن ایده های تک نسخه ای درست مثل کار این دوستمون بیل گیتس.

تو تصویر ذهنی ادمایی که این ایده های گنده را خلق می کنن ایده بقدری پر رنگه که حتی وقتی هنوز از تو اینه بیرون نپریده هم هیچ قدرتی نمی تونه باهاش رقابت کنه.
اخرش اینه که من هرچی تو صورت این دوستم بیل گیتس نگاه کردم اثری از چنگ زدن صورت و کندن موس یر برای رسیدن به ایده اش ندیدم.

اخرش اینه که من هرچی تو صورت این دوستم بیل گیتس نگاه کردم اثری از چنگ زدن صورت و کندن موی سر برای رسیدن به ایده اش ندیدم.

[تصویر: Money-Bag3-428x500.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , MARYAR , mohamad2011 , دلشاد حسین پور , mjdehghani , madar , barbie
09-06-2011, 04:26 PM
ارسال: #72
یعنی همیشه ایده ها زائیده میشن. یعنی هیچ کس نمی تونه یه ایده رو مثل بچه سر راهی بزاره تو بغلتون.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , mohamad2011 , 3ObHaN , kimyya , mjdehghani , حمید رضا غ
09-06-2011, 04:36 PM
ارسال: #73
بعضی موقع ها که چشمان آدم اجازه نده تصویر ذهنی خوب دیده بشه چی می شه؟ این یعنی اینکه شما از چیزی که تو محیط بیرون می بینید خوشتون اومده و وسوسه می شید. یعنی اینکه اینجا دیگه تصویر ذهنی ندارید بلکه یه تصویری تو بیرون ذهن دارید.
می خام بگم تصویر ذهنی می تونه از اون چیزی که تو بیرون می بینید هم واقعی تر باشه.
در کل یه ایده می تونه به سرنوشتهای زیر دچار بشه.
باور نمی کنی. پس خوب بخون:
یکی بابای می آید ایده ای نو میدهد و بعد از مدت ها تلاش موفق میشود. همه میریزند از ایده ی او کپی برداری میکنند. حجم عرضه از تقاضا بیشتر میشود و به قولی کار کساد.
یکی می آید ایده ای نو میدهد اما خیلی خوب آن را اجرا نمیکند. همه میریزند ایده ی او را کپی برداری میکنند و در این میان شاید یکی هم ایده را به خوبی اجرا کند.

یکی می آید ایده ای میدهد اما در اجرا تنبلی می کند. دیگران ایده اش را میدزدند.
و بسیاری موارد دیگر که در همه آنها نهایتا ایده کپی برداری میشود ….
با با من چه اخلاق گندی دارم که که اغلب منتظرم کسی ایده ای بدهد تا سریع بپرم اجرایش کنم.
چرا به خودم زحمت بدم به دنبال این برم که نیازهای جدید مردم را پیدا کنم!؟ اگر نیازهایی هم هست و دیگران درصدد برطرف کردنش برآمده اند اما موفق نشده اند چرا من محکم گام برندارم؟
این بنده خدا ها. مردم را می گم. آن قدر مردم نیاز دارند که هر شخص میتواند با کمی تفکر و تلاش راه حلی بیابد و منفعت اقتصادی ببرد. فقط کافیست آینه ذهنمون را خوب آماده کنیم .

تشکر شده توسط: MARYAR , mohamad2011 , jahanagahi , sajjad , madar , homosapiens
09-06-2011, 04:49 PM
ارسال: #74
آن قدر مردم نیاز دارند که هر شخص میتواند با کمی تفکر و تلاش راه حلی بیابد و منفعت اقتصادی ببرد. فقط کافیست آینه ذهنمون را خوب آماده کنیم .

كاش ياد بگيريم به آن عمل كنيم.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , sajjad , حمید رضا غ , farshid1371
09-06-2011, 05:12 PM
ارسال: #75
یه کم دیگه چرت و پرت می نویسم و با اجازه میرم رد کارم.
می دونید به کی میگن نخبه؟

کسی که تحصیلات آکادمیک داره؟ نه
کسی که پول داره؟ نه

نخبه بودن ربطی به میزان تحصیلات ندارد. هرچند که تحصیلات می تونه تو نخبه شدن موثر باشه.
نخبه بودن یعنی توانایی این را داشتن که از یه تصویر ذهنی کامل و دقیق یه ایده خوب را متولد کرد.
یه فرد تحصیل کرده ای که سالها درس خونده و کارمند شرکتی بوده یا دکتر و مهندس بوده و فقط از تخصصش پول در میاره نمی تونه معنی دقیقی از یه نخبه باشه.
اما هر فردی که بتونه ایده ای را به معرض ضهور برسونه یه نخبه است.
می گی چرت و پرت می گم. خوب خودت بهم بگو. پس چرا از تو یه شرکتی مثل ایران خودرو که حدود 2600 مهندس مکانیک و برق و الکترونیک از دانشگاههای معتبر کشور توش کار می کنند ما هنوز نتونستیم موتور ماشین و حتی بدنه اتومبیل را طراحی کنند.شما خوت بگو. می تونی به این ادمای مورد احترام بگی نخبه.
حالابهم بگو اون آقایی که اون ساندویجی( فری کثیفه) را ایجاد کرد تا نیازهای مردم را برطرف کنه نخبه تره یا این 2600 تا مهندس های رنگا وارنگ.
راستی اصلا قصد جسارت نداشتم به عزیزان ایران خودرویی. اما اینو باید گفت که واقعیت تلخه.

حتی این آقایی که این سایت را برای اولین بار خلق کرده یه جورایی نخبه بوده که تونسته نطق مارا باز کنه تا هی تو این وبلاگ پلاس بشیم.
ولی این بابایی که

تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , 3ObHaN , sajjad , madar , mohajer.my , homosapiens , حمید رضا غ
09-06-2011, 06:24 PM
ارسال: #76
انجمن میلیاردرهای آینده تنها سایتی است که در رابطه با توانائیهای انسانها بحث میکند. هر انجمنی را می بینیم پر از فال و جوک و عکس هنرپیشگان و .... است .(البته بد نیست و خیلی هم خوبه)
منظور من این بود که نخبه آقای کامیار کاظمی است که توانست این ایده را پیاده کند . ایده ای که عزیزانی چون تک تک شما در اینجا جمع شده و تجربیات و ایده های خود را مطرح میکنید و انفجار مغزها را به وجود آورده اند. هر عضوی از این انجمن مغزی پر از ایده دارد انگیزه دارد و هدف دارد . این مغزها جمع شده و با هم انفجار شدیدی به وجود آورده و خواهند آورد. سخنگوی عزیز بنویس . بنویس . در انجمنی هستی که کلمه به کلمه مطالبت را با عشق و علاقه می خوانند و ظنزت شیرین است . شیرین تر عسل.بنویس که این عزیزان نیاز دارند . هر مطلبی که با طنز نوشه شود بیشتر به دل می شیند.موفقتر باشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , 3ObHaN , kimyya , madar , mohajer.my , multibillionaire , حمید رضا غ , hossein1377 , farshid1371 , مهدی ر
09-06-2011, 07:02 PM
ارسال: #77
آقاي قربانيان نوشته هاي آقاي سخنگو زيباست، مفيد و آموزنده، اما پي نوشت هاي شما براي ارسال‌هاي ايشان بر زيبايي و آموزندگي آن مي افزايد.
با برجسته كردن جملات كليدي آن، جمله هدف در ذهن اعضا نقش مي بندد.
مثل يك كتاب كه جملات اصلي با ماژيك هاي لايت مشخص شده و بر اشتياق خواننده مي‌افزايد.
ممنون براي چراغي كه در مسير راه روشن كرده ايد.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , کامیار کاظمی , madar
09-06-2011, 07:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-06-2011 07:50 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #78
ممنونم از شما.
این انجمن با وجود عزیزانی که شرکت دارند به جائی می رسد که حداکثر یکسال(1391/6/15) بزرگترین سرمایه گذاری را انجام خواهد داد. من به این مسئله ایمان دارم. تنها انجمنی خواهد بود که اعضا با کمک هم و استفاده از ایده هایشان شرکت تجاری بزرگی را تشکیل خواهند داد. این تبادلات فکری آجرهائی است برای چیدن بنای این شرکت.نباید عجله کرد باید با هدف پیش رفت.نباید غر زد که کی شروع می شود؟ نباید بی گدار به آب زد.
امکانات :
- تجربه و تخصص عزیزان.
- انگیزه بسیار بالا.
- همگی هدف دارند.
- همگی ایمان دارند که به این هدف می رسند.
- نمی توان و نمی شود را از واژه لغات خود برداشته اند.
- انفجار مغزی شدیدی به وجود آورده اند.
- انرژی زیادی دارند.
- هر مبلغی را بعدا برای سرمایه گذاری ارسال کنند تبدیل به سرمایه هنگفتی می شود.
- برای سرمایه گذاری قلکهایشان را می شکنند و پس انداز خود را به صندوق سرمایه گذاری می ریزند.
- همگی شرکت سرمایه گذاری انجمن را مجسم کرده اند.
- همگی جملات مثبتی را که باید تکرار کنند نوشته اند و هر روز مروز میکنند . نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد.

تا تاریخ : 1391/6/15
جزئیات هدف . در جلسه حضوری مطرح خواهد شد تا حداکثر لذت را از این مسیر یکساله داشته باشیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , sajjad , madar
09-29-2011, 03:32 PM
ارسال: #79
من از دوستان اعضای انجمن میخواستم یه گروه تشکیل بدیم و یه جنسی رو از یکی از گشور های خارجی که مورد نیاز کشورمون باشه را وارد کنیم و از این راه درآمد خوبی داشته باشیم این کار باعث میشه با ایده های نودر کشور های مختلف آشنا میشیم و میتونیم در کشور خودمون درآمد خوبی داشته باشیم اگه دوستان توجه داشته باشن هر کارو کاسبی جدیدی که در کشور ما شروع به کار میکنه کسب و کار هائی هستند که ایده اونها از کشور های خارجی به کشور ما اومده فقط از کامیار جان عزیز تقاضا دارم هر کس فکر خوبی داره برای انجمن هم مطرح کنه تا همه با هم در سودو زیان این کار شریک باشیم به این امید که روزی همه از طریق فکر های نو و ایده های نو به درآمد بیلیونی برسن به امید خدا

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهتاب , کامیار کاظمی , madar , multibillionaire , farshid1371
09-29-2011, 03:40 PM
ارسال: #80
(09-29-2011 03:32 PM)naseer2263 نوشته شده توسط:  من از دوستان اعضای انجمن میخواستم یه گروه تشکیل بدیم و یه جنسی رو از یکی از گشور های خارجی که مورد نیاز کشورمون باشه را وارد کنیم و از این راه درآمد خوبی داشته باشیم این کار باعث میشه با ایده های نودر کشور های مختلف آشنا میشیم و میتونیم در کشور خودمون درآمد خوبی داشته باشیم اگه دوستان توجه داشته باشن هر کارو کاسبی جدیدی که در کشور ما شروع به کار میکنه کسب و کار هائی هستند که ایده اونها از کشور های خارجی به کشور ما اومده فقط از کامیار جان عزیز تقاضا دارم هر کس فکر خوبی داره برای انجمن هم مطرح کنه تا همه با هم در سودو زیان این کار شریک باشیم به این امید که روزی همه از طریق فکر های نو و ایده های نو به درآمد بیلیونی برسن به امید خدا

سلام دست عزیز
اگر محصول و کشور خاصی مد نظرتونه در صورت امکان طرحتون رو بیشتر توضیح بدید لطفا.
ممنون و موفقتر باشید

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , مهدی گل محمدی , farshid1371
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,563 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,598 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 236 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 425 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 620 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  مشارکت در طراحی سایت با سود عالی SAEED65 14 3,385 12-28-2017 03:36 AM
آخرین ارسال: iranwebshop
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,732 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,395 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  معرفی شغلهای در حال حاضر اعضا mteam 187 44,489 07-23-2017 07:07 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمای و همکاری در زمینه های برق،IT،تکنولوژی nimamani 0 390 06-24-2017 05:39 PM
آخرین ارسال: nimamani
  شریک یا سرمایه گذار همراه با شغل در استان قم کار سرمایه موفقیت 0 627 06-22-2017 03:38 PM
آخرین ارسال: کار سرمایه موفقیت
  ایده برای کوچه شلوغ sadegh_mp2 2 1,442 04-19-2017 06:53 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,207 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  نیاز به شریک کاری جهت ایده عالی emertat 4 2,015 04-09-2017 11:55 PM
آخرین ارسال: سنندجی
  درامد از زائرین کربلا در اربعین sadegh_mp2 4 541 03-20-2017 01:39 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  درخواست ایده واسه شروع کار با 80 میلیون 584gsm 6 3,201 02-28-2017 05:33 PM
آخرین ارسال: shahram1019
  110 متر دفتر کار مبله (پاسداران) از من ایده و کار مناسب از شما mey 0 852 01-15-2017 02:32 PM
آخرین ارسال: mey
  مشارکت در تولید - 60 میلیون سرمایه از شما تولید از ما Shahramnon 2 3,556 01-02-2017 04:30 PM
آخرین ارسال: Shahramnon
  شریک برای ایده فوق العاده و برند سازی قوی alifarzam 3 1,917 08-13-2016 01:20 PM
آخرین ارسال: alifarzam
  نیازمند سرمایه گذار در زمینه بورس wikionline 0 942 07-27-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: wikionline

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS