ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اطلاعیه ها
زمان کنونی: 04-19-2024, 03:01 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: ناظم ارشد
آخرین ارسال: ناظم ارشد
پاسخ: 6
بازدید: 2179

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه ها
04-24-2013, 06:12 PM
ارسال: #1
RE: اطلاعیه ها
با سلام
خدمت همه دوستان و اساتید گرامی

من ناظم جدید این خانواده هستم امیدوارم بتوانم به پیشرفت بهتر این انجمن کمک کنم.

سبز باشید

احترام به دیگران،مهمترین شرط استفاده از این انجمن است.
ابتدا جستجو سپس ارسال مطلب و تاپیک!
تاپیک قوانین سایت
قوانین ارسال مطلب در سایت
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: صدفی , یک همراه سبز , mallarme , مهدی گل محمدی , mjdehghani , کامیار کاظمی , jahanagahi , mohammadshamosi , Delta.H , goldmen , habib tousi , mir abbas , مــجــیــנ , 0625 , Aseman , Mrs.Seyedi , bahador , sir-mahyar
04-24-2013, 06:25 PM
ارسال: #2
با سلام و عرض ادب
من هم جدیداً به عنوان ناظم در خدمت دوستان هستم.
امیدوارم با رعایت نظم و اجرای قوانین سایت توسط همه اعضای محترم، مجبور به پیگیری و برخورد با هیچ کس و حذف یا ویرایش هیچ مطلبی نشویم.
با تشکر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , mallarme , mohammadshamosi , Delta.H , tondar12 , goldmen , صدفی , habib tousi , principal , mir abbas , مــجــیــנ , 0625 , Aseman , bitumen , Mrs.Seyedi , bahador , یک همراه سبز , دشتستانی 92 , sir-mahyar
05-07-2013, 11:15 AM
ارسال: #3
توجه کنید که:

کلیه پیشنهادهای ارائه خدمات و محصولات (خرید و فروش) باید در بخش بازارچه ارسال شود.
کلیه پیشنهادهای همکاری باید در بخش بازارچه ارائه شود.
طبق قوانین بخش بازارچه، ارسال ها بعد از تائید به نمایش در می آید، از ارسال چندباره جلوگیری کرده و صبور باشید تا تاپیک شما تائید شود.
ارسال هر گونه لینک طبق مرامنامه باید با قراردادن لینک انجمن در سایت خود، صورت گیرد.
آگهی هایی که غیر از بازارچه ارسال شود، حذف میشود.

در بخش "آگهی های کسب درآمد سریع (مخصوص بنرهای تبلیغاتی سایت)" همان طور که از نامش پیداست، مخصوص تاپیک بنرهای تبلیغاتی انجمن و آگهی های صندوق های استانی (با ارسال اکانت نماینده استان) است که ارسال ها در این تاپیک بدون لزوم تائید قبل از نمایش، فورا نمایش داده میشود.

تشکر شده توسط: goldmen , mohammadshamosi , UNC , 3ObHaN , mir abbas , Aseman , karafarin , bitumen , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , صدفی , MARYAR , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi , Delta.H , مــجــیــנ , jahanagahi , yu3f , bahador , 0625 , یک همراه سبز , sir-mahyar , principal
05-08-2013, 12:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-08-2013 12:33 PM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #4
بعضی از دوستان سوال می کنند چرا تعداد ارسالهای ثبت شده ما در روزهای اخیر کم میشود؟

لطفا پست زیر را بخوانید
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...5#pid87205

تعدادی از تاپیکها در حال انتقال به بخش سلامتی،سرگرمی و درد دل های یک میلیاردر هست. همانطور که گفته شد پست های بخش فوق ،شمارش نمی شوند.به همین علت پستهایی که به این بخش منتقل می شود از مجموع ارسالهای ثبت شده کاربران کسر می گردد

موفق باشید

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , goldmen , mohammadshamosi , bahador , مهدی گل محمدی , یک همراه سبز , 0625 , mir abbas , sir-mahyar , principal
05-13-2013, 12:13 PM
ارسال: #5
اعضای محترم سایت

از این تاریخ و با افتتاح بازارچه مرکزی و حقیقی انجمن زدن هرگونه تاپیک تبلیغاتی و یا تبلیغ سایت و وبلاگ و یا حرفه در امضا ممنوع می باشد.

لطفا هر چه زودتر نسبت به ویرایش امضاهای خود اقدام نمائید.

تشکر شده توسط: m-jalalvand , MARYAR , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , یک همراه سبز , صدفی , Delta.H , 0625 , کامیار کاظمی , دشتستانی 92 , مجتبی سلطانی , zoofanoon , mir abbas , sir-mahyar , jahanagahi , 3ObHaN
05-13-2013, 10:25 PM
ارسال: #6
اعضای محترم
برای ارسال تشکرها، تبریک، تسلیت های مذهبی و یا دوستانه از زیر انجمن جدید " اعمال ماه ها، تشکرها، تبریکات و تسلیت های مذهبی و دوستانه" استفاده کنید.
همچنین دقت فرمائید موضوعی که می خواهید برای آن تاپیک بزنید اگر قبلا تاپیکی با موضوع مشابه وجود داشته در همان تاپیک ارسال خود را انجام داده و از زدن تاپیک جدید اضافی خودداری کنید.

تشکر شده توسط: MARYAR , sir-mahyar , jahanagahi , دهدار , mir abbas , 3ObHaN , 0625 , مــجــیــנ , principal
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خالی کردن صندوق پیام ها کامیار کاظمی 1 606 11-15-2012 12:49 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  افزایش نمایش تعداد ارسال ها dara 3 1,146 04-22-2012 10:59 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS