ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شرابط یک بازاریاب خوب
زمان کنونی: 04-20-2024, 08:53 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: یک همراه سبز
پاسخ: 13
بازدید: 3141

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرابط یک بازاریاب خوب
10-02-2012, 03:22 PM
ارسال: #1
شرابط یک بازاریاب خوب
برای بازاریابی چنانچه فرد شرایط ذیل را داشته باشد پر درآمد است:
- اعتماد بنفس عالی
- سماجت
- روابط عمومی بالا
- ایمان و عشق و علاقه بکار
- شیک پوشی
جدا از بازاریابی اینترنتی , در کار بیمه- لوازم بهداشتی - ارائه لوازم ساختمانی - بازاریابی برای آسانسور و.....می توان درآمد زاوی کرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: dara , vahid61 , c4t3r , amiryazdani138 , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , nami , mteam , mir abbas , mohajer.my , P@RSA , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , یک همراه سبز , نی نی عسلی , سیدمهدی هاشمی , yu3f , ابراهیم رضایی , dgostar_behnam , dehvar
10-02-2012, 05:50 PM
ارسال: #2
RE: شرابط یک بازاریاب خوب
جناب قربانیان پیگیری مداومت و پشتکار در کار بازاریابی را بنده با اجازه شما اضافه می کنم
در ضمن در همه زمینه ها ی بازار یابی نیاز به شیک پوشی نمی باشد بلکه متناسب با طرف مقابل و نوع کالا باشه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , Delta.H , mohajer.my , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , yu3f
10-02-2012, 06:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-02-2012 07:01 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
(10-02-2012 05:50 PM)سعید محمدی نوشته شده توسط:  جناب قربانیان پیگیری مداومت و پشتکار در کار بازاریابی را بنده با اجازه شما اضافه می کنم
در ضمن در همه زمینه ها ی بازار یابی نیاز به شیک پوشی نمی باشد بلکه متناسب با طرف مقابل و نوع کالا باشه

باتشکر از شما:
1- سماجت همان پیگیری و مداومت و پشتکار است.
2- یکی از صفات بارز هر بازاریاب در هر شرایطی شیک پوشی است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , nami , Delta.H , mohajer.my , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , یک همراه سبز , نی نی عسلی , yu3f
10-25-2012, 04:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-25-2012 08:21 PM، توسط amiryazdani138.)
ارسال: #4
سلام.
به نظرتون بازاریابی ذاتی هست یا اکتسابی هست؟
دیدید بعضی از آدم ها از همون بچگی فن بیان و هنر فروختن رو دارند؟و بعضی ها هم با سن بالا این هنر رو ندارند .
به نظرتون میشه بازاریابی رو ذاتی حساب کرد؟
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , 3ObHaN , Delta.H , مــجــیــנ , مهدی گل محمدی , jahanagahi , sir-mahyar , yu3f , mohajer.my
10-26-2012, 10:59 AM
ارسال: #5
یه خاطره از شیک پوشی بگم.
سال گذشته من و دوستم علی برای بازاریابی به یه کارگاه تولید مبلمان تو خیابان اتحاد(تهرانپارس)رفته بودیم.
کت شلوار پوشیده بودیم و شیک کرده بودیم وارد کارگاه شدیم.همین که وارد شدیم یه کارگر اومد جلو و پرسید امری داشتید؟
ما هم خیلی محترمانه گفتیم با مدیریت کار داریم چند لحظه میخواهیم وقتشون رو بگیریم.
بنده خدا دست و پاشو گم کرد.
با تته پته گفت الان صداشون میکنم.رفت و بعد از 5 دقیقه اومد گفت مدیریت نیستن و رفتن بیرون.
ماهم که ول کن نبودیم رفتیم نشستیم دفتر مدیریت حدودا 30 دقیقه نشستیم دست آخر بالاخره اومد
اول یه سلام معمولی داد و بعد ملتمسانه گفت:آقا ما بخدا 5 ماهه کارگاه رو زدیم و این کارگرا هیچ کدوم بیمه نیستن و ما در بودجه کم آوردیم و الان داریم تلاش میکنیم که موانع رو برطرف کنیم.
ما خندمون گرفت و من گفتم ان شالله مشکلاتتون حل میشه و کسب و کارتون رونق میگیره و ماهم برای همین امر اینجا حضور داریم.
یه دفعه اون بنده خدا تعجب کرد و گفت مگه شما مأمور مالیات و دارایی نیستید؟؟؟؟؟؟
ما با یه خنده زیرکانه گفتیم:نه
وای دوست داشتم اونجا بودید و خنده های آقا وفایی رو میدید.سه تامون مرده بودیم از خنده.
از اون به بعد یکی از بهترین مشتریان ما شد آقای وفایی و هنوزم هر وقت میریم اونجا به ما میگن مآمور مالیات.
Big Grin

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: P@RSA , amiryazdani138 , مــجــیــנ , کامیار کاظمی , 3ObHaN , mir abbas , فرهاد قربانی , حامد , Mrs.Seyedi , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , نی نی عسلی , sir-mahyar , یک همراه سبز , مسعود کوچولو , yu3f , ابراهیم رضایی , mohajer.my , Nuruzzaad
10-26-2012, 11:13 AM
ارسال: #6
(10-02-2012 03:22 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:   برای بازاریابی چنانچه فرد شرایط ذیل را داشته باشد پر درآمد است:
- اعتماد بنفس عالی
- سماجت
- روابط عمومی بالا
- شیک پوشی
جدا از بازاریابی اینترنتی , در کار بیمه- لوازم بهداشتی - ارائه لوازم ساختمانی - بازاریابی برای آسانسور و.....می توان درآمد زاوی کرد.

عزیزانی که میخواهند این حرکت را انجام دهند موارد ذکر شده را یادداشت کرده و بر روی تک تک آن مطالعه دقیق و تجسم کافی داشته باشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , حامد , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , یک همراه سبز , yu3f , mohajer.my
10-26-2012, 12:05 PM
ارسال: #7
(10-26-2012 10:59 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  یه خاطره از شیک پوشی بگم.
سال گذشته من و دوستم علی برای بازاریابی به یه کارگاه تولید مبلمان تو خیابان اتحاد(تهرانپارس)رفته بودیم.
کت شلوار پوشیده بودیم و شیک کرده بودیم وارد کارگاه شدیم.همین که وارد شدیم یه کارگر اومد جلو و پرسید امری داشتید؟
ما هم خیلی محترمانه گفتیم با مدیریت کار داریم چند لحظه میخواهیم وقتشون رو بگیریم.
بنده خدا دست و پاشو گم کرد.
با تته پته گفت الان صداشون میکنم.رفت و بعد از 5 دقیقه اومد گفت مدیریت نیستن و رفتن بیرون.
ماهم که ول کن نبودیم رفتیم نشستیم دفتر مدیریت حدودا 30 دقیقه نشستیم دست آخر بالاخره اومد
اول یه سلام معمولی داد و بعد ملتمسانه گفت:آقا ما بخدا 5 ماهه کارگاه رو زدیم و این کارگرا هیچ کدوم بیمه نیستن و ما در بودجه کم آوردیم و الان داریم تلاش میکنیم که موانع رو برطرف کنیم.
ما خندمون گرفت و من گفتم ان شالله مشکلاتتون حل میشه و کسب و کارتون رونق میگیره و ماهم برای همین امر اینجا حضور داریم.
یه دفعه اون بنده خدا تعجب کرد و گفت مگه شما مأمور مالیات و دارایی نیستید؟؟؟؟؟؟
ما با یه خنده زیرکانه گفتیم:نه
وای دوست داشتم اونجا بودید و خنده های آقا وفایی رو میدید.سه تامون مرده بودیم از خنده.
از اون به بعد یکی از بهترین مشتریان ما شد آقای وفایی و هنوزم هر وقت میریم اونجا به ما میگن مآمور مالیات.
Big Grin
به نظر من دلیل ترس مدیر این بوده که با اینکه شما مراجعه کردید و ایشون حضور نداشتند زمان زیادی رو صبر کردید تا ایشون بیاد ، به خاطر همین فکر کرده مسئله ی خیلی مهمی هست.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , حامد , Mrs.Seyedi , yu3f , ابراهیم رضایی
03-09-2013, 09:36 PM
ارسال: #8
(10-02-2012 03:22 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:   برای بازاریابی چنانچه فرد شرایط ذیل را داشته باشد پر درآمد است:
- اعتماد بنفس عالی
- سماجت
- روابط عمومی بالا
- شیک پوشی

عزیزانی که میخواهند این حرکت را انجام دهند موارد ذکر شده را یادداشت کرده و بر روی تک تک آن مطالعه دقیق و تجسم کافی داشته باشید.
[/quote]
برای بازاریابی چنانچه فرد شرایط ذیل را داشته باشد پر درآمد است:[/color]
- اعتماد بنفس عالی: دارم
- سماجت : تا اندازه ای که مشتری را بیزار نکنم
- روابط عمومی بالا : منظورتان دقیقا چیست؟ چه رفتار یا اعمالی باید داشته باشیم تا بدانیم روابط عمومی بالایی داریم یا خیر؟
- ایمان و عشق و علاقه بکار: به کارم ایمان و علاقه دارم
- شیک پوشی: دقیقا منظورتان چیست؟ بنده یک خانم محجبه چادری هستم.
لطفا واضح توضیح دهید. متشکرم

لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم[/align]
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , jahanagahi , toofan245 , yu3f , habib tousi , mohajer.my , sir-mahyar
03-09-2013, 10:22 PM
ارسال: #9
(03-09-2013 09:36 PM)نی نی عسلی نوشته شده توسط:  
- اعتماد بنفس عالی
- سماجت
- روابط عمومی بالا
- شیک پوشی

برای بازاریابی چنانچه فرد شرایط ذیل را داشته باشد پر درآمد است:[/color]
- اعتماد بنفس عالی: دارم
- سماجت : تا اندازه ای که مشتری را بیزار نکنم
- روابط عمومی بالا : منظورتان دقیقا چیست؟ چه رفتار یا اعمالی باید داشته باشیم تا بدانیم روابط عمومی بالایی داریم یا خیر؟
- ایمان و عشق و علاقه بکار: به کارم ایمان و علاقه دارم
- شیک پوشی: دقیقا منظورتان چیست؟ بنده یک خانم محجبه چادری هستم.
لطفا واضح توضیح دهید. متشکرم
[/quote]
1- روابط عمومی بالا :
هنر، فن و علم مردمداری . هنر و خلاقیت .مهارتهای ارتباطات انسانی.مهارت داشتن در فن بیان. شنونده خوبی بودن. به عقاید دیگران احترام گذاشتن.باورها و علایق سایرین را همانگونه که هستند پذیرفتن چرا که هرکس از دید خود بهترین است .خوب گوش دادن، خوب درک کردن، سریع­البیان و سریع الانتقال بودن.
2- شیک پوشی.تمیز پوشیدن .چه محجبه بودن و چه با مانتو برای خانمها و تمیز پوشیدن برای آقایان.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: toofan245 , فرهاد قربانی , نی نی عسلی , yu3f , ابراهیم رضایی , mohajer.my , sir-mahyar , dehvar
03-09-2013, 10:28 PM
ارسال: #10
به نظرم بعد از روابط عمومی بالا مهمترین مشخصه یک بازاریاب آشنایی کامل به اون کالا یا خدمتی است که میخواد براش بازاریابی کنه هستش

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , 0625 , yu3f , نی نی عسلی , mohajer.my , mahdi5e
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک وب سایت موفق چه ویژگی هایی می بایست داشته باشد؟ neda2000 1 494 07-27-2017 11:22 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  چگونه یک وب سایت با کیفیت را طراحی کرده و آن را توسعه دهیم؟ neda2000 1 518 07-11-2017 10:01 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  معرفی برنامه های خوب شبکه تلویزیونی بازار karafarin 13 1,929 08-03-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: Danial_Javadi
  خلاصه کتاب « مدیر یک دقیقه ای » dara 15 5,022 06-01-2015 06:48 PM
آخرین ارسال: آشنا
  چگونگی دریافت مجوز و ثبت حق امتیاز یک پکیج آموزشی h.afkhami 1 1,025 04-09-2014 05:07 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
Rainbow جزوه بسیار زیبای پول سازی در قرن بیست و یک mrghafoory 15 3,122 01-13-2014 11:20 AM
آخرین ارسال: Iraj_27
  هر روز یک تجربه ، هر روز یک درس جدید مهدی 1 6 1,838 01-05-2014 10:19 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  آموزش خط نستعلیق تحریری برای بچه های خوب انجمن m-jalalvand 15 4,671 12-05-2013 02:36 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  یک تجربه ی ارزان arm84 10 1,912 11-20-2013 02:23 PM
آخرین ارسال: sahar_farjad
  5 نکته برای یک فروش به یاد ماندنی m-jalalvand 3 1,378 09-30-2013 12:56 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  اگر بازاریاب هستید این ده اشتباه فاحش را انجام ندهید m-jalalvand 0 583 04-29-2013 07:50 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  نکاتی مفید برای برقراری یک مذاکره تجاری موفق m-jalalvand 0 940 04-16-2013 10:39 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  بهترین زمان برای معرفی یک محصول جدید به بازار چه زمانی است؟ karafarin 1 994 03-12-2013 04:05 PM
آخرین ارسال: بابایی
  روش های اعتمادسازی در میان کارکنان یک سازمان mrghafoory 0 510 12-11-2012 11:17 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  خرده تجربیات یک طراح گرافیک mohammadshamosi 0 827 12-07-2012 04:07 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  خبر خوب برای علاقه مندان به یادگیری طراحی داخلی و دکوراسیون مهتاب 19 4,646 11-28-2012 01:30 PM
آخرین ارسال: مهتاب
Rainbow موفقیت یک دختر ۱۷ ساله که میلیونر شد mrghafoory 0 863 11-24-2012 05:39 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  چگونه موفق شدم – امپراطوری یک دختر فقیر mallarme 0 2,471 10-29-2012 10:30 PM
آخرین ارسال: mallarme

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS