ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

§♥☺اگه دوست داری پولدار بشی حتما بیا §♥☺
زمان کنونی: 04-18-2024, 11:25 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: مهران 313
آخرین ارسال: مهران 313
پاسخ: 3
بازدید: 1628

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-08-2013, 09:34 PM
ارسال: #1
بسم الله

امام علی علیه السلام :
شرافت به خرد و ادب است نه به ثروت و مال

سلام
دین اسلام کاملترین دین هست و برای همه چیز برنامه دارد و در رابطه با رزق و روزی در آموزه های دینی ما آمده است که نمک سفرتون رو هم از ما بخواهید یعنی یک مومن مسلمان باید اعتقاد داشته باشد که رزق و روزی دست خداست ....

همانطورکه در جای جای قرآن ، کلام الهی خوانده ایم که :

" والله یرزق من یشاء بغیر حساب " "و خدا به هر که خواهد روزی بی حساب می بخشد"...

اما آیا کسی که روزیش کمه تا آخر عمرش باید همینطور بمونه؟

آیا درسته بگیم خدا خواسته که مثلا روزی من اینهمه باشه و همینطور دست رو دست بذاریم؟...

من که اصلن اینو قبول ندارم....چون خداوند برای هر چیزی کلیدی قرار داده و کلید تغییر قضا و قدر الهی هم دعاست....همانطور که در احادیث بسیاری داریم که الدعا یرد القضا.

یعنی رک بگم ... ممکنه دو نفر به یه اندازه برای کسب روزی حلال تلاش کنند اما یکی زندگی سختی را داشته باشه و یکی زندگی راحتی...یعنی یکی ممکنه پولدار بشه یکی هم هر کار میکنه همیشه هشتش گروی نهش باشه.

البته رزق و روزی فقط پول و مادیات را شامل نمیشه بلکه مهمتر از مادیات ، رزق و روزی معنویه....

و ما هر جا حرف از روزی میزنیم هر دو را شامل میشود.

پس ما در اینجا سعی خواهیم کرد که کلیه اعمالی که سبب توسعه رزق میشوند و یا کارهایی که بر اساس احادیث و روایات باعث فقر و تنگدستی میشند را جمع کنیم تا با عمل به اون زندگی و سعادت خود را در دو جهان تضمین کنیم

بنابراین ... دوست عزیز...با ما برای رسیدن به این هدف همراه شو و در جمع آوری وسایل مورد نیاز برای رسیدن به این هدف کمکمون کن.

یا علی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sajjad , ناصر صادقی , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , HadiMahmoodi , توانا , mosafer bedar , صابری , HHD , mahdi5e , مجتبی سلطانی
03-08-2013, 10:16 PM
ارسال: #2
RE: §♥☺اگه دوست داری پولدار بشی حتما بیا §♥☺
حرکت خوبیه من موافقم دستت درد نکنه.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , مهران 313 , mir abbas , HadiMahmoodi , توانا , صابری
03-08-2013, 10:34 PM
ارسال: #3
RE: §♥☺اگه دوست داری پولدار بشی حتما بیا §♥☺
هر گنج سعادت كه خدا داد به حافظ *** از يمن دعاى شب و ورد سحرى بود

شب و شب زنده‌ داري

عبادت و راز و نياز با تنها معبود جهان هستي، آن هم در دل تاريك شب، براي «اهل دل» لذّتي فوق العاده و غير قابل وصف دارد!.

آنان كه توفيق شب زنده‌داري نصيبشان مي‌شود و قطره‌اي از محبت پروردگار بر مشام جانشان رسيده است، تمام دنيا و آنچه در آن است، در نظرشان كوچك و حقير است.

بله دوستان اولین مطلب نماز شب است

پیامبر (ص) فرمود:«همواره جبرئیل به نماز شب سفارش مى‏کرد تا گمان کردم که بهترین امت من هرگز نخواهند خوابید و شب زنده دار خواهند بود».

فواید نماز شب

باعث استجابت سريع دعا است
باعث زيبايي صورت و شادابي چهره و نوراني شدن آن در طول روز است
باعث مهر و محبت و محبوب القلوب شدن بين مردم است

باعث جلب رزق و روزي فراوان و ادعاي قرض است

اینها برخی از ثواب نماز شب بوده که کسی جز او نمیتواند شمارش کند

طریقه خواندن

نمازشب نیاز به تمرین و شناخت دارد. بنابراین من که صفر کیلو مترم شاید اوائل بلند شوم و لحظاتی در سجاده بنشینم کفایت کند یعنی همین که سحر را درک کنم و با خدا خلوتی داشته باشم. بعد از آن مدتی بر سه رکعت آخر تمرکز کنم و به تدریج زیادتر کنم
امیرالمومنین فرمودند: بهترین عمل عملی است که کم ولی مداوم باشد. چون بالاخره همین استمرار سبب رشد و زیادی هم می شود.

پس از وضو آماده ی نماز می شوید نیت چیزی جز همان قصد شما که برای رضای خدا برخواسته اید و میخواهید نماز شب بخوانید ، نیست . حد اقل نماز شب این است که دو رکعت نماز به نام «شفع» مانند نماز صبح بخوانی و پس از آن یک رکعت نماز به نام « وتر» میخوانید .در این نماز یک رکعتی پس از حمد و سوره قنوت می گیرید و در قنوت هر چه دوست دارید از خدا می خواهید(حتی به زبان فارسی می توانید دعا کنید) اما بهتر است هفتاد مرتبه استغفرالله ربی و اتوب الیه بگویید ، _البته در نمازهاي مستحبي مثل نماز شب می توان سوره و قنوت را هم نخواند_پس از رکوع و دوسجده تشهد خوانده و سلام می دهید .
 تشکر شده توسط: HadiMahmoodi , mir abbas , مهدی گل محمدی , توانا , مصطفي , حامد , sir-mahyar , mosafer bedar , صابری , HHD , mahdi5e , majid hashemi , مجتبی سلطانی , amir_PS
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای پولدار شدن چه کار باید کرد؟ صدفی 5 2,965 08-22-2014 02:32 AM
آخرین ارسال: پول دوست ولی شیرازی
  دوست داريد فرد مقابلتون را بشناسید؟ MARYAR 0 868 09-14-2011 08:16 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS