ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

حمله ... !
زمان کنونی: 04-19-2024, 08:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: mohsen k1
پاسخ: 18
بازدید: 2623

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمله ... !
02-08-2013, 07:25 PM
ارسال: #11
RE: حمله ... !
واقعا فجیع بودند؛ ممنون از دوستان بزرگوار بویژه آقای کاظمی.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , صابری , habib tousi , sir-mahyar , mir abbas , safari-cht , maxsoulfly , mohsen k1
02-08-2013, 07:34 PM
ارسال: #12
مرگ دست خداست پراید فقط وسیله است

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR , صابری , من میلیاردرم , habib tousi , sir-mahyar , mir abbas , cold_fear , dara , mahdi5e , safari-cht , maxsoulfly , mosafere55 , bitumen
02-08-2013, 11:32 PM
ارسال: #13
واقعا این صحنه ها تاسف آور است . بدی ما ایرونیها همینه دیگه وقتی می فهمیم داره گرون میشه یا میخواد گرون شود بیشتر هجوم می آوریم اینجوری جای پیشرفتی نیست هرچی سرمون میاد به خاطر فرهنگ غلط خودمون هست .ای کاش کمی به خودمون بیایم و باور کنیم میتونیم سرنوشت خودمون را عوض کنیم . با همین پول پراید که میخواهیم توی ایران بدهیم در کشورهای خارج بهترین ماشینها را سوار شویم .

تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , sir-mahyar , من میلیاردرم , mir abbas , cold_fear , صابری , dara , safari-cht , maxsoulfly , Saeedmelua , mohsen k1
02-09-2013, 09:39 AM
ارسال: #14
سلام.
یادم هست که چند وقت پیش شیر دامدارن گران شد (البته در شهرستانها نه در تهران!) و کیفیتش هم فوق العاده اومد پایین!
به دوستم که مغازه سوپری داره و در شرف پیوستن به جمع ما هم هست گفتم که چرا اصلا شیر دامداران پیاده میکنی؟
خوب یه مارک دیگه بیار!
جواب داد: وقتی مشتری راه به راه میاد و شیر دامدارن میخواد من چکار کنم؟ مجبورم بیارم!
تاره من نیارم میرند از سوپری بالاتر از ما میخرند!
دیدم راست میگه! پس مشکل درخود ماست که تا یه چیزی گرون میشه بیشتر میخریم و براش سر و دست میشکنیم!
یا یه مورد دیگه!
دوستی دارم که قطعات الکترونیک میفروشه و شاید اطلاع داشته باشید که قطعات تا 3 یا حتی 4 برابر هم گران شده اند!
بهش گفتم که چرا با این قیمتها قطعه میارید ؟ نیارید تا مجبور شوند ارزانش کنند!
جواب داد ممکن است شما بیایی 4 قلم جنس بخری بری! اما من برای شهرستانها و روستاههای اطراف کارتن کارتن دارم قطعه میفرستم و هر قیمتی هم بدیم میبرند!
منهم مجبورم به هر قیمتی شده خرید کنم تا قطعه برای فروش داشته باشم!
دیگه هیچی نگفتم!!!
آخه روستایی عزیز! همکار گرامی! چرا به هر قیمتی قطعه میخری؟
خوب نخر تا مجبور شن کمی ارزانش کنند! [تصویر: Itchy-01-june.gif]

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
 تشکر شده توسط: goldmen , sir-mahyar , dara , mahdi5e , safari-cht , maxsoulfly , mir abbas , 3ObHaN , من میلیاردرم , Saeedmelua , کامیار کاظمی , bitumen
02-09-2013, 12:21 PM
ارسال: #15
یکی از دلایل رکورد در کشورهای پیشرفته اینه که وقتی محصولی بدون تغییر کیفیت رشد قیمت داشته باشد مردم از خریدش خودداری میکنند تا حدی که رکود بوجود میاد و محصولاتشون فروش نمیره.اما ایران وقتی جنسی گرون بشه مردم هجوم میبرند فکر کنم باید سه شیفته کارخانه کار کنه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: safari-cht , صابری , maxsoulfly , 3ObHaN , من میلیاردرم , soltan_sal , mohsen k1 , mir abbas , کامیار کاظمی
02-09-2013, 01:45 PM
ارسال: #16
یه سری مسایل هست که نمی شه گفت ( می گن سیاسیه)
بعضی چیزا رو میشه نخرید بعضی چیزا رو نه
نخریدن به نظر من چاره اصلی کار نیست
باید مردم یاد بگیرن صحیح بخرن .
مثلاً بحران برنج داریم . طرف داره می ره 10 تا گونی میخره در صورتیکه یه دونش برا یه ماهش بسه . با این کار توازن عرضه و تقاضا بهم می خوره و جنس مورد نظر گرون میشه
ما موجودیمون1500 میلیون کیلو برنجه به ازای هر نفر 20 کیلو در سال ( مثلاً ) حالا یه نفر میره 200 کلیو می خره ، 9 نفر دیگه برنج ندارن ، چیکار کنیم . تولید که نداریم می ریسم با ارز 4000 تومن وارد می کنیم ، پس اون 9 نفره باید برنج وارداتی گرونتر رو بخرن که چه خبره یه نفر بیشتر از حق خودش برداشته . تازه این وسط طمع تاجر رو به دلیل تقاضای زیاد اضافه کنید ( البته بیشتر .......... هستن ). این ساده ترین معادلش بود چندین معادله دیگه داره ، که در این بحث جاش نیست .
صحیح خرید کردن فرهنگیه که مردم ما ندارن و به نفع بعضیا هم هست که نداشته باشن و به خاطر همین یه تیزر و یا هیچ فعالیت برای القای اون تو جامعه نمی شه .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , goldmen , من میلیاردرم , soltan_sal , صابری , safari-cht , mohsen k1 , Delta.H , mir abbas , کامیار کاظمی , dara
02-09-2013, 03:39 PM
ارسال: #17
درووووووووووووووووود به تمام بچه ها واقعا حرفای دله منو زدن و توی این اوضاع احوالی که همه دم از گرونی می زنند و از این که شما آگاه هستین خیلی لذت بردم درووووووووووود بر شما به امید روزی که هرکسی با فکرش و طرز فکرش دنیارو عوض کنه
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , صابری , safari-cht , mohsen k1 , mir abbas , کامیار کاظمی
02-09-2013, 07:09 PM
ارسال: #18
سلام به همه ، واقعا باید خرید این خودروهای بی کیفیت را تحریم کرد

اگر خبرهای صنعت خودرو رو بعد از گرونی قیمتهای اخیر دنبال کرده باشید ، سازمان حمایت از مصرف کننده اعلام کرده که این قیمتها هنوز قطعی نیست ، این یعنی خودشونم میدونن قیمتها نوجومی هستش و میخوان ببینن واکنش مردم نسبت به این افزایش قیمتها چیه

من خودم میخواستم یک ماه پیش یک پراید ثبت نام کنم ؛ که با دیدن این قیمتها منصرف شدم،

خدایا بخاطر نعمتهائی که بمن داده ای همیشه تو را شاکرم.
دیـــــروز سپری شده ، امــــروز را دوست دارم و از فـــردای خود نمی هراسم ( ویلیام آلن هوایت)
 تشکر شده توسط: صابری , safari-cht , mir abbas , کامیار کاظمی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS