ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بررسی کتاب معجزه ( راندابرن )
زمان کنونی: 04-25-2024, 09:48 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: بهداد
آخرین ارسال: بهداد
پاسخ: 36
بازدید: 25587

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی کتاب معجزه ( راندابرن )
01-18-2013, 04:43 PM
ارسال: #21
RE: بررسی کتاب معجزه ( راندابرن )
---------------------------
این لینک اسکن با کیفیت چک بانک شکرگزاری هست برای دوستان علاقه مند:

http://up.download.ir/di-GMJH.jpg

---------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , حامد , بهداد , jahanagahi , کامیار کاظمی , mohajer.my , درناز , کیمیاگر , mir abbas , Delta.H , successman , خانم میلیاردر
01-21-2013, 09:47 PM
ارسال: #22
سلام

همه ما در طول زندگی خود، با مشکلات بسیاری مواجه میشویم که گاهی نمیدانیم باید چگونه آنها را حل و فصل کنیم....
ما را سراسیمه می کند، غمگین می کند و گاه در شرایطی هستیم که قدرت حل و فصل آن ها را نداریم.

تمرین کارهای انجام دادنی، در مورد مشکلاتی به ظاهر جزئی هست که قدرت انسان را سلب میکند.

ما تنها باید بدانیم برای هر کاری که در آن دچار استیصال شده ایم، طوری شکرگزاری کنیم که انگار انجام شده است و ما را از استیصال نجات داده است.
وظیفه ما تنها شکرگزاری و باور این امر است که همه چی مرتب است و فهمیدن اینکه این اتفاق چگونه رخ میدهد ، در حیطه وظایف شما نیست.

پس همین الان، فهرستی از مهم ترین کارهایی که بلافصل مانده و یا دوست دارید انجام گیرد، تهیه نمایید.
به ترتیب برای هریک از آنها تمرکز و تجسم کنید به خوبی و منظم انجام شده است.

ما باید بیاموزیم بر روی راه حل ها تمرکز کنیم و تمرکز بر مشکلات بیشتر آنها را به سمت ما جذب خواهد کرد.

کارهان انجام نشده و یا اتفاقات نابهنگامی که عنان از ما میگیرند برای همه ما رخ میدهد....تنها توانایی ما برای مواجه با این مسائل نشان دهنده ایمان ما به معجزه هاست.
پاینده باشید هماره....

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , soltan_sal , mohajer.my , درناز , maxsoulfly , Delta.H , mosafer bedar , صابری , mir abbas , successman , حامد , dara , خانم میلیاردر , mahdi5e , koruosh
01-22-2013, 12:08 AM
ارسال: #23
[تصویر: 1358796980541.jpg]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: درناز , maxsoulfly , بهداد , کامیار کاظمی , mir abbas , jahanagahi , successman , mohajer.my , M3HDI , manali , dara , خانم میلیاردر , mahdi5e
01-22-2013, 02:57 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-22-2013 03:04 AM، توسط درناز.)
ارسال: #24
"هر روز صدها بار به خودم خاطرنشان میکنم که زندگی درونی و بیرونی من به تلاش سایر مردم، زنده یا مرده،بستگی دارد و من هم باید تلاش خودم را بکنم تا به همین اندازه ای که دریافت کرده ام یا هنوز در حال دریافت هستم، از خودم مایه بگذارم."
آلبرت انیشتین

انیشتین از این طریق یکی از رازهای شگفت انگیز موفقیت خود را به ما اهدا کرد:شکرگزاری هر روز!
اگر میخواهی موفقیت را در زندگی ات به وجود بیاوری امروز تو هم مانند انیشتین صد با بگو: خدایا شکرت و این کار را با برداشتن صد گام شگفت انگیز انجام بده.
با اینکه ممکن است غیر قابل باور به نظرت برسد که گام برداشتن میتواند تحولی در زندگی ات ایجاد کند، پی میبری این یکی از قدرتمند ترین کارهاییست که میتوانی انجام دهی.
برای برداشتن گامهای شگفت انگیز یک گام بردار و در ذهنت عبارت اعجاز آمیز خدایا شکرت را به محض اینکه پایت به زمین رسید بگو و وقتی پای دیگرت به زمین رسید بگو خدایا شکرت. و باهرگام عبارتخدایا شکرت را بر زبان بیاور. تو میتوانی گامهای شگفت انگیز سر راهت را برای هر کاری که برایت مهم است برداری. مانند: امتحانات، قرار ملاقات، مصاحبه کاری، رفتن به بانک، پارک، از بلوکی به بلوکی دیگر، در خانه ات از اتاقی به اتاق دیگر...
اگر به حال و هوای خودت قبل از شروع توجه کنی متوجه تفاوتی زیاد در حال و هوای بعد از گام برداشتن معجزه آسا میشوی.
برای برداشتن مؤثرترین گامهای معجزه آفرین، به مدت نود ثانیه گامهای شگفت انگیز بردار. این تمرین دقیقآ برای برداشتن یکصد گام نیست بلکه برداشتن دست کم این تعداد گام است.چون این تعداد گام در حال و هوای تو تحولی ایجاد میکند. یکبار که در طی این مسافت تقریبی فارغ و آزاد باشی،میتوانی یکصد گام شکرگزاری را برداری.
هنگامی که این تمرین را انجام میدهی گامهایت را نشمار. به جای شمردن عبارت اعجاز آفرین خدایا شکرت را با هر گامی بر زبان بیاور. وقتی تمرین معجزه آسای امروز را کامل کنی، صد بار عبارت اعجاز آمیز خدایا شکرت را گفته ای.
چند روز از عمرت یکصد مرتبه گفته ای خدایا شکرت؟!

بابام یه چک به من داد و گفت سر راهت برو بانک ببین جاشو پر کرده یا نه. تاریخش 15 روز قبل بود. گفت دو سه بار بردم جاش خالییه. هربار هم بهش زنگ میزنم میگه دارم میرم جاشو پر کنم. چکو گرفتم و قدم زنان به سمت بانک راه افتادم. فاصله زیادی نبود اما با هرگام خدارو شکر کردم. بعد هم مقداری گرد شکرگزاری روی چک پاشیدم و دادم به مسئول باجه. گرفت و گفت: خانم الکی مییارین این چکارو طرف 20 تا چک برگه خورده داره. پاس نمیکنه. گفتم من مطمئنم داره. نگاهی به سیستم کرد و گفت: نه خالییه. هیچی نگفتم همونجا واستادم متفکر که نباید خالی باشه. یهو دیدم یه آقایی سراسیمه اومد جلو گفت یه فیش واریز بدین فقط زود بیزحمت که چک دارم. مسئول باجه نگاش کرد و یهو شوکه شد گفت آره یه چکتون هم دست این خانمه. یه نگاهی به چک انداخت و گفت درسته خودشه. بعد هم کلی عذرخواهی کرد و پولو ریخت به حساب وچک برداشت شد. مسئول باجه بهم گفت شما خیلی خوش شانسی. گفتم خودم میدونم.

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن نه دستی از برون که همتی از درون لازم است.
من به اعجاز درونم اعتقادی راسخ دارم.
http://koohidar.blogfa.com
 تشکر شده توسط: Delta.H , maxsoulfly , mosafer bedar , صابری , بهداد , کامیار کاظمی , mir abbas , jahanagahi , mohajer.my , successman , حامد , manali , sajjad , dara , ahmad rezaee , خانم میلیاردر , makok , mahdi5e , mehrdad062 , koruosh , shafaf
01-24-2013, 12:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-24-2013 12:22 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #25
به نام خدای عشق

تمرین شماره 20 : اعجاز قلب

<< شکرگذاری یعنی حافظه ی قلب >> ژان باتیست مسیو

تمرین اعجاز قلب به گونه ای تنظیم شده است که عمیقا احساس شکرگذاری شما را افزایش می دهد ، آن هم با تمرکز ذهنی بر ناحیه ی قلب خودتان . تحقیقات علمی ثابت کرده است با تمرکز بر قلبتان وقتیکه حال و هوای شکرگذاری را احساس می کنید به سرعت ضرب آهنگ قلب یکنواخت و منظم می شود که حاصل آن بهبودی عمده ی دستگاه ایمنی و قلب است .

برای عمیق شدن تمرکز حواستان در این تمرین ، وقتی عبارت ( خدایا شکرت ) را تکرار می کنید دست راستتان را روی قلبتان بگذارید تا تمام حواستان روی قلبتان متمرکز شود .

مختصری از انجام عملی این تمرین :

1 – تمام ذهن و حواستان را بر ناحیه ی قلبتان متمرکز کنید .
2 – چشمانات را ببندید و با تمرکز روی قلبتان بصورت ذهنی عبارت معجزه آفرین ( خدایا شکرت ) را درونی کنید .
3 – فهرستی از 10 خواسته ی مهم خودتان را برگزینید و با خواندن انها ، تلاش کنید روی قلبتان تمرکز کنید .
4 – دوباره چشمانتان را ببندید و آهسته بگویید : (( خدایا شکرت )) .

نتیجه گیری خودم از این تمرین :

این تمرین باعث شد حال و هوای سرزنده بودن به من دست دهد و از آنجا که قلب محل درک احساس است ، هدف از انجام این تمرین شاید عمق بخشیدن به احساس باشد . شکرگذاری ام باعث اتصال من به منشا برکت شد و چیزی که بعد از آن حس کردم ، حس آرامش و شادمانی درونی بود که تا هیچگاه تجربه اش نکرده بودم . وقتی به مبدا اتصال دائمی دارید همه چیز توسط عوامل کائنات به زندگی تان حواله می شود . عمق بخشیدن به این تمرین توانست ذهن و جسمم را از تنشهای روزانه آرام کند . تمرکز به قلب نوعی احترام قائل شدن به خدا و عضوی زحمت کش به نام قلب است .
فقط 8 تمرین تا انتهای این تاپیک باقی مانده است – امید است در این حرکت گروهی عزیزان که از صمیم قلب تمارین را مکتوب می کنند و عزیزانی که دنبال مباحث را دنبال می کنند ، حس و حال همکاری بیشتری ایجاد کند – از تمامی شما بزرگواران سپاسگذارم

خدایا شکرت - خدایا شکرت - خدایا شکرت

منتظر انتشار تمرین 21 از پرنسس کیمیاگر هستیم

روز 21 – نتایج عالی ( کیمیاگر )

با سپاس - بهداد 12_002 10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کیمیاگر , mir abbas , manali , maxsoulfly , حامد , mosafer bedar , dara , mohajer.my , درناز , ahmad rezaee , خانم میلیاردر , makok , mahdi5e , koruosh
01-25-2013, 10:20 AM
ارسال: #26
درود.
من چک کتاب رو اسکن کردم ،در اون مبلغ 60 میلیون ریال معادل 6 میلیون تومان رو نوشتم و طبق تمرین چک جادویی تمرین کردم.
دیروز من یک چک به مبلغ 60 میلیون ریال به دستم رسید. دقیقا همون چیزی که نوشته بودم!!! طریقه به دست آوردنش هم واقعا جادویی و شگفت انگیز بود .
خدایا شکرت، خدایا شکرت، خدایا شکرت

رودها در جاری شدن
و علف ها در سبز شدن معنی پیدا می کنند
کوه ها با قله ها
و دریاها با موجها زندگی پیدا می کنند
وانسان ها
همه ی انسان ها
با عشق، فقط با عشق
پس بار خدایا بر من رحم کن
بر من که می دانم ناتوانم رحم کن
باشد که خانه ای نداشته باشم
باشد که لباس فاخری بر تن نداشته باشم
اما نباشد، هرگز نباشد
که در قلبم عشق نباشد، هرگز نباشد. . .!
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , صابری , successman , mir abbas , حامد , mosafer bedar , dara , maxsoulfly , mohajer.my , درناز , ahmad rezaee , خانم میلیاردر , makok , mahdi5e , koruosh
01-25-2013, 11:06 AM
ارسال: #27
به نام خدای عشق

روز 21 نتایج عالی

گاهی پیش آمده که قبل از انجام کاری به خود می گویی: امیدوارم این کار نتیجه بدهد یا امیدوارم شانس بیاورم. اما همه ما می دانیم زندگی بر اساس شانس واقبال نیست بلکه بر اساس قوانین دقیق و ثابت است و قانونی هم که به نتایج کار حکمفرماست قانون جذب است. اگر از کارهای خود نتایج عالی می خواهی باید فکر ها و احساسات خود را به کار بگیری تا این نتایج را جذب کنی. برای این کار بهترین راه این است که پیشاپیش شکرگذار نتایج عالی کار خود باشی.

((تو در عمل همان چیزی را به دست می آوری که در فکر و احساس خود پروریده ای))

شکرگذاری و سپاس مانع آن می شود که چیزی را جذب کنی که آن را دوست نداری.
تو با استفاده از شکرگذاری در واقع امید ها و شانس ها را به ایمان ویقین تبدیل کرده ای.

هرچه بیشتر این تمرین را انجام دهی کمتر خود را در موقعیتی می بینی که دوست نداری و خود را در جاها و زمانهای غلط نمی بینی.
تو می توانی سپاسگذار نتیجه عالی امتحان خود، مصاحبه استخدامی ، مسابقه ورزشی، دیدار با یک دوست، تعمیر لوله منزل، صحبت با فرزند خود، آزمایشات پزشکی و.....باشی.

1-در آغاز امروز 3 موقعیت جداگانه را که از آنها نتایج عالی انتظار داری بنویس.
2-از قدرت شکرگذاری استفاده کن و جوری آنها را روی کاغذ بیاور که گویا بعد از به دست آوردن نتیجه مورد نظر در باره آنها می نویسی.
3-بنویس از نتیجه عالی--------------- سپاسگذارم.]

در مرحله بعد سه چیز غیرمنتظره را انتخاب کن که می توانی سپاسگذار نتیجه عالی آنها باشی. چشمان خود را ببند و در دل بگو و احساس کن: از نتیجه عالی .............سپاسگذارم.

12_00210_0044yajuyo12_00210_004

رودها در جاری شدن
و علف ها در سبز شدن معنی پیدا می کنند
کوه ها با قله ها
و دریاها با موجها زندگی پیدا می کنند
وانسان ها
همه ی انسان ها
با عشق، فقط با عشق
پس بار خدایا بر من رحم کن
بر من که می دانم ناتوانم رحم کن
باشد که خانه ای نداشته باشم
باشد که لباس فاخری بر تن نداشته باشم
اما نباشد، هرگز نباشد
که در قلبم عشق نباشد، هرگز نباشد. . .!
 تشکر شده توسط: بهداد , successman , صابری , jahanagahi , mir abbas , حامد , mosafer bedar , dara , maxsoulfly , mohajer.my , درناز , خانم میلیاردر , makok , mahdi5e , koruosh
01-26-2013, 10:22 AM
ارسال: #28
بنام خدا
روز بیست و دوم
درست مقابل چشمانت

همگی ما آرزوهای داریم که دوست داریم به آن برسیم اما همه این آرزوها در واقع خواسته قلبی ما هست یا نه به ما القا شده از طرف ( خانواده ، جامعه ، رسانه و..... )
پس عزیز جان در اول کار خواسته های واقعی خود را که بر خواسته از درو ن خود می باشد و معقول و منطقی هم هست را را در نظر داشته باش و به صورت لیستی آن را تهیه کنید و بنویسید .
حالا که این لیست را تهیه کردید آن را همیشه با خود داشته و در زمان های مشخص بر آن مروری داشته و نظری بر آن بیاندازید.
وقتی به لیست نگاه می کنید تصور کنید که به آن خواسته قلبی که برای خودت می باشد دست یافته ای و از اینکه به آن رسیدی خداوند را شکر کنید.
سه بار : خدایا شکرت ..........خدایا شکرت ..........خدایا شکرت.........
سعی کنید بلند گفته شود تا این شکر گزاری هم در ضمیر ناخودآگاه تان بنشیند و هم اینکه در جهان هستی موج هم فرکانس خود را بدست آورده تا قدرت آن چند برابر شود انشاء الله
پس عزیز جان شروع کن:
1- نعمت های الهی ات را در نظر بیاور. فهرستی از ده موهبتی که داری تهیه کن
2- با آغاز روز ، فهرست ده خواسته ی عمده ات را که تهیه کرده ای ، بیرون بیاور.
3- تک تک جملات و خواسته های روی فهرستت را بخوان و مدت یک دقیقه تصور کن که به خواسته ات رسیده ای ، و تا جایی که می توانی شکر گزاری را احساس کن.
4- امروز فهرست خواسته هایت را همراه خودت داشته باش . دست کم در دو موقعیت در روز، فهرست را بیرون بیاور و همه آن را بخوان و تا جایی که می توانی شکر گزاری را احساس کن.
5- امشب قبل از اینکه بخوابی ، یاداشت شکر گزاری ات را در دست بگیر و عبارت معجزه آسای خدایا شکرت را بابت بهترین اتفاقی که در طول روز برایت افتاد ، بر زبان بیاور.

با سپاس از شما و خداوند را شکر که با شما عزیران هستم.
موفق باشید
 تشکر شده توسط: manali , dara , Delta.H , بهداد , حامد , maxsoulfly , mohajer.my , درناز , خانم میلیاردر , makok , mahdi5e , koruosh
01-28-2013, 09:30 PM
ارسال: #29
به نام خدای عشق
روز بیست و سوم -هوای شگفت انگیزی که تنفس میکنی

هوای شگفت انگیزی که تو تنفس میکنی ،برحسب اتفاق به وجود نیامده یا یک اتفاق خوب در طبیعت محسوب نمیشود.وقتی در مورد عظمت آنچه در کائنات رخ داده است تا ما اکسیژن و هوا داشته باشیم و بتوانیم تنفس کنیم فکر میکنی میفهمی که عمل دم به معنی واقعی کلمه مبهوت کننده میابی
مابطور مرتب و پشت سرهم نفس میکشیم و هرگز این حقیقت به ذهنمان خطور نمیکند که همیشه هوا برای تنفس وجود دارد.به هرحال اکسیژن یکی از عناصر فراوان بدن ماست و هنگامی که نفس میکشیم ،تک تک سلول های بدنمان را تغذیه میکند تا به حیات خود ادامه بدهیم
امروز 5 بار عمل دم و بازدم را انجام بده و هربار نفس میکشی عبارت اعجاز آفرین "خدایاشکرت بابت هوای معجزه آسایی که تنفس میکنم" را بگو و حتی الامکان برای هوای زندگی بخش و ارزشمنی که تنفس میکنی ، خدا را خالصانه شکر کن .
در آموزه های کهن آمده است که وقتی کسی به مرحله ی شکرگذاری عمیق بابت هوایی که تنفس میکند برسد،شکرگزاری او به مرحله جدید از قدرت میرسد و او کیمیاگری واقعی میشود که بدون هیچ تلاشی میتواند هر بخشی از زندگی ش را تبدیل به طلا کند.

----------------------------------

تمرین امروز توی حال و هوای خوبی برگزار شد آخرین باری که کرمانشاه رنگ بارندگی رو به چشم دیده بود شاید یک ماه شده باشه برف چرا اما باران خیلی وقته نیومده بود...امروز هوا بشدت خواستنی بود.صبح زود احساس شادمانی شدیدی به انسان میداد.از دیروز بارندگی شروع شده و لطفات خاصی بهوا داده ...یکی از دوستان شوخیش گل کرده بود میگفت اینقدر هوا خوبه آدم دوست داره جفتک بزنه4yajuyo .
تمرین امروز برای یادآوری تنفس آگاهانه بود که یادمون باشه خیلی چیزهای که به چشم هم نمیان ارزش شکر گزاری دارن...
خدایا شکرت میگم بابت هوای تمیزی که امروز تنفس کردم و با این تمرین تلاقی خورد...
10_004
 تشکر شده توسط: Delta.H , soltan_sal , بهداد , mallarme , mir abbas , کیمیاگر , درناز , mohajer.my , حامد , dara , maxsoulfly , jahanagahi , خانم میلیاردر , makok , mahdi5e , koruosh , shafaf
01-29-2013, 07:49 PM
ارسال: #30
بنام خالق هستی و هر آنچه هست...
روز بیست و چهارم: عصای خارق العاده

آیا تو هم تابحال آرزو کرده ای عصایی خارق العاده داشتی که صرفاً با تکان دادن آن به عزیزانت کمک میکردی؟
خوب، تمرین امروز به تو نشان میدهد که چگونه میتوانی با استفاده از عصای خارق العاده واقعی زندگی ات به دیگران کمک کنی!
وقتی تو خواهان کمک به دیگران باشی قدرت بی حد و حصری داری. اما توأم کردن این قدرت با شکرگزاری، در واقع عصایی خارق العاده در اختیارت قرار می دهد که با آن میتوانی کمک بیشتری به دیگران بکنی.
حواست به هر جا معطوف باشد، انرژی در همانجا جاری می شود و بنابراین وقتی انرژی شکرگزاری را به سوی نیازهای فردی دیگر هدایت کنی، انرژی بیشتری در آنجا جاری می شود.
اگر عضوی از خانواده، دوست یا کسی که به او اهمیت می دهی فاقد سلامت جسمانی است، مشکل مالی دارد،اعتماد به نفس خود را از دست داده یا در زندگی احساس بدبختی میکند می توانی با استفاده از نیروی شکرگزاری در زمینه تندرستی، ثروت و شادمانی کمک کنی.
برای تکان دادن عصای خارق العاده ات به منظور سلامت فردی دیگر، مجسم کن که آن فرد کاملاً شفا یافته است و عبارات اعجازآفرین خدایا شکرت را از ته دل در تجلیل از شنیدن این خبر که او کاملاً تندرستی اش را بازیافته است بگو.
برای تکان دادن عصای خارق العاده ات به منظور کمک مالی به کسی که برایت عزیز است، همین تمرین معجزه آسا را دنبال کن... خدایا شکرت...
حتی اگر از مشکل یکی از آشنایانت دقیقاً اطلاع نداری نیز میتوانی با این روش به او کمک کنی.
امروز سه نفر را که به آنان اهمیت می دهی و فعلاً به تندرستی، پول یا شادی یا هر سه اینها نیازمند هستند، انتخاب کن. عکسی از هر کدامشان اگر داری، بیاور و هنگام تمرین، عکس ها را پیش رویت بگذار.
سراغ اولین نفر برو، عکسش را در دست بگیر، چشمانت را ببند و لحظه ای کوتاه مجسم کن که خبری خوش در مورد رفع نیاز او در هر زمینه ای شنیده ای.
چشمانت را باز و همچنان که عکس را در دست داری، سه مرتبه عبارت اعجازآفرین خدایا شکرت را از بابت تندرستی، ثروت یا شادی بگو.
استفاده از شکرگزاری برای کمک به کسی در زمینۀ سلامت، ثروت یا شادی او، برجسته ترین عمل مجرد شکرگزاری است که می توانی انجام بدهی؛ و جنبه معجزه آسای آن این است که ثروت و شادی و تندرستی را که مشتاقانه برای دیگران میخواهی، برای خودت هم به وجود می آید.

نتیجه گیری: قبل از بوجود آمدن این تاپیک و شاید قبل از انتشار کتاب معجزه، در تاپیک خاطرات روزانه از قانون راز، در حدود سه ماه پیش خاطره ای مربوط به چند سال پیش درباره حادثه تصادف پدرم تعریف کردم. فکر میکنم بهترین مثال عملی درباره این تمرین باشد.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...3#pid48133

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: بهداد , mallarme , manali , حامد , کیمیاگر , mir abbas , درناز , dara , maxsoulfly , jahanagahi , mohajer.my , خانم میلیاردر , makok , mahdi5e , koruosh , shafaf
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی 8 فروشگاه کتاب زبان buplisher123 0 234 03-16-2022 01:05 PM
آخرین ارسال: buplisher123
  خلاصه کتاب تجسم خلاق. شاکتی گواین jahanagahi 3 11,122 12-11-2016 12:56 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمایی در خصوص ترجمه کتاب abdolhossein 4 1,500 12-09-2016 10:49 AM
  کتاب علم ثروتمند شدن jahanagahi 103 37,329 12-07-2016 09:33 PM
  کتاب "مقدمه ای بر نگارش خلاق" choshop 2 1,010 03-19-2015 08:21 PM
آخرین ارسال: choshop
  خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید keshavarz 0 1,800 03-18-2015 09:18 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  کتاب آموزش کسب درامد به روش CN3 mr.seo 4 2,188 01-08-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: مهدی میرزائی
Video کتاب من omid.movafaghiat 4 1,464 12-08-2014 03:05 PM
Photo Pdf کتاب سرگذشت مشهور ترین میلیاردر های جهان omid.movafaghiat 0 3,193 11-29-2014 11:04 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
  خلاصه کتاب تسلی بخشی های فلسفه اثر الن دو باتن karafarin 2 5,724 06-24-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  چه کسی کتاب حکایت دولت و فرزانگی رو خونده؟نظرش در مورد این کتاب چیه؟ ملیاردرسی ساله 5 2,090 05-04-2014 05:31 PM
آخرین ارسال: amir137580
  دانلود کتاب صوتی :لطفا گوسفند نباشید jahanagahi 5 6,556 01-26-2014 01:25 PM
آخرین ارسال: iren
  معرفی یک کتاب مفید برای تقویت روابط عمومی ( بسیار کاربردی) odise 8 23,926 09-18-2013 12:43 PM
آخرین ارسال: odise
  دانلود مجموعه کتاب های روانشناسی و موفقیت با فرمت PDF alicpu 12 7,175 08-06-2013 05:14 AM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  چکیده از کتاب این کارو نکن این کارو بکن mallarme 9 6,135 07-22-2013 05:53 AM
آخرین ارسال: Elixir
  کتاب زندگی به روش 80/20 MARYAR 0 3,642 05-04-2013 09:48 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه ای از کتاب راز موفقیت در کسب و کار..... mallarme 3 3,158 04-16-2013 06:38 PM
آخرین ارسال: habib1400
  دانلود کتاب منازل الاخره مخصوص میلیارد های اینده ایران alicpu 5 2,286 01-22-2013 12:15 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  دانلودِ کتاب - آنتونی رابینز - PDF فایل Peanut 4 8,024 12-26-2012 04:48 AM
آخرین ارسال: Peanut
  کتاب جادوی موفقیت بيلا بالا 1 1,178 12-10-2012 10:16 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS