ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!)
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: Mahdi.kh
آخرین ارسال: شاهرخی49
پاسخ: 75
بازدید: 13069

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-08-2012, 02:53 PM
ارسال: #1
با سلام خدمت دوستان میلیاردرم
فکر میکن عنوان موضوع به صراحت نشون میده چی می خوام بگم
نظرم اینه که یه سری از شغل های پدرای ما فوق العاده بازار خوبی داره خوب حالا ما باید فقط یه مقدار ایده و خلاقیت خرج کنیم و یه مقدار سلیقه داشته باشیم خوب هممون روحیاتمون جوان هم هست بزرگترین دلیلش حضور تو اینجا و پیگیری چیزهای جدیدی هست که دوستان می گن
در مورد خودم:
شغل پدرم پیمانکار ساختمان هست مثل خیلی از پیمانکارها کل نون از یه تلفن به پدرم میرسه و البته اعتباری که طی سالیان کسب کرده و خدمت بسیار مناسب و مورد نیاز مشتری رو با کیفیت عالی داره ارئه میده من فقط یه ذره به این کار پرستیژ دادم یعنی با گرفتن یه دفتر ، پیدا کردن اسم مناسب و ثبت برند و... کل کار رو به صورت یه صورت یه ساختار سازمانی درآوردم
حالا مشتری کجاست؟!!!!
از بند پ استفاده کردم (البته کاملاً از نظر عرفی و شرعی، درست):جوابش چند خط بالاتر هست پدرم تازه کار نبود وکلی اعتبار و مشتری طی سالیان سال برای خودش جمع کرده بود و این شد که هم پدرم یه مقدار راحتر شده تو کارش و هم من به عنوان یه جوان امروزی از این کار لذت میبرم و تو کاری که فقط یه موبال بود الان دفتر و اینترنت و منشی و ماشین سازمانی و ... خلاصه خدم و هشمی شده البته به همراه برادرام (تا قبل از این هر کدوم از برادرام یه کار دیگه ای مشغول بودن اما همین که کار رو به این صورت در آوردم اونهام اومدن)

از دوستان می خوام درخواست کنم بفرمایند شغل پدراشون چیه و با همفکری تمام بچه ها بیایم ایده بدیم چطور می شه به اون رونق داد
.....................................................................................
به موضوعات اطرافتون خیلی پیچیده نگاه نکنید فقط یه ذره آره فقط یه ذره خلاقیت و سلیقه خرج کنید حله.

امیدوارم با تمام وجود خودتون رو بشناسید بعد هدفتون رو خواهی شناخت
عاشق میلیاردر شماHeart
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , NavidAtabaki , سعید محمدی , حامد , مــجــیــנ , amiryazdani138 , m_grate29 , jahanagahi , مهدی 1 , vahid61 , مهدی گل محمدی , SHAYAN.IRANI , فرهاد قربانی , mjdehghani , پرواز , Delta.H , dara , mahdi77 , ناصر صادقی , soltan_sal , shahrasebi , nami , Mind , من میلیاردرم , saeed.abdollahi , sir-mahyar , ابراهیم رضایی , mahdi5e , amirsoltani , mortizmortiz , minoo , arash1367 , کاظم کاظمی
11-08-2012, 05:26 PM
ارسال: #2
RE: آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!)
کارمند باز نشسته....

همیشه آنچیزی اتفاق می افتد که منتظرش هستید……
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ , amiryazdani138 , Mahdi.kh , m_grate29 , jahanagahi , مهدی 1 , مهدی گل محمدی , SHAYAN.IRANI , حامد , پرواز , Delta.H , sajjad , ناصر صادقی , nami , Mind , من میلیاردرم , sir-mahyar , amirsoltani , minoo
11-08-2012, 06:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-08-2012 07:49 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #3
(11-08-2012 05:26 PM)vahid61 نوشته شده توسط:  کارمند باز نشسته....

زدی تو خال ، آقا مهدی جواب آقا وحید را بده 35

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: vahid61 , مهدی گل محمدی , Mahdi.kh , SHAYAN.IRANI , amiryazdani138 , jahanagahi , فرهاد قربانی , mjdehghani , حامد , m_grate29 , پرواز , Delta.H , yu3f , ناصر صادقی , Peanut , من میلیاردرم , sir-mahyar , amirsoltani , minoo , masoudjs
11-08-2012, 07:02 PM
ارسال: #4
مهندس راه و ساختمان
(تو خیابانها راه میره و ساختمونارو میبینه)
راننده تاکسیه!!!!!!

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: Mahdi.kh , toofan245 , seraj , مــجــیــנ , SHAYAN.IRANI , M3HDI , vahid61 , jahanagahi , فرهاد قربانی , mjdehghani , m_grate29 , iran , پرواز , Delta.H , ناصر صادقی , tondar12 , nami , Peanut , Mind , من میلیاردرم , kafi , sir-mahyar , amirsoltani , minoo
11-08-2012, 07:58 PM
ارسال: #5
کارمند....یک ماه دیگه بازنشست میشند!
 تشکر شده توسط: M3HDI , Mahdi.kh , jahanagahi , فرهاد قربانی , حامد , m_grate29 , مهدی گل محمدی , پرواز , Delta.H , ناصر صادقی , nami , Mind , من میلیاردرم , sir-mahyar , ابراهیم رضایی , amirsoltani , minoo
11-08-2012, 08:01 PM
ارسال: #6
[/quote]

(11-08-2012 06:28 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  

زدی تو خال ، آقا مهدی جواب آقا وحید را بده 35

جوابش چشم اما به این توجه بفرمایید عرض کردم
از دوستان می خوام درخواست کنم بفرمایند شغل پدراشون چیه و با همفکری تمام بچه ها بیایم ایده بدیم چطور می شه به اون رونق داد

عاشق میلیاردر شماHeart
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , M3HDI , jahanagahi , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , mjdehghani , حامد , m_grate29 , مهدی گل محمدی , پرواز , Delta.H , ناصر صادقی , nami , Mind , من میلیاردرم , sir-mahyar , amirsoltani , minoo
11-08-2012, 08:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-08-2012 08:13 PM، توسط Mahdi.kh.)
ارسال: #7

جواب:
1- اگر پدر شما جایی مشغول بودند که خدمتی رو به مردم ارائه میدادن مثل اداره پست، مخابرات، آموزش و پرورش، فروشگاه شهروند رفاه و...
میشه با همکاری دوباره با همکاران بازتشسته و حتی شاغل همون خدمت رو با پشتیبانی سازمان مطبوع خودشون به صورت خصوصی ارائه بدن
(اگر در جریان اختلاس 3000 میلیادری بوده باشید دقیقاً از همین سیستم استفاده کرد)

2- اگر پدر شما جایی مشغول بودند که کالایی رو به مردم ارائه میدادن مثل کارخانه، تولیدی و...
میتونن با استفاده از اعتبار چندین و چند سالشون اجناس تولیدی رو بفروش برسونن و یا حتی با واسطه گری و بازار یابی

حالا بقیه دوستان نظراتشون رو بفرمایند
(11-08-2012 07:02 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  مهندس راه و ساختمان
(تو خیابانها راه میره و ساختمونارو میبینه)
راننده تاکسیه!!!!!!

چرا فکر می کنید کار پدرتون پایین دسته
یه لحطه به این فکر کنید پس چرا هر روز آژانس ماشین داره زیاد میشه و کلی راننده هم واسش صف وا میستن تا اونجا کار کنن و البته کلی مشتری که واسه رسیدن ماشین دم در خونشون یا محل کارشون ثانیه شماری می کنن

اگر هوشمند باشید جوابتون رو دادم

بقیه دوستان هم راه کار بدن

عاشق میلیاردر شماHeart
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohamad021 , مــجــیــנ , amiryazdani138 , M3HDI , SHAYAN.IRANI , فرهاد قربانی , mjdehghani , مسعود کوچولو , حامد , مهدی 1 , m_grate29 , مهدی گل محمدی , پرواز , Delta.H , dara , ناصر صادقی , nami , Mind , من میلیاردرم , kafi , sir-mahyar , amirsoltani , 90_eh3an , minoo
11-08-2012, 08:30 PM
ارسال: #8
ممنونم از این تایپیک زیبا و پر ارزش.امتیاز آن را هم زدم.

با تغییرات کوچکی در زمینه کار پدر, عمو, برادرو......می توان به موفقیت رسید.

در مورد بازنشسته جواب بسیار زیبائی نوشتند.
در مورد راننده تاکسی می توان به راحتی در جائی اجاره ای مجوز تاکسی تلفنی گرفت, مجوز پیک موتوری گرفت.
مغازه بقالی را می توان به سوپر مارکت تبدیل کرد.کد اشتراک داد. اجناس سفارشی را برایشان در منزل فرستاد
عزیزان خود شغل برای ثروتمند شدن کافی نیست بلکه ابتکار شما برای انجام آن کار باعث موفقیت می شود.
فردی که غذا خوری باز میکند, ابتکار بخرج داده و برایش برند انتخاب میکند و سپس در فکر شعبه زدن می افتد.

ابتکار شما برای پیاده کردن هر شغلی خصوصا شغل پدر و یا بستگان و آشنایان , که بیشتر با آن شغلها آشنائی دارید, باعث موفقیت می شود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , Mahdi.kh , amiryazdani138 , M3HDI , فرهاد قربانی , حامد , مهدی 1 , m_grate29 , Delta.H , dara , ناصر صادقی , soltan_sal , shahrasebi , nami , Mind , من میلیاردرم , sir-mahyar , mseyfzadeh , ابراهیم رضایی , amirsoltani , mortizmortiz , minoo
11-08-2012, 08:36 PM
ارسال: #9
(11-08-2012 08:30 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ممنونم از این تایپیک زیبا و پر ارزش.امتیاز آن را هم زدم.

با تغییرات کوچکی در زمینه کار پدر, عمو, برادرو......می توان به موفقیت رسید.

در مورد بازنشسته جواب بسیار زیبائی نوشتند.
در مورد راننده تاکسی می توان به راحتی در جائی اجاره ای مجوز تاکسی تلفنی گرفت, مجوز پیک موتوری گرفت.
مغازه بقالی را می توان به سوپر مارکت تبدیل کرد.کد اشتراک داد. اجناس سفارشی را برایشان در منزل فرستاد
عزیزان خود شغل برای ثروتمند شدن کافی نیست بلکه ابتکار شما برای انجام آن کار باعث موفقیت می شود.
فردی که غذا خوری باز میکند, ابتکار بخرج داده و برایش برند انتخاب میکند و سپس در فکر شعبه زدن می افتد.

ابتکار شما برای پیاده کردن هر شغلی خصوصا شغل پدر و یا بستگان و آشنایان , که بیشتر با آن شغلها آشنائی دارید, باعث موفقیت می شود.
..........
سلام و ممنون از استاد بزرگم شما لطف دارید و بنده هم ممنونم از بذل توجه شما امیدوارم دوستان بیشتر مشارکت کنن

عاشق میلیاردر شماHeart
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , M3HDI , حامد , m_grate29 , پرواز , Delta.H , dara , ناصر صادقی , nami , Mind , من میلیاردرم , sir-mahyar , amirsoltani , minoo
11-08-2012, 08:49 PM
ارسال: #10
فردی را می شناسم که پدرش آشپز بود . تخته کار ماهری بود در یکساعت کلی کوبیده و جوجه می زد. پسرش رفت یک مغازه 40متری در جائی که اجاره ارزان بود گرفت و پدرش را هم پیش خودش آورد.غذا تهیه و به همسایگان و در نهایت شرکتها می داد.چون کیفیتش بالا بود از هر نقطه شهر برای تهیه غذا به آنجا مراجعه میکنند. برای افرادی که غذای خوب می خواهند مسافت معنی ندارد. کارشان عالی گرفته.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Mahdi.kh , vahid61 , amiryazdani138 , مــجــیــנ , 3ObHaN , M3HDI , فرهاد قربانی , حامد , m_grate29 , مهدی 1 , مهدی گل محمدی , پرواز , Delta.H , dara , ناصر صادقی , shahrasebi , nami , Mind , من میلیاردرم , saeed.abdollahi , sir-mahyar , minoo
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پولدارترین فرد تائیرگذار در جهان و ایران cyberitcp 6 1,898 05-20-2014 05:19 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  جهان آگهی چرا می نویسد؟ jahanagahi 12 2,125 07-21-2013 11:07 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS