ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اعطای نمایندگی انحصاری توزیع و پخش مجیـک اگ و محصول جدید امسال مجیـک سمنـو !!
زمان کنونی: 04-19-2024, 05:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: مهدی 1
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 5
بازدید: 6565

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-19-2015, 10:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-20-2015 12:27 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #1

اعطای نمایندگی انحصاری توزیع و پخش مجیک اگ و محصول جدید امسال مجیـک سمنـو !!

دوستان محترم و همراهان همیشگی انجمن

امیدوارم سال 93 تا به امروز سال مالی خوبی براتون بوده باشه و تونسته باشید به اهدافتون نزدیکتر شده باشین البته هنوز سال تموم نشده و ماه اصل کاریش مونده ، به یاری خدا می خواهیم در این یکماه باقیمونده تمام کاستی های 11 ماه پیش را جبران کنیم و سال 93 را با پایانی خوش تموم کنیم. اسفند ماه بهترین ماه سال از لحاظ کسب درامد در اکثر مشاغل هست و علی الخصوص در زمینه کالاهای مناسبتی سود سرشاری می شه کسب کرد.

امسال نیز همانند سال گذشته محصول مجیک اگ با طراحی زیبا و جذاب برای عرضه در سراسر کشور آماده عرضه و توزیع در کشور منحصرا از طریق نمایندگان فروش خواهد بود . اطلاعات بیشتر از محصول و ... را در تاپیک
پارسال می تونید مشاهده کنید.

[تصویر: xocssrpyalgffr8nmaxa0.jpg]

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=10895

- نمایندگی ها به صورت انحصاری و اولویت هر شهر و استان ابتدا با نمایندگان موفق سال قبل می باشد
- شهرهای فاقد نمایندگی اولویت با ثبت نام زودتر می باشد.
- نمایندگان بایست توانایی مالی مناسب و همچنین امکانات لازم جهت فروش و بازاریابی در شهر خود را داشته باشند.
-شهرهای بزرگ با هماهنگی خود نمایندگان اون شهر به صورت منطقه ای نمایندگی اعطا می گردد.
- بابت اخذ نمایندگی مبلغی دریافت نمی گردد و همراهی و امکانات مورد نیاز نمایندگان از قبیل تبلیغات و ... کمافسابق به صورت رایگان انجام می گردد.

به یاری یزدان پس از چندین ماه تلاش و تحقیق و آزمایش و رایزنی با مهندسین صنایع غذایی و کارخانجات تولیدی ، وزارت بهداشت ، غذا و دارو و صنایع و معادن محصول جدیدی امسال برای اولین بار در ایران و شایدم دنیا تولید شده که شرح اون برای نمایندگان به صورت خصوصی داده می شه
مجیک سمنو ! 12_002
پودر سمـنــو آمـاده طبـخ با قیمت مصرف کننده مناسب و قیمت عالی برای نمایندگان دارای کلیه مجوزها و ثبت انحصاری تا 10 سال

[تصویر: x7sm18s6qsj4zv69ca8n.jpg]

علاقه مندان به اخذ نمایندگی لطفا آمادگی خود را اعلام فرمایند .
انشالله اطلاعات تکمیلی به زودی در اختیار نمایندگان قرار می گیرد

10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , moele , hesaab , seyed mehdi hashemi tayeb , sinap , reza-k , azim , iran , pishbar , alireza091111 , mardin-b , samiar afshari , Mohsen1988 , vafa_0000 , uniquemind , m_grate29
03-08-2015, 10:45 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-08-2015 10:50 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #2
RE: اعطای نمایندگی انحصاری توزیع و پخش مجیـک اگ و محصول جدید امسال مجیـک سمنـو !!
سلام به همه دوستان و همراهان همیشگی عزیزم در انجمن
متاسفانه در چند روز گذشته درگیر برخی مسائل شخصی بودم و دوم اینکه خواستم کمی جو آرام شود
البته با توجه به پتانسیل خوب سایت به دلایل زیادی امسال دو محصول مشابه داشتیم که به نوعی رقیب یگدیگر هستند اما در اینجا که پایه های این رقابت زده شده است از همه دوستان میخواهم که رفاقت اول و آخر امور باشد چون این رقابت فقط تنور فروش را بالا میبرد وگرنه ضرر کردن در روابط مالی و معنوی حاصل رقابت ناسالم است.
هر دو عزیز از افراد دوست داشتنی و عزیزان انجمن هستند که بنده شخصا مانند برادر هر دو نفر را دوست دارم
ضمن اینکه بارها در سفر کنار یکدیگر بوده و بقولی نان و نمک هم را خورده ایم
( مهدی گل و رادین دوست داشتنی و بنده, کنار دریای چم خاله, عجب خاطره ای ... خخخخ)
آنقدر خاطرات خوب باهم داریم که به هیچ وجه نیمخواهم کوچک ترین کدورتی این خاطرات را کمی تار کند
متاسفانه برخی افراد نادان در حال ماهی گرفتن از این آب گل آلود بودند که نمیدانند همه ما, با تدبیر خود موضوع را حل میکنیم
چون برای سال آتی برنامه های زیادی داریم که کلا روال بسیاری از امور تغییر میکند و به وجود همه عزیزان هم احتیاج داریم پس فکر نکنید به این بهانه میتوانید از کنار هم بودن شانه خالی کنید Smile

در اینجا اعلام میکنم:
هر دو محصول مورد تائید بنده و سایت است و شخصا آن ها را تائید و تضمین میکنم
برای هر دو محصول بصورت رایگان, بنر در کنار یکدیگر در سایت زده شده و تبلیغات مشترک ارسال میشود (هزینه بعدا چند برابر دریافت میشود Smile )
هر دو محصول هم در دفتر سایت موجود است و از این به بعد هم برای هر عزیزی اگر یکی از محصولات سفارش داده میشود یک نمونه از محصول مقابل هم ارسال خواهد شد

به تمامی نمایندگان و افراد و خریداران هم اعلام میکنم که انجمن پتانسیل بالایی دارد و حالا که سفره ای پهن است همه دست در دست یکدیگر بازار را قبضه کنید و نگذارید حاشیه و مسائل جزئی شما را درگیر کند.

ممنون از همه دوستان که برای ادامه فروش پرقدرت در سایت یاعلی میگویند
خیر و برکت برای همه میخواهیم
پیروز باشید

بعد نوشت: متاسفانه لینک پرداخت سایت به علت گرفتن نماد اعتماد مشکل پیدا کرده است که در حال تلاش برای موضوع هستیم لطفا از طریق اینترنت بانک و POS و بانک قعلا اقدام فرمائید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alma , پارمیدا وحیدی , اقاي ايـــده , hesaab , moele , 3ObHaN , iran , jahanagahi
03-08-2015, 02:22 PM
ارسال: #3
RE: اعطای نمایندگی انحصاری توزیع و پخش مجیـک اگ و محصول جدید امسال مجیـک سمنـو !!
با درود و سلام

بنده هم از اول همین را گفتم ولی جواب ها و رفتار های دیگه ای دیدم ، در تمام این مدت هم کاری و رفتاری غیر از موارد توافق شده توسط بنده انجام نشد
در هر حال به دلیل طولانی شدن بسته بودن بی دلیل تاپیک تا دیشب هم بنده صبر کردم و امروز صبح تصمیم گیری جدید انجام شد قیمت ها کسر و تغییر کرد و اطلاعیه سه در مکان دیگری درج و داره دنبال می شه که بعد از اون اطلاعیه می بینم دارم می بینم یک دفعه اینجا باز شده و همگی انتظار گل و بلبل شدن یکباره فضا را دارن !!!!!!
نه دوستان این محصول ، یک مورد مناسبتی و فورس ماژوره و محصولی نبود که بخواد معطل این داستان ها بشه ولی با این حال نمایندگان متقاضی محصول شاهد هستند که به همگی توصیه کردم چند روزی منتطر باشند تا مسئله حل شود و اولتیماتوم ما دیشب بود و امروز صبح تصمیم جدیدی گرفته شد. و داره کار به شکل دیگری دنبال می شه
حرفها و رفتارهایی که نباید انجام می شده ، شد ، تمام تلاشها هم برای تخریب محصول ما انجام شد ، دیگه الان حکم روغن ریخته شده است که نذر مسجد می کنند.

انشالله اگر عمری بود در پروژه ها دیگه در خدمت دوستان خواهم بود ، اگر خود بنده را هم تحمل نشد همینطور که تاپیک و محصول به راحتی بسته و توفقیف شد می تونید آی دی بنده را هم ببندید
اگر کار مثبتی توی انجام انجام شده ، خوش و حلالتون ، واگر کار ناخواسته منفی هم صورت گرفته حلال کنید.

سرکار خانم آلما گرانقدر هم خیلی برای باز شدن تاپیک زحمت کشیدن که ازشون قدردانی می کنم ولی متاسفانه دیگه نوش دارو بعد مرگ سهرابه
همگی خوش خرم باشید و فقط بدونید توی همه مدت مهدی همون مهدی بود بدون هیچ تغییری

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: vfaghanii , hesaab , ebrahim.ev , esijm , bidoki
03-08-2015, 02:33 PM
ارسال: #4
واقعا تاسف باره دوست عزیز

تاپیک بسته شد

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , hesaab
03-08-2015, 03:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-08-2015 03:27 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #5
سلام
واقعا متاسف هستم
نمیخواستم عمومی بیان کنم اما شما خواستید و تماما اصرا دارید که عمومی توهین و افترا ببندید
متاسف از اینکه با آنکه گفتید دیگر نمیخواهید محصول را در اینجا بفروشید و ما محصول دیگر را جایگزین کردیم اما باز اصرار کردید که نه در انجمن میفروشم و بنده قبول کردم
متاسف از اینکه لطف بنده را تصور کردید که حق مسلم شماست که هر طور خواستید در انجمن رفتار کنید
متاسف از اینکه با آنکه سعی در دور زدن تمام قوانین داشتید و حتی خیلی از دوستان خودتان را بخاطر دوقران پول ناراحت کردید که حذفشان میکنید چیزی نگفتم
متاسف از اینکه پروژه ماینر را که هنوز 25 نفر در ضرر کامل هستند حتی برای یک تلفن و یک پست ساده هم پاسخگو نیستید که حتی به این دوستان بگویید چیکار کنند و این 23 نفر میدانند که در این مدت چطور با زیرکی شانه از همه چیز خالی کردید
متاسف از اینکه هنوز پروژه مجیک اگ پارسال باز است و تکلیف برخی دوستان مشخص نیست
متاسف از اینکه فکر کردم همیشه به آدم ها میشود فرصت دوباره داد حتی بعد از ...
خواهش میکنم مظلوم نمایی هم نفرمائید که تاپیک شما برای رفتار عجیب و بچگانه و توهین های شما بسته شد و بخاطر رفتارهایی که در پروژه های گذشته باعث بی اعتمادی شده است و گرنه مرد بودن آدم ها برایم مهم است وگرنه برچسب شما چه تفاوتی با برچسب دیگری دارد

هر کس نان دلش را میخورد
بازهم با همه توهین هایی که در خصوصی فرمودید عرض میکنم دم شما گرم
این سایت و اعضای آن عزیزترین کسان ما هستند متاسف هستم که نمی توانم راضی شوم با این رفتارها, سرنوشت سایت و اعضا و اندک سرمایه ای که با زحمت جمع کرده اند به سرنوشت سایت های دیگر و اعضای آنها و بی اعتمادی به کسب و کارهای آنلاین بیانجامد

هر کسی که هم تا کنون خرید از مجیک اگ داشته است و در حساب سایت پول ریخته است تائید دریافت بار را ارسال کند تا با این فرد تسویه شود

هر فردی هم بخواهد با این فرد مستقیم کار کند به بنده و سایت ما ارتباطی ندارد
[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: 3ObHaN , hesaab , پارمیدا وحیدی , jahanagahi , alirezaaa , samiar afshari
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چهارمین سال پخش برچسب تخم مرغ, جذب همکار احسان محمدی 21 6,866 03-13-2017 01:12 PM
آخرین ارسال: احسان محمدی
  سومین سال پخش برچسب تخم مرغ, جذب همکار احسان محمدی 20 6,272 03-17-2016 04:47 PM
آخرین ارسال: احسان محمدی
  همکاری / افزایش نمایندگی های تهران / فوری پیچ 10 4,534 05-22-2015 04:03 PM
آخرین ارسال: فوری پیچ
  پخش عمده محصولات تی وی شاپ (مشارکت ویژه شب عید) rad86 21 6,561 03-01-2015 08:18 PM
آخرین ارسال: rad86
  پخش محصولات عید 94 فوری پیچ 15 11,875 02-28-2015 09:40 PM
آخرین ارسال: فوری پیچ
  بسته شماره یک آموزش کسب و کار- طراحی سایت/ ویرایش جدید کامیار کاظمی 121 41,613 05-05-2013 10:45 PM
  برنامه كتاب دنياي همراه-محصول جديد-به زودي اقاي ايـــده 14 3,573 04-02-2012 12:08 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  هدیه برای سال جدید کامیار کاظمی 7 3,926 02-29-2012 03:16 PM
آخرین ارسال: azim
  کیف راز موفقیت - محصول جدید انجمن،به زودی... کامیار کاظمی 54 22,202 01-12-2012 10:39 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS