ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن
زمان کنونی: 04-19-2024, 08:02 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 591
بازدید: 83229

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امیتازات : 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن
11-18-2013, 12:47 AM
ارسال: #281
RE: سفر به شیراز برای شرکت در کنفرانس، برگزاری تولد انجمن و شیراز گردی
(11-18-2013 12:42 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  دوستان من میخوام اینجا یه اعترافی بکنم .

من اولین بارم بود که توی یه مسافرت کمک میکردم میشدم . هیچی کاری هم ندارما فقط کمک میکنم ،ولی در همین حدم به خدا قسم یه کار خیلی اسون ولی بسیار انرژی بره . ادم باید حواسش به همه جا باشه و همه چیز رو کامل هماهنگ کنه .
هماهنگی هایی واسه سفر هایی اینچنینی واقعا ، واقعا و واقعا سخته ، استرس بسیار زیادی داره و مسئولیتی خطیری میطلبه .
تو این چندتا سفر انجمن ، تقریبا به همه ی ما خوش گذشت ،رفتیم کیف و حالمون رو کردیم و با انرژی بسیار زیادی برگشتیم . هرکس بگه به من خوش نگذشت دروغ میگه .
اما واقعا این سفر ها ، انرژی بسیار بسیار بسیار زیادی از دست اندرکاران اون میگیره .
حالا جالبیش اینه که این دوستان هیچ هزینه ای هم بابت سفر نمی گیرند و سود سفر صفره و برخی مواقع مثل سفر تنگه واشی ، حتی امکان ضرر دادن هم هست .

من همینجا میخوام ، از صمیم قلب و بدون هیچ تعارفی در وهله ی اول از خانم MARYAR ، (معاونت عزیز مچکریم ) یه تشکر خیلی خیلی خیلی ویژه بکنم و در وهله ی بعدی همون تشکر ویژه رو از اقای کاظمی (مدیریت مچکریم) بکنم .

چون این دوستان نه یه بار ، نه دوبار بلکه بارها این خستگی ها ، استرس ها و مسئولیت ها رو با جان و دل قبول کردن تا به ما خوش بگذره . حتی تو خود سفر ، من توی اصفهان شاهد بودم ، بازم ما داریم استفاده میکنم و این دوستان مشغول انجام هماهنگی و کارای سفرهستن .

من اینجا فقط یه خواهشی ازتون دارم ، خواهش میکنم ، تمنا میکنم تا به اهدافتون پای بند باشید و سعی کنید و واقعا میلیاردر شید تا این مدیران این انجمن در اینده ای نه چندان دور ، مزد این همه جان نثاری ها و زحماتش رو ، با نتیجه دادن اهداف تشکیل انجمن بگیرن .

داداشی منممممممم از تو ممنونم که این همه زحمت کشیدی و چند بار به شیراز رفتی تا هماهنگ کنی با جاهای دیدنی و رستوران ها و مکان اقامت.
واقعا ممنونننننن
خیلی زحمت کشیدیییی
انشاله جبران کنیمممممم
10_004

و من فقط و فقط خدا را شاهد می گیرم آرزوم دیدن شماها روی قله های موفقیته، هم ثروتف هم علم و هم اخلاق و شخصیت.
همتونو دوست داریم و به شما و اهداف انجمن عشق می ورزیممممممم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mohammadshamosi , karafarin , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی 1 , نرگس فیاض , ali mohammady , sir-mahyar , mostafa ghobadi
11-18-2013, 12:50 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2013 12:54 AM، توسط صدفی.)
ارسال: #282
آره واقعا منم با سبحان دقیقا موافقم
مریمم گل نیلوفری همیشه بهارم و داداش کامیار عزیزززززم

ممنون بابت همه چیززز
خیلی دوستون دااااااااااااارم
وخوشبختیتونو از خدا خواستارم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mohammadshamosi , karafarin , MARYAR , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , کتایون کاظمی , jahanagahi , مهدی 1 , نرگس فیاض , ali mohammady , sir-mahyar , mostafa ghobadi
11-18-2013, 12:51 AM
ارسال: #283
(11-18-2013 12:47 AM)MARYAR نوشته شده توسط:  
(11-18-2013 12:42 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  دوستان من میخوام اینجا یه اعترافی بکنم .

من اولین بارم بود که توی یه مسافرت کمک میکردم میشدم . هیچی کاری هم ندارما فقط کمک میکنم ،ولی در همین حدم به خدا قسم یه کار خیلی اسون ولی بسیار انرژی بره . ادم باید حواسش به همه جا باشه و همه چیز رو کامل هماهنگ کنه .
هماهنگی هایی واسه سفر هایی اینچنینی واقعا ، واقعا و واقعا سخته ، استرس بسیار زیادی داره و مسئولیتی خطیری میطلبه .
تو این چندتا سفر انجمن ، تقریبا به همه ی ما خوش گذشت ،رفتیم کیف و حالمون رو کردیم و با انرژی بسیار زیادی برگشتیم . هرکس بگه به من خوش نگذشت دروغ میگه .
اما واقعا این سفر ها ، انرژی بسیار بسیار بسیار زیادی از دست اندرکاران اون میگیره .
حالا جالبیش اینه که این دوستان هیچ هزینه ای هم بابت سفر نمی گیرند و سود سفر صفره و برخی مواقع مثل سفر تنگه واشی ، حتی امکان ضرر دادن هم هست .

من همینجا میخوام ، از صمیم قلب و بدون هیچ تعارفی در وهله ی اول از خانم MARYAR ، (معاونت عزیز مچکریم ) یه تشکر خیلی خیلی خیلی ویژه بکنم و در وهله ی بعدی همون تشکر ویژه رو از اقای کاظمی (مدیریت مچکریم) بکنم .

چون این دوستان نه یه بار ، نه دوبار بلکه بارها این خستگی ها ، استرس ها و مسئولیت ها رو با جان و دل قبول کردن تا به ما خوش بگذره . حتی تو خود سفر ، من توی اصفهان شاهد بودم ، بازم ما داریم استفاده میکنم و این دوستان مشغول انجام هماهنگی و کارای سفرهستن .

من اینجا فقط یه خواهشی ازتون دارم ، خواهش میکنم ، تمنا میکنم تا به اهدافتون پای بند باشید و سعی کنید و واقعا میلیاردر شید تا این مدیران این انجمن در اینده ای نه چندان دور ، مزد این همه جان نثاری ها و زحماتش رو ، با نتیجه دادن اهداف تشکیل انجمن بگیرن .

داداشی منممممممم از تو ممنونم که این همه زحمت کشیدی و چند بار به شیراز رفتی تا هماهنگ کنی با جاهای دیدنی و رستوران ها و مکان اقامت.
واقعا ممنونننننن
خیلی زحمت کشیدیییی
انشاله جبران کنیمممممم
10_004

و من فقط و فقط خدا را شاهد می گیرم آرزوم دیدن شماها روی قله های موفقیته، هم ثروتف هم علم و هم اخلاق و شخصیت.
همتونو دوست داریم و به شما و اهداف انجمن عشق می ورزیممممممم

من ، ممد شموسی ، مهیار ، دوستان مشهد و غیره یه بار زحمت میکشیم تموم میشه میره ، اما شما هر سری بیش از یک ماه وقت میزارید که این تامل برانگیزه و جای تشکر ویژه داره .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , karafarin , صدفی , MARYAR , مهدی گل محمدی , کتایون کاظمی , jahanagahi , مهدی 1 , javad am , نرگس فیاض , ali mohammady , ahmad rezaee , sir-mahyar , mostafa ghobadi
11-18-2013, 01:14 AM
ارسال: #284
آقا فقط من خواهشی که دارم یکی از شماها این دی وی دی سفر اصفهان را دریافت کنه و بیاره شیراز تا تو مراسم تولد ببینیمممممممممم
خیلی دوست دارم ببینمشششش

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: karafarin , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , jahanagahi , مهدی 1 , نرگس فیاض , ali mohammady , ahmad rezaee , sir-mahyar , mostafa ghobadi
11-18-2013, 01:22 AM
ارسال: #285
(11-17-2013 12:45 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  نمی دانم شاید عادت کنم. ولی وقتی عزیزت در سفر همراهت نیست فکر میکنی که سفر بی هیجان است. نمی دانم شاید عادت کنم.
این چند روزه همه عزیزان متوجه شده اند که برای رسیدن به این سفر جنب و جوش سابق را نداشتم.شاید عادت کنم.در سفرهای قبلی دو روز زودتر من در میعادگاه بیتوته میکردم.
کاش بفهمن آدماااااااااااااا

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , mohammadshamosi , jahanagahi , مهدی 1 , نرگس فیاض , ali mohammady , sir-mahyar , mostafa ghobadi
11-18-2013, 01:33 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2013 01:33 AM، توسط MARYAR.)
ارسال: #286
راستی می گماااااا بچه ها کدومتون بازی گردش پول یا همون بابای پولدار بابای بی پول کیوساکی را دارید؟؟ بیارید اونجا با هم مسابقه برگزار کنیممممم

خیلی جالب بود با همین بازی یک مسابقه در سطح استان برگزار کرده بودند کلی هم برای شرکت توش پول از شرکت کننده هاش گرفته بودند.
قیمت بازیش البته مثل اینکه دیگه اجازه تولید نداره 80ت
کسی داره این بازی را؟

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , jahanagahi , مهدی 1 , نرگس فیاض , ali mohammady , ahmad rezaee , sir-mahyar , mostafa ghobadi , mostafa ghobadi
11-18-2013, 03:25 AM
ارسال: #287
من دارم بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Yosef.gif

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , karafarin , MARYAR , نرگس فیاض , 3ObHaN , ali mohammady , کامیار کاظمی , sir-mahyar , mostafa ghobadi
11-18-2013, 10:32 AM
ارسال: #288
(11-18-2013 03:25 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  من دارم بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Yosef.gif

واقعا داری ولککککککک؟؟
حتما بیارشششش، بجاش من سهم غذاهاما می دم به شوما Yosef.gif

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , نرگس فیاض , 3ObHaN , karafarin , ali mohammady , sir-mahyar , mostafa ghobadi
11-18-2013, 12:10 PM
ارسال: #289
(11-18-2013 10:32 AM)MARYAR نوشته شده توسط:  
(11-18-2013 03:25 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  من دارم بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Yosef.gif

واقعا داری ولککککککک؟؟
حتما بیارشششش، بجاش من سهم غذاهاما می دم به شوما Yosef.gif

ولک نیارش :| سهم غذا صاحاب داره Yosef.gif

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: karafarin , مهدی گل محمدی , کتایون کاظمی , ali mohammady , habib tousi , MARYAR , jahanagahi , sir-mahyar , mostafa ghobadi
11-18-2013, 06:41 PM
ارسال: #290
بچه ها راستی مجموعه استخر هم داره هر کی دوست داره مایوشم با خودش بیارهههههههههههههههه

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , نرگس فیاض , karafarin , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , ali mohammady , 3ObHaN , mostafa ghobadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر و سفرنامه اصفهان (بهار 1392) MARYAR 1,844 239,523 12-07-2022 12:24 PM
آخرین ارسال: mohaamadreza.s
  سفرنامه شیراز و قشم دی 1393 ali mohammady 37 7,475 06-07-2018 02:14 PM
آخرین ارسال: dabiri
  جشن پنجمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران MARYAR 6 1,507 11-26-2017 01:29 AM
آخرین ارسال: علی سلیمانزاده
  نیاز به هم فکری راهنمایی و کمک درمورد تعمیرات موبایل vahiedforootan 0 284 06-09-2016 10:36 AM
آخرین ارسال: vahiedforootan
  معرفی انجمن در TED جهانی کامیار کاظمی 23 4,323 02-18-2016 06:31 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران MARYAR 63 9,992 10-31-2015 11:57 PM
  برگزاری همایش کسب و کار آنلاین - کارگاه شهروندی کامیار کاظمی 0 780 05-20-2015 01:31 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  سفر جدید میلیاردرها در سال 93 MARYAR 82 19,883 06-28-2014 07:51 PM
آخرین ارسال: نورالله قنبری
  جلسه آنلاین انجمن میلیاردرها 19اردیبهشت 93 MARYAR 90 9,430 05-12-2014 10:47 PM
  همایش رایگان دیدار با کارآفرینان بزرگ MARYAR 2 1,100 05-08-2014 05:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  جلسه آنلاین انجمن میلیاردرها 5 اردیبهشت MARYAR 89 12,155 04-26-2014 07:40 PM
آخرین ارسال: Mohsen1988
  سومین جلسه آنلاین انجمن میلیاردرها 29 فروردین 93 MARYAR 92 10,179 04-19-2014 01:23 PM
آخرین ارسال: saeed2412
  اولین جلسه حضوری انجمن در سال 93 MARYAR 25 3,635 04-18-2014 04:25 PM
  اولین جلسه طوفان ذهنی انجمن MARYAR 115 17,379 03-15-2014 01:57 PM
  سومین سالگرد تولد انجمن 2آذر MARYAR 11 2,408 11-15-2013 07:05 PM
آخرین ارسال: ali mohammady
  سفر گیلان ( انزلی-چمخاله) تابستان 92 MARYAR 449 45,043 09-22-2013 09:44 AM
آخرین ارسال: mjdehghani
  سفر به تنگه واشی/فیروزکوه/تهران MARYAR 164 19,702 09-22-2013 12:14 AM
آخرین ارسال: kiarash64
  دستاوردهای سفر به اصفهان Delta.H 10 3,654 08-12-2013 09:59 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
Rainbow سفر به طبیعت گیلان MARYAR 272 35,498 07-31-2013 05:07 AM
آخرین ارسال: Poacher
Rainbow آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان MARYAR 2 1,280 06-02-2013 01:20 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS