ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جملات معجزه آسای برای موفقیت
زمان کنونی: 04-25-2024, 05:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: Divar
آخرین ارسال: یک همراه سبز
پاسخ: 67
بازدید: 11369

ارسال پاسخ 
08-30-2013, 05:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-30-2013 05:34 PM، توسط Divar.)
ارسال: #1
سلام به همه بزرگواران.
نمی دونم این تایپیک درسته بزنم یا نه؟
قبلا زده شده یا نه ؟
اشکالی داره یا نه؟
36

خلاصه اگه لزومی بر این تایپیک نبود مدیران خودشون برن تو کارش...
هدف این تایپیک فقط نوشتن جملات " امیدوار کننده ، زیبا ، موفقیت " از بزرگان جهانه و اینکه برداشت شما از اون جمله چه بوده؟

خواهشا جملاتی بنویسید که دیدگاه مثبت اندیش داشته باشه ، مثلا درسته که صادق هدایت جز روشنفکران ایرانی بوده ولی خیلی از جملات این بزرگوار بیشتر بار کنایه به جامعه و منفی داره.

بازم اگه نظر و پیشنهادی دوستان دارن اعلام کنن.

چرچیل :
همه مردم دوست دارند فرد مهمی باشند ولی هیچکس سعی نمی کند که فرد مفیدی باشد.

(خیلی وقتا ما هدفمون اینکه با کارهایی که میکنیم توجه بقیه رو جلب کنیم در حالی که شاید اون کاری که ما داریم انجام میدیم کاملا از ریشه غلط باشه. مثال همون شخصی که بهش گفتن می خوای بین مردم مشهور بشی؟ گفت آره ، گفتن برو توی مسجد ... ! پس توی دید بودن به هر قیمتی درست نیست)

البته گلاب بروتون شرمنده

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Elixir , bitumen , successfulman , iranboy , Fela.Want , jahanagahi , minoo , mir abbas , ahmad rezaee , مرتضی الهی , mahdi5e , mrs.abbasi
08-30-2013, 06:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-30-2013 06:55 PM، توسط Elixir.)
ارسال: #2
RE: جملات معجزه آسای برای موفقیت
هیچگاه خودت را با کسی مقایسه نکن..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: goldmen , bitumen , successfulman , iranboy , Fela.Want , Divar , jahanagahi , sir-mahyar , minoo , mir abbas , ahmad rezaee , kamangar , مرتضی الهی
08-30-2013, 09:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-01-2013 10:12 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
خوشبختی هدیه ای ایست که به بالغین می دهند

دانلود PDF شیوه مطالعه زبان انگلیسی در منزل

Zabania.ir/learning-tech
 تشکر شده توسط: Elixir , iranboy , bitumen , Fela.Want , Divar , jahanagahi , minoo , mir abbas , ahmad rezaee , مرتضی الهی
08-30-2013, 10:16 PM
ارسال: #4
براي ديگران كار كن ولي براي خودت يادت بگير
*اگر براي شروع كسب وكارت مجبور به شاگردي شدي به خودت سخت نگير اين نكته يادت باشه و به راهت ادامه بده*

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: Elixir , iranboy , خانم میلیاردر , bitumen , Fela.Want , Divar , jahanagahi , minoo , alireza091111 , mir abbas , ahmad rezaee , مرتضی الهی , successfulman
08-31-2013, 01:38 AM
ارسال: #5
[تصویر: 137789679523887_538677_459774704043819_504415911_n.jpg]
 تشکر شده توسط: Elixir , محسن قلي زاده , Fela.Want , habib tousi , Divar , jahanagahi , mir abbas , minoo , ahmad rezaee , مرتضی الهی
08-31-2013, 10:11 AM
ارسال: #6
هميشه، هرجا، هروقت، تو هر وضعيتي، حتي اگه مادر نباشه، خدا هست...

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: Fela.Want , bitumen , Elixir , habib tousi , Divar , jahanagahi , minoo , mir abbas , مرتضی الهی , mahdi5e , mohsen12554
08-31-2013, 10:24 AM
ارسال: #7
همیشه این طور لمس کن زندگیتو
برای رسیدن به دریا و عبور از ساحلی که پر از گوش ماهی و خرده سنگهای تیزه و هر لحظه امکان بریده شدن پاتون وجود داره
اگه نگاهتون به دریا و زیباییهاش باشه تیزی سنگها برای رسیدن به هدفتون تاثیر گذار نیست
برای رسیدن به موفقیت فقط هدف رو ببینید سختی ها توی هر مسیری وجود داره
مسئله ی مهم اینه که ما چطور سختی ها رو ببینیم
مسئله اینجاست که ما بخوایم فقط به هدف نهاییمون فکر کنیم و کل حواسمون به زیبایی هدف باشه
اون موقعس که سختی های مسیر رو راحت تر می تونیم طی کنیم و به هدف برسیم

هر روز 24 ساعت فرصت به ما داده شده
باور بفرمایید زمان کمی نیست
اگه امروزمونو از دست بدیم واویلاااااس
این لحظه مهمه
فقط همین لحظه که درش هستیم
فردا و پس فردا شاید نباشد....
زمانمونو اگه از دست بدیم و به بطالت و خیالهای بیهوده و واهی بگذرونیم چیزی عاید ما نمیشه
زمانی موفقیت رو در آغوش می کشیم که دو چیز رو با هم داشته باشیم
ذهنی آماده داشته باشیم و فردی با روابط عمومی بالا و دارای پسندیده ترین و شیک ترین اخلاق اجتماعی باشیم

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
 تشکر شده توسط: bitumen , Elixir , habib tousi , Divar , jahanagahi , minoo , mir abbas , marjan.1 , صدفی , ahmad rezaee , مرتضی الهی , محسن قلي زاده , mahdi5e , 3ObHaN
09-01-2013, 03:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-01-2013 03:34 PM، توسط Divar.)
ارسال: #8
فردریش نیچه :
برای آموختن پرواز ابتدا باید " ایستادن ، راه رفتن ، دویدن و سپس پریدن " را آموخت . با پرواز نمی توان پرواز را یاد گرفت.

(برای موفقیت و شروع هر کاری باید قدم به قدم با اصول پیش رفت . بنابرین برای اینکه توی کاری موفق بشیم اول و مهمتر از همه باید " دیوار ذهنی " رو بشکنیم و باید کلماتی مثل " نمی توانم،نمیشه،سخته،غیر ممکنه ... " از دایره لغاتمون بکلی محو کنیم وگرنه با وجود دیوار ذهنی پرواز فقط یه رویای ا/ح/م/ق/انه ست.)

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: Elixir , bitumen , jahanagahi , mardin-b , minoo , mir abbas , iranboy , مرتضی الهی , mahdi5e
09-01-2013, 10:16 PM
ارسال: #9
نابرده رنج گنج میسر نمی شود
مزد آن گرفت جان برادر که فکر کرد

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Elixir , mjdehghani , mardin-b , mohammadshamosi , mir abbas , Divar , minoo , bitumen , مرتضی الهی , mahdi5e , javidan , hamid.h , مهندس روح الله زاهد
09-01-2013, 10:25 PM
ارسال: #10
مسیر رسیدن به هدف از خود هدف شیرین تر است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mardin-b , MARYAR , mohammadshamosi , Elixir , mir abbas , Divar , marjan.1 , minoo , iranboy , bitumen , مرتضی الهی , mahdi5e , 3ObHaN
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Tongue یه بازی مهیج برای اعضای انجمن goldcover 34 8,863 04-20-2014 12:51 PM
آخرین ارسال: goldcover
  یکی از 12 هزار نفر برای نجات نازنین زهرای 5 ساله باشید bitumen 10 2,820 03-18-2014 09:20 AM
آخرین ارسال: soshiant
  جایزه اسکار برای جدایی نادر از سیمین dara 15 3,533 06-09-2013 07:37 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  آموزش نکات برای حل مشکل کامپیوتر، قبل از تماس با متخصص mallarme 3 1,367 05-04-2013 10:02 PM
آخرین ارسال: mallarme
  موفقیت را احساس میکنم... minoo 6 1,329 05-04-2013 12:08 PM
آخرین ارسال: minoo
  دعوت از متقاضیان سفر به مریخ برای ثبت نام Haavin 0 1,026 01-18-2013 02:40 PM
آخرین ارسال: Haavin
Smile ۱۵ دلیل برای میوه فروش شدن بجای مهندس نرم افزار شدن 3ObHaN 4 1,513 11-26-2012 07:38 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  8 شوخی ساده و بامزه کامپیوتری برای فریب دوستانتان MARYAR 8 2,381 04-08-2012 06:09 PM
  فراخوان فردوسی پور برای پاکسازی فوتبال mjdehghani 11 3,074 01-04-2012 04:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS