ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یاد داشت های یک دوست!!
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:56 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: minoo
آخرین ارسال: minoo
پاسخ: 31
بازدید: 3712

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یاد داشت های یک دوست!!
08-19-2013, 09:31 PM
ارسال: #1
یاد داشت های یک دوست!!
سلام .من امروز یک کتاب خریدم به اسم "یاد داشت های یک دوست "
تصمیم گرفتم همینطور که خودم کتاب رو میخونم و نکته های جالبشو واسه خودم پررنگ میکنم ،برای شما هم بذارم Yosef.gif

"من این کتاب را به این دلیل نوشتم که بدانید ،کسی شما را دوست دارد.میخواهم بدانید که هر قدر وضعیت شما وخیم و ناگوار باشد،باز هم قادرید،تغییری در زندگی خود ایجاد کنید.میتوانید رویاهایی را که زمانی در سر می پروراندید ،به مرحله عمل در آورید.چگونه؟راهش این است که نیروهای عظیم درونی خود را آزاد کنید.این نیروی درونی میتواند در زمانی بسیار کوتاه،تمام ابعاد زندگیتان را دگرگون کند.
کافی است "این نیروی عظیم را فعال کنید "

یادِمان باشد که ما تقدیر سازِ لحظه ها هستیم
ماجرایِ دیگری از قصه ای پُر ماجرا هستیم
یادِمان باشد!

یادِمان باشد که ما آغاز خود-پایانِ خود باشیم
تابش خورشیدِ خود در بارشِ بارانِ خود باشیم
یادِمان باشد!

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , s_a , MohamadMJ , arak_2008 , maral 777 , کامیار کاظمی , محسن قلي زاده , توانا , Elixir , mir abbas , صدفی , بيلا بالا , iranboy , successfulman , seraj
08-20-2013, 11:22 AM
ارسال: #2
RE: یاد داشت های یک دوست!!
راز رسیدن به اهدافم این بود که حواسم را به نیازمندی های دیگران جلب کردم.همیشه از خودم می پرسیدم"چگونه می توانم چیز ارزشمندی را به زندگی دیگران اضافه کنم؟ "بر اثر این افکار در خود احساس رهبری کردم.به زودی دانستم که اگر نتوانم در خود تغییری به وجود آورم،مسلما نخواهم توانست در زندگی دیگران نیز تغییری ایجاد کنم.دریافتم که رمز حیات،بخشش و کمک به دیگران است..

یادِمان باشد!

یادِمان باشد!

تشکر شده توسط: توانا , jahanagahi , s_a , Elixir , mir abbas , صدفی , Divar , iranboy , successfulman , soltan_sal , seraj
08-20-2013, 11:30 AM
ارسال: #3
با تشكر ازين خواهر گرامي بايد بعرض برسانم متاسفانه اين اواخر مشاهده مي شود اين انجمن كه شايد تنها انگيزه من براي شارژ اينترنت پرسرعتم باشد به يك سايت خبري تبديل شده است دوستاني ميايند و باشور و اشتياق فراوان و صرف وقت و هزينه مطالبي را از دل كتابهاي مفيد و سايتهاي آموزنده بيرون مي كشند و يا تجربيات گرانقدر خودرا در قالبهاي كاربردي در اختيار مخاطبان ميگذارند اما عزيزان بيشتر فقط به مطالعه و گاهي لايك كردن مطالب اكتفا ميكنند و به خودشان زحمت نميدهند با ارائه نظرات راهبردي وتجزيه و تحليلهاي مفيد و سازنده موضوع را به چالش بكشند واين نه تنها موجب دلسردي نويسنده ميشود بلكه موجب نيمه كاره رهاشدن مباحث و عدم استفاده بهينه ازآنها ميگردد البته من فقط نظر خودم را گفتم اگر دوستان نظر و ايده ديگري دارند ويا با ادامه شيوه فعلي موافق هستند بنده حرفي ندارم

خدايا چنان كن سرانجام كار
توخشنودباشي و مارستگار
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: minoo , jahanagahi , goldmen , Elixir , mir abbas , بيلا بالا , Divar , successfulman
08-20-2013, 11:38 AM
ارسال: #4
ببخشید من منظورتون رو متوجه نشدم!! یعنی شما میگید دیگه نکات کتاب رو نذارم؟؟هر جور بزرگان سایت صلاح بدونند...اگر هم تاپیک نامناسب هست حذفش کنید..

یادِمان باشد!

یادِمان باشد!

تشکر شده توسط: توانا , Elixir , jahanagahi , iranboy , successfulman
08-20-2013, 11:43 AM
ارسال: #5
(08-20-2013 11:38 AM)minoo نوشته شده توسط:  ببخشید من منظورتون رو متوجه نشدم!! یعنی شما میگید دیگه نکات کتاب رو نذارم؟؟هر جور بزرگان سایت صلاح بدونند...اگر هم تاپیک نامناسب هست حذفش کنید..
نه اصلا منظور من اين نبود اتفاقا اين حركت فرهنگي شما بسيار ارزشمند و قابل تقديرست ضمنا من كلا عرض كردم كه بقيه دوستان فقط به مطالعه مباحث مطروحه بسنده نكنند فعالانه در بحثها شركت داشته باشند تا نتايج مطلوبتر و قابل استفاده تر ازين مطالب و مباحث مفيد حاصل گردد موفق باشيد

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: minoo , Elixir , mir abbas , jahanagahi , successfulman
08-20-2013, 11:53 AM
ارسال: #6
منظور جناب توانا چیز دیگریست.
خواندن کتاب خوب است ولی کافی نیست. شخصی دهها جلد کتاب را مطالعه میکند ولی حس میکند هیچ تاثیری بر وی نداشته اند.
وقتی مطلبی در انجمن نوشته می شود باید عزیزان دیگر مطالعات خود را زیادتر کرده و بر روی مطالب آن بحث و گفتگو داشته باشند و در نهایت نتیجه مورد نظر خود را از بحث و مطالعه کتاب و داشته های خود به دست آورند.
مطالعه کتاب به تنهائی کافی نیست , بلکه نحوه استفاده از مطالب را که چگونه از آن استفاده کند مهم است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: توانا , minoo , کامیار کاظمی , Elixir , mir abbas , aliramzantabar , iranboy , successfulman , soltan_sal , kave
08-20-2013, 12:08 PM
ارسال: #7
يك دنيا ممنون از روشنگري ارزنده تان استاد بزرگوار مثل هميشه حلال مشكلات اعضا هستيد و سربزنگاه حضور پرنورتان گره گشاي مطالب گنگ و نامفهوم بنده مي باشدسايه تان مستدام.

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: jahanagahi , minoo , Elixir , صدفی , iranboy
08-20-2013, 01:30 PM
ارسال: #8
ممنون از توضیحاتتون .متوجه شدم.حق با شماست استاد.جناب توانا اگر ناراحتتون کردم عذر میخوام. :$

یادِمان باشد!

یادِمان باشد!

تشکر شده توسط: jahanagahi , Elixir , توانا , صدفی , iranboy
08-23-2013, 01:14 AM
ارسال: #9
مامنتظر تلخيص بقيه كتاب هستيم خواهرم ،از من مي شنويد هيچ كاري را نيمه كاره رها نكنيد و اگر باور داريد كه كار درستي انجام ميدهيد به خوشامد و بدآمد ديگران كاري نداشته باشيد.

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: صدفی , Elixir , jahanagahi , minoo , Divar , iranboy , successfulman
08-23-2013, 10:58 AM
ارسال: #10
ممنون از نظرات دوستان
ممنون از مينوي عزيز
اگر ميخاهيد از مطالب اي تاپيك يا كلا اين سايت استفاده ببريد
خود را در بدترين وضعيت تصور كنين
انگاه به كار گشا بودن اين مطالب و سايت پي ميبريد
خود راتشنه و مطالب را مانند قطرات اب در نظر بگيرين
انگاه مطالب را قدرت بالاتري درك ميكنين
هيچگاه خدا را فراموش نكنيم در بندگي تعهدي جديدتر ببنديم
با خدا رفاقت كنيم او قادر به بهترين پارتي بازيهاست

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: minoo , jahanagahi , Elixir , Divar , توانا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS