ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن
زمان کنونی: 04-19-2024, 12:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MohamadMJ
آخرین ارسال: ناظم ارشد
پاسخ:
بازدید: 5404

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-13-2012, 10:42 AM
ارسال: #1
سلام و خسته نباشید به همه دوستان و عزیزان 10_004

نمیدونم با تجربه تر ها این راز رو بهتر متوجه شدن که راحت توضیحش میدن یا اونا هم منظورشون چیز دیگست ولی طور دیگه عنوان میکنن.

همیشه یه مشکلی داشتم نمیتونستم حرفای بقیه در مورد چیزایی مثل راز و جاذبه و تجسم خلاق و این حرفا رو باور کنم.
دقیقا مثل زمانی که کتاب قرآن رو ازش میشنیدم ولی خودم نمیرفتم ببینم چیه. تا وقتیم نری طرفش دوست نداری بری چون یه چیزایی میشنوی در موردش یه جورایی دوست نداشتنی و وحشتناک جلوه میده.

جفتش به خاطر معنی اشتباهشه. چون اشتباه قرآن به خوردم داده بودن یه جوری بود فکر میکردم نزدیکش بشم میمیرم یا فکر میکردم همه حرفاش عینهو بابا بزرگا نصیحت میکنه آدمه و همه کارو میگه نکن نکن. تا رفتم و متوجه شدم توضیحاتی که در موردش میدن اونو بد جلوه کرده برام.

راستش دوست نداشتم اینطوری شروع به نوشتن کنم ولی خب مشکلم این بود همه حرفشون این بود فکر کن و بشین توهم بزن برای یه چیزی تلپ خدا میده بهت. میگفتیم ما یک ماه خواستیم نشد میگفتن نه باید ثابت قدم باشی انقدر بخوای تا بیاد توی زندگیت. ما هیچی نگفتیم و بیخیالش شدیم تا اینکه بحثا رنگش عوض شد و اینطوری شد که تا یه حدی که توهم زدی بعد ولش کن معامله رو برو به زندگیت برس خود اون میاد دنبالت و میپره توی زندگیت.

نظر شخصیم و منطق من میگه متاسفانه بیش از حد بزرگش کردن. این بزرگ کردن باعث شد خیلیها واقعا فکر کنن راز هستش.
عزیزای من قربون شکلتون برم خب آدم هرچیو عشقشو داشته باشه سعی میکنه به طرفش حرکت کنه و به اون قصد کار کنه. حالا گهگاهی توهمی به داشتنشم بزنه و فکر داشتنش رو بکنه باعث میشه نزدیکتر بشه بهش و لمسش کنه و بیشتر تلاش کنه. ولی عزیزان حواستون باشه این تجسم انقدر توهم نزنید که فکر کنید جدا دارینش و توی همون توهم ازش زده بشین.

هیچ رازی نیست. هیچ قانونی نیست. اصلا هیچ چیز خاصی نیست. به چشم یه قول نگاهش نکنین که واقعا فکر کنید جایی خبریه. طبیعیه و منطقی آدم هرچی بخواد سعی میکنه بدست بیاره. آدم میبینه رفیقش ماشین خریده جو میگیرتش میچسبه به کار به هدف اینکه ماشین بخره و کم نیاره و باعث میشه زود بخره.

یه سری مسائل ساده هستن که به اسم راز روز به روز داره پیچیده تر میشه. همچین اسم گذاشتن روش که کلی فیلسوف و دانشمندم برای من تحلیل گر راز شدن والله.

به هیچوجه فکر نکنید به چیزی فکر کنید تلپی میاد. به هیچوجه فکر نکنید خواستن و توهم خلاق زدن اوکی بشه کار تمومه.
اصل انتخاب هدف و برنامه ریزی و حرکت به سوی اونه. راز چیزی نیست جز همون راهی که توی منطق هر بشری وجود داره.

بزارید توهم زدن و راز رو یه طور دیگه ثابت کنم.
میگیم دو نفر یه چیزی رو میخواستیم چرا اون یکی رسید بهش و من نرسیدم میگه خب اون بیشتر از تو خواسته و توهمشو زده.
مثال واضحتر میکنم. دو تا پسر یه دختر رو میخواد. یه پسرا مایه داره و اون یکی بدبخت بیچاره. یعنی توهم که هیچی. توی توهم با دختره زندگی کنه و روی در و دیوار عکسشو بزنه و شبانه روزی بهش فکر کنه و همه اینا هرچیم زور بزنه دختره میشه واس پسر مایه داره. این قانون زندگیه.

شما برو توی قفس شیر توهم راز بزن شیره نخورتت. اصلا بیشتر توهم بزن تو شیر رو بخوری.

خنده داره. یکم بیشتر و منطقی تر.
همچین چیزایی هست. چون مهمه اسمشو گذاشتن راز. ولی از موقعی که اسم راز روش گذاشتن خیلیهها فکر کردن واقعا چیز دست نیافتنی باید باشه.
بچه های مردم گیج میشن به قرآن. تا کی بدونه باید بخواد. از کی بفهمه وقتشه دیگه بهش فکر نکنه ؟

دوستای گلم. اصلا به راز فکر نکنید. این موارد رو بخونید با منطق و عقلتون مقایسه کنید اگر جواب درست بود همین کارو بکنید.

1. هدف بزارید برای خودتون. در هر زمینه ای. انقدر پول. این موقعیت شغلی. این ماشین و و و
2. برنامه ریزی کنید برای خودتون که بهترین راه ها و روش رسیدن به اون هدف ها رو به صورت منطقی ترسیم کنید واسه خودتون ( توهم نزنید الان بیکارم ولی راز میگه من فکر کنم بهش آخر سال یه بنز S500 دارم. از این خبرا جایی نی )
3. طبق برنامه ریزی شروع به عمل کنید و به خودتون امید بدید و کاری کنید وسط راه کنار نکشید
4. اینجا بعضی وقتا که مایوس میشین و سرد میشید به نتیجه نگاه کنید. فکر کنید اون شده که قرار بوده بشه یه ذوقی بکنید و محکم تر ادامه بدید.

گندش کردن با اسم و لقب. ولی به همین سادگیه. هیچی نیست. به خدا هیچ چیز خاصی نیست. منطق و طبیعته عقل آدم همینه.

آسمان و زمین و این حرفا دست به دست هم میدن برات ماشین بخرن اینا الکیه. فکرشو نکن میتونی روی حساب اونا بشینی. هرکاری کردی خودت کردی و خودت و لطف و کمک خدای خودت.

از با تجربه تر ها تقاضا دارم بحثارو بزرگ جلوه ندن که کسایی که امیدشون نا امید شده با اینا امید کاذب بگیرن و بعد با سر بخورن زمین.
یه تجربه قشنگ دارم که در این زمینه به دردتون میخوره. چون اصلا عادت ندارم بدون مدرک یا چیزی که لمس نشده حرفی بزنم.

نزدیک 6 سال ویولن کار میکردم. ساز و موسیقی ذوق خاصی میخواد و ویولن که معروفه به اسب سرکش رام کردنش کار هرکسی نیست. ما مجبور بودیم به عنوان ارشد ها به شاگردهای تازه وارد و کوچیکتر هرطوری امید بدیم.
بچه هایی که خب علاقه داشتن جدا بدون هیچ مشکلی ادامه میدادن و خب فراز و نشیب رو میگذروندن.
بچه های دیگه رو تصمیم گرفتیم به قول معروف با همین توهم تجسم و فکر کن میرسی و اینا برسونیمشون بالا. اومدیم برای اینکه ایجاد علاقه رو شدیدتر کنیم. آهنگهای معروفی که دوست داشتن از استادان ویولن مثلا حالا بیژن مرتضوی و شادمهر عقیلی ( این جدیدا ) و برو اسدالله ملک و پرویز یاحقی و اینای قدیمی بزاریم. که گوش کنن ببینن آخرش چه اعجوبه هایی خواهند شد و قراره چیا بزنن. دقیقا بچه هایی که این حرکت روشون اجرا شد تا یکی دو ماه بعدش کلاسو ول کردن هیچ از ویولن حالشون بهم میخورد. چرا چون این توهم ها باعث شده بود فکر کنن زودتر میتونن برسن در صورتی که به این راحتیا نبود و خیلی زود کم آوردن. اینه اون دلیلی که میگم امید کاذب و توهم بیجا موفق که نمیکنه هیچ با سر میزنه زمین.

دوستان گلم در همه مواقع و موارد به عقل رجوع کنید. حواس و قدرت های مختلفی در وجود ماست که شاید ناخوداگاه خیلی چیزارو بتونه به بهترین نحو درک کنه و خوب و بد رو تشخصی بده. خیر سرمون روح خدا توی ما دمیده شده. پس همیشه به عقلتون روجوع کنید.
موفق باشید 10_004

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mehrdad062 , بهداد , dara , jahanagahi , ارمان , 3ObHaN , فرهاد قربانی , mir abbas , m_grate29 , amiryazdani138 , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , فیروزه , mahdi5e
موضوع بسته شده است 

پیام های داخل این موضوع
نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن - MohamadMJ - 10-13-2012 10:42 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار aliashraf94 7 1,578 03-14-2018 09:46 PM
آخرین ارسال: mttm
  طراحی سایت در سال 2018 را چگونه تصور می­کنید؟ r2013.samadi 0 304 07-29-2017 04:35 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  من شکست خوردم چون....؟ yu3f 48 11,424 01-09-2016 09:02 PM
آخرین ارسال: amirali699
  بررسی مشکلات خدمات پس از فروش چرخ خیاطی و لوازم تولید پوشاک درخواست برای ثبت نظر MaHdi-Z 0 510 12-08-2015 09:13 PM
آخرین ارسال: MaHdi-Z
  قدرت ابزارهای رایگان در کسب ثروت ahmad rezaee 3 784 07-28-2015 10:56 AM
آخرین ارسال: Elixir
  دوستان و اساتید نظر بدهند moreez 6 638 05-21-2015 08:42 AM
آخرین ارسال: goldmen
  نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب ) حمید سیدی زاده 68 14,065 09-16-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: rezafery
  من چطوری کار می کنم؟ yu3f 12 3,243 02-27-2014 06:25 PM
آخرین ارسال: tarfand
  فروش پیراهن‌های یک میلیون و 500هزار تومانی در تهران! karafarin 0 584 01-27-2014 11:41 PM
آخرین ارسال: karafarin
  نرخ تبلیغات در تلویزیون+ جدول m-jalalvand 5 1,524 11-19-2013 11:08 PM
آخرین ارسال: mohajer88
  مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب اقاي ايـــده 120 14,113 05-29-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: dream
  50 پیام قانون جذب کیمیاگر 51 7,955 04-14-2013 03:39 PM
آخرین ارسال: کیمیاگر
  چگونه با حل مشکلات خودمان ثروتمند شویم ؟ ahmad rezaee 24 5,375 03-16-2013 11:40 PM
آخرین ارسال: ehsan21
  سی دی راز ایرانی منتشر شد بهداد 30 5,342 03-13-2013 05:52 PM
آخرین ارسال: سیدمهدی هاشمی
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,102 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  قانون جذب ( Law Of Attraction ) بهداد 30 14,705 02-10-2013 03:18 AM
آخرین ارسال: بهداد
  نظر شما در مورد کارهای تولیدی چیست؟ مــجــیــנ 23 9,385 02-03-2013 11:41 PM
آخرین ارسال: farzin54
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,262 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟ jahanagahi 22 2,632 10-16-2012 02:32 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS