ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
زمان کنونی: 04-19-2024, 02:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: silverstar93
پاسخ: 52
بازدید: 52124

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امیتازات : 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
04-12-2017, 06:09 AM
ارسال: #51
RE: بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
(04-12-2017 12:52 AM)pari2009 نوشته شده توسط:  
(04-10-2017 07:11 PM)simplify94 نوشته شده توسط:  بنده هم از ایشان ضرر دیده ام بهتره بگم به هیچ عنوان دنبال محصولات تراریخته که این آقا معرفی میکنن نروید.
محصولات تراریخته در کشورهای دیگر دارد منسوخ می شود در ایران ایشان اینقدر تبلیغ میکنند.

دوست عزیز کی صحبت از محصول تراریخته کرد؟
من صحبتم بحث پرورش نهال های غیرمثمر جنگلی بومی هر استان هست که مد نظر نظر این شرکت هست
تو این زمینه ضرر کردید؟
میشه واضح توضیح بدین ضررتون چی بود؟
شاید مشکل از شما بوده و خوب رسیدگی نکردین به نهال ها
لطفا کامل توضیح بدین تا دیگران هم متوجه بشن اصل قضیه رو و يه طرفه به قاضی نرین
با تشکر

با ایشان که صحبت میکنید حتما گزینه تراریخته به شما زیاد پیشنهاد میدهند.
من هم مثل شما فکر میکردم یه طرفه به قاضی نرفتن میتوانید امتحان کنید.البته با مبلغ بسیار کم شروع کنید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-23-2017, 09:20 AM
ارسال: #52
RE: بنياد فرهنگي دكتر جهانگيري
سلام
اتفاقا منم قبلا تو وبسایتشون عضو شدم و فروم نوانایی سنجی پر کردم. اون زمان خیلی دنبال کار بودم اما کار پیدا نمی کردم و با اندک سرمایه ای که داشتم میخواستم یه کسب و کار خونگی راه اندازی کنم. اما هر چی منتظر تماسشون موندم خبری نشد. فکر کنم چون مبلغ سرمایه ام کم بود مناسب همکاری و دریافت ایده نبودم . اولین بار هم از طریق تلویزیون باهاشون اشنا شدم. Angry
الان که مطالبتون رو خوندم به این نتیجه رسیدم که اصلا همون بهتر که تماس با هام نگرفتن. فقط ایمیلم رفت جز لیست سیاه ایمیل های تبلیغاتی سمینار ما که هر چند وقت یه دفعه تبلیغاتشون رو برامم بفرستن. Undecided
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS