ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
زمان کنونی: 03-29-2024, 11:15 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: یک همراه سبز
پاسخ: 1100
بازدید: 151866

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امیتازات : 3.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-07-2013, 08:37 PM
ارسال: #1
سلام دوستان و همراهان انجمن

شده گاهی می خواهید کاری را شروع کنید، هدفی را در ذهن بپرورانید، مرحله ای از زندگی را پشت سر بگذارید و...

با اینکه یه عالمه کتاب تجسم و انرژی مثبت خوندی، با اینکه جملات تاکیدی مثبت داری

اما

انقدر اطرافت را انرژی منفی گرفته، انقدر افراد منفی باف در کنارت نشستن، انقدر اخبار بدی عنوان می شه،...

که یهو یه جمله منفی تو ذهنت شکل می گیره...
و
همونطور که توی راز 2 می گه یه جمله منفی، یه نمی تونم تو ذهن خودت برابر با 70 انرژی منفی

حالا چه کار می کنی؟؟
چطوری این انرژی ها را بیرون می کنی؟؟
چطوری درو روشون می بندی؟؟
چطوری به افراد افسرده کنارت می گی حرف نزنن، چطوری صداشونو نمی شنوی؟؟

من یه پیشنهادی دارم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: venus2 , کامیار کاظمی , صابری , 3ObHaN , jahanagahi , mohammadshamosi , بهداد , mjdehghani , Fateme-S , successman , sir-mahyar , mir abbas , Nuruzzaad , Haavin , حامد , kafi , dara , vahid61 , ابراهیم رضایی , توانا , yazdan1392 , Andisheh , مهتاب خانم , mahdi5e , سهیلا , REZA HAJISALIMI , iranboy , هما , soltan_sal , sisi , Elixir , مرتضی الهی , zahra_r , successfulman , حمید رضا غ , maha.h , ratanaz , thundrill , افسون , مهدی 1 , masoud000 , tan-graphic , اَسکی , yoolwebdesign , hamidmh
03-07-2013, 08:41 PM
ارسال: #2
RE: تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
شهریور 90 بود و من داشتم آماده می شدم برای جلسه دفاعیه پایان نامم

خیلی روزا و ماه های سختی را پشت سر گذاشته بودم

مدام به خودم انرژی مثبت می دادم

قرار بود مقابل جمعی از اساتید برتر دانشگاه تهران و تربیت مدرس موضوعی را که بررسی کرده بودم ثابت کنم!!

کلی انرژی منفی در اطرافم بود، اتفاق بدی به وقوع پیوسته بود
و
همه چیز در اطراف من منفی بود

تا اینکه یهو ذهنم بهم گفت نمی تونی!!!!

می دونید چه کار کردم؟؟؟

در انجمن به همه کسانی که خواهر و برادرم شده بودند گفتم
اونا هم برام دسته جمعی انرژی مثبت فرستادند

و این گونه بود که همه انرژی منفی های اطرافم گم شدند!!!!

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: صابری , 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi , mohammadshamosi , بهداد , mjdehghani , مهدی گل محمدی , successman , sir-mahyar , mir abbas , Nuruzzaad , venus2 , Haavin , goldmen , حامد , kafi , vahid61 , dara , yu3f , توانا , mosafer bedar , مهتاب خانم , shahrasebi , mahdi5e , ehsan21 , سهیلا , REZA HAJISALIMI , abbasss , iranboy , Elixir , zahra_r , successfulman , حمید رضا غ , saman. , maha.h , ratanaz , thundrill , راهبران کسب و کار سمنگان , اَسکی , minoo , hamidmh
03-07-2013, 08:48 PM
ارسال: #3
مهر 90 بود و من مصاحبه داشتم برای استاد دانشگاهی

از کودکی آرزوم بود که در دانشگاه تدریس کنم
داییم در دانشگاه بهشتی تدریس می کرد و من همیشه تو تجسمم خودمو استاد می دیدم

همه بهم گفتن تو نمی تونی!!!
تو با این سن!!! اصلا، امکان نداره!!!
مگه می شه!!!

بزرگتر از تو، عالم تر از تو نتونستن!!

برو دنبال کارمندی!!

بازم اومدم اینجا، وی این محیط و
دوستانم و همراه همیشگیم آقا مدیر و استاد آقا قربانیان برام این انرژی مثبت را فرستادن
بهم گفتن استاد شدی دیگه الان!!!

و
من
در کمال نا باوری دیگران در بین اون همه فرد با رزومه های قوی پذیرفته شدم

می دونید چرا؟؟؟

چون من با 1000 انرژی مثبت، هزار فرشته رنگی مثبت، با سلاحی که هیچ کدومشون نداشتن رفته بودم

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi , بهداد , مهدی گل محمدی , کیمیاگر , successman , ahmad rezaee , sir-mahyar , mir abbas , Nuruzzaad , venus2 , Haavin , goldmen , حامد , mfatemi64 , kafi , dara , yu3f , habib tousi , توانا , مهتاب خانم , soheilkh , mahdi5e , سهیلا , REZA HAJISALIMI , abbasss , iranboy , soltan_sal , Elixir , مرتضی الهی , zahra_r , successfulman , حمید رضا غ , maha.h , افسون , thundrill , elaheh-hosseini , seemorgh , masoud000 , راهبران کسب و کار سمنگان , goldokhtar2 , اَسکی , hamidmh
03-07-2013, 08:53 PM
ارسال: #4
خانوم معاون مي شود بي زحمت فرق بين انرژي مثبت و بزرگ نمايي را بگيد(البته الان حافظه ام ياري نمي كند به ان چه چيزي مي گويند ولي مثالي ميزنم براي فهميدن

بطور مثال من دوست دارم خواننده بشم. صداي خوبي ندارم.
انرژي مثبت كه ميگيد يعني اطرافيان بگند تو ميتوني-سعي كن تلاش كن موفق ميشي-نقاط منفي رو بپوشانند و نديده بگيريند.و موارد ديگر از اين جهت.

حال بزرگ نمايي يعني اينكه به طرف نگيم صدات خوب نيست- بگيم تو خوبي ميتوني ولي در دل يا ذهن ميدونيم خوب نيست ولي براي اينكه ناراحت نشه بهش نميگيم.

در صورتي كه خيلي ها اينكارو خوب ميداند و خيلي ها اين كار را خيانت ميداند.رجوع به ان ضرب المثل كه مي گويند دوست ان است كه حقيقت را بگويد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , بهداد , successman , ahmad rezaee , sir-mahyar , mir abbas , venus2 , توانا , REZA HAJISALIMI , مرتضی الهی , successfulman , حمید رضا غ , thundrill , hamidmh
03-07-2013, 08:54 PM
ارسال: #5
حالا میام یه ذره جلوتر تا افرادی که تازه واردتر انجمن هستن یادشون بیاد

اسفند 91 بود

باز امتحان و مصاحبه داشتم

باز همه می گفتن کار تو نیست!!!

خودمم داشتم به این باور می رسیدم که کار من نیست!!!

استرس گرفته بودم

مشکل خیلی بزرگی هم برای دوستم پیش اومده بود و هر روز فار منفی و افسردگی اونو داشتم!!

باز اومدم تو کافه گپ انجمن گفتم

باز دوستان و خواهر برادرهای گلم برام انرژی مثبت فرستادن!!!
و

باز موفقیت از آن من شد!!!

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , صابری , 3ObHaN , بهداد , مهدی گل محمدی , successman , ahmad rezaee , sir-mahyar , mir abbas , venus2 , حامد , kafi , dara , yu3f , توانا , REZA HAJISALIMI , iranboy , Elixir , مرتضی الهی , zahra_r , successfulman , حمید رضا غ , maha.h , ratanaz , thundrill , seemorgh , masoud000 , راهبران کسب و کار سمنگان , اَسکی , hamidmh
03-07-2013, 08:57 PM
ارسال: #6
سلام.
جالب بود. اتفاقا من هم خیلی درگیر این افکار منفی اطراف خود هستم.
منتها مدتی است که با تمرین و با استفاده از راهنمایی استاد بهداد عزیز که فرمودند" این افکار منفی اطراف ما نیست که باعث ببدبختی ماشده! بلکه مترجم مغز ما درست عمل نمیکند" افکار منفی را به گونه ای به افکار مثبت تبدیل میکنم.
یعنی نیمه پر لیوان را میبینم! و جنبه مثبت ان را که به نفع من است در نظر میگیرم.
اما یه وقتهایی هم حجم زیاد افکار منفی بر ما مسلط شده و این روش برای بنده که تمرین زیادی در این زمینه ندارم جواب نمیدهد و شما روش جالبی را برای مقابله با آن تجربه و بیان نمودید!
متشکرم!

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , بهداد , jahanagahi , کیمیاگر , successman , ahmad rezaee , sir-mahyar , mir abbas , venus2 , yu3f , توانا , mosafer bedar , REZA HAJISALIMI , soltan_sal , Elixir , مرتضی الهی , successfulman , حمید رضا غ , maha.h , thundrill , seemorgh , hamidmh
03-07-2013, 08:59 PM
ارسال: #7
(03-07-2013 08:53 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  خانوم معاون مي شود بي زحمت فرق بين انرژي مثبت و بزرگ نمايي را بگيد(البته الان حافظه ام ياري نمي كند به ان چه چيزي مي گويند ولي مثالي ميزنم براي فهميدن

بطور مثال من دوست دارم خواننده بشم. صداي خوبي ندارم.
انرژي مثبت كه ميگيد يعني اطرافيان بگند تو ميتوني-سعي كن تلاش كن موفق ميشي-نقاط منفي رو بپوشانند و نديده بگيريند.و موارد ديگر از اين جهت.

حال بزرگ نمايي يعني اينكه به طرف نگيم صدات خوب نيست- بگيم تو خوبي ميتوني ولي در دل يا ذهن ميدونيم خوب نيست ولي براي اينكه ناراحت نشه بهش نميگيم.

در صورتي كه خيلي ها اينكارو خوب ميداند و خيلي ها اين كار را خيانت ميداند.رجوع به ان ضرب المثل كه مي گويند دوست ان است كه حقيقت را بگويد

آقا سجاد اولا از این دوستان حقیقی که می گویید در اطراف و دنیای واقعی ما انقدر وجود دارند که تمام استعداد و علائق ما را بکشند

دیگه نیازی نیست در این انجمن که همه برای گرفتن انرژی مثبت میان این کار انجام بشه

در اطرافم وقتی می خواستم استاد بشم همه حتی پدر و مادر که بهترین و نزدیک ترنی افراد بهم بودند همینو می گفتن که تو از عهدش بر نمیای!!
اما با انرژی مثبت شد

در مورد مثال شما
فردی مثل هیچ کس هم صدا نداشته و یا اونایی که رپ می خونن بیشترشون صدا ندارن اما بجاش اومدن بخاطر اعتماد به خودشون روشی را باداع کردند برای خودندن که نیازی به صدای خوب در حد شجریان نداشت!!!!

اگر بخوای اگر به خودت ایمان داشته باشی اگر بخودت انرژی مثبت بدی راهی خواهی یافت برای رسیدن به خواستت

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , بهداد , jahanagahi , کیمیاگر , successman , صابری , ahmad rezaee , sir-mahyar , mir abbas , venus2 , dara , yu3f , توانا , shahrasebi , REZA HAJISALIMI , soltan_sal , Elixir , مرتضی الهی , ساقی , successfulman , حمید رضا غ , maha.h , thundrill , elaheh-hosseini , seemorgh , hamidmh
03-07-2013, 09:09 PM
ارسال: #8
خوب حالا هدفم از زدن این تاپیک::

می خوام همه ما (چون می دونم که همه ما در اطرافمون این انرژی های منفی را داریم و نمی تونیم اون افراد را از خودمون برونیم) بیایم در این در این تاپیک هر روز بهم انرژی مثبت بدیم با اسم با دلیل انقدر محکم و عینی که هم فاز با ذهن اون فرد بشه

همونطور که انرژی ها و حرف های مهیار و آقای قربانیان و سبحان هفته پیش به من این انرژی را داد

مثلا مهیار بهم گفت: "تو که این انرژی را داری که مدیر هتل اصفهان را قانع کنی و ازش تخفیف بگیری که ..." ( در واقع در ذهن من فازی را روشن کرد که برای خودم عادی بود)

یا سبحان گفت: "خانوم مدیر هـــــــــیچ نیگران نباشید ، فردا همش با خودتون تکرار کنید " اینا مجبورن من رو قبول کنن وگرنه با سبحان طرف هستند "

آقای قربانیان جملات تاکیدی را به من یاداوری کرد که انگاری رفته بودن پشت مغزم خوابیده بودن: سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
من در آرامش کامل به سر می برم و همواره روحیه ای شاد و لبخندی بر لب دارم.
روز بروز اعتماد بنفس من بیشتر و بیشتر می شود.
من سزاوار بهترین ها هستم.

حالا بیایید این کار را برای همدیگر بیشتر و پر رنگ تر بکنیم

شاید انقدر که انرژی مثبت این جمع روی ما تاثیر می ذاره 100ها جلد کتاب نذاره

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi , کیمیاگر , successman , ahmad rezaee , sir-mahyar , mir abbas , Nuruzzaad , venus2 , حامد , kafi , vahid61 , dara , ابراهیم رضایی , yu3f , habib tousi , توانا , mosafer bedar , shahrasebi , REZA HAJISALIMI , sisi , Elixir , mrs.abbasi , successfulman , حمید رضا غ , maha.h , thundrill , افسون , BERKE , Lady , hamidmh
03-07-2013, 09:12 PM
ارسال: #9
می خوام اینجا جمعی تشکیل بدهیم که با دادن انرژی مثبت گروهی

استادها

مخترع ها

دکترها

میلیاردرها
و...

تحویل بدهیم.

فقط و فقط با انرژی مثبت

ثابت کنیم میشههههههههههههههههه

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi , کیمیاگر , successman , ahmad rezaee , sir-mahyar , mir abbas , Nuruzzaad , venus2 , حامد , dara , yu3f , توانا , soheilkh , shahrasebi , سهیلا , REZA HAJISALIMI , iranboy , هما , باران1 , Elixir , ساقی , Bahareh Ghaderi , zahra_r , successfulman , حمید رضا غ , maha.h , thundrill , makok , BERKE , masoud000 , parsa_star , hamidmh
03-07-2013, 09:15 PM
ارسال: #10
دیگه نیازی نیست خجالت بکشیم

دیگه نیازی نیست اعصابمون از دست "نمی شه ها" "نمی تونی " های اطرافیان و پدر و مادر خورد بشه یا بقول یکی از دوستان فعال در حوزه روانشناسی از اونا فرار کنید

دیگه ما می تونیم با این انرژی مثبت گروهی " روئین تن" بشیم
انقدری که اون نمی تونه ها روی ما اثری نذاره

دیگه نیازی نیست تو پ.خ در خواست کمک تکی بکنیم

اینجا ما یه گروه پشتیبان داریم(همونی که تو راز 2 گفت) همون پشتیبانی که نقش لشگر پر انرژی ما را بازی می کنه

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , کیمیاگر , successman , 3ObHaN , صابری , sir-mahyar , mir abbas , Nuruzzaad , venus2 , حامد , vahid61 , dara , yu3f , توانا , mosafer bedar , shahrasebi , سهیلا , REZA HAJISALIMI , bitumen , maryambanoo , soltan_sal , Elixir , ساقی , جوانه , successfulman , حمید رضا غ , maha.h , thundrill , BERKE , saeede93 , ahmad rezaee , soltan18 , hamidmh , r2013.samadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star شانس بهتر است یا انرژی مثبت؟! r2013.samadi 1 499 01-07-2018 02:46 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  افکار هدفمند،مثبت اندیشی minoo 0 1,624 01-30-2014 01:57 PM
آخرین ارسال: minoo
  معجزه تفکر مثبت bagheria 2 2,095 11-13-2013 01:38 AM
آخرین ارسال: bagheria
  مثبت انديشي MARYAR 19 4,838 10-22-2013 09:13 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  تغییر عادت منفی به مثبت (از امروز مثبت باشیم) صدفی 4 2,209 05-26-2013 02:09 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  راه‌های دریافت انرژی مثبت dara 0 2,079 09-16-2012 11:52 AM
آخرین ارسال: dara
  9 توصیه برای مثبت‌اندیشی در کسب‌وکار صدفی 0 1,330 07-17-2012 01:10 AM
آخرین ارسال: صدفی
  چگونه انرژی مثبت پخش کنیم صدفی 0 1,243 06-09-2012 10:31 AM
  مثبت انديشي چگونه است ؟ صدفی 1 1,496 05-17-2012 10:13 PM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
  كودكان از 5 سالگي افكار مثبت را درك مي كنند صدفی 0 1,121 05-06-2012 07:45 PM
  با اين 10 روش خوش و با ديد مثبت زندگي كنيد صدفی 0 1,199 04-06-2012 01:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS