ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آيا واقعاً "موفقيت در کار" فرمولي دارد؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 01:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: بيلا بالا
پاسخ: 4
بازدید: 826

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-11-2012, 06:35 PM
ارسال: #1

1- فرمول موفقيت در کار آسان است: کمي زودتر ازديگران کار را شروع کنيد، کمي سخت کوش تر از ديگران باشيد و کمي ديرتر از ديگران محل کار خود را ترک کنيد.
2- ذهن خود را مدام با تصاوير سلامتي ، شادماني و سعادت که آرزوي آن را داريد پرکنيد.
مؤدبانه بپرسيد. مشتاقانه بپرسيد. قاطعانه بپرسيد. دوستانه بپرسيد. صميمانه بپرسيد . کنجکاوانه بپرسيد. و به ياد داشته باشيد که آينده متعلق به آنهايي است که مي پرسند.
3- موفقيت شغلي هنگامي آغاز مي شود که دقيقاً مشخص کنيد شغل ايده آلتان چيست؟
4- رؤياهاي بزرگي را در سر بپرورانيد . تصور کنيد که در هيچ زمينه اي محدوديتي نداريد و سپس قبل از آن که تصميم بگيريد چه کاري برايتان ممکن است، تصميم بگيريد که چه کاري مناسب ودرست است.
5- با ايده آل خود شروع کنيد. شغل ، زندگي و محيط کاري ايده آل خود را توصيف کنيد.
6- شايد مهمترين واژه در موفقيت و خوشبختي اين باشد:«بخواه!».

7- از ديگران آنچه را که مي خواهيد طلب کنيد. از آنها کمک بگيريد. اطلاعات لازم را کسب کنيد. با آنها مشورت کنيد. نظرشان را بخواهيد و هرگز از خواستن و پرسيدن نترسيد.
8- مؤدبانه بپرسيد. مشتاقانه بپرسيد. قاطعانه بپرسيد. دوستانه بپرسيد. صميمانه بپرسيد . کنجکاوانه بپرسيد. و به ياد داشته باشيد که آينده متعلق به آنهايي است که مي پرسند.
9- به دنبال شغلي که دوست داريد باشد. حقوقي را که مي خواهيد طلب کنيد. به دنبال قبول مسئوليت ها و پست هايي که دوست داريد باشيد.
10- هر چقدر شغل يا کارتان را بهتر و دقيق تر مشخص کنيد، آن را آسان تر به دست مي آوريد.
11- از طريق برنامه ريزي، تحقيق و استفاده از راه کارهاي کارآمد موجود در زمينه پيشرفت شغلي ، کنترل کامل مسير زندگي خود را به دست بگيريد.
12- هميشه پس ازمصاحبه يک نامه تشکر آميز براي آن سازمان بفرستيد. اين کار اغلب اوقات شرايط را به نفع شما تغيير مي دهد.
13- اگر واقعاً مايليد در سازماني شروع به کار کنيد، براي آنکه استعدادها و ارزش هاي خود را به اثبات برسانيد پيشنهاد يک ماه کار بدون حقوق بدهيد.
14- در طول ساعات کار، پيوسته مشغول کار باشيد. سعي کنيد در محل کار خود به پُر کارترين فرد مشهور باشيد.
15- با مشهور شدن به عنوان پر کارترين فرد سازمان سريع تر ازهر طريق ديگري مورد توجه تصميم گيرندگان اصلي سازمان قرار مي گيريد.
بخش اجتماعي سايت تبيان
گردآوري زهره پري نوش

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , goldmen , jahanagahi , کامیار کاظمی , سهیل , حامد , ahmad rezaee
11-11-2012, 08:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2012 08:51 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: آيا واقعاً "موفقيت در کار" فرمولي دارد؟
12- هميشه پس ازمصاحبه يک نامه تشکر آميز براي آن سازمان بفرستيد. اين کار اغلب اوقات شرايط را به نفع شما تغيير مي دهد.

بی ربط یه این موضوع نیست:

اداره ثبت اسناد تهران کاری داشتم.از قزوین رفته بودم. یک نفر خیلی زحمت کشید تا نامه من آماده شد.نامه را گرفتم.رفتم پیش همان شخص برای تشکر کردن و خدا حافظی . آن شخصی که طبقه سوم بود .کارم انجام شده بود و می توانستم از همانجا بروم و شاید هبچوقت هم او را نمی دیدم. ولی دیدم که اگر تشکر بکنم همین باعث شود که کار افراد دیگری را هم سریع انجام دهد.
به هر حال رفتم و خدا حافظی و تشکر کردم. خیلی خوشحال شد.نامه را از من گرفت و نگاهی به آن کرد و گفت: این که یک مهر کم دارد.برو مهرش را هم بزن و بسلامت.
اگر برای تشکر نمی رفتم باید از قزوین مجددا برای زدن مهر بر می گشتم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , 3ObHaN , سهیل , فرهاد قربانی , حامد , ahmad rezaee , M3HDI
11-11-2012, 08:54 PM
ارسال: #3
1- فرمول موفقيت در کار آسان است: کمي زودتر ازديگران کار را شروع کنيد، کمي سخت کوش تر از ديگران باشيد و کمي ديرتر از ديگران محل کار خود را ترک کنيد.

وقتی ایده ای به ذهنم می رسید سریع آنرا پیاده میکردم. شبانه روز 3 الی 4 ساعت می خوابیدم.زودتر از همه کارم را شروع میکردم و دیرتر از همه کارم را تمام میکردم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , حامد , مــجــیــנ , ahmad rezaee
11-11-2012, 08:57 PM
ارسال: #4
من خودم رواين موضوع حساسم
ديروز رفتم بيمارستان
ملاقات تمام شده بود
رام نميدادن با هزار دردسر رفتم تو
موقع برگشت از طرف تشكر كردم
بنده خدا تازه كلي ازم معذرت خواست كه ما ماموريما معذور

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سهیل , فرهاد قربانی , حامد , مــجــیــנ , ahmad rezaee , blacknight19 , jahanagahi , M3HDI
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نكاتي در مورد موفقيت در كار بيلا بالا 0 580 11-12-2012 08:10 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS