ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تضاد در آموزش
زمان کنونی: 03-29-2024, 11:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: بيلا بالا
پاسخ: 12
بازدید: 1985

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تضاد در آموزش
11-10-2012, 08:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-10-2012 11:54 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #1
تضاد در آموزش
متاسفانه خواندن کتابهای مختلف از نویسندگان مختلف شخص را دچار تضاد میکند:
- کتاب راز می گوید من گفتم این مبلغ را در یکسال میخواهم و در آخر سال گرفتم.
- کتاب بخوانید و ثروتمند شوید می نویسد سماجت و پافشاری شما را موفق میکند.
- کتاب جذب می گوید هر چه را بفکرش باشی بدست می آوری.
- شاگتی گواین اصول تجسم را می گوید.
- و.......

برای اینکه دچار تضاد نشویم , چکار باید انجام دهیم؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , yu3f , M3HDI , مــجــیــנ , حامد , GreatNavid , Delta.H , dara , مهدی گل محمدی , mir abbas
11-10-2012, 08:49 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-10-2012 08:57 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #2
RE: تضاد در آموزش
ممنون از جناب قربانیان عزیز بخاطر مطرح کردن این سوال جالب:

- یادداشت برداری از هر کتاب
- مقایسه نظرات نویسندگان و اضافه کردن نظر و جهان بینی خود به آن

بنظر بنده مهم نیست که آن نویسنده "چه می گوید؟" یا "چگونه می گوید؟" او می گوید تا در ذهن من جرقه زده شود و حال من هستم که با آن جرقه باید خرمن باورهای غلطم را شعله ور کنم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , 3ObHaN , مــجــیــנ , حامد , GreatNavid , Delta.H , dara , مهدی گل محمدی , mir abbas
11-10-2012, 08:58 PM
ارسال: #3
ابتدا به یک پیش زمینه نیازه .
به طور مثال این انجمن پیش زمینه ی خوبی است . مخصوصا تاپیک زیر
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4903

وقتی پیش زمینه ایجاد شد و به اصطلاح حروف الفبای موفقیت رو یاد گرفتیم میتونیم به سوی مطالعه بریم .
در مطالعه نقد مطالب خیلی مهمه .
افرادی دچار تضاد میشن که گفته های یک کتاب رو بی چون و چرا میپذیرند .
اگر مطلب هر کدام نقد بشه و نظرات نویسندگان با هم مقایسه بشه و در نهایت خودمون هم نظرمون رو اضافه کنیم دیگه دچار تضاد نمیشیم .
چون به یک جمع بندی میرسیم .

شما یک کتاب از اقای x مطالعه میکنید ، نتایج مطالعه رو یاداشت میکنید .
شما یک کتاب از اقای y مطالعه میکنید ، نتایج مطالعه رو یاداشت میکنید .
حالا مطالب اقای x و y رو با هم مقایسه میکنید و به یک جمع بندی میرسید .
اگر از خانوم Z هم مطلبی مطالعه کردید ، جمع بندی مطالب اقای x و y رو با مطالب خانوم z دوباره جمع میبندید و الی آخر .

اینطوری هیچوقت دچار تضاد نمیشید و همیشه برای موفیقت یک جواب واحد دارید .

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , M3HDI , حامد , Delta.H , GreatNavid
11-10-2012, 09:14 PM
ارسال: #4
من چکار کردم:

خواندم , خواندم و خواندم . کتابهای از نویسندگان مختلف آنها را تلفیق کردم و نتیجه اش را نوشتم. نتیجه را خواندم و در نهایت تمرین کردم.تجربه کردم و بعد حس کردم باید خودم بنویسم و نتیجه کل مطالعات را با تجربه خودم مقایسه کنم. در نهایت یک خط فکری در این زمینه گرفتم. مطالبی که می نوانست در من تضاد ایجاد کند را جدا کردم.
نتیجه آنی شد که در تایپیک بمن اعتماد..... نوشتم.

این مطلب نتیجه چندین سال مطالعه و تحقیق و تجربه شخصی خودم شد.
در اول کار بفکر کاری نبودم که من را ثروتمند کند بلکه بفکر کاری بودم که هزینه ماهیانه زندگیم را تامین کند. سپس ایده هایم را بر روی کارها پیاده کردم .
توریع لوازم بهداشتی هدف یک نفر است که قفسه بزند و بشیند دانه دانه بفروشد.من کارتونها را روی هم گذاشته و بفکرم رسید با سود کم کارتونی بفروشم.
ومثالهای مختلف.
منتظر نظرات با ارزش شما هستیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , M3HDI , حامد , Delta.H , GreatNavid , مــجــیــנ , ahmad rezaee , dara , مهدی گل محمدی
11-11-2012, 12:27 AM
ارسال: #5
منم
خيلي كتاب خوندم كه بدتر سر در گمم كرد
100كتاب با صد ايده و طرز فكر
بنظرم حرف اشو جالبه
ندانستن صميمي تر است
چن كتابا بخون به نتيجه گيري برس و بسم الله بگو و شروكن
ميشه همون حرف اساتيد

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , GreatNavid , مــجــیــנ , Delta.H , مهدی گل محمدی
11-11-2012, 01:57 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2012 01:58 AM، توسط GreatNavid.)
ارسال: #6
هرآنچه رو که میخواستم بگم بقیه دوستان زحمتش رو کشیدند .
خیلی کوتاه و مختصر بگم : وقتی جمع بندی میکنید میبیند همه به اقیانوس میریزند .
این رود از جنگل میگزره و دیگری از دشت . من دچار سردرگمی بودم ، با خودم فکر کردم راه حل چیه ؟
تصمیم گرفتم نکات مشترک رو پیدا کنم . همه چیز به یک چیز ختم میشد ....
مهم این نیست که از کدام رود به اقیانوس میرسی ( یه کم ولی مهمه ، بین خودمون باشه )
مهم اینه که به اقیانوس وصل شی . مهم اینه که توی رود اشتباهی نری که سر از آبشار در بیاری .
مهم اینه که در رودی که به سد میرسه نری .
خیلی ها در این رودخانه ها حرکت کردند و اقیانوس رو دیدند . باید از اونها راهنمایی بگیریم .
ناخدا هوشنگ قربانیان میتونه رودخونه مورد نظر رو برامون بگه !
چرا که ایشون الان در اقیانوس کشتی خودرا رهبری میکند
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , jahanagahi , Delta.H , مهدی گل محمدی
11-11-2012, 02:31 AM
ارسال: #7
البته همگی استاد هستید ولی بنده دیدگاه تقریباً متفاوتی نسبت به این مسئله دارم.
به نظر من مطالعه مستمر برای انسان لازم و ضروری هست و در این باره بحثی نیست اما مسئله اینجاست که آیا شخصی که دنبال موفقیت و کسب درآمد و سر و سامان دادن به امور خود است چرا باید ده ها کتاب در زمینه موفقیت بخواند و یادداشت برداری کند و بعد اطلاعات را تلفیق کند؟
منظور این است که جهت حرکت چنین فردی اقتضا نمیکند که خود را اینگونه درگیر مسائل روانشناسی و غیره بکند تا در نهایت بتواند بفهمد که چگونه باید موفق شود!
چون طبق مطالعات ناچیز و تجاربی که بنده بدست آورده ام علیرضا آزمندیان، هوشنگ قربانیان، احمد حلت، برایان تریسی، آنتونی رابینز، شاگتی گواین، وین دایر، راندا برن و دیگران همگی یک برنامه یکسان ارائه میکنند!
برای خود اهداف کوتاه، میان و بلند مدت تعیین کنید. اهداف خود را مکتوب کنید. عبارات تاکیدی متناسب را مرتبا تکرار کنید و مثبت اندیش باشید و ...
دکتر آزمندیان با خواندن یک کتاب (فکر کنید و ثروتمند شوید) متحول شد و بسوی موفقیت گام برداشت!
مهم این است که ذهن ثروتمندی داشته باشیم و این ذهن اگر با دو یا سه کتاب تغییر نکرد با صد کتاب هم تغییر نمیکند!
من به علم روانشناسی و موضوعات موفقیت بسیار علاقمندم و سالهاست در این زمینه مطالعه میکنم فیلمهای بسیار دیده ام و در سمینارها همایش های مختلف شرکت کرده ام،چند سال عضو باشگاه موفقیت اهواز و باشگاه خنده بودم، دوره های مختلف فراروانشناسی گذرانده ام اما دوستان عزیز با وجود تمام اینها اکیداً توصیه میکنم که با این علوم به تنهایی نمی توان به یک کارآفرین موفق تبدیل شد. اگر موضوع سایت کارآفرینی و لغت میلیاردر در نام آن بکار رفته باید بخشی از آن به روانشناسی و علوم موفقیت اختصاص یابد و در این شکی نیست اما اتکای بیش از حد به این علوم نمیتواند هیچ کارآفرینی بسازد بلکه عده ای روانشناس مثبت اندیش تولید میکند همگی متبحر در این زمینه هستند نه کسب و کار! و در این بین رسیدن به خواسته ها با تجسم خلاق و قانون جذب هم ابداع و ابتکاری در پی نخواهد داشت! چون مطمئنم که هیچ یک از اعضا در حال تجسم یک ایده و یا اختراع جدید نیستند بلکه همگی در عالم مرسدس و پورشه و کاخ های زیبا سیر میکنند.
من به عنوان برادر کوچکتر به تمام عزیزانی که در پی موفقیت هستند اکیداً توصیه میکنم به جای مطالعه روزانه کتابهای انگیزشی و موفقیتی، مطالب کوتاه خلاصه و بسیار مفیدی که جناب استاد قربانیان بزرگوار از جوهره و حاصل عمری مطالعه و تجارب موفق در زمینه های مختلف فرهنگی و اقتصادی در اختیار همه قرار داده اند استفاده کنند و طبق سفارشات و تمرینات ایشان پیش بروند تا پس از ایجاد تغییرات لازم در ضمیر ناخودآگاه و ایجاد ذهن ثروتمند، چشمشان به فرصتها و ایده های جدید باز شود شروع به پیشرفت نمایند، آنوقت میتوانند در زمینه موفقیت بیشتر مطالعه کرده و معلومات خود را کامل کنند.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , jahanagahi , ahmad rezaee , حامد
11-11-2012, 07:59 AM
ارسال: #8
نیاز می تواند استارت شروع به کار باشد و مطالعات ما ابزار موفقیت.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , حامد , Delta.H
11-11-2012, 08:57 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2012 10:19 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #9
معمولاً حس و انگیزه شروع ثروتمندی برای انسان به دلایل مختلف اتفاق می افتد
نفرت و عشق
نیــــــــــــــــــاز
میل به تکامل
رقـــــــــــــابت

در مرحله اول با شروع به دانستن و مطالعه وافر ادامه می یابد . این مرحله بسیار مهمی است و گذر از آن بسیار مهمتر .
بسیاری از افراد در این مرحله سالها اسیر می شوند. میل به دانستن و خواندن اکثریت آراء افراد موفق باید به یک مرحله کوتاه و سریعی برای مرحله بعدی منجر گردد .

در یک دوره کوتاه و بسیار انرژی بخش و مفرح که غالباً پس از تصمیم به ثروتمند شدن اتفاق می افتد ، باید راهی را برگزید که با تواناییها ، امکانات و عملی بودن آن راه منطبق باشد .

این مرحله را هرچه کوتاه تر طی کنیم و به جمع بندی برسیم کمتر دچار افت انرژی و تردید می شویم .
سطح انرژی به بالایی و زیادی این دوره هم سریع فروکش می کند و هم کسب مجدد آن زمان زیادی را از فرد می گیرد .

بهتر است در این مرحله یک الگو از یک فرد موفق بیابیم و بیشتر از آنکه روی حرف ها و مطالب تکیه کنیم روی رفتار و عمکرد آن الگو متمر کز شویم . ، به فرض شما می خواهید از طریق کسب و کار به درآمد و ثروتمندی برسید ، باید یک الگوی همتراز با این شغل را حتماً پیدا کنید و با علم و آگاهی بر روی نوع انجام کسب و کار آن فرد و تلفیق ایده های جدید گام بر داریم . در این مرحله حتماً نیاز نیست شما کتابهای مدیریت ، کتابهای ایجاد کسب و کار و سرمایه گذاری ..... رامطالعه کرده باشید ، اگر روی کتابهای انگیزشی و کتابهای روانشناسی موفقیت نیز تکیه کرده باشید ، کافی است .
تنها لازم است شما به یک جمع بندی برای ایده و کار جدید برسید .

با این توضیح به مرحله دوم نیز اشاره شد :

مرحله دوم بعد از گذار از مرحله مطاله که بسیار ، بسیار مهم است " مر حله عمل است "

در این مرحله نیز باید نوع مطالعات تغییر کند : در این مرحله شما نیازدارید به کتابهایی عملی در مورد مدیریت ، کار آفرینی ، سرمایه گذاری و کتابهایی در مورد ایجاد کسب و کار تان و همچنین بازاریابی بپردازید و طبق یافته های جدید و بازهم با انطباق بر نوع رفتار و عملکرد الگوی موفقیتتان گام بردارید .

شما در هر مرحله می توانید از کتابهای نویسندگان مختلف استفاده کنید " بعضی نویسندگان تنها نویسندگان انگیزشی و روانشناس موفقیت هستند : مانند برایان تریسی - ناپلئون هیل - دکتر آزمندیان - حلت و ....
و بعضی دیگر همزمان مدرس روشهای موفقیت هستند " مانند برایان تریسی - رابرت کیوساکی - جیمز ران و .....

با این اوصاف شما شاید دچار تضاد نشوید . البته این نظر شخصی بود ، باقی نتیجه گیری و تکمیل نظرات بماند برای دوستان .
حتماً موفق می شوید ...........

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , حامد , Delta.H
11-11-2012, 09:08 AM
ارسال: #10
باتشکر از آقای رضائی عزیز

نیاز می تواند :
نفرت و عشق
میل به تکامل
رقـــــــــــــابت
باشد
و
مطالعات ما :
کتابهای مورد نیاز

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , فرهاد قربانی , حامد , Delta.H
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Photo فیلم آموزشی و تاثیر در آموزش و یادگیری shinalife 0 635 10-28-2015 01:41 PM
آخرین ارسال: shinalife
  نحوه آموزش jahanagahi 2 809 10-18-2012 01:59 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS