ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ابداع یک تکنیک توسط خودم
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: GreatNavid
آخرین ارسال: GreatNavid
پاسخ: 7
بازدید: 1415

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابداع یک تکنیک توسط خودم
11-05-2012, 04:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-05-2012 04:57 PM، توسط GreatNavid.)
ارسال: #1
ابداع یک تکنیک توسط خودم
[تصویر: 220px-Mirror_baby.jpg]
امروز توی خونه داشتم منفجر میشدم از سر در گمی ، خیلی برنامه دارم و وقت ام خیلی محدود هست . برای همین اصلا نمیتونم برنامه ها رو سازمان دهی کنم . نیم ساعت پیش بود داشتم دیگه واقعا از هجوم افکار و شلوغی ذهن منفجر میشدم .

هر چی روز کاغذ برنامه نوشتم بیشتر و بیشتر هم فشار روانی ام زیاد شد و هم سردر گمیم . مگه من چقدر انرژی دارم که همه این کارا رو باهم انجام بدهم .
رفتم به یکی از اعضای خونه گفتم بیا یه مقدار مخم رو فشار بده و یه جورایی ماساژ هست ، گفتم سرمو ماساژ بده یه مقدار آروم بشم .

تو همی فکرا بودم که دیدم هجوم افکار بازم داره اذیت میکنه. دیدم اینجوری نمیشه . رفتم جلو اینه موهامو یه شونه ای بزنم یه دفعه یک فکر بکر به ذهنم خطور کرد . یک دونه ماژیک ( از نوع غیر وایت بردی ، آخه وایت بردی گشتم نبود ) برداشتم و رفتم روبرو آینه شروع کردم به نوشتن برنامه هام ، آخه بازم تخته وایت برد نداشتم .

دیدم اینجا خیلی قضیه فرق میکنه . من خودم رو توی آینه میدیدم و روی خودم مینوشتم . یک یک اهداف رو نوشتم و شروع به خط زدن چیزهای زائد کردم تا کلا تونستم توی چند جنبه همش رو سرو هم کنم . آخـیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش !!!

راحت شدم . چقدر خوب شد فهمیدم که برنامه ها کمه و به همش میرسم .
اما در این حین کشف اصلی من این بود و یا در واقع میتونم بگم سیستم اصلی که اختراع کردم تلفیقی از چند تکنیک شد که خیلی جالب هست ( به نظر خودم !!!! )

شما روی آینه خونه خودتون عبارات تاکیدی رو بنویسید .

" من هر روز از هر جهت بهتر و بهتر میشوم "

وقتی میرید جلوی آینه اینو میخونید و خودتون رو میبینید خیلی موثر هست که تاثیرش رو همون لحظه شاید بتونید حس کنید .

پس شد :

- یک آینه
- یک ماژیک ( وایت بردی )
- نوشتن عبارت تاکیدی روی آینه
- هر روز نگاه کردن خود ، نگاه کردن جمله و تکرار کردن جمله .
{ خیلی خوبه که چند کار در هم تلفیق و ترکیب شده }

قسمت خوب ماجرا تموم شد حالا قسمت بد ماجرا :

از اونجایی که ماژیک از نوع غیر وایت بردی بود ( ماکر ) مجبور شدم با محلول شیشه پاک کن و دستمال ده دقیقه فقط آینه پاک کنم . 18

پ.ن : آقای محترم ، بله با شما هستم آنتونی رابینز ، فردا نبینم این تکنیک رو به اسم خودت توی کتابات چاپ کنیا !!!! این کار منه ، مید این ایران . اگه دیدم تو کتاب قدرت شگرف آینه ها اینو چاپ کردی خودم شخصا" ازت شکایت میکنم !!!!

پ.ن 2 : همین الان تو گوگل سرچ کردم { affrimation on mirror } دیدم خیلی هم ابداع نبوده مثل اینکه بعضا قبلا این کارو کردن . 10_003
البته چیزی که من دیدم در گوگل بود و سرچ کردم بیشتر اینجوری بود که شما زیبا هستید و .... توی مایه های جملات تاکیدی خودمون چیزی ندیدم . پس حق اختراع محفوظه . آنتونی عزیز حواست باشه شکایت میکنما !!!!1 من گفتم .
یا توی این مایه ها :
[تصویر: img-affirmation-bathroom.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Delta.H , M3HDI , ahmad rezaee , مــجــیــנ , mosafer bedar , کامیار کاظمی , حامد , مهدی گل محمدی , toofan245 , amiryazdani138 , بهداد , yu3f , dara , venus2 , jahanagahi , مسعود کوچولو , mseyfzadeh , پرواز , نماينده استان گیلان , mehdi098 , madar , s_a , bitumen , iranboy
11-06-2012, 02:41 PM
ارسال: #2
RE: ابداع یک تکنیک توسط خودم
آیا تا به حال کسی از دوستان تو آینه به چشمان خودش خیره شده ؟؟؟؟
هشدار : توصیه میشه که این عمل رو نه زیاد و نه به مدت طولانی انجام بدهید .
لطفا" نتیجه رو بنویسید ×
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , toofan245 , amiryazdani138 , بهداد , dara , venus2 , jahanagahi , مسعود کوچولو , M3HDI
11-06-2012, 06:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-06-2012 06:17 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
حرکت بسیار جالبی است. یکی از عزیزان ایران انجمن (با ذکر منبع - انجمن میلیاردرهای جوان )بحث را در آنجا هم ادامه دادم.برایم نوشته :

بابا هوشنگ مهربونم
بار اول که این تاپیک رو دیدم سریع چند تا کاغذ آچار برداشتم و یه مارکر از هم اتاقیم گرفتم و اون جملات مثبت و کلیدی رو بزرگ روی کاغذ ها نوشتم و دادم به هم اتاقیام که بخونن. بعد اون کاغذ ها رو چسبوندم به دیوار اتاقمون تو خوابگاه
هم اتاقیام هم خیلی خیلی استقبال کردن و اونا هم جملات مورد علاقه خودشون رو نوشتن و به دیوار اتاق و کمد هاشون چسبوندن

حالا هر صبح که از خواب بیدار میشیم اولین چیزی که به چشممون می خوره اون جمله های کلیدی هستش و من هر روز اونا رو چندین بار تکرار می کنم

هم اتاقیام هم خیلی بابا هوشنگو دوس دارن و من به خودم مغرورم که تو زندگیم همچین کسی رو دارم و به بابا هوشنگم افتخار می کنم

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ali mohammady , GreatNavid , مسعود کوچولو , M3HDI , iranboy , Delta.H , مهدی گل محمدی , bitumen
11-06-2012, 09:05 PM
ارسال: #4
تکنیک آینه
قویترین تکنیک حتی مهمتر از راز!!!!!!!
یه جمله تاکیدی برا خودتون در نظر بگیرین
هر روز صبح بعد از بیدار شدن جلو آینه قرار بگیرین ترجیحا تمام قد
اول از هر کار یه سلام محکم با لب خندان به خودتون بکنین
بعد در حالیکه لبهاتونا رو اینه میزارین خودتونا ببوسین یه ماچ آبداراز شنیدن صداش توسط دیگران نترسید
یه جمله امید بخش بگین
مثلا تو بهترینی،تو خارق العاده ایی
و بعد جمله تاکیدیتونا بگین
سعی کنین اینکارا با صدای بلند انجام بدین
ودر ساعتهای ثابت روزانه
هر وقت جلو ایینه رسیدین این عملا تکرار کنین
بعد از 21 روز یه فرد دیگه ایی را تو ایینه میبینی

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , GreatNavid , amiryazdani138 , jahanagahi , M3HDI , iranboy , Delta.H , madar , مهدی گل محمدی , bitumen
11-06-2012, 09:40 PM
ارسال: #5
(11-06-2012 02:41 PM)GreatNavid نوشته شده توسط:  آیا تا به حال کسی از دوستان تو آینه به چشمان خودش خیره شده ؟؟؟؟
هشدار : توصیه میشه که این عمل رو نه زیاد و نه به مدت طولانی انجام بدهید .
لطفا" نتیجه رو بنویسید ×

آره حس جالبی داره

مثله این میمونه که واقعا داری به یکی دیگه نگاه میکنی

من خودم چندین بار شده که غیر عمد خودم رو تو آینه دیدم ( مثلا تو آینه عقب ماشین)

و بیشتر یک حس شادی مفرح + خجالت بوده، نمیدونم چرا؟

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , iranboy , Delta.H , پرواز , GreatNavid , مهدی گل محمدی
11-06-2012, 10:03 PM
ارسال: #6
(11-06-2012 09:05 PM)alimardaniyan نوشته شده توسط:  تکنیک آینه
قویترین تکنیک حتی مهمتر از راز!!!!!!!
یه جمله تاکیدی برا خودتون در نظر بگیرین
هر روز صبح بعد از بیدار شدن جلو آینه قرار بگیرین ترجیحا تمام قد
اول از هر کار یه سلام محکم با لب خندان به خودتون بکنین
بعد در حالیکه لبهاتونا رو اینه میزارین خودتونا ببوسین یه ماچ آبداراز شنیدن صداش توسط دیگران نترسید
یه جمله امید بخش بگین
مثلا تو بهترینی،تو خارق العاده ایی
و بعد جمله تاکیدیتونا بگین
سعی کنین اینکارا با صدای بلند انجام بدین
ودر ساعتهای ثابت روزانه
هر وقت جلو ایینه رسیدین این عملا تکرار کنین
بعد از 21 روز یه فرد دیگه ایی را تو ایینه میبینی

برادران متأهل اون ماچ آبدار از خودشونو بیخیال بشن!!!
چون احتمال حمله تلافی جویانه عیال محترمه به آینه بسیار زیاد خواهد بود!!!Yosef.gif

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , M3HDI , پرواز , GreatNavid , amiryazdani138 , madar , مهدی گل محمدی , yu3f , jahanagahi , iranboy
11-07-2012, 01:02 AM
ارسال: #7
با تشکر از همکاری رفقا ، ایندفعه که نگاه میکنید به درون چشمان خودتون یعنی درون مردمک ها نگاه کنید خیلی عمیق و با تمرکز . نتیجه رو بنویسید !
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , Delta.H , مهدی گل محمدی , jahanagahi , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ادامه "تکنیک های موفقیت استادشاهین فرهنگ" مرتضی الهی 14 3,084 08-15-2013 04:16 PM
آخرین ارسال: مرتضی الهی
  به خودم قول میدهم که: bitumen 3 708 08-03-2013 04:12 AM
آخرین ارسال: دهدار
  تکنیک های موفقیت از دیدگاه استاد شاهین فرهنگ بيلا بالا 28 5,786 07-21-2013 11:07 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
Rainbow اعتماد به نفس در حد بنز با 7 تکنیک! اقاي ايـــده 0 1,042 02-10-2012 11:14 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  ترس از حركت و رشد= بلعيده شدن توسط زندگي MARYAR 5 1,372 01-13-2012 12:15 AM
آخرین ارسال: shahram......32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS