ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

زودتر از دیگران عمل کنید !
زمان کنونی: 04-19-2024, 11:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi098
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 3
بازدید: 770

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-15-2012, 12:34 PM
ارسال: #1

می خواهم رازی را با شما در میان بگذارم و آن این است که وقتی فکری به ذهنتان می رسد حتما آن را به مرحله عمل برسانید. این تنها شما نیستید که چنین فکری به ذهنتان رسیده چون در همان زمانی که شما به ایده ای فکر می کنید شخص دیگری هم به آن ایده فکر کرده است و در این بین شانس با کسی است که زودتر فکر و تصمیمش را به مرحله اجرا بگذارد. این علم است که شما بتوانید ایده تان را به عمل بگذارید. رمز موفقیت من هم این بود که توانستم ایده هایم را زودتر از دیگران به مرحله اجرا بگذارم در حالی که ممکن است آدم های دیگری هم همزمان با من به فکر راه های تقویت ذهن و تکنیک های بالابردن هوش افتاده باشند اما فقط در مرحله تئوری و ایده باشند.‬
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , mir abbas , ast0300 , jahanagahi , dara , مهدی گل محمدی
10-15-2012, 01:25 PM
ارسال: #2
RE: زودتر از دیگران عمل کنید !
البته به نظرم زودتر عمل کردن نباید باعث افت کیفیت کار شه. اگر اولین باشید اما اولین بی کیفیت قطعا بازار رو از دست خواهید داد. پس اولین باشیم، اولین با کیفیت

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ast0300 , jahanagahi , حامد , dara , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی
10-15-2012, 01:52 PM
ارسال: #3
RE: زودتر از دیگران عمل کنید !
ضمن مطالعاتی که داشتم متوجه این مسئله شده بودم که وقتی ایده ای به ذهن من می رسد همزمان در کائینات پخش می شود و افراد دیگری هم آنرا متوجه می شوند.
به همین خاطر هر ایده ای که به ذهنم رسید قبل از همه انجامش دادم و وقتی افراد دیگری شروع کردند من تعطیلش کردم.(می توانستم ادامه دهم ولی ایده بعدی را بهتر می دانستم و آنرا عملی میکردم.)

واین را برای خود عامل موفقیت دانستم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , yu3f , نماينده استان گیلان , حامد , dara , vahid61 , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید MARYAR 1,099 153,335 12-30-2015 08:11 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  تغییر عادت منفی به مثبت (از امروز مثبت باشیم) صدفی 4 2,223 05-26-2013 02:09 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  در ستایش باور و پشتکار: ۱۳ آدم مشهوری که از شکست‌ نهراسیدند amirabbas 0 631 04-05-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: amirabbas
  كودكان از 5 سالگي افكار مثبت را درك مي كنند صدفی 0 1,127 05-06-2012 07:45 PM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS