ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک می کنید بهم برای شروع کار؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 12:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: roses
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
پاسخ: 20
بازدید: 6150

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک می کنید بهم برای شروع کار؟
07-25-2014, 03:42 PM
ارسال: #11
RE: کمک می کنید بهم برای شروع کار؟
دوست عزیز اینطور که شما شرایط را بررسی میکنید مشخصا فقط ذهنتون را محدود کردید به تدریس در شهرتون. البته غیر از فروشگاه اینترنتی تون

منظور من از شرایط محل زندگی فرصت هاییه که در شکل محدودیت یک شهر نهفته ست.
علی ای حال اگر به کارها و فروش اینترنتی علاقه دارید و در کنارش به تدریس
من بهتون پیشنهاد میدم که یک سری از فیلم های آموزشی انگلیسی پر طرفدار را دانلود کنید و ترجمه یا دوبله کنید و بصورت درس به درس در فروشگاهتون با قیمت پایین بفروشید. و یا حتی دروس یا هنرهایی که خودتون بلدید را به صورت فیلم صوت و یا ... بفروشید. من خودم یک فروشگاه دارم و با فایلهای قیمت پایین ماهانه درآمد خوبی دارم.
و خیلی از دوستانم هم همین کار را شروع کردند و حتما موفق میشند.
فروشگاه داشتن صرف تاسیس سایت نیست شما باید برای شناخته شدن و تبلیغاتش تلاش زیادی بکنید.
رنک و الکسای سایتتون الان بعد از گذشت چند ماه چنده؟
آیا در سایت های رایگان تبلیغ کردید
آیا در فرم های پر طرفداری مثل نی نی سایت،نو عروس و... بصورت زیر پوستی تبلیغ کردید؟
ببینید هر فروشگاه اینترنتی مثل یک جزیره می مونه در فضای اینترنت که کسی نمیتونه شما را پیدا کنه تنها راه شناختنتون تبلیغاته
موفق باشید بانوی میلیاردر

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111 , hamid.h , roses
07-25-2014, 04:27 PM
ارسال: #12
سلام دوست من
متوجه نشدم منظورتون رو که گفتید :به صورت فایل ایمیج دیویدی برای فروش هم بزارم بهتر گمونم اینجوری پول DVDهم نمیدم

منظورتون دقیقا چیه ؟ خب توی سایت یا وبلاگ تصویری از دی وی دی رو می ذارید ولی وقتی مشتری خرید خواست بکنه اون تصاویر رو که احتمالا تعدادشون کم هم نیست چطوری می خاید براش بفرستید؟ من توی سایتم می تونم فایل رو به صورت زیپ شده در اختیار خریدار قرار بدم اگه البته حجمش خیلی هم بالا نباشه ولی می تونید اگه سفارشی گرفتید همون موقع توی دی وی دی برای مشتری رایت کنید و بفرستید.

از طریق وبلاگ به صورت آنلاین که مشتری بتونه خرید کنه فکر نمی کنم بشه چون خودم دنبال این کار بودم اما نشد برای همین سایت زدم و هاست خریدم براش توی بلاگ فقط بیشتر حالت تبلیغ داره و فوقش می شه برای مشتری شماره برای تماس یا برای پیامک بذارید که اینجوری ازتون خرید کنه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
07-25-2014, 04:35 PM
ارسال: #13
راستش من توی این شهر استقبالی بین مردم در برخورد با چیزهای جدید نمی بینم چون حدودا یه سال پیش اومدم کار جدیدی بکنم یه نمایشگاه بازی فکری توی کانون پرورش فکری اینجا زدم برای دو هفته ، کلی تبلیغ و خرج برای تراکت و پوستر و این چیزا کردم اما فروش اصلا خوب نبود و فقط یکمی بیشتر از هزینه تبلیغات عایدم شد برای همین واقعا نمی خام اینجا کار دیگه ای بکنم

در مورد فیلم و جزوه راستش قبلا کنار فایل های فرترن چند تا جزوه آشپزی خیلی خوب هم که از سرچ هام توی سایت های خارجی و ترجمه فایل های اون تهیه کرده بودم قرار دادم اما اون هم فروشی نداشت بازدید کننده نداره سایتم . ولی باشه بازم سعی می کنم این پیشنهادی که دادید رو عملی کنم و حق باشماست تبلیغات خیلی کم دارم باید آگهی بذارم توی سایت های مختلف
مرسی که در کنارم هستید دوستان خوبم
امیدوارم همونطور که گفتید واقعا بتونم میلیادر بشم منم همین آرزو رو برای شما و همه اعضای پرتلاش این سایت دارم
 تشکر شده توسط: MARYAR , arash1367
10-11-2014, 11:42 AM
ارسال: #14
اگه بخوام کمکت کنم فقط بهت این راه رو پیشنهاد میکنم

من خودم از هیچ پول دراوردم

میپرسی از چی؟

راستش برنامه نویسی اندروید یکی از پر دارمد ترین شغل ها هستش که درامد اون حد اقل از 200 هزار تومان در ماه شروع میشه تا 200 میلیون در ماه
این بسته به ایده ی تو داره

شاید با خودت بگی برنامه نویسی اندروید سخته و یادگیریش زمان بره
ولی من بهت میگم از اب خوردن اسونتره

برو به این سایت (( http://www.persiancg.ir )) توی این سایت اموزش برنامه نویسی اندروید رو کاملا رایگان و به صورت ویدیویی توضیح داده

تو اگه درست حسابی وقت بزاری در مدت 1 ماه اموزش های اساسی برنامه نویسی رو میتونی یاد بگیری
و کتاب و نرم افزار آندروید بنویسی

من خودم الان دارم از همین روش کسب درامد میکنم
سایت های بسیاری وجود داره
از جمله :
http://quicklearn.ir

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

من خودم برنامه هایی که نوشتم حدودا درامدی بین 500 تا 1 میلیون برام داشتم
البته برنامه های من حیلی ابتدایی و ساده هستم برا همین دامدشون کم بوده
شاید بهت بگم من یه برنامه رو در مدت 5 ساحت نوشتم و درامدی برابر با 500 هزار برام داشت

این خیلی خوبه

میتونی از همین الان شروع کنی

به امید موفقیت
 تشکر شده توسط: garshasp
10-12-2014, 12:42 PM
ارسال: #15
سلام میلیاردر آینده
میدونید اولین قدم برای فروش تبلیغات و بازاریابی هست
که با اینترنت زیاد به مکان شما مرتبط نیست همین کارهای تزئینی که میگین رو تو اینستاگرام و وبلاگ های شخصی هم میزارن و فروش خوبی دارند چون ارتباط و لینک با سایتها و وبلاگهای پربیننده ایجاد میکنند و بیننده و خریدار جمع میکنن تو سایتها تبلیغ میکنن با موبایل و وایبر و اینشتا خودشونو میشناسونن و ...

بنظرم مشکل شما اینهاست وگرنه یکی از پرخریدارترین کاربرهای سایت ایسام شخصیست در یکی از روستاهای جنوب سفارش اینترنتی میگیره و با پست همه جا میفرسته جنسشو- خوش قولی و خوش رفتاری و لایک هاشم اونو تو صفحه ی اول نگه میداره

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
10-12-2014, 12:49 PM
ارسال: #16
بنظرم اکثر مواقع مکان و جنسیت دیوار ذهنیه ما هست
من الان بچه دارم و 2سالیه تو خونه کار میگیرم یعنی اصلا تهران بودنم تاثیری تو کارم نداره
سفارش رو با ایمیل یا تلفن میگیرم- طراحی میکنم - ایمیل میشه چاپخونه - کار چاپ شده برا مشتری لرسال و پولش دریافت میشه

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
10-16-2014, 09:01 PM
ارسال: #17
سلام دوست عزیز . من هم فروشگاه اینترنتی دارم . به نظرم صنایع دستی اصلا جواب نمیده . یکی از اقوام من فروشگاه اینترنتی صنایع دستی داشت اما فایده نداشت و خیلی زود جمع شد . من در زمینه زیورآلات کار می کنم اما متاسفانه یکی دوماهه کساد شده . تا چند ماه پیش خوب بود و راضی بود م . اما الان تو فکرم که تغییرش بدم یا حداقل محصولات دیگه اضافه کنم . اینقدر فروش زیورآلات توی نت زیاد شده که نگو . البته باز به خودتم بستگی داره . اینو گفتم شاید تجربه ام بدردت بخوره .
01-07-2016, 09:49 PM
ارسال: #18
(07-24-2014 09:06 PM)roses نوشته شده توسط:  شما 6 ماه روی یک سایت فروش کار کردید ؟ بله اولش اصلا سایت رو برای فروش فایل آپلود کردم و توش پروژه های فرترن گذاشتم اما اصلا فروش نداشتم و از اونجا که قبل از آپلود سایت فقط ایده فروش فایل داشتم بعد اینکه این ایده نگرفت موندم چی بذارم توش که از طریق اینترنت یه صنایع دستی فروشی پیدا کردم و محصولات اون رو گذاشتم به عنوان واسطه فروش اما باز هیچ خریدی نداشتم
اگر امکانش هست ادرس سایتتون لطف کنید تا نواقصش برطرف کنیم؟ راستش نقص اونجوری نداره که بگید نقص فنی من رشته تحصیلیم فیزیکه و از کارای فنی سایت تقریبا سر در میارم مشکل من اینکه محصول درستی ندارم که بذارم توش به صنایع دستی هم فکر کردم و اینکه زیورآلات بسازم بذارم اما خیلی موفق نبودم و الان سایتم تقریبا بدون محصول مونده اما دلم نمیاد حذفش کنم و هزینه ماهانه هاست رو دارم می دم تا ببینم یه ایده خوب برای محصول پیدا می شه یا نه

یا بچه ها برای فروشگاهتون ایده بدن اگر هم به فنی حرفه ای شهرتون برید و کلاساش شرکت کنید خوبه: فنی حرفه ای والا چی بگم من الان فوق لیسانس دارم و دارم برای دکترا می خونم زمان خیلی برام مهمه اینجور نیست که بخام تحصیلات فنی شروع کنم و برای کلاسای اونم یه هزینه ای بدم چون فکر می کنم ادم اگه خود آموخته باشه بهتره خیلی از اطلاعاتی که توی این کلاسا می دن رو راحت می تونی از توی اینترنت پیدا کنی مدرکش اصلا برام مهم نیست خیلی از آدم های پولدار اصلا تحصیلات و اینا نداشتن ایده خوب داشتن

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوست عزیز اولا پیشنهاد طرح نسخه پزشکی نیست که به شما همینطوری داده بشه: این حرف شما بنظرم همیشه صادق نیست بعضی وقتا یه پیشنهاد حتی ساده مثل یه نسخه ست برای کسی مثل من
شما باید علایقتون توانایی هاتون سرمایه تون دارایی هاتون محل زندگیتون شرایط محل زندگیتون و... را عنوان کنید تا بشه به شما برطبق شرایطتون پیشنهاد بدن دوستان.: خب منم همین کارو کردم دیگه ، شرایط محل زندگی من اینطوره که اصلا تدریس خصوصی درآمدی نداره برام یه سال این کارو کردم فقط خستگی کار برام می موند همه دنبال قیمت کم و کیفیت بالان و دو تاآموزشگاه بیشتر نداره اینجا با دبیرهای ثابت خودشون. استخدام آموزش پرورش هم که قربونشون برم اصلا حرفشو نباید زد. تو دانشگاه آزاد چند ترمی درس دادم اما اونم دائم نیست و حقوقی ام نداره. سرمایه رو هم که گفتم یه تومن . علایق و توانایی رو فقط نگفتم .... دوست دارم کار تولیدی انجام بدم بیشتر هم تولید انبوه اما با سرمایه کم من نمی شه وسایل اولیه رو خرید ... کار خدماتی هم که نیاز به اجاره مکان و این چیزا داره نمی خام انجام بدم چون ممکنه سال بعد دکترا قبول شم و دیگه خدارو شکر اینجا نباشم و شرایط کاری بهتری پیدا کنم . دنبال کاری هستم که به چارچوب فضای فیزیکی محدود نباشه کار وب و اینترنتی خوبه اما گفتم که توش موفق نبودم .............

مرسی که پیام دادید بازم منتظر هستم
روژانه فره ژه ن.کم قصه بکه ولله
01-03-2018, 10:18 AM
ارسال: #19
سلام دوستان
من بچه کوچیک دارم و دنبال شغلی هستم که بتونم هم کسب درامد کنم هم حداقل دوری رو از فرزندم داشته باشم
تدریس دانشگاه و کلاس خصوصی و انجام پروژه خونگی زیاد انجام دادم اما خب درامدشون واقعا کمه . ضمنا الان وقت اینو ندارم که بتونم هندل کنم
دنبال اینم سایت بزنم و کاری رو شروع کنم که بتونم از داخل خونه انجام بدم کسی میتونه ایده بده؟
کلا کمکم کنین که بعد از سایت زدن چطوری بفروشم یا اصلا سایت با قیمت مناسب کجا میزنه مجوزا و .....
06-03-2020, 02:21 AM
ارسال: #20
(07-24-2014 04:53 PM)roses نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
من توی یه شهر کوچیک زندگی می کنم و نزدیک به یک میلیون برای شروع کار دارم البته چون این مبلغ خیلی زیاد نیست اومدم توی این بخش که در مورد شروع رایگان کسب و کاره. ببینید بچه ها من خودم آدم خیلی خلاقی هستم اما بعضی وقتا تمام ایده های آدم با شکست مواجه می شه و اینجور موقع ها آدما به هم نیاز پیدا می کنن. من اگه آقا بودم حداقل کاری که می تونستم بکنم این بود که با همین سرمایه کم یه جنسی رو می خریدم و توی پیاده رو می فروختم اما برای یه خانم اونم توی یه شهرستان که اصلا کار درست و حسابی پیدا نمیشه اینجور کارا ممکن نیست. من سرگذشت کارآفرین هایی مثل مهندس جهانگیری رو خوندم که وقتی بیکار شد با فروختن بشکه خالی کارش رو شروع کرد، اما ایشون آقا بوده برای آقایون کار عار نیست ولی برای خانم ها هر کاری توی این مملکت نمیشه کرد. حدودا 6 ماه پیش هم یه سایت اینترنتی درست کردم و یه سری محصولات توش گذاشتم اما توی این 6 ماه اصلا فروش نداشتم و نمی دونم چی باید توش بذارم ..... خلاصه اینکه به راهنمایی شما نیاز دارم ممنون می شم بهم ایده بدید.
پیشاپیش مرسی
سلام.من شرایطتون را خوندم.بهتون ۲ تا پیشنهاد میدم.اول اینکه درمورد اینستاگرام و کسب درآمد از اون بیشتر یاد بگیرید.
دوم اینکه برید سمت ایده خودتون که همون واسطه فروشه.اما در بستر اینستاگرام.درمورد" کمدا " که در شیراز توسط یه گروه دختر پسر جوون انجام میشه بخونید.منم یه ایده شبیه به اونا داشتم و دارم اما زیاد نرفتم دنبالش. منم یه پیج دارم به اسم celeb.sho یه سری بهش بزنید و بهم پیام بدید شاید بتونم یکم بیشتر دربارش بهتون توضیح بدم و باهم همکاری کنیم و یه منبع درآمد خیلی خوب ازش بسازیم.سرمایه پولی هم لازم نداره.موفق باشید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای دست فروشی wildfire55521 10 16,379 06-29-2023 09:17 AM
آخرین ارسال: دستفروش ماهر
  چه کتابهایی برای حرفه ای شدن در کسب و کار بخونیم ؟ aryagio 6 3,077 06-03-2020 02:30 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه تایپ و تکثیر hamidrta 5 22,415 05-24-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: nightwolfff
  منم شروع کردم ( فروش برنج ) hesaab 6 2,808 05-09-2018 01:59 AM
آخرین ارسال: yasebeni
  گیاه رنگی و تزئینی برای بلوارها samad_HSH 0 474 01-14-2018 06:07 AM
آخرین ارسال: samad_HSH
  لطفا برای شروع راهنمایی بفرمایید فاطمه بانو 0 960 04-15-2017 08:39 PM
آخرین ارسال: فاطمه بانو
Question دو ساعت در روز برای یک سرباز!!! rostamiani 6 1,566 03-29-2017 11:50 AM
آخرین ارسال: abolfazl_mehrabani
  راهنمائی برای راه اندازی هایپرمارکت بزرگ زرپاش 3 5,422 12-26-2016 03:15 AM
آخرین ارسال: ALI.1963
Smile لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید aali 12 6,797 06-21-2016 09:32 PM
آخرین ارسال: bmw27
Bug نیازمند راهنمایی برای مغازه شال و روسری Black Boy 5 9,158 04-04-2016 01:08 PM
آخرین ارسال: محمدرضا تراکت
Sad نیازمند راهنمایی برای انتخاب راه simorghsoft 3 1,379 03-15-2016 07:35 AM
آخرین ارسال: simorghsoft
  راهنمایی برای داشتن شغل wildfire55521 8 2,993 11-21-2015 02:58 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  راهنمایی برای کار مانتو های خاص nazli711 1 1,332 11-21-2015 02:55 PM
  لطفا بیاید نظر بدید برای کار اینترنتی omidsusa 6 1,579 11-21-2015 02:44 PM
  ایده برای غذای خونگی sorin 4 2,988 11-09-2015 09:56 PM
آخرین ارسال: sorin
  انتخاب اسم برای سایت تفریحی وسرگرمی sajad.mn2010 3 1,355 08-10-2015 06:49 PM
آخرین ارسال: sajad.mn2010
  سرمایه اولیه برای پارچه فروشی؟؟ masoud4 8 3,185 08-01-2015 03:00 PM
آخرین ارسال: wryakamangar
  شروع کار تجارت با دو میلیون تومان mazyar123 3 3,156 06-23-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی یک تولیدی eymanopera 4 15,154 06-22-2015 05:13 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  شروع به کار در محصولات دستی pooria026 2 1,474 06-22-2015 04:47 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS