سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ (/showthread.php?tid=9978)

نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - karafarin - 11-07-2013 11:42 AM

نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی مثل نت برگ و .... چیه؟ تاحالا استفاده کردین؟ راضی بودین؟ درامدشون خوبه این سایتا؟؟ تو دنیا این کار رواج داره؟؟

RE: نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - MARYAR - 11-07-2013 12:10 PM

سایت های خفیف گروهی توی دنیا خیلی خیلی رواج داره اما با قوانین مشتری مداری محکم و اصولی.
حیلی هم در آمدشون خوبه
توی ایران رواج زیادی پیدا کرده بین مشتریان مخصوصا خانوم ها اما مسفانه قوانین مشتری مداری توی این سایت های معروفش اصلا رعایت نمی شه. و دیگه اینکه بیشتر توی تهران اجرا می شه و در شهرای دیگه خیلی کمرنگه و اگر کسی بتونه بازاریاب بگیره و این کار را با جدیت انجام بده بازار کار خوبیه

RE: نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - karafarin - 11-07-2013 12:15 PM

من این قسمتشو دوست دارم: Smile
http://netbarg.com/tehran/cat:8

RE: نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - MARYAR - 11-07-2013 12:23 PM

تا حالا هم خودم هم خیلی از دوستان و اطرافیانم از تخفیف رستوراناش خریدیم که متاسفانه یا رفتارهای مدیران و عوامل رستوران انقدر بد بوده یا کیفیت غذای ارائه شده به کسانی که از این برگه های تخفیف دارند بسیار افتضاح تر از افرادی ست که بدون تخفیف آنجا مراجعه می کنند . یا اینکه اصلا رستورانه این برگه ها را قبول نمی کنه و ....
آرایشگاه ها و مطب هاش هم کاراشون بسیار افتضاحه.

می دونید این سایت های تخفیف یاد نگرفتن که قراردادهاشون را با این رستوران ها و آرایشگاه ها و... چطور محکم و اصولی ببندن که مشتری راضی بشه و جلب بشه. اینا فقط می خوان جیب خودشون پر بشه.

RE: نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - karafarin - 11-07-2013 12:28 PM

(11-07-2013 12:23 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  تا حالا هم خودم هم خیلی از دوستان و اطرافیانم از تخفیف رستوراناش خریدیم که متاسفانه یا رفتارهای مدیران و عوامل رستوران انقدر بد بوده یا کیفیت غذای ارائه شده به کسانی که از این برگه های تخفیف دارند بسیار افتضاح تر از افرادی ست که بدون تخفیف آنجا مراجعه می کنند . یا اینکه اصلا رستورانه این برگه ها را قبول نمی کنه و ....
آرایشگاه ها و مطب هاش هم کاراشون بسیار افتضاحه.

می دونید این سایت های تخفیف یاد نگرفتن که قراردادهاشون را با این رستوران ها و آرایشگاه ها و... چطور محکم و اصولی ببندن که مشتری راضی بشه و جلب بشه. اینا فقط می خوان جیب خودشون پر بشه.

خب اولش نگین کارت تخفیف دارین اخرش موقع حساب کردن کارتو نشون بدینSmile

RE: نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - MARYAR - 11-07-2013 12:32 PM

اون وقت می گن چون شما از ابتدا نگفتین نمی تونید این بار از این تخفیف استفاده کنید دفعه بعد انشاله. افاقا یه بار این کار را در یکی از فست فود های طبقه پایین پاساژ میلاد نور شهرک غرب انجام دادیم و به هیچ عنوان قبول نکردن چون توی برگه تخفیف نوشته باید حتما با هماهنگی باشه

RE: نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - moele - 11-07-2013 01:23 PM

(11-07-2013 12:32 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  اون وقت می گن چون شما از ابتدا نگفتین نمی تونید این بار از این تخفیف استفاده کنید دفعه بعد انشاله. افاقا یه بار این کار را در یکی از فست فود های طبقه پایین پاساژ میلاد نور شهرک غرب انجام دادیم و به هیچ عنوان قبول نکردن چون توی برگه تخفیف نوشته باید حتما با هماهنگی باشه

واقعا ممنون که روش کلاه برداری اینها را عنوان کردید اگر اینجوری باشه که خوب کاملا روشنه که از کیفیت و مقدار و............میزنند و در واقع تخفیف نیست کم فروشیه .البته یک سری از این تخفیفها کاملا روشنه که دروغ است مثلا فست فود میاد اعلام میکنه 60درصد تخفیف مگه به طور معمولی چند درصد سود داره که 60 درصدش را داره کم میکنه پس 2حالت بیشتر نیست یا کلا این فست فود گران فروشه یا اینکه کم فروشی میکنه

RE: نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - mohammadshamosi - 11-07-2013 03:03 PM

من از سایت مستر تخفیف که مخصوص اصفهان هست چند بار کپن تخفیف خریداری کردم ، برای استخر و سینما و فروشگاه لباس
اتفاقا خیلی خوب بود و راضی بودم
البته این موارد که من کپن خریدم ، فروشنده نمیتونسته کم فروشی کنه Smile حالا یه بار هم برای فست فود میگیرم و نتیجه اش رو اعلام میکنم!

RE: نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - کامیار کاظمی - 11-07-2013 03:37 PM

سلام دوستان
بحث جالبی است که چند بار در انجمن شکل گرفته است.
با چندین مدیر این سایت ها صحبت هایی کرده ام و مقاله زیر هم چکیده ای از این بحث ها و جزئیات است که در خبرگزاری ایتنا و ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات, منتشر کردم.
http://www.itna.ir/vdce7v8w.jh8n7i9bbj.html

RE: نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ - karafarin - 11-08-2013 10:21 PM

دیگه کیا استفاده کردن و نظرشون؟؟