سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر به شیراز پاییز 92، برگزاری همایش و سومین تولد انجمن (/showthread.php?tid=9965)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

RE: سفرنامه شیراز 92 - sir-mahyar - 11-28-2013 11:19 PM

ابجی مریم واقعا ازت ممنونم

زحمتات و هماهنگی هات جای خود داره ولی واسه چیز دیگه

سفر تو این شهرایی که تا حالا هماهنگی هاش با شما بوده جز هدفای من بوده شما باعث عملی شدنش شدی

من تجسم کردم همه چیزش رو از شما دیدم

واقعا ازت ممنونم که باعث رسیدن به هدفام بودی

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

RE: سفرنامه شیراز 92 - sir-mahyar - 11-28-2013 11:27 PM

(11-28-2013 10:46 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  و ساعت 1 شب دوستانی که بیدار بودند مسابقه گردش مالی کیوساکی را انجام دادیم به داوری آقا حمزه که تا ساعت 5 ادامه داشت و ما همون جا سر مسابقه دیگه غش کردیممم Yosef.gif و صبح ساعت 7 بیدار شدیم Yosef.gif

بازی گردش پول خیلی عالی بود و کلی خندیدیم

یه چیز جالب دیگه هم این بود که سهیل عزیز اومد اونجا و در مورد معافیتش و تجسماش صحبت کرد که واقعا عالی بود

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-28-2013 11:27 PM

(11-28-2013 11:19 PM)sir-mahyar نوشته شده توسط:  ابجی مریم واقعا ازت ممنونم

زحمتات و هماهنگی هات جای خود داره ولی واسه چیز دیگه

سفر تو این شهرایی که تا حالا هماهنگی هاش با شما بوده جز هدفای من بوده شما باعث عملی شدنش شدی

من تجسم کردم همه چیزش رو از شما دیدم

واقعا ازت ممنونم که باعث رسیدن به هدفام بودی

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

منم از تو ممنونم داداشی
هر وقتی که ناراحت می شدم و یا خسته
از حرفات و خنده هات انرژی می گرفتمممم.
خودت می دونی که چقدر برای ما عزیزییییییی. این موضوع را توی تولد هم گفتم و دیدی که حتی اقا سهیل هم به حرف من پی برده بود که تو چقدر پر انرژی هستییییی. داداشی خودمی دیگههههه

می دونید که این سفر به دلیل اینکه شبراز نرفته بودم اتفاقات پیش بینی نشده مثل رستوران کریم خان را داشت. اما خنده های شما و اون جور با هم بودنمون به من شادی و آرامش می داد.
خیلی جالب بود برام که همگی ما با هم یک صدا از حقمون دفاع می کردیممممم. چه دقایقی بودااااا

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-28-2013 11:44 PM

جوایز و لوح تشکری به رسم یادبود به دوستان و اساتید زیر تعلق گرفت:

1- آقای قربانیان. همراه همیشگی انجمن
2-آقا حمزه بخاطر مشاوره های گرانقدرش
3-آقای مهدی شمس بخاطر مشاوره های گرانقدرش
4-شهرزاد صدفی عزیزم بخاطر مدیریت و طی کردن مراحل تغیر و ترفیعش
5- مهیار عزیزم بخاطر تلاش بی وقفه اش در مسابقه دوبرابر کردن
6- سبحان عزیز بخاطر ناظم بیدار بودنش
7- سهیل عزیز بخاطر موفقیت در تجسم و کمک های بی دریغش به دوستان

آقا بگمممممممممم داداش مهدی 1 برو این هدیه تو از محمد بگیررررا دادمش بیاره براتتتتتون. Yosef.gif Yosef.gif

RE: سفرنامه شیراز 92 - sir-mahyar - 11-29-2013 12:01 AM

(11-28-2013 11:27 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  
منم از تو ممنونم داداشی
هر وقتی که ناراحت می شدم و یا خسته
از حرفات و خنده هات انرژی می گرفتمممم.
خودت می دونی که چقدر برای ما عزیزییییییی. این موضوع را توی تولد هم گفتم و دیدی که حتی اقا سهیل هم به حرف من پی برده بود که تو چقدر پر انرژی هستییییی. داداشی خودمی دیگههههه

می دونید که این سفر به دلیل اینکه شبراز نرفته بودم اتفاقات پیش بینی نشده مثل رستوران کریم خان را داشت. اما خنده های شما و اون جور با هم بودنمون به من شادی و آرامش می داد.
خیلی جالب بود برام که همگی ما با هم یک صدا از حقمون دفاع می کردیممممم. چه دقایقی بودااااا

ابجی این انرژی شما هاست که تو من جمع شده و مرکزش شدم من و همش بهتون برشمی گردونم Yosef.gif

ابجی اون لحظاتی که کن و سبحان تو کریم خان سعی کردیم ارومت کنیم یادته

بالاخره بچه ها باید مستقل میشدن 10_003

RE: سفرنامه شیراز 92 - minoo - 11-29-2013 01:38 AM

(11-28-2013 07:26 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  
(11-28-2013 06:29 PM)minoo نوشته شده توسط:  سلام.دوستان من از اون شب که با شما رفتیم حافظیه هر روز که میرم اونطرف و حافظیه رو میبینم یادم به تک تک شما دوستای خوبم میفته...واقعا حس میکنم چندساله همتونو میشناسم.بخصوص آبجی مریمممممممممم <3 <3 <3
برای من واقعا روز خوبی بود...
خلاصه اینکه من هر روز کنار حافظیه یاد شماها هستم Yosef.gif

شما هر روز حافظیه چیکار میکنید دقیقا ؟ Yosef.gif Yosef.gif o.O

دقیقا دانشگاهم اونجاسن Yosef.gif

RE: سفرنامه شیراز 92 - 3ObHaN - 11-29-2013 02:00 AM

یکی اون فالی که گرفتیم اسکن کنه بزاره اینجا Yosef.gif

RE: سفرنامه شیراز 92 - مهدی 1 - 11-29-2013 11:36 AM

(11-28-2013 11:44 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  جوایز و لوح تشکری به رسم یادبود به دوستان و اساتید زیر تعلق گرفت:

آقا بگمممممممممم داداش مهدی 1 برو این هدیه تو از محمد بگیررررا دادمش بیاره براتتتتتون. Yosef.gif Yosef.gif

آخه چرا خجالت دادین ، منو چه به لوح 9_002
مرســـــــــــــــــــــــــــی 12_002 A00 (50)

پ ن : ولی آخه گوشت را می دن دست گربه Hiker آخــــــــــــــــــــــــــــــــه مــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــدو کوجـــــــــــــــــا بجــــــــــــورم
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــــد 5_002

10_004

RE: سفرنامه شیراز 92 - MARYAR - 11-29-2013 11:43 AM

(11-29-2013 11:36 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  
(11-28-2013 11:44 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  جوایز و لوح تشکری به رسم یادبود به دوستان و اساتید زیر تعلق گرفت:

آخه چرا خجالت دادین ، منو چه به لوح 9_002
مرســـــــــــــــــــــــــــی 12_002

پ ن : ولی آخه گوشت را می دن دست گربه Huh 35 آخــــــــــــــــــــــــــــــــه مــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــدو کوجـــــــــــــــــا بجــــــــــــورم
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــــد 5_002

10_004

نفرمایید. داداش مهدی. شما این چند وقت واقعا به همه اعضا چه تازه وارد چه قدیمی تو تاپیک های مختلف مشاوره های زیادی دادین. و این برای ما خیلی ارزشمنده. دوست داشتیم خودتون حضور داشتید و برای ما سخنرانی هم می کردید و در همایش هم از تجاربتون می گفتید که ما سعادت نداشتیم...

یه هدیه کوچیک هم همراه این لوح هستااااا گفته باشمممم

RE: سفرنامه شیراز 92 - mohammadshamosi - 11-29-2013 12:23 PM

سلام به یاران همیشگی
دیگه نوبتی هم باشه نوبت منه که گزارش سفر رو خدمتتون بگم
بعد از یکماه صحبت با سرپرستم بلاخره موفق شدم که برای سفر مرخصی بگیرم
از روز سه شنبه مرخصی من شروع شد و با آقای ابراهیمی از اعضای محترم اصفهان هماهنگ کردیم که با هم حرکت کنیم و ایشون زحمت رزرو اتوبوس رو کشید
شب ساعت 10:30 من و آقای ابراهیمی و همسرشون راه افتادیم به سمت شیراز
ساعت 5:30 صبح بود که رسیدیم شیراز و همونجا یه تاکسی دربست گرفتیم به سمت مجتمع ستاره سهیل
وقتی آدرس رو نشون راننده دادم ، یکم براش نامفهوم بود و دقیق متوجه مکان مجتمع نشده بود، برای همین زنگ زدم به سبحان، هر چی زنگ زدم دیدم جواب نمیده که مسلما اون موقع خواب بود و بعد از چند بار تماس دیدم یهو گوشیش خاموش شد که این هم نشون دهنده تموم شدن شارژ گوشیش بود Angry
دیگه تصمیم گرفتم به خانم معوان تماس بگیرم ، میدونستم که خواب هست ولی چاره ای نبود Confused
وقتی زنگ زدم با یه صدای نخراشیده ای جواب داد که ترسیدم حرف بزنم Smile خانم معاون هم همون آدرس رو داشت که من داشتم و تماس من بی فایده بود Blush
دیگه به هر زحمتی بود ساعت 7 صبح رسیدیم مجتمع
وقتی وارد شدیم آقا سهیل با آغوش باز پذیرای ما بود،اصلا انگار 100 سال ما همدیگه رو میشناختیم از بس صمیمیت بینمون رد و بدل میشد 12_002 Smile
سبحان هم که اون موقع خواب تشریف داشتن و بلاخره اومد پایین و منو گرفته بود به باد بوس!!!! : اییییییییییییییییییی :
بعد هم که صبحانه رو شروع کردیم و داداش حمزه گلم هم از خواب بیدار شد و اومد
چند ساعت بعد هم بقیه دوستان رسیدن و جمع گرممون تکمیل شد
-------------------------------------
نمیخوام زیاد به حواشی این سفر بپردازم و میرسم سراغ اصلی ترین مطالب
این سفر شاید یکی از بهترین سفرهای من بود ، از هر جنبه ای که بشه لحاظ کرد ، واقعا عالی بود
همایش ها و جلساتی که برگزار شد خیلی عالی بود و خداروشکر یک روند جدید و هدف مندی رو پیش روی من قرار داد. و خدا رو شکر میکنم که چنین دوستان خوبی دارم که به اینصورت همفکر هستیم و با انرژی مثبت و عالی داریم مسیر رسیدن به اهدافمون رو همراه با هم طی میکنیم
روز همایش بعد از سخنرانی اساتید،صندلی داغ برگزار شد و من فرصت رو غنیمت شمردم و سوالاتم رو آماده کردم ولی به خاطر کمبود زمان متاسفانه به غیر از آقای اسماعیلیان ( مدیریت مجموعه هاست ایران ) نتوستم از بقیه اساتید سوالاتم رو بپرسم
ولی سعی کردم سوالاتی که همیشه در ذهنم بود و میخواستم به جوابشون رو بدونم رو بپرسم، شاید کمی سوالاتم شخصی و کوبنده بود ولی این مورد باعث به وجود اومدن یک رابطه قوی بین من و آقای اسماعیلیان شد که باعث خوشحالی دو طرفین شد! Smile
این سفر جدا از بحث تفریحی ، تجربه های خیلی عالی برام داشت
-----------------------------------------------
یک مورد مهم رو هم لازم میدونم که بگم
از خانم معاون که زحمت برنامه ریزی این سفر رو کشیدن تشکر ویژه میکنم
واقعا یک برنامه ریزی عالی بود، مخصوصا با اینکه بار اولشون بود که به شیراز میرفتن و با محیط اونجا آشنایی نداشتن و حجم کارها هم بالا بود ، واقعا سخت هست که تموم برنامه ها رو به خوبی انجام بدند، ولی با این وجود تمامی کارها رو به نحو احسن و با مدیریتی قوی انجام دادن. خدا قوت آجی 10_004
از آقای کاظمی عزیز هم یک دنیا سپاسگذارم که چنین محیط مثبتی رو به وجود آوردن و با مدیریت قوی هر روز بهتر از قبل میشه.

بهترین ها رو برای این دو عزیز از خداوند میخوام
---------------------------
از آقای شهیدی و خانواده محترمشون هم تشکر میکنم بابت فراهم کردن شرایط این سفر
دوباره به همه ما ثابت شد که میشه و میتونیم به اهدافمون برسیم
با ایمان داشتن به اهداف و تلاش کردن میتونیم بهشون برسیم
با بخشیدن میتونیم به دست بیاریم
با تجسم خلاق میتونیم تمامی انرژی ها منفی رو از خودمون دور کنیم

[تصویر: unc-co222222_20863138541031625673.jpg]

12_002